Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

Ja tvoje sadomazo sklonosti necu diskutovati. Ovaj post koji si napisao je krajnje bolestan i obrisat cu ga sam. Ja smatram da si ti najobicnija kukavica koja ceka da mu neko drugi riješi problem. Odi pred školu u Minhenu i bori se za svoje djete a nemoj cekati da ti neko drugi to uradi i nemoj druge trovati svojim bolesnim seksualnim fantazijama...al kako kazes treba imati muda pa stati pred njemacku policiju. Kladim se da bi bio deportovan za Bosnu u roku od 30 minuta

1 hour ago, zudox said:

Naravno da ga je vratio ali sad procitaj njegovu izjavu jer ocigledno nisi ni procitao tekst

54 minutes ago, zudox said:

Imas ovdje i drugu stranu price o tom slucaju ima jos ljudi sa mudima koji se bore za svoju djecu

http://www.paraf.hr/ravnatelj-hdz-ovac-ne-pusta-ucenika-bez-maske-u-skolu-dosli-bijesni-roditelji-pozvana-interventna-policija/

Na ovo sam ti već odgovorio

Da dodam: Škola = nauka ! Zašto ovaj roditelj (u pitanju je SAMO JEDAN JEDINI RODITELJ) insistira da šalje djete u školu a sam nevjeruje u nauku? Poziva se na Božije Zakone a ne na zakone Države u kojoj živi (video prilog moje tvrdnje: https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-decko-u-zagorju-ne-ide-u-skolu-jer-njegovom-ocu-smetaju-maske-dosla-i-policija/2302668.aspx). Organizam diše na disajne organe ali i preko najvećeg organa na tijelu a to je koža. Logikom da nije zdravo nositi par minuta dnevno masku zbog nužnosti (neće ovo sranje trajati vječno) onda nije zdravo nositi niti odjeću pa je nosimo na sebi 24h dnevno čitav naš život

Dakle: ironija u svemu tome je sto se protiv maski u skolama bore ljudi koje skole i znanost smatraju gubljenjem vremena

• Dislike 1

Ljudi vise vjeruju lijeku za konje znaci postoje i doktori koji propisuju pacjentima ovaj lijek nego vakcini .

Ma o ovom je vise glupo i raspravljati  jer je postalo ofirno ponizava inteligenciju .

Svi mi koji imamo djecu i vodimo ih u skolu ili na treninge znamo susrecemo druge nenormalne roditelje koji misle da samo oni vole svoju djecu i njihova su djeca najbitnija totalno glupo. Vazda imaju neku primjedbu i traze pozornost maltretiraju jadne  nastavnike u skoli. Salju djecu od 9-10 godina na stotinu aktivnosti od sporta ovog onog i kad djeca nesto ne nauce u skoli zbog umora onda im nastavnik kriv.

Meni je odvratna stvar pozornost i paznju koji ljudi traze na osnovu pogresni stvari nebitno da li se radi o koroni ili bilo cemu drugom.

• Like 1
  • Sad 1

prije 2 sati, Barba said:

Ljudi vise vjeruju lijeku za konje znaci postoje i doktori koji propisuju pacjentima ovaj lijek nego vakcini .

Ma o ovom je vise glupo i raspravljati  jer je postalo ofirno ponizava inteligenciju .

Svi mi koji imamo djecu i vodimo ih u skolu ili na treninge znamo susrecemo druge nenormalne roditelje koji misle da samo oni vole svoju djecu i njihova su djeca najbitnija totalno glupo. Vazda imaju neku primjedbu i traze pozornost maltretiraju jadne  nastavnike u skoli. Salju djecu od 9-10 godina na stotinu aktivnosti od sporta ovog onog i kad djeca nesto ne nauce u skoli zbog umora onda im nastavnik kriv.

Meni je odvratna stvar pozornost i paznju koji ljudi traze na osnovu pogresni stvari nebitno da li se radi o koroni ili bilo cemu drugom.

Tu priču ostavi za naivne

• Aferim! 2
  • Haha 1

Bujica???? Ovo su zločinci..zbog JEDNOG dijeteta (koje ima zatucanog oca-nije dijete krivo) ispašta stotine druge djece... država (HR) treba da mu oduzme dijete i da ga pošalje u školu jer uskracivati pa i svom vlastitom dijetetu skolovanje je zlocin....tata je zatucani kozoj***

• Haha 1

@zudox Pa evo dijete ce oduzeti ovom papku po svemu sudeći, bar tako vlasti u hr razmišljaju...i ja sam tog stava samo bih mu ja djiete oduzeo istog momenta...ali to nije samo zbog nenošenja maski već zbog dovodjenja vlastitog djeteta u opasnost i zapostavljanja ali u istu opasnost je doveo par stotina druge djece. Lako se moglo dogoditi da taj idiot linčuje nekog tamo pa i samu djecu. Jednom kratkom rječju - idiot. Dakle ovo što sam napisao nemoj sad opet dovoditi u kontekst samo tog (ne)nošenja maski, sagledaj malo širu sliku ovoga. Tjera neki svoj inat i natura svoje (plitko) shvatanje društvu preko leđa svog vlastitog djeteta..fuuuj

1 hour ago, saco said:

Sta da provjerim skoro idem prema tim godinama hahaha

Preboljeli koronu i ja i supruga u februaru, vakcinisani oboje prvom dozom pfizera krajem septembra nam je revakcinacija...sve to trebalo bi biti dovoljno? Što mislite?

• Like 1
  • Aferim! 1

2 hours ago, Alen11 said:

Ja tepsiju na ruku stavio i ne spada

Kao Hamdo Lipovača hahaha...lijepio eure po sebi nakon vakcinacije i stavljao na fb, rek'o sine ti si onda vakcinisan jos dok si gradonacelnik bio i tad su se za njega ljepile pare..hahahah

• Haha 3

On 19. 09. 2021. at 17:39, Grunf said:

Kao Hamdo Lipovača hahaha...lijepio eure po sebi nakon vakcinacije i stavljao na fb, rek'o sine ti si onda vakcinisan jos dok si gradonacelnik bio i tad su se za njega ljepile pare..hahahah

On je fakat debil ne zna gdje goni vise. Neka zaljepi orden svetog save

Kakav je to mentalni sklop antimaskera da ides ubiti nekog jer te trazio da stavis masku na lice? Ako ti se to ne svidja onda lijepo odeš na drugu pumpu gdje ne traže masku ili stavis jebenu masku na 2 minuta. Kaže, ubio ga za primjer drugima... jbte taj momak je samo radio svoj posao i ništa drugo.

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/radnik-u-njemackoj-ubijen-nakon-sto-je-kupca-zamolio-da-stavi-masku/210921034

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...