Jump to content
FORUM

Nogometna reprezentacija BiH

saco

Recommended Posts

Nije mi jasno da trener nije u stanju da uigra par akcija za utakmicu sa 4 igraca u periodu od 10 dana.Trenig u reprezentaciji je malo trckaraj dodaji se i to je to pola sata sat vremena i haj u hotel poslije lokanje po Sarajevskim kafanama VIP destinacijama. 

• 2 months later...
8 hours ago, Grunf said:

Oko Džekine dlake iz brade treba napraviti turbe

Hahaha, neka ga ne diraj ga ni slucajno ali trebao je barem jos jedan zabiti,

Cini mi se, volio bih da ne grijesim da od ovih par momaka moze nesto biti

1 hour ago, saco said:

Hahaha, neka ga ne diraj ga ni slucajno ali trebao je barem jos jedan zabiti,

Cini mi se, volio bih da ne grijesim da od ovih par momaka moze nesto biti

Pa to je bila pohvala vise no pokuda...treba mu spomenik u svakom gradu dici...

• Like 1

Dogovaraju prijateljske utakmice protiv trecerazrednih ekipa samo neka se uzima novac .

Mislim da treba biti realan i priznati mi apsolutno nemamo nikakvu sansu da se plasiramo grupa je preteska uz to Ukrajina je remizirala protiv Francuske samim tim nas bod takodjer nema nikakav znacaj . 

Ali dobro idemo dalje 

16 hours ago, saco said:

Pa to se tako kod nas radi kako postoji reprezentacija nase zemlje i to je normalna stvar u regionu i u Europi .

Za Asmira Begovica sam mislio da je covjek gospodin ali ocito nije lakse je kriviti drugog nego reci ja  kao golman nisam ni srednja klasa primio sam mnogo glupi golova pozivan sam u reprezentaciju kada nisam ni klub imao u ovom trenutku je Ognjen Vranjes ispao veci gospodin od Begovica a boga mi Vranjes je dao vise reprezentaciji od Begovica .

Zaboravlja Begovic kad je davao intervju da ce igrati samo za Kanadu i da je to njegova domovina licno sam to slusao. 

On proziva jednog Misimovica koji je dao reprezentaciji mnogo i koji je igrao za istu srcem i uvijek davao sve od sebe. 

U savezu su govna i tu nema price Ode Munib dodje gori od njega i to ce uvijek tako biti dok god ne bude kvalitetan nadzorni organ i tuzilastvo radilo svoj posao .

• Dislike 1

I ovo je Bosna, sve u svemu nije bilo lose ali sta ces kad Dzeko masi sta je masio nije ni cudno da se tako zavrsi,

Idemo dalje za mjesec dana dobit cemo ih tamo ipak je ovo smjena generacija koja nece proci bezbolno na zalost,

31 minutes ago, saco said:

I ovo je Bosna, sve u svemu nije bilo lose ali sta ces kad Dzeko masi sta je masio nije ni cudno da se tako zavrsi,

Idemo dalje za mjesec dana dobit cemo ih tamo ipak je ovo smjena generacija koja nece proci bezbolno na zalost,

Ma slažem se donekle smjena generacija ali kod nas se smjena generacije vrši već 25 godina. Šehića treba pod hitno mjenjati jer on je isključivi krivac za sinoćnja oba primljena gola ali i utakmice prije...pa sinoć ko da je htio da primi golove. Najslabija karika sinoć i apsolutni FLOP, po meni najbolji bio Stevanović, kakav Pjanić. Nemožemo nadavati golova koliko ih možemo primiti...eto to je

• 4 weeks later...
11 hours ago, Hysteria said:

Ništa me ne čudi dok je na čelu saveza ovaj četalj... 

142859256_686956235318707_5261341223941816534_n.jpg

Pa ni ovi nasi do sada nisu bili nista bolji ona Slavica Pecikoza se uglavila u savez niko je ne moze istjerati zenska niti je prezentativna niti zna pricati strane jezike  onda nije ni cudno da se vize ne dobijaju. 

12 minutes ago, Barba said:

Dobra utakmica Stevanovic je vrhunski igrac ali znaci Dzeko se izmasio ko nikad do sada nadam se da ce za ukrajinu namjestiti nisan bolje

Sve u svemu prezadvoljni, kako je teklo oko priprema, puta na utakmicu, rezultat je odlican

22 hours ago, saco said:

Sve u svemu prezadvoljni, kako je teklo oko priprema, puta na utakmicu, rezultat je odlican

Jeste i ja sam zadovoljan ali mislim da moze puno bolje Kazastanci su se fakat bili ufurali da su nesto a obicna su qurcina.

Steta sto su nam uzeli bodove mi sa tri pobjede mozemo biti i prvi Francuska ce kiksati negdje 100% 

9 hours ago, Grunf said:

Stevanović za moj pojam opet odličan. Dvije utakmice tri asistencije ako se ne varam

Lik je u dvije utakmice pokazao vise i bolje nego Pjanic u 20 utakmica .

Zahvalan igrac veliki radnik na terenu koji pretrci vise od 80% igraca kad se sjetim da je Visca bio pozivan i imao prednost nad stevanovicem bude mi muka. 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...