Jump to content
FORUM
saco

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

A cirkusa... muka mi je više. Pa Bože ovaj narod ne može biti sretan ni u ovome, bar nečemu da se veseli. Sve nas hoće...

Biće da je ovaj Baho voditelj prizivatelj nesreće hahaha

• Haha 1

1 minute ago, Fap mašina said:

Spasio šehić od katastrofe....5-6 golova.

I sudija... Mati mu izgleda iz Jablanice, ali sakrio je to da ne bude sukob interesa što sudi hahah

• Haha 1

7 minutes ago, Kula said:

A cirkusa... muka mi je više. Pa Bože ovaj narod ne može biti sretan ni u ovome, bar nečemu da se veseli. Sve nas hoće...

Ja sam to na početku rekao. On je nesreća

Just now, 1260 said:

Ja sam to na početku rekao. On je nesreća

Ma dobro, šalu na stranu. Grci su imalu 27 šuteva na gol. Nije Baho kriv za to... smiješna repka, smiješan trener...

• Like 1

Just now, Kula said:

Ma dobro, šalu na stranu. Grci su imalu 27 šuteva na gol. Nije Baho kriv za to... smiješna repka, smiješan trener...

Slažem se, ali na sve i on mi je sjeo na muku

1 minute ago, 1260 said:

Slažem se, ali na sve i on mi je sjeo na muku

Baho počne rečenicu i završi u drugom poluvremenu. Možda poznaje nogomet i historijat i sve ostalo, ali nije za komentiranje utakmica. Ne znam ko ga više gura da priča u mikrofon. Čuj evo vidimo na tribinama i Zlatka Lagumdžiju, pa ako nemaš šta više reći... ne moraš ni to. Koga boli K za tim podatkom.

• Haha 2

Ne mogu se sjetiti nekih ubjedljivih poraza ali ovo veceras je vjerovatno najveca sramota ove reprezentacije kojoj sam svjedocio. 

Bukvalno te nizerazredna Grcka sa B sastavom svela na nivo Gibraltara. Ovo je za krivicnog gonjenja pola ekipe skupa sa strucnim stabom.

• Like 1

12 minutes ago, Kula said:

Nije on nego "Fuzi", da je prije utakmice po repki oplela sad bi pobjedu slavili.:D

Nasa repka kad jednu pobjedu ponese na slijedecem mecu vec se opuste kao da su vec sami vrh dostigli pa ono -nema potrebe da se trgamo (moje misljenje).:(

• Aferim! 1

Bio bi fazon da Finska opusti i izgubi protiv Lihtenštajna i Grčke preostale dvije utakmice a mi pobijedimo Italiju i Lihtenštajn i sa 16 bodova budemo drugi .

Šalu na stranu,

Teško je ostvariti mentalitet borbenosti mentalitet pobjednika nikom nesmeta poraz ako se Boriš i pokažeš nešto na terenu . 

Moje mišljenje je ipak da treba dovesti trenera stranca nekog od poznati imena ovako ovi domaći nemaju nikakvog autoriteta. 

Jel Sehic proglasem igracem utakmice? Sta je cojk sve skin’o, haha, 25 suteva na go, ljudi ko aparati za teniske loptice samo puc puc.... brate i mi si ga znamo ukajlati hhaha :) 

al zna se ona stara A NAMA BARAZ JEEEE (hahahaha) presmijesno

a sta smo vam ja i @1260 rekli?!

Džeko stavio masku i zaigrao za romu.nekako se u italiji brže ozdravi nego kod nas,il naši nemaju za masku.Ništa zlonamjerno samo sam primjetio vijest.

Puno je on dosad učinio za našu reprezentaciju.

• Like 1

Priblizava se utakmica sa Italijom na spisku nema posebnih izmjena osim Menala izvrsnog mladog igraca na kojeg ce mo moci u buducnosti ozbiljno racunati.Steta sto je doslovno ubijena posljednja nada u direktno kvalifikovanje na EP .

Mislim da je steta sto je Prosinecki ostao trener reprezentacije jer lik ocito nema potrebni autoritet a mislim da nam ni baraz nece mnogo znaciti posebno jer se igra u tim martovskim terminima kad je reprezentacija uvijek ispodprosjeka po ucinkovitosti. 

Ma pocetku kvalifikacija sam zbilja bio ubjedjen u direktni plasman ali na kraju je ostalo veliko razocarenje .

A moglo bi se desiti da mi pobjedimo Italiju i Lihtenstajn i tako osvojimo 16 bodova a da Finska izgubi od Grcke i ima remi sa Lihtenstajnom i da imamo isti broj bodova i tako bi mi isli direktno. Sve je moguce.

I ne razmisljam o utakmici. Mislim da je neću ni gledati toliko mi se zgadilo. Radije ću otići do piramide i naroljati se. :) :)

Edited by Grunf

On 11. 11. 2019. at 20:20, Grunf said:

I ne razmisljam o utakmici. Mislim da je neću ni gledati toliko mi se zgadilo. Radije ću otići do piramide i naroljati se. :) :)

Ima li ista sad u piramidi ? Prije je bilo dobra atmosvera nisam bio godina .

Iskreno i sam sam takvog misljenja veliko razocarenje kao i svaki put do sada nije samo do igraca vec iz korijena treba stvari mjenjati od Saveza pa nadalje. 

Oni se uzdaju u baraz medjutim to su male sanse koga god da dobijemo UEFA ce nam dodjeliti amatera koji ce djeliti pravdu i gdje ce nas ostetiti a najvjerovatnije ce mo dobiti Vels gdje Bale mora da igra na EP ne uzdam se previse.

8 minutes ago, Barba said:

Ima li ista sad u piramidi ? Prije je bilo dobra atmosvera nisam bio godina .

Iskreno i sam sam takvog misljenja veliko razocarenje kao i svaki put do sada nije samo do igraca vec iz korijena treba stvari mjenjati od Saveza pa nadalje. 

Oni se uzdaju u baraz medjutim to su male sanse koga god da dobijemo UEFA ce nam dodjeliti amatera koji ce djeliti pravdu i gdje ce nas ostetiti a najvjerovatnije ce mo dobiti Vels gdje Bale mora da igra na EP ne uzdam se previse.

Ima svaki petak, subota uglavnom dobra svirka. Skoro svaki put sam tamo. Ako imas fb mozes zapratiti stranicu pa vidjeti sta se događa. Mislim da imaju i live streaming vikendom kad svirke pocinju

Utakmicu BiH i Italije u petak od 20,45 sati i će prenositi 18 tv. kanala.

Reprezentacija.ba donosi listu TV kanala koji će van Bosne i Hercegovine prenositi ovaj duel:

• beIN Sports MENA 1 (Bliski istok i Sjeverna Afrika)
  • Cosmote Sport (Grčka)
  • DAZN (Njemačka)
  • Futbol 1 (Ukrajina)
  • MATCH! Futbol 2 (Rusija)
  • Polsat Sport Premium 2 (Poljska)
  • RAI 1 (Italija)
  • S Sport 2 (Turska)
  • Sky Sports (Međunarodni)
  • Sport 2 (Češka / Slovačka)
  • Sport 2 (Mađarska)
  • Sport 4 (Izrael)
  • Sport TV 3 (Portugal)
  • SportKlub 2 (Slovenija)
  • SuperSport 2 (Albanija)
  • SuperSport 3 (Južna Afrika)
  • ViaPlay (Finska)
  • Viasat Jalkapallo (Finska)

(Reprezentacija.ba)

Ima li nas danas igdje?

tim-kola-instagram.jpg

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...