Jump to content
FORUM

Nogometna reprezentacija BiH

saco

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Ako se stvari ne promjene iz temelja znaci od saveza trenera i svih ostalih nemamo se cemu nadati . Treba biti realan da smo mi losa reprezentacija po svim parametrima imamo dva tri dobra igraca a sve ostalo je sitna buranija . Zadnju dobru utakmicu smo odigrali protiv Francuske u Parizu ta je utakmica bila jedna od najboljih po svim parametrima .

U ovoj grupi kako sad stvari stoje nemamo se sta nadati jedino mozemo Kazahstanu parirati a ostali su po svakom osnovu bolji od nas cim si dobio nabildanu crnacku Francusku odmah si hendikepiran za prvo mjesto a boriti se za baraz kojeg nikad nisi prosao je smijesno nisi bio u stanju pobjediti slabasnu Irsku za EP a sad ces za protivnike imati jos jace reprezentacije. 

Mi smo za dvije godine pali u 4 sesir dovoljno govori koliko smo losi i niko ali bas niko iz saveza se ne pita i ne kaze daj da vidimo u cemu je problem nije samo problm u treneru pa ljudi moji mi ove godine nismo imali niti jednu pobjedu a toliko utakmica odigrano . 

Savez ce opet ostati isti dovesti ce trenera koji ce njima pasati i raditi kako oni kazu radi interesa par menadzera gdje neko moze usicariti desetak hiljada eura i to je to

• 2 weeks later...

Slaven Bilic slobodan trener mislim da savez ne bi trebao dugo da razmislja vec odmah stvoriti kontakte i dati mu trenersku poziciju . 

Ne samo zbog toga sto je najbolji trener na nasim podrucjima bivse drzave lik je i nevidjeni sto bi splicani rekli fakin on se ne boji nikom reci .

Ali kad vidim da ce tigar opet biti neki delegat saveza nase drzave sta reci koju poruku poslati. Ja se samo pitam kako ovog covjeka nije sramota vise da se u sve mora mjesati nikad mu nije dosta svoje ratovanje je naplatio i preplatio moze li sad pustit neku funkciju bar nekom strucnom ?

Mislim da bi UEFA i FIFA trebale ponvno suspendirati nas nogometni savez kao sto su to vec jednom uradile zbog Tigra i Muniba i slicnih njima . Znaci apsolutno niko ali bas niko iz tog proslog saveza i delegata ne bi trebao biti u novom savezu nikad vise .  

Najveci blam reprezentacija na pripremama i u hotelu SIPA hapsi Tigra pred svim reprezentativcima mene bi fakat bilo sramota vise ikad za ovo aplicirati ali nekom je obraz ko djeon samo daj meni meni  presjelo im sve vise dabogda .

Bilić uvijek može preuzeti nekog davljenika u EPL u najgorem slučaju u CS, ima 0% interesa i motivacije da vodi BiH za kikiriki. A i čisto sumnjam da bi kod nas prošao išta bolje od Prosinečkog.

Pravo vrijeme je za Barbareza, nemamo šta izgubiti a navikli već na loše rezultete. Dati čovjeku 2 godine da vidimo od čega je. Vidim reprezentativci ga isto priželjkuju, dosta njih je odraslo gledajući ga u reprezentaciji i Bundesligi

Edited by Hysteria

Kvazi savez i delegati nisu uspjeli izabrati novog selektora ociti cekaju tri dana prije pocetka kvalifikacija u martu da dodje podobni koji ce raditi za interes menadzera i ostalih hoteljera . 

Toliko o ozbiljnosti saveza i kako da se ocekuje da reprezentacija osvoji bodove na startu kvalifikacija kad trener nece biti u mogucnosti da pripremi plan i program rada i sve ostalo pa nije lako pripremiti ekipu i analizirati protivnike za dva dana. Ali ide se po starom grlom u jagode.

• 2 weeks later...

Toplo preporucujem podcast Sase Ibrulja sa stalnim gostom Ventolom.

https://www.youtube.com/channel/UC5choX4PFI-JzqgDXQsuLYw

Savez je katastrofa i tu jedini izlaz je da sve stane i da se ovo rasformira. 

Ovaj novi predsjdnik je tipicna retardirana srpska seljacina, Dodikov rodjak, ali nije bas osobito mudar. Tona igara je iza svega sto se dogadja u ovom savezu i neka dublja analiza je za kakve ludjacke kosulje.

1 hour ago, L19.S61. said:

Možete li zamisliti NrBiH u polufinalu nekog takmičenja ..?

Po vama,ko bi sjedio u 'počasnoj loži' ?

To je prosto nezamislivo s ovim rukovodstvom saveza. Ako bi se i desilo onda bi to bila vjerovatno bila krema kriminalnog miljea BiH

33 minutes ago, 1260 said:

Ne voli Sebilja nogomet. Zato je i Bakir rijetko na utakmicama.

Ove godine mu ni na konjske trke nije dala ici

Al polufinale ili finale na evropskom ili svjetskom prvenstvu pa jos o trosku države eeeee....

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...