Jump to content
FORUM

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

Mozemo li pobjediti Poljsku, mislim DA🙂

TV koje ce prenositi utakmicu BiH Poljska, suta na Bilinom Polju:

beIN Connect MENA
beIN Sports MENA 3 HD
C More Stream Sweden
Canal 9 (Denmark) /HD
Cosmote Sport 3 HD
Cytavision Sports 6 HD
DAZN Deutsch (geo/R)
Dplay.dk (geo/R)
EuroSport Player Dansk
L'Equipe TV Online (geo/R)
MATCH! Futbol 1/HD
MATCH! TV (online) (geo/R)
NOVA BH HD
Optus Sport (geo/R)
Polsat Sport / HD
QQ Sports (geo/R)
S Sport+ Turkey online
Silk Sport HD 1
Sky Spors *RED button
Sport 2 (czech/svk) HD
Sport 2 (hungary) / HD
Sport 24 At Sea Extra
Sport 3 Israel / HD
Sport TV2 (portugal) / HD
SuperSport 4 HD (alb)
SuperSport Variety 2 HD (n)
SuperSport Variety 2 hd (rsa)
TVP 1 (Poland) / HD
TVP Polonia / HD
TVP Sport / HD (Poland)
ViaPlay (finland) / HD
Ziggo Sport Select HD

Sretno ZMAJEVI!

• Like 1
  • Replies 544
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pa jbt, Kompany je bio više puta u Zenici od mene 

U prau si, ali dva puta je dva puta haha samo neka ih zabija 

Sramotna igra, ustvari nikakva igra nije bila, posebno ne u drugom poluvremenu, bezidejno, nemotivisano, očajno... S Welsom i Ciprom nemamo nikakvih šansi sa ovakvim pristupom i netaktičnom šetnjom p

Posted Images

Ja se samo bojim da ce nas Poljska veceras rasuti kao ne znam ja sta  jer se pocelo letiti visoko .

Gojak mora da ide u sredinu terena a ne na krilo a na krilo treba staviti Milosevica ili Duljevica .

6 hours ago, Barba said:

Ja se samo bojim da ce nas Poljska veceras rasuti kao ne znam ja sta  jer se pocelo letiti visoko .

Gojak mora da ide u sredinu terena a ne na krilo a na krilo treba staviti Milosevica ili Duljevica .

Opet Ti i strah, ne brini samo optimisticki naprijed, minimalno nerijesno igramo, vidjet ces🙂

Sve u svemu je ok, trebamo i mi konacno vidjeti sta sa cim od mladjih igraca raspolazemo,ovo je za sad u redu samo steta sto nisu mogli minut izdrzati da na poluvrijeme odu sa 1;0,

Idemo dalje do pobjede, sretno ZMAJEVI

• Like 2
12 hours ago, saco said:

Opet Ti i strah, ne brini samo optimisticki naprijed, minimalno nerijesno igramo, vidjet ces🙂

Zna Barba sta prica ako ista razumijem se u fudbal ,psiholoski momenat i efekat je najvazniji element igre nakon 1-1 protiv Italije je nas najvise zajebao jer su umislili da da su veci od svojih mogucnosti. Realno Begovic nije trebao da brani primio je dva glupa gola ali dobro nije on kriv sam ne mozes Civica staviti da igra kad lik nema pojma nije uspio povuci niti jedne lopte a izgubio sve i jedan duel vazda vraca loptu nazad Milosevic je trebao imati prednost u odnosu nad njim . Kao ni protiv Italije sinoc nismo imali sredinu terena nakon 30 minuta igre . Sa onakvom igrom mi ne mozemo pobjediti Irsku i ako su ih sinoc Norvezani deklasirali . Uigraj dva stopera da su konstanta sa zadnjim veznim i nema tu price ,Besic je bio dobar sinoc kao i Gojak koji steta sto se ozljedio. Visca nista Hodzic takodjer spava u opsajdu . A i ona Turska kurva od sudije isjeckala igru kao moja tetka kad pravi sicani burek lik svira prekid kad pogledas igraca  sto su Poljaci dobro iskoristili . Mi smo mogli lako pobjediti Poljake pogotovo kod rezultata 1-0 znaci stavi dva bloka nazad i sve lopte salji na Koljica i Hodzica . 

Tesko ce biti treba jos mnogo da se radi Dzeko je trebao biti starter . 

• 4 weeks later...
On 02. 10. 2020. at 12:08, Barba said:

Navijaci mogu na utakmicu baraza i ostale utakmice reprezentacije je svakako dobra vijest .Ocekuje se nekih 2-3 hiljade na Grbavici .

Pored 2-3 hiljade navijaca, posebno se ocekuje POBJEDA🙂

Bliži de četvrtak postajem sve nervozniji iskreno. Tako želim da odemo na EP ali biće teško Irci su jebena ekipa posebno jer su fizički jaki mogu igrati i 180 minuta doslovno dok kod nas 70 % kadra nije u mogućnosti odigrati isti nivo 70 minuta. Pripreme u Sarajevu nisu nikad dobro donijele .

Veceras su Oni ti koi ce nadam se ovom napacenom narodu barem malo donijeti osmijeha na lice,

Sretno ZMAJEVI!

TV kuce koje prenose utakmicu;

UEFA Euro 2020/21 - Weg B Halbfinale

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...