Jump to content
FORUM
saco

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

Treba njemu uši izvući ne zbog rođendana nego zbog ponašanja

Ma dobro sve razumijem, mlad je izvinuo se i drugi sa vecm iskustvom su puno gorih stvari radili pa smo im oprostili,

Ne zeleci ni u kom slucaju pravdati njegovo ponasanje!

• Like 1
  • Dislike 1

Jos uvijek ne mogu doći sebi i prežaliti los start kvalifikacija za euro na kojeg nikad lakše nije bilo otići .

Savez je kriv sto se Sušicu nije odmah nakon Brazila zahvalio jer taj Susic je usrao mnogo toga i samo SP i početak kvalifikacija sada smo mogli lagano vec biti u Francuskoj i u preostalim utakmicama uigrati par novih mladih igrača za euro !

dosao je Mesa ali nista nije bolje nikakvu igru mi nemamo realno nije mesa kriv sto je dosao spasiti sta se spasiti može i sto je otišao Misimovic nas najbolji kreator i mozak ekipe!

Na zalost mi nemamo jos tu ozbiljnost kod nas se jos uvijek igra na osnovu starih zasluga mislim na Ibisevica koji protiv Andore igra u prvi 11 a lik nije dao gola vise od godinu dana .

nas čekaju teške dvije utakmice do kraja protiv nagaznih mina a igrački kadar je oslabljen za Besica .

moliti boga da Hajrovic počne sto vise igrati u Primeri jer on je taj koji može odlučiti obadvije utakmice te moliti boga da Dzeko ne dobije žuti jer neće moći igrati protiv Kipra ili u barazu ako dospijemo do njega nije mi jasno zasto nije protiv Belgije zaradio žuti da pauzira protiv Andore?

treba nam Zukanovic koji protiv Welsa treba da ima prednost ispred Spahica koji je spor .

• Like 1

Sta je sa Spahicem nema ga veceras u sastavu HSV!

U prošlom kolu dobio nezaslužen crveni karton, zar si zaboravio ?

Edited by dobri duh

U prošlom kolu dobio nezaslužen crveni karton, zar si zaboravio ?

Uh hvala Ti, znas da sam mlad zaljubljen hahaha

• Like 2
  • Dislike 1

Kako pise avaz.ba ovako bi trebao izgledati novi dres nase reprezentacije!

Meni je OK!

56006321-b3b0-45af-a5ec-6d720a0a0a64-2-1.jpg

• Like 1
  • Dislike 1

Konacno gol Ibisevica, bravo nadam se da ce nastaviti! 

43 minut Herta - Keln  1:0 

• Like 1
  • Dislike 1

Reprezentacija BiH se plasirala u polufinale Evropskog prvenstva u malom nogometu. Sutra igra protiv Hrvatske

Reprezentacija BiH se plasirala u polufinale Evropskog prvenstva u malom nogometu. Sutra igra protiv Hrvatske

Ne sutra , sad u 16 00 počinju tekmu sa Hrvatskom, prenosi HAYAT TV

Sretno našim momcima

Poreženi na penale nesretno. Ali opet svaka čast  za debitantski nastup

Šteta, u 19 30 h igramo za bronzanu medalju protiv Češke, nadam se da možemo u debitantskom nastupu do medalje na ovom EP

Pjanić opet pogodak iz slobodnog za Romu Dzeke ni na mapi. Ponovo igra ko u city šetaj po terenu i čekaj da ti sjedne lopta na tanjir

Dzeko je previše udaljen od gola bas sto je Garcia rekao po meni treba vise da ide u 16 -terac ne treba se bojati izgubljenih lopti jer u Romi zaista ima dobrih igrača koji znaju ubaciti i centrirati na napadača ali vjerujem da se tim Rome jos nije uigrao ima tu dosta novih igrača recimo gledam Salah istrči deset puta ali doslovno bezveze jer nema nikog u 16 e tu Dzeko treba da traži pogotke i šanse .   

Ali ne sumnjam biće to mnogo bolje za dva mjeseca kada se bolje uigraju jos je to frisko.

Pjanic je dobar u zadnje dvije utakmice nadam se da će konačno i u reprezentaciji proraditi.

Nadam se da se Dzeko nije ozbiljnije povrijedio jer bi to bio hendikep za nas!

Ma ovi naši pretjeruju igrat će Dzeko ima jos dosta do utakmice to je povreda sto se može sanirati za sedam dana jedino ako on sam neće da igra to je druga stvar.

Ma ovi naši pretjeruju igrat će Dzeko ima jos dosta do utakmice to je povreda sto se može sanirati za sedam dana jedino ako on sam neće da igra to je druga stvar.

Edin Džeko: "Bio sam i u težim situacijama. Znam da sam potreban reprezentaciji u odlučujućim utakmicama. Kapitenski kažem da ću uradit sve da moj oporavak bude ubrzan, ali u svakom slučaju vjerujem ostatku ekipe!"

11137166_738356979642167_351879498601072

Sep 28, 2015 11:14:49

Iako su mizerne šanse da zaigra, kapetan Edin Džeko doći će i biti uz ekipu

Mehmed Baždarević objavio je popis igrača za posljednje dvije utakmice kvalifikacija za Euro 2016., kojuBiH igra protiv Walesa i Cipra.

Muhamed Bešić je suspendiran pa ga nema, dok je Edin Džeko ipak na spisku, iako su mizerne šanse da se oporavi i zaigra. No, kapetan je htio biti uz ekipu u tim presudnim trenucima, jer zmajevi love treće mjesto i playoff za EP.

Novi su na listi Zukanović, Štilić, Hodžić, Bajić, Salihović je opet tu, a debitant je Grahovac.

Nema Kvesića i Vrančića. Kvesić je postao suvišan jer se vratio Zukanović, a tu su i Kolašinac, Salihović... Dok Vrančić, iako je kotirao kao moguća zamjena za Bešića, ne igra u klubu.

Naravno, kao što je Goal i pisao, Zvjezdan Misimović ne vraća se u reprezentaciju...

"Do okupljanja ću smanjiti spisak na 22 plus tri igrača. Bešića je teško zamijeniti, puno je igrača probalo, pratili smo i Zahirovića i Prcića..." rekao je Baždarević, pa nastavio:

"Bale? Ne ovisi Wales o njemu, ali nevezano uz to, mi moramo pobijediti. Ambijent u Zenici tjerat će nas naprijed. Razmišljam i o sustavu 4-4-2."

Pozvani su: Begović, Šehić, Burić, Mujdža, Bičakčić, Šunjić, O. Vranješ, Cocalić, Spahić, Aničić, Kolašinac, Zukanović, Pjanić, Sušić, Medunjanin, Grahovac, Hadžić, S. Vranješ, Lulić, Salihović, Višća, Zec, Hajrović, Džeko, Ibišević, Štilić, Hodžić, Bajić i Đurić.

Opet Vedo, e da utrpa i Welsu i Cipru bilo bi OK

Ibišević dvostruki strijelac u trijumfu Herthe, Šunjić skrivio jedanaesterac

Sa dva nova pogotka odličnu formu pred reprezentativnu pauzu potvrdio je napadač Herthe Vedad Ibišević.

http://www.klix.ba/sport/nogomet/ibisevic-dvostruki-strijelac-u-trijumfu-herthe-sunjic-skrivio-jedanaesterac/151003067

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...