Jump to content
FORUM

Nogometna reprezentacija BiH

saco

Recommended Posts

Spanija :  Bosna i Hercegovina

Prijateljska utakmica, kakve su nam sanse?

Prijenos za BiH radit će Nova TV, a duel sa stadiona Gran Canaria prenosit će još 15 TV kanala i to:

• beIN Sports MENA 11 HD
  • beIN Sports MENA 3 HD
  • Cosmote Sport 7 HD
  • DAZN 2 Bar HD
  • Futbol 2 Ukrajina / HD
  • MATCH! TV / HD
  • Sky Sports *RED button
  • Sport 2 Izrael / HD
  • Sport TV2 Portugal / HD
  • SuperSport 7 za / HD
  • SuperSport MaXimo 1 / HD
  • TVE La 1 / HD
  • OLL TV Player
  • SKY NET Sports 5
  • TV2sumo Norveška

(BIH.ba – Reprezentacija.ba)

sastav-zvanicni-moguci-1.jpg

• Thanks 1

• 2 weeks later...
3 minutes ago, 1260 said:

Nismo bas morali Grcku dobiti, ali moglo je i gore

Ma kakva Gračka qurac od ovce , najvažnije da smo izbjegli španiju Portugal Francusku . Sa Italijom možemo ravnopravno igrati .

I bitno je da u grupi imamo 6 ekipa .

Samo ići na prvo mjesto od početka nikakve druge kalkulacije .

1 hour ago, saco said:

Ovo je grupa po nasoj mjeri po meni, Italijom se moze igrati

Mi možemo ravnopravno igrati Italijom, nama neleže Španija Portugal nikako .

Samo od početka igrati ozbiljno i skupljati bodove ,Grčka za nas nije problem sa njima 4 boda su dovoljna .

11 hours ago, Barba said:

Mi možemo ravnopravno igrati Italijom, nama neleže Španija Portugal nikako .

Samo od početka igrati ozbiljno i skupljati bodove ,Grčka za nas nije problem sa njima 4 boda su dovoljna .

Upravo tako, mada se samo boim nasih gluposti. odnosa u igri  sa nekom od ovoh tzv lakih ekipa iz iskustva do sad su nas skoro uvijek takve kostale kvalifikacija

• 3 months later...
  • 2 weeks later...

Nakon prve dvije utakmice kratki rezime..

Armeniju nebi posebno komentarisao jer nasi igraci su na nivou da ih je tesko motivisati protiv na papiru slabijih reprezentacija,Armenija je bila dobra realno i mislim da ce do kraja kvalifikacija nekom od nasih konkurenata za prva dva mjesta uzeti bodove.

Protiv Grcke smo pokazali slab karakteri stvari koje nisu profesonalne cesto zaboravljamo da se utakmica igra 90'+ minuta i da cijelo vrijeme treba igrati na nivou.

Zalosno je ispustiti sigurna tri boda protiv nikad slabije Grcke a imas najbolje otvaranje utakmice koje sam vidio kako pratim reprezentaciju. Sudjenje je bilo katastrofalno da ne kazem amatersko ali to su stvari na koje treba obracati paznju prije utakmice cim se dodijeli sudija koji je anonimac teski.

Muhamed Besic je u prve dvije utakmice previse igrao  samoinicijativno te je  protiv Armenije je ukrao sut Radi Krunicu koji ima top u nozi da bi on sam sutirao tragikomicno.

Dzeko je bio veoma los obadvije utakmice nesto kod njega ne stima cesto odlazi sa pozicije gdje bi trebao da bude .

Steta za Pjanica koji ce najvjerovatnije pauzirati dvije utakmice i za Grcku je ovo isto jedna od pobjeda jer protiv Finske i Italije ce bez Pjanica biti tesko nadam se potunom oporavku Izeta Hajrovica jer on je taj koji moze da donese osvjezenje i agresivnost u igri.

• 2 months later...

Totalno promašena formacija forsiranje Šarića i Civića te Cimirota ispred Vrančića i Gojaka je glupost .

Pjanić je falio mnogo ali njegovo neigranje se moglo drukčije formacijski nadoknaditi . Izgledali smo amaterski Finci su našu igru pročitali i zasluženo pobijedili i uzeli bodove koje mi nismo smjeli izgubiti .

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...