Jump to content
FORUM
saco

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

Nogometni savez nase zemlje opet sam sebi uskace u stomak i zabija sam sebi noz u ledja trazenjem da se odgode utakmice baraza. Na sta ce UEFA reagovati na nacin da se mec odigra pred praznim tribinama a taj scenario najvise prizeljkuju u Irskoj .

Ali ce mo vidjeti sta ce na kraju ali mislim da je ovo ishitrena odluka pogotovo jer u nasoj zemlji nema mnogo oboljelih njihov broj se doslovno ni u promilima ne moze iskazati. 

Trebali su prvo cekati misljenje i stav UEFE koja ce prvo predloziti naravno prazne tribine na sta bi mi imali pravo zalbe i onda traziti odgodu meca za drugi termin a ovako sve je izvjesnije da ce se igrati pred praznim tribinama tako da najveci adut domaceg terena kojeg imamo nece znaciti nista . Bravo glupani iz saveza 

30 minutes ago, Barba said:

Nogometni savez nase zemlje opet sam sebi uskace u stomak i zabija sam sebi noz u ledja trazenjem da se odgode utakmice baraza. Na sta ce UEFA reagovati na nacin da se mec odigra pred praznim tribinama a taj scenario najvise prizeljkuju u Irskoj .

Ali ce mo vidjeti sta ce na kraju ali mislim da je ovo ishitrena odluka pogotovo jer u nasoj zemlji nema mnogo oboljelih njihov broj se doslovno ni u promilima ne moze iskazati. 

Trebali su prvo cekati misljenje i stav UEFE koja ce prvo predloziti naravno prazne tribine na sta bi mi imali pravo zalbe i onda traziti odgodu meca za drugi termin a ovako sve je izvjesnije da ce se igrati pred praznim tribinama tako da najveci adut domaceg terena kojeg imamo nece znaciti nista . Bravo glupani iz saveza 

Još će nam vjerovatno faliti igrača. Džeko, Pjanić (koliko znam u karanteni su svi iz Juventusa) i ko je ono još povrijeđen ?

Odlozene utakmice baraza za Juni, 

EP umjesto ove godine ce se igrati od 11.06 - 11.07. 2021godine

• Like 1

Iskreno najzalije mi je zbog EP kao i zbog odgode baraza a Juni 

JUtros prije nego sam krenuo na posao konektujem se na FB da pregledam najnovije vijesti. Kad mi za oko zape vijest "UEFA donijela odluku da zbog aktuelne situacije  da se nećeigrat baraž nego će BiH direktno na Euro"

Pogledam da nije kakva web stranica koja širi lažne vijest NIJE, ozbiljan portal. Sav onako sretan  nakon svih ovih  negativnih vijesti  čitam vijest do kraja, kad ono 1.april

• Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...