Jump to content
FORUM
  • 0
Prijavi se da biste "zapratili" ovo  
Grunf

Montažne kuće. Iskustva?

Question

Pozdrav raja. Kako naslov kaže, interesira me da li neko ima iskustva sa montažnim kućama? Prvenstveno mislim na novogradnju i domaće izvođače radova poput Promo, Krivaje a i još nekih da ne nabrajam. Privlači me zapravo brzina izgradnje i cijena jer sam vidio da cijene idu već od 650 KM sa PDV po kvadratu i to po principu "ključ u ruke". Kakve su kvalitete takve kuće? Znam da ima novih kuća tog tipa i u Bihaću jer sam neke, poput " Cube kuće" koja mi se jako sviđa, prepoznao i iz kataloga.

Edited by Grunf

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Montažne kuće su prava stvar razmišljao sam o nabavci jedne ali sve sto sam pronašao na internetu kod nas je bilo nedovoljno informacija zanimljivo ovi sto prodaju na oxla nigdje ne stavljaju cijene već sve po dogovoru i tako kontaktiram ja jednog Koji je bio prevarant slao mi slike ovo ono ali je tražio pola novca da mu pošaljem za materijal u stvari sve je to bila prevara . Predstavlja se sa jednom imenom a za transfer novca daje drugo ime kao nekog rođaka jer nema licnu kartu. 
Stoga budi oprezan na ovakve stvari. 
Montazne kuće sam gledao i u Grabovcu a cijena nije velika razlika ali je bolja sigurnost .

• 0

Imaš i u Bihaću firmu koja se bavi tim

http://www.asb-expan.com/

Koliko znam u Bihaću montažne kuće proizvodi i firma Gigant (prema bolnici stakleni objekat) a proiz. pogon imaju u Jablanskoj kada se skrene prema zeljezari

• 0

Ako želiš postati prijatelj glodavaca preko noći , miševi,pacovi i lasice će ti biti zahvalni za novi dom.

Proveo sam jednu noć u montažnoj kući izoliranoj s staklenom vunom kao gost u Banjoj Luci,nisam mogao zaspati od buke koje su te noćno aktivne životinje pravile cijelu noć.

Od toga bi samo rekao da su montažne kuće od cijelih balvana ( kanadske ) ili tkz. Blockbohlen kuće ( Puno drvo slagano kao Lego kockice ,bez izoliranih šupljina sa vunom ili celulozom) jedine koje bih ja lično uzeo kao montažne.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Prijavi se da biste "zapratili" ovo  

• Create New...