Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

prije 51 minuta, Barba said:

Izvini mene je sa tobom sramota diskutovati o ovim stvarima nemam ni zelje ni volje to je isto kao sto je uzaludna diskusija sa ljudima koji vjeruju da je zemlja ravna ploca . 

Koji spin ono izjednacuje nas koji ne zele ovaj pelc sa ravnozemljasima ono potcjenjivanje

6 hours ago, zudox said:

Spusta se dobna granica za vskcine.Sad ovdje predlažu da se vskcinisu i djeca ispod 12 god.Ja kad sam na pocetku pisao da su djeca glavni  cilj da se osakate i sterilisu vi ste me proglasili ludakom.

hmmm vjerovatno zbog ovog

• Like 1

17 hours ago, zudox said:

Spusta se dobna granica za vskcine.Sad ovdje predlažu da se vskcinisu i djeca ispod 12 god.Ja kad sam na pocetku pisao da su djeca glavni  cilj da se osakate i sterilisu vi ste me proglasili ludakom.

Hahaha...ako je glavni cilj da sterilisu djecu sta ce onda ljudi-gusteri jesti ? Naivan si zudox...pa to nekom da je cilj napravio bi to odmah po rođenju svakog djeteta da niko ni ne zna...ponasas se ko malo djete kad se toliko bojos vakcine...bas su te ovi qanonovci ustrasili...no evo info od mene licno...migice nam vakcinisu a jos nema vakcina za nas 

47 minutes ago, Grunf said:

Hahaha...ako je glavni cilj da sterilisu djecu sta ce onda ljudi-gusteri jesti ? Naivan si zudox...pa to nekom da je cilj napravio bi to odmah po rođenju svakog djeteta da niko ni ne zna...ponasas se ko malo djete kad se toliko bojos vakcine...bas su te ovi qanonovci ustrasili...no evo info od mene licno...migice nam vakcinisu a jos nema vakcina za nas 

To je fakat sramota da se migranti vakcinisu prije nasih gradjana. 

• Dislike 1

Meni su najaci ovi anonimusi kvazi naucnici koji koriste marketing korone da bi oni kao nesto govorili protiv vakcina a u sustini se svodi na to da bi sebi osigurali lajkove i popularnost kao ona psihologinja iz Beograda zenska je pukla skroz .

• Dislike 1

1 hour ago, Alen12 said:

A glavni finansijer vakcine i farmacije Killer Bil,koji nema veze sa medicinom ti nije "kvazi" ? Pa imaš gore video u kojem govore ljudi iz struke ,nobelovci,jedan od glavni ljudi u Pfizeru, i to je tebi "kvazi" ?

Taj isti Bil Gates je doprinio mnogo dobrog ljudima i covjecanstvu i to je nemjerljivo ,ali ljudi od drveta ne vide sumu. 

Bil gates koji pomaze covjecanstvo siromasne gladne bolesne bori se protiv epidemije ulaze njegov vlastiti novac nije dobar on je sotona a tamo neki masni debeli arap sto orgija na jahti sa 50 djevojcica kupuje Mesija Neymara za milijarde je idol .

• Like 2
  • Dislike 1

On 20. 08. 2021. at 7:02, Grunf said:

pa i rade to. Kad kazes da zelis da se djete vakcinise onda dobija sve vakcine, i vakcinu protiv corone!

Ne znam koliko utjece na bebe vakcina kad se trudnica vakcinise. Ovdje u AT doktori nisu slozni sto se tice vakcine. Neki kazu da ne preporucuju da se trudnice vakcinisu, neki govori nakon 15 sedmice trudnoce da se mogu vakcinisati. 

Naravno sto je meni interesantno je to, da kucni doktor (koji ima korist od vakcine jer sam vakcinise ljude) kaze da vakcini a ginekolog recimo ne (onaj ko nema koristi od vakcine)..

• Like 1
  • Dislike 1

3 hours ago, Lidjo said:

pa i rade to. Kad kazes da zelis da se djete vakcinise onda dobija sve vakcine, i vakcinu protiv corone!

Ne znam koliko utjece na bebe vakcina kad se trudnica vakcinise. Ovdje u AT doktori nisu slozni sto se tice vakcine. Neki kazu da ne preporucuju da se trudnice vakcinisu, neki govori nakon 15 sedmice trudnoce da se mogu vakcinisati. 

