Jump to content
FORUM

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

Nogometni savez nase zemlje opet sam sebi uskace u stomak i zabija sam sebi noz u ledja trazenjem da se odgode utakmice baraza. Na sta ce UEFA reagovati na nacin da se mec odigra pred praznim tribinama a taj scenario najvise prizeljkuju u Irskoj .

Ali ce mo vidjeti sta ce na kraju ali mislim da je ovo ishitrena odluka pogotovo jer u nasoj zemlji nema mnogo oboljelih njihov broj se doslovno ni u promilima ne moze iskazati. 

Trebali su prvo cekati misljenje i stav UEFE koja ce prvo predloziti naravno prazne tribine na sta bi mi imali pravo zalbe i onda traziti odgodu meca za drugi termin a ovako sve je izvjesnije da ce se igrati pred praznim tribinama tako da najveci adut domaceg terena kojeg imamo nece znaciti nista . Bravo glupani iz saveza 

• Replies 544
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pa jbt, Kompany je bio više puta u Zenici od mene 

U prau si, ali dva puta je dva puta haha samo neka ih zabija 

Sramotna igra, ustvari nikakva igra nije bila, posebno ne u drugom poluvremenu, bezidejno, nemotivisano, očajno... S Welsom i Ciprom nemamo nikakvih šansi sa ovakvim pristupom i netaktičnom šetnjom p

Posted Images

30 minutes ago, Barba said:

Nogometni savez nase zemlje opet sam sebi uskace u stomak i zabija sam sebi noz u ledja trazenjem da se odgode utakmice baraza. Na sta ce UEFA reagovati na nacin da se mec odigra pred praznim tribinama a taj scenario najvise prizeljkuju u Irskoj .

Ali ce mo vidjeti sta ce na kraju ali mislim da je ovo ishitrena odluka pogotovo jer u nasoj zemlji nema mnogo oboljelih njihov broj se doslovno ni u promilima ne moze iskazati. 

Trebali su prvo cekati misljenje i stav UEFE koja ce prvo predloziti naravno prazne tribine na sta bi mi imali pravo zalbe i onda traziti odgodu meca za drugi termin a ovako sve je izvjesnije da ce se igrati pred praznim tribinama tako da najveci adut domaceg terena kojeg imamo nece znaciti nista . Bravo glupani iz saveza 

Još će nam vjerovatno faliti igrača. Džeko, Pjanić (koliko znam u karanteni su svi iz Juventusa) i ko je ono još povrijeđen ?

• 2 weeks later...

JUtros prije nego sam krenuo na posao konektujem se na FB da pregledam najnovije vijesti. Kad mi za oko zape vijest "UEFA donijela odluku da zbog aktuelne situacije  da se nećeigrat baraž nego će BiH direktno na Euro"

Pogledam da nije kakva web stranica koja širi lažne vijest NIJE, ozbiljan portal. Sav onako sretan  nakon svih ovih  negativnih vijesti  čitam vijest do kraja, kad ono 1.april

• Haha 1
  • 5 months later...

Danas prve utakmice Lige nacija, nasi igraju sutra i nemamo ni malo laku grupu, ipak smo u Liga A🙂,

Sutra prva utakmicu u Italiji, bez obzira na situaciju optimista sam i mislim da cemo i ove utakmice ostvariti nesto.

Evo lista kanala koi ce prenositi  utakmicu iz Italije;

Lista satelitskih kanala koji će prenositi utakmicu Italija – BiH u više od 20 država:

5 PLUS (Izrael)
ASTRO SuperSport 2 (Malezija)
beIN Sports MENA 1 (Internacionalni)
Canal 9 (Danska)
Cosmote Sport 2 (Grčka)
Cytavision Sports 4 (Kipar)
DAZN 2 Bar (Njemačka)
Futbol 1 (Ukrajina)
Match! Futbol 1 (Rusija)
Polsat Sport Extra (Poljska)
Rai 1 (Italija)
Sport 1 (Mađarska)
Sport 2 (Češka / Slovačka)
Sport TV1 (Portugal)
SportKlub 1 (Hrvatska)
SportKlub 1 (Crna Gora)
SportKlub 1 (Srbija)
Sportklub 1 (Slovenija)
Supersport 3 (Albanija)
TV2 Sport (Norveška)
Stod Sport 2 (Island)
TV3 Sport (Baltik)
Ziggo Sport (Nizozemska)

Sretno ZMAJEVI!

