Jump to content
FORUM
saco

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

BH Fanatikosi bojkotuju utakmicu sa Andorom zbog nogometnog saveza

http://www.cazin.net/sport/vijest/bh-fanaticosi-porucili-n-fsbih

I TO S PRAVOM BOJKOTUJU, bio sam na utakmici sa Izraelom, na sjevernoj tribini, ne baš u centralnom dijelu gdje su bili BH Fanatikosi već desno u uglu (gledajući na stadion), 

Izraelci su izašli na zagrijavanje  ispred južne tribine i sve one uvrede su bile s te tribine (ne znam koja grupa navijača je tamo bila), ispred nas se zagrijavala naša reprezentacija i nikakvih uvreda sa sjevera nije bilo. Himnu Izraela  su svi izviždali (i uzvikivali "Palestina", čitav stadion a ne samo sjever .

Nešto tu smrdi ----

Gradska uprava Bihaća za sve navijače nogometne reprezentacije BiH obezbijedila je direktni prijenos utakmice Belgija-Bosna i Hercegovina 3.septembra 2015.godine sa početkom u 20:45 sati na gradskom trgu u Bihaću.

Također obezbijeđen je i prijenos nogometne utakmice Bosna i Hercegovina-Andora 6.septembra sa početkom u 20:45 sati..

11891197_470829643042353_131951152437922

• Like 1

Ne znam zasto, ali lagano postajem nervozan i nosi me neki poseban osjecaj radosti da sutra mozemo barem do boda!

9_99_99_99_9

• Like 1
  • Dislike 1

Barba se je obezbjedio sutra lagano sa puncem i ženom rođacima pravac Brisela  da borimo naše zmajeve!

ako Bog da pobjeda

image.jpg

• Like 3

Barba se je obezbjedio sutra lagano sa puncem i ženom rođacima pravac Brisela  da borimo naše zmajeve!

ako Bog da pobjeda

image.jpg

Sretno @Barba!

• Like 2

Hrvatska se muski namuci sa Azerbajdzanom i na kraju samo 0:0, a samo toliko si se hvalili da su to vec sigurni bodovi!

• Like 1

Decki ima li neko iskustva sa ovim livestream-om preko youtuba, nemam druge opcije za gledanje tekme osim stream

• Like 1

Hrvatska se muski namuci sa Azerbajdzanom i na kraju samo 0:0, a samo toliko si se hvalili da su to vec sigurni bodovi!

I mi smo to prošli x puta i uvijek nanovo prolazimo.Mandžo im je bio najslabija karika i nije mi jasno da Kovač vadi Perišića i Modrića a da njega koji je usrao svaku akciju drži do kraja utakmice.Kako god, susjedi čvrsto stoje na prvom mjestu u grupi pa je ovaj hajmo reći kiks zanemariv

Edited by Grunf

Sad došao kući jebi ga sudija nas sjebo totalno u prvom poluvremenu ono da je svirao nad Lulicem Pjanic bi ga zabio sigurno lik nam dva kornera poništava bezveze a ono penala nije vidjelo .

nemamo sreće nikako

Nikad nismo lošije odigrali na sredini terena, kao da nismo imali vezni red a bez njega nema igre.

Sa ovakvom igrom nećemo biti ni treći (baraž) a ne zavisimo samo o sebi već i rezultatima drugih, žalosno ali istinito.

Nadam se da će se "neki" igrači probuditi iz sna, pa i da nas ponekad i sreća "okrzne"  da se domognemo baraža.

Steta. ali i ovog puta je sredina totalno zataila, Pjanic kao da nije bio na terenu, ali idemo dalje ipak sanse za baraz su dosta velike i mislim da cemo to rijesiti, ne vjerujem da Izrael moze pobjediti Belgiju i Wals u gostima, ma da u danasnje vrijeme nista nije ne moguce!

• Like 1

Pjanic brate najviše zakazao iskreno još će mo mi plakati za Misimovicem on je bio jedini pravi kreator igre bez obzira sto je bio spor njegove lopte su bile najbrže i najpreciznije.

ne može mi niko reci da igrač koji drži igru Rome ne može učiniti vise za reprezentaciju u 9o minuta?

Medunjanin sinoć nije trebao igrati u prvi 11 na njegovom mjestu je trebao Hadžića  koji je realno u puno boljoj formi i redovno igra.

A kod rezultata 3-1 je trebao izvesti Pjanica u uvesti Vrančića da se dečko okali u jačoj utakmici  jer nemaš sta izgubiti!

• Like 1

Novi dan nova nafaka, idemo danas upisati tri boda,

SRETNO ZMAJEVI!

Evo ko prenosi utakmicu!

Unbenannt.PNG

• Like 1

Forsiranje Ibisevica opet iskreno bezveze ne vidim potreba za tim a jedan mladi igrač kao sto je Milan Djuric na klupi.

Selektor Zmajeva Mehmed Baždarević je odlučio da od prve minute zaigraju Begović, Bičakčić, Spahić, Kolašinac, Šunjić, Lulić, Zec, Bešić, Pjanić, Ibišević i Džeko.

Na klupi su ostali Šehić, Burić, Vranješ, Aničić, Medunjanin, Mujdža, Sušić, Vrančić, Višća. Hajrović, Hadžić i Đurić.

Inače ono što nije dobro Vels i Izrael odigrali 0-0

Iskreno totalno lose nikakve igre nema Pjanic nula motivacija još glup crveni kod Besica !

Svaka čast Bešiću na požrtvovanosti i igri do sad,ali ove stvari su krajnje neprofesionalne i to mu se ne bi toleriralo u Evertonu niti bilo kojem klubu van granica BiH

Ne mogu vjerovati da se protiv ovakvih ekipa ovakve situacije dogadjaju i ovakvi kartoni dobijaju!

• Like 1

Sramotna igra, ustvari nikakva igra nije bila, posebno ne u drugom poluvremenu, bezidejno, nemotivisano, očajno...

S Welsom i Ciprom nemamo nikakvih šansi sa ovakvim pristupom i netaktičnom šetnjom po terenu.

Nadam se da će Baždarević dobro sve snimiti, "išamarati pojedince", spremiti nešto novo (ako zna) i izboriti baraž.

Bešić ??? amaterska glupost, prevaspitati što prije

• Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...