Naravno sto je meni interesantno je to, da kucni doktor (koji ima korist od vakcine jer sam vakcinise ljude) kaze da vakcini a ginekolog recimo ne (onaj ko nema koristi od vakcine)..

Ja samo kažem da nema potrebe izmišljati tamo neku epidemiju da bi se "sterilizirala" djeca kao bebe, nego se to može uraditi bez da iko zna

34 minutes ago, Grunf said:

Ja samo kažem da nema potrebe izmišljati tamo neku epidemiju da bi se "sterilizirala" djeca kao bebe, nego se to može uraditi bez da iko zna

Ma pusti ih vidis da vise sami neznaju sta pisu i gdje udaraju znaci ziva glupost. 

Pa vladajucim elitama grupama sivoj eminenciji svijeta je u velikom interesu da ima mnogo vise ljudi na planeti nego da ih ima manje.

Prvo jeftina radna snaga dogotrajni konzumenti hrane pica odjece obuce usluga i sveg ostalo sta sa sobom donosi potrosacko drustvo u kojem zivimo. 

Uzmimo primjer sta se to kupovalo od namirnica u kucu prije 35 godina i sta se danas uzima?

Barem kod mene ne znam za druge prvo nije se sok kupovao svaki dan vec iskljucivo za praznike ili rodjendan mada je uvijek bilo domaceg na rascinjavanje ili kad neko dodje. Pastete sirovi maslaci odnosno 90 onog sto sad ima u frizideru prije se nije uzimalo margarin najobicniji ili maslo domaci pekmez ponekad konzerva ribe ili hrenovke.

Ko je prije uzimao ovoliku kozmetiku bio samo sampon sapun i neka kremica sto se mazala po pola godine i vise .

Ja se samo u jednom slazem da se ljudi istinski zagluplju i to masovno putem medija skole i sveg ostalog.

• Dislike 1

A sta ste vas dvojica ponudila od argumenata nista .Obicne ste psihopate koji nemaju pojma o zivotu.Samo ovo oko djece kod nas nece proci mamu mu jebem ko mi takne dijete .Mogu se jebati i polocija i sud i doktori a bgm i vi covid ubice.Samo moze biti krvi pizde jedne.

• Haha 1

@zudox se sad razbjesnio. E moj zudox i ja imam djecu ali ni najmanje nisam nasikiran ovom problematikom. Vidis, mene vise muci 30 godina stagnacije u ovoj zemlji, mene više muči stalna neizvjesnost i prijetnje ratovima na ovim prostorima. Pa jucer onaj srbijanski ministar veli da zakon o negiranju genocida moze samo donijeti "smrt bošnjacima". Covjek otvoreno prijeti bošnjačkoj populaciji poput Karadzica 90-tih a Bošnjo se zamara postoji li ili ne postoji korona virus. Znam, lako je tebi povodom tog jer nisi ovdje ali moje djete jest. Za mene je to veci problem od jebenog virusa jer jedan ministar susjedne zemlje otvoreno prijeti meni i mom djetetu (i svima nama u BiH) a nikog za to nije briga. Niko od domacih ali ni stranih zvanicnika nike reagirao na otvorenu prijetnju smrću...

Njemu ne zamjeram on samo radi svoj posao ali gori mi je moj neprijatelj iz vlastitog naroda  koji ubija vlastite pripadnike.Blokirane mi jos moje poruke neka i drugi vide a ne samo ti.Istine se niko ne treba bojati.

• Like 1

1 hour ago, zudox said:

Kukavice i muljatori koristite to sto mozete banovati kad vam ne odgovara .Gdje su vama argumenti sami ponavljate te jednu istu mantru

Kad ce treca doza jesi se registrirao?

Ljubi te cika Bil u Celo puno argumenata

• Sad 1

Ova dvojica sebicnih spamera zlodux i Alen 12 ne mogu bez vrijedjanja pa dosta je vasih gluposti i spamanja .

Zbog vasih gluposti i slicnih vama situacija sa koronom nikad nece da prestane .

Budite ozbiljni niste nikom interesantni a stovise ispadate glupi.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...