Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

E moj @zudox da si pročitao vijest a ne isjekao samo naslov znao bi o cemu je riječ. To je zapravo odlična vijest jer to znaci da se vodi stroga kontrola kvalitete vakcina. Naime, određen broj vakcina Moderne u jednoj pošiljci je onečišćen i stoga je cijela jedna serija takoreći bačena. Ova vijest je objavljena u svim medijima

Npr.

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/moderna-zbog-kontaminacije-bocica-obustavila-isporuku-vakcina-japanu/210826013

Ali ne. Ovi lazni portali koji se bore za covjecanstvo su otkrili novu urotu protiv "normalnih" ljudi....heheheh...

P.S.  ovaj logicno.com nakon mog kratkog pregleda djeluje kao portal neke sekte...

• Haha 1

6 hours ago, zudox said:

Jadan i bijedan odgovor tipicni ravnozemljas blokira i ismijava kad nema argumenata.Tacno mi vas žao kako ste bijedni i sitni u dusi

hahahahha...ko je ravnozemljaš? Pobrkao si lončiće...ravnozemljaši su oni koji ne vjeruju u nauku. Ti si jedan od njih. Ne sramoti se dalje.Namjerno sam JA pustio tvoj post da i drugi vide kako se sramotiš, iako to UVIJEK prepuštam barbi jer ja nisam ti niti dao ban. Kako nemam argumanata? Svaki moj post je argumentovan. U ovom se malo sprdam sa tobom i realom. Razlika izmedju mene i tebe je što ja tebe nenagovaram da uradis nesto, nego sam samo iznio svoj stav. Ti radis suprotno. Širiš ideologiju iz srednjeg vijeka. Nema potrebe da te nagovaram jer ce tebe Merkelica pelcovati milom ili silom. Mi u BiH još uvijek uživamo slobodu izbora. Istina nemamo slobode kod odabira vakcina za oni koji se žele pelcovati (kako ti voliš to reći). Haj Ž

• Haha 1

prije 29 minuta, Grunf said:

hahahahha...ko je ravnozemljaš? Pobrkao si lončiće...ravnozemljaši su oni koji ne vjeruju u nauku. Ti si jedan od njih. Ne sramoti se dalje.Namjerno sam JA pustio tvoj post da i drugi vide kako se sramotiš, iako to UVIJEK prepuštam barbi jer ja nisam ti niti dao ban. Kako nemam argumanata? Svaki moj post je argumentovan. U ovom se malo sprdam sa tobom i realom. Razlika izmedju mene i tebe je što ja tebe nenagovaram da uradis nesto, nego sam samo iznio svoj stav. Ti radis suprotno. Širiš ideologiju iz srednjeg vijeka. Nema potrebe da te nagovaram jer ce tebe Merkelica pelcovati milom ili silom. Mi u BiH još uvijek uživamo slobodu izbora. Istina nemamo slobode kod odabira vakcina za oni koji se žele pelcovati (kako ti voliš to reći). Haj Ž

Za ovo pelcovanje na silu uskoro dolazi za sve .Da imas malo mozga vidio bi logicki da nesto nije u redu dok se vrsi ovoliki pritisak.Samo da napomenem da je i hitler i mnogi drugi ubijao na osnovu naucnih dokaza.

Ja sam se "pelcovao" u subotu dobrovoljno i bez ikakvih nuspojava. To je moj problem i moj stav. Ja tebe ne uvjeravam niti ikog drugog da se "pelcuje". Medjutim, ti uvjeravaš druge da se netrebaju "pelcovati" i samim tim širiš dezinformacije i ugrožavaš zdravlje drugih ljudi. To je ravno terorizmu. Zbog tog te barba banovao. Budi ovdje pri svom stavu i ok ali nemoj siriti dezinformacije. Druga je stvar na koju ja ne mogu uticati to što Njemačka država traži od tebe da se ti pelcuješ. Pa nemoj se pelcovati. No morat ces zivjeti s tim i sa posljedicama svog cina. Ja tu tebi ne mogu pomoci. Vrati se u Bosnu onda

