Jump to content
FORUM

Nogometna reprezentacija BiH

saco

Recommended Posts

Ne odgovara nama ni Lihtenstajn. Nasa bi repka izgubila i od Jedinstva. I Kolibri iz prekounja bi ih satrali kako uzasno igraju. Prvo poluvrijeme je poslalo poruku “nemoj gledati drugo - bolice te oci i bolice te mozak” i zaista je bilo tako. Likovi ko da nikad lopte vidjeli nisu. Ko izgubi od onakve stojece igre Italije? Znaci niko ne trci, golove iz kuruza primaju, preglupo. Ali razumljivo kad skuzis da igraci igraju za neku tamo BiH koja kad uzmes sve u obzir nije ni zemlja ni drzava vec nekom iscrtanom granicom oznacen neki teritorij na karti koji ima ime. 

Mozda medju ovih 40.000 migranata ima nekih nogometnih prodigyja - daj im pasos koji ne vrijedi nigdje osim ovdje i nek rokaju. Haha. Samo sto ce se svaki put sa gostujuce tekme BiH vratiti bez tih igraca. Jedan od nacina da ih prebacimo u EU i dalje. Haha primi ih u repku odvedi na gostovanje i ostavi tamo. I tako svaki put. Mislim da se ne bi mnogo osjetila razlika u igri. Haha

sve neki manekeni, ali sa druge strane i dobro je. Treba malo mladje krvi da se pokazu. A Lihtenstajn treba i sa C-ekipom da pobijedimo sto se na kraju i desilo.

Medjutim sramotno je da u ovakvoj grupi zavrsimo kao 5.

Ovo ce biti veliki problem u narednim kvalifikacijama jer cemo biti u 4 sesiru i dobijacemo jace protivnike!

37 minutes ago, Lidjo said:

sve neki manekeni, ali sa druge strane i dobro je. Treba malo mladje krvi da se pokazu. A Lihtenstajn treba i sa C-ekipom da pobijedimo sto se na kraju i desilo.

Medjutim sramotno je da u ovakvoj grupi zavrsimo kao 5.

Ovo ce biti veliki problem u narednim kvalifikacijama jer cemo biti u 4 sesiru i dobijacemo jace protivnike!

Ma nek dobijemo kad je sve propalo nije tu bilo ozbiljnosti od početka . Pogotovo od ljudi koji vode savez. Sa onakvom igrom ne možeš ni igrati europsko prvenstvo niti si ga zaslužio. A u ovoj grupi smo mogli biti komotno drugi i rahat se pripremati za euro 7 mjeseci . 
Moderni nogomet danas iziskiva dobru fizičku spremu i pokretljivost i da radiš posao na svojoj poziciji koju igraš . Mi smo imali situaciju da su većinu kvalifikacija igrali oni igrači koji uopće ne igraju u klubovima radi stare slave a dok su oni standardni nisu čak ni pozivani . Onaj mali Hodžić nije pozivan nikako a lik je standardan i zna igrati ima borbenost a onaj Baljić i Kodro su dobijali šansu ispred njega. 

prije sat vremena, Grunf said:

Barbareza bi mjesto selektora BiH upropastilo i unazadilo. Neupitno je da je Barbarez ikona BH fudbala ali mjesto selektora BiH je krajnje nezahvalno i bojim se da bi ga degradiralo. Mislim da mu to ne treba

Unazadilo u kojem smislu, lik se oprostio od fudbala prije 10 godina i otad igra poker, nikad ekipe vodio nije

Za ove što ne znaju Barbarez je malo žešći kockar a to znam iz pouzdani izvora lik je doslovno sve izgubio na kocki ali to je njegova privatna svar. Mislim da on licno je velika legenda našeg nogometa ali da nema pojma od trenerskog posla i mislim da nije u stanju da vodi reprezentaciju . Za nas je jedino Felix Magath rješenje .

1 hour ago, Hysteria said:

Unazadilo u kojem smislu, lik se oprostio od fudbala prije 10 godina i otad igra poker, nikad ekipe vodio nije

U smislu, kako sam napisao, ikone našeg fudbala ma šta god neki rekli. I dan danas je miljenik 99% navijača a za prvi neuspjeh bi bio popljuvan i to žestoko. Zato kažem da je nezahvalno sjediti na klupi naše reprezentacije. Od mogućih za nas  po meni je jedina solucija Felix Magath

Edited by Grunf

On 29. 11. 2019. at 16:10, Grunf said:

U smislu, kako sam napisao, ikone našeg fudbala ma šta god neki rekli. I dan danas je miljenik 99% navijača a za prvi neuspjeh bi bio popljuvan i to žestoko. Zato kažem da je nezahvalno sjediti na klupi naše reprezentacije. Od mogućih za nas  po meni je jedina solucija Felix Magath

Svi poštuju Sergeja, ne vjerujem da bi ga ko pljuvao. Ja sam svakako da mu se pruži prilika, ne samo u baražu nego i minimalno jedan ciklus kvalifikacija. Možemo dobiti puno ako se pokaže kao prava osoba, a ako ne ide, jbg, nije da smo navikli igrati velika takmičenja. Magath nije realna opcija nimalo, a gura ga se svaki put samo zbog mita da voli Bosance. 

Potvrđeno VAR će biti korišten u polu finalnim i finalnim utakmicama lige nacija odnosno Play off baražu .

Ovome sam se nadao sto je još jedna dobra stvar .

Te je UEFA potvrdila da će za svjetsko prvenstvo u Katarina 2022 samo prvoplasirani iz grupe izboriti direktan plasman a kao dvije najbolje drugoplasirani ekipe dok će deset ostalih zemalja igrati Play off . Zmajevi su u trećem jakosnim šeširu .

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...