• Like 2

Ne ocekujem nesto posebnu utakmicu mislim da smo desetkovani zbog korone ali sta je tu je treba i mladima dati sansu . Mene najvise brine sredina terena .

Ali kako god vazno je da ne izgubimo sa mnogo razlike. 

Just now, Barba said:

Ne ocekujem nesto posebnu utakmicu mislim da smo desetkovani zbog korone ali sta je tu je treba i mladima dati sansu . Mene najvise brine sredina terena .

Ali kako god vazno je da ne izgubimo sa mnogo razlike. 

Ove utakmice su i te kako bitne kao  pripreme za baraz, 

Od Italije izgubiti nije sramota, ali jako bitno je kako ce se zalagati na terenu, obicno kod nas ide kad se najmanje nadas oni odrade muski, vjerujem da ce i veceras biti tako, na kraju krajeva nemamo sta izgubiti po meni je pobjeda vec da igramo Ligu A, pogledajmo kakve ekipe su u B,C itd🙂

2 minutes ago, saco said:

Ove utakmice su i te kako bitne kao  pripreme za baraz, 

Od Italije izgubiti nije sramota, ali jako bitno je kako ce se zalagati na terenu, obicno kod nas ide kad se najmanje nadas oni odrade muski, vjerujem da ce i veceras biti tako, na kraju krajeva nemamo sta izgubiti po meni je pobjeda vec da igramo Ligu A, pogledajmo kakve ekipe su u B,C itd🙂

Danas nije sramota izgubiti ni od kog jer svi igraju ali realno ovo okupljanje je po meni najslabije do sada . 

14 minutes ago, Grunf said:

Koji domaći kanal prenosi (samo da nije ono njeSra od Nove) a ni SportKluba nemam

Ako ništa ima ovdje, za one koji nemaju alternativu:https://www.stream2watch.io/streaming-television/sport-klub-1-live

Lista satelitskih kanala koji će prenositi utakmicu Italija – BiH u više od 20 država:

5 PLUS (Izrael)
ASTRO SuperSport 2 (Malezija)
beIN Sports MENA 1 (Internacionalni)
Canal 9 (Danska)
Cosmote Sport 2 (Grčka)
Cytavision Sports 4 (Kipar)
DAZN 2 Bar (Njemačka)
Futbol 1 (Ukrajina)
Match! Futbol 1 (Rusija)
Polsat Sport Extra (Poljska)
Rai 1 (Italija)
Sport 1 (Mađarska)
Sport 2 (Češka / Slovačka)
Sport TV1 (Portugal)
SportKlub 1 (Hrvatska)
SportKlub 1 (Crna Gora)
SportKlub 1 (Srbija)
Sportklub 1 (Slovenija)
Supersport 3 (Albanija)
TV2 Sport (Norveška)
Stod Sport 2 (Island)
TV3 Sport (Baltik)
Ziggo Sport (Nizozemska)

2 minutes ago, Grunf said:

Nema na Missnet kablovskoj ni Nova BH ni Sportkluba, tako da mi preostaje jedino streaming

Ima druga opcija, uzmi od nekog 48 sati IPTV na probu, odma otkljucaju 😀😀

• Like 1

Evo i sastava, mislim da necemo razocarati

Duško Bajević se za ovaj meč odlučio za sljedećih 11 igrača: Šehić, Cipetić, Šunjić, Saničanin, Kolašinac, Cimirot, Hadžiahmetović, Gojak, Hodžić, Višća i Džeko.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...