Svako ima pravo na svoj stav, svoje misljenje oko nastanka virusa i sl, ali neka isti stav ostavi za sebe te ne omata i ne namece ga drugima,

Ja sam obje primio kao i moja cijela familija i stvarno nznam sta je problem odnosno zasto bih to nekom naturao da i drugi moraju, Moj stav da svi trebamo primiti , medjutim isto tako akceptiram ko ne zeli,

• Like 2

Postujem vas izborali isto ali da se i ne ogranicava nas izbor sto nema otvoreni suceljavanja na mainstrem medijima strucnjaka za i protiv.E tu je problem sto vakserska strana ogranicava svako drugo misljenje.U firmi od mog kolege bio i on nanio da se pelca njegov radni kolega se cepio 25 god star i nakon dan dva pao u komu lezi vec mjesec dana.Drugi slucaj radna kolegica od moje supruge cjepio joj se sin 35 god i nema vise ravnoteze glava mu puca ono od bolova.Cijepio se da mu produze radnu vizu  sad ga odbili u firmi probni rok i nazad u Ukrainu ono ko ga jebe nek tamo krepa.Ovo 100 % tacno .

15 hours ago, zudox said:

Postujem vas izborali isto ali da se i ne ogranicava nas izbor sto nema otvoreni suceljavanja na mainstrem medijima strucnjaka za i protiv.E tu je problem sto vakserska strana ogranicava svako drugo misljenje.U firmi od mog kolege bio i on nanio da se pelca njegov radni kolega se cepio 25 god star i nakon dan dva pao u komu lezi vec mjesec dana.Drugi slucaj radna kolegica od moje supruge cjepio joj se sin 35 god i nema vise ravnoteze glava mu puca ono od bolova.Cijepio se da mu produze radnu vizu  sad ga odbili u firmi probni rok i nazad u Ukrainu ono ko ga jebe nek tamo krepa.Ovo 100 % tacno .

De boga ti suti ne lazi i neizmisljaj !

Kad mali mozak pocne razmisljati globalno a nema kapaciteta pa pocne lagati. 

Nisi ozbiljan nikako. 

@zudox Dobar broj biscana se cjepio, nedovoljno velik ali ipak dobar broj. Niko, ama bas niko nije imao ozbiljnih problema. Najveci problem za koji sam cuo je malo povisena temperatura i bolno mjesto uboda, koje je trajalo 1 dan što je normalna pa cak i pozeljna reakcija bas kao i kod vakcine protiv gripe. Ja sam se cjepio (prva doza) moji roditelji se cijepili (obje doze) kao i vecina moje familije (stariji od 50 godina su se cjepili svi). Niko nije imao ni tih malih nuspojava. Istina da ima slucajeva smrti kako sam citao zbog stvaranja krvnih ugrušaka ali su ti slučajevi zanemarivi kad uzmes u obzir da je za godinu i nesto umrlo preko 4 miliona ljudi zbog poslijedica zarazom virusom. Istina je i da ima tesko bolesnih (ne u Bihaću) pa i na respiratoru koji su se ipak zarazili ovim virusom iako su primili obje doze cjepiva (ne bitno kojeg) jer cjepivo nije 100% ucinkovito. Niti jedno cjepivo nije 100% ucinkovito pa niti ono protiv tetanusa koje primas u cak 3 doze pa ipak se ljudi cijepe. 

