Jump to content
FORUM

Nogometna reprezentacija BiH

saco

Recommended Posts

Sad u 14,00 sastanak IO fudbalskog saveza, opet ludnica, Barbareza niko nije ni kontaktirao nakon razgovora sa Misimovicem, ostao samo Bugar Petev kojeg strana iz genocidne  tvorevine forsira,

Zalosno ali istinito,

Ja sam znao da ce ovog pedera postaviti za selektora ko je tome kriv ?

Imamo predsjednika NFS Begica koji redovno koristi sve beneficije i novac od saveza a lik se ne udostoji doci na nekoliko sjednica saveza i samu skupstinu za izbor novog selektora. 

Ovaj lik nema apsolutno nkakvog pojma o nogometu njegov najveci domet su nizerangirani klubovi po Rumuniji Bugarskoj. 

1 hour ago, 1260 said:

Bojkot. Prazne tribine i nakon korone

Ja je i onako bojkotujem već neko vrijeme. Ne gledam niti na TV niti pratim rezultate niti ikakve info. Kao da i ne postoji, tako me ni ovaj izbor uopšte ne tangira

Novi selektor bh. nogometne reprezentacije, Ivajlo Petev je u sezoni 2016-17 vodio Dinamo Zagreb. I u toj sezoni je uspio ono što rijetko kome može poći za rukom. Naime koliko se sjećam, Dinamo te sezone nije osvojio ni prvenstvo ni kup (prvi put nakon 10 godina!) a u Ligi prvaka nisu zabili niti jedan jedini gol.

2 hours ago, Grunf said:

Novi selektor bh. nogometne reprezentacije, Ivajlo Petev je u sezoni 2016-17 vodio Dinamo Zagreb. I u toj sezoni je uspio ono što rijetko kome može poći za rukom. Naime koliko se sjećam, Dinamo te sezone nije osvojio ni prvenstvo ni kup (prvi put nakon 10 godina!) a u Ligi prvaka nisu zabili niti jedan jedini gol.

On je propalitet. Izabran je samo zahvaljujuci politici i srbima u NS.

Slijedi propast reprezentacije

U sustini trener nije toliko bitan ako imas pozrvovane i zainererisirane igrace za 90 minuta . A moze ti Ferguson biti trener ako oni ne grizu sto Ciro kaze dzaba ti sve . Sam Ciro nije bio neki strucnjak za teoriju nogometa realno ali je najveci mag na svijetu za moral i nabrijavanje igraca on je u stanju golmana iz trece lige natbrijati da odradi utakmicu na vrhunskon nivou to je bio slucaj sa Nemanjom Supicem pokupio ga u trecoj ligi  nasa ekipa primila najmanje golova u tim kvalifikacijama. 

• 1 month later...

Večeras u Helsinkiju protiv Finske otvaramo  kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2022. godine.

Mogu li zmajevi unijeti barem malo sunca u ovako tmurna i teska vremena,

Kako bilo da bilo, SRETNO ZMAJEVI!

Moguci sastav;

Može biti slika sljedećeg: trava i tekst "" Džeko Krunić 7 Stevanović 14 Gojak 10 Pjanić 13 Cimirot 5 15 Kolašinac 24 Hadžikadunić Saničanin Todorović Šehić"

• Like 1

Za prvu utakmicu pod novim selektorom jako dora igra steta sto nismo pobjedili jer smo zasluzili .

Nama najvise nedostaje jedan destruktivi igrac odnosno zadnji vezni kao sto je bio general Rahimic kad trener nadje takvog igraca bice mnogo mnogo bolje. 

Necu izdvajati nikog posebno jedino Sehica jedan onako kvalitetan golman da ne igra u nekom klubu lige petice je grihota . Stevanovic odlican ipak se radi o igracu sa puno iskustva i radniku na terenu .

2 hours ago, 1260 said:

Da ju jos negdje gkedati. Sramota da veci dio gradjana BiH nece moci gledati utakmicu na TV

bosnia.gif
Bosnia-Herzegovina v France
france.gif

Ovo sto rade narodu da ljudi u 80% drzave ne mogu gledati reprezentaciju na TV-u je sramota .

Za koji qurac sluze BHRT i FTV samo da bi politicke stranke imale svoje medijske platvorme koje mi placamo. 

16 minutes ago, Barba said:

Ovo sto rade narodu da ljudi u 80% drzave ne mogu gledati reprezentaciju na TV-u je sramota .

Za koji qurac sluze BHRT i FTV samo da bi politicke stranke imale svoje medijske platvorme koje mi placamo. 

Ma iskreno barba nemam ni šta gledati bar što se tiče nogometne reprezentacije

3 hours ago, Grunf said:

Ma iskreno barba nemam ni šta gledati bar što se tiče nogometne reprezentacije

Nije bila losa igra za nas standard ipak mi smo srednja zalost samo sto toga vecina nije svjesna glorificiranje i onda pljuvanje do kraja. 

• 2 months later...

Nakon dvije prijateljske utakmice samo mogu reci sve se mjenja a losa igra ostaje ono se vise nemoze nazvati ni igrom vec jad i cemer .

Zalosno 13 utakmica i vise od dvije godine bez pobjede.

Pobjednicki duh u nasoj reprezentaciji vise ne postoji definitivno smo najlosija reprezentacija na Balkanu. 

Kakvo Europsko ili Svjetsko prvenstvo mi smo daleko od toga.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...