Primjer: http://judzks.ba/nepozeljne-reakcije-na-vakcinu/

• Like 1
  • Sad 1

prije 1 minuta, Grunf said:

@zudox Dobar broj biscana se cjepio, nedovoljno velik ali ipak dobar broj. Niko, ama bas niko nije imao ozbiljnih problema. Najveci problem za koji sam cuo je malo povisena temperatura i bolno mjesto uboda, koje je trajalo 1 dan što je normalna pa cak i pozeljna reakcija bas kao i kod vakcine protiv gripe. Ja sam se cjepio (prva doza) moji roditelji se cijepili (obje doze) kao i vecina moje familije (stariji od 50 godina su se cjepili svi). Niko nije imao ni tih malih nuspojava. Istina da ima slucajeva smrti kako sam citao zbog stvaranja krvnih ugrušaka ali su ti slučajevi zanemarivi kad uzmes u obzir da je za godinu i nesto umrlo preko 4 miliona ljudi zbog poslijedica zarazom virusom. Istina je i da ima tesko bolesnih (ne u Bihaću) pa i na respiratoru koji su se ipak zarazili ovim virusom iako su primili obje doze cjepiva (ne bitno kojeg) jer cjepivo nije 100% ucinkovito. Niti jedno cjepivo nije 100% ucinkovito pa niti ono protiv tetanusa koje primas u cak 3 doze pa ipak se ljudi cijepe. 

Primjer: http://judzks.ba/nepozeljne-reakcije-na-vakcinu/

https://www.dnevno.hr/vijesti/drama-u-njemackoj-zbog-hrvata-vlasti-svima-urucile-pismo-imaju-molbu-za-sve-koji-se-vracaju-s-odmora-1814110/

Da ti uljepsam dan evo pozivaju da se jave u centre za eutanaziju

@zudox     Ima porodica gdje su u mjesec dana umrli po cetiri clana od korone  otac mati sin kcerka koliko hoces ne daj boze nikom a da su imali priliku da se cijepe prezivjeli bi i bili sa laksom klinickom slikom.

Pa onaj granicni policajac Vojic i njegova mati su umrli u razmaku od pet sest dana ako se ne varam od korone iz jedne kuce .

A sta je takvih slucajeva zato de uozbilji se ako imas ista ljudsko u sebi ok neces se vakcinisati tvoj izbor nemoj spamati i ispadati glup.

Kako te nije sramota

• Like 2
  • Dislike 1

Kcerka od prijateljice sa dvoje djece (curica dvije i pol godine a malac pet g.)gostovali u Trogiru. Nakon par dana gostovanja slavili su djeciji rodjendan na kojem je bilo 13 djece.  Poslije slavlja malac dobije temperaturu, kasalj,... . Mati djeteta je odmah (kod obadvoje djece) napravila korona test. Malac (sin) je bio pozitivan a cerkica negativna).Odmah su to javili roditeljima ostale dijece (koji su na rodjendanu bili) te su i oni odmah djeci radili test. Od njih trinaestero sedmoro je bilo pozitivno. Istog dana su se spakovali i nazad u Njemacku krrenuli. Sada su uz kucnu njegu u kucnoj karanteni.  Roditelji su obadvoje cjepljeni.  

prije 34 minuta, Barba said:

@zodux ako su ti drazi Fadilovi raspiratori od vakcina ti izvoli ali misli malo i na svoje ili necije druge stare roditelje didove majke. 

Ja i mislim ja se ne zalazem za ubijanje gore navedeni.Evo punica se malo nahladila ili neka viroza kkasaljitd.Fino cajeva kupili inhalator i sve u redu.Da je otisla u bolnicu pravac bi bilo u bihacku kantonalnu bolnicu respirator i u zemlju kao korona.Naravno bolnica i tzv doktori bi dobilu poticaj za to

21 minutes ago, zudox said:

Ja i mislim ja se ne zalazem za ubijanje gore navedeni.Evo punica se malo nahladila ili neka viroza kkasaljitd.Fino cajeva kupili inhalator i sve u redu.Da je otisla u bolnicu pravac bi bilo u bihacku kantonalnu bolnicu respirator i u zemlju kao korona.Naravno bolnica i tzv doktori bi dobilu poticaj za to

ma pretjerujes zudox.. 

prije 3 minuta, Grunf said:

Pa polako ubijaju ko je peotiv ovog terora.Gdje su vodje onih protesta od prije nekoliko god u americi.Kako rece Putin ne drzite mi predavanja o demokraciji sve vodje tih demonstracija ste pobili.Novinar i ostala bagra samo su zacutali

• Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...