Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

prije 1 sat, Grunf said:

Kakav je to mentalni sklop antimaskera da ides ubiti nekog jer te trazio da stavis masku na lice? Ako ti se to ne svidja onda lijepo odeš na drugu pumpu gdje ne traže masku ili stavis jebenu masku na 2 minuta. Kaže, ubio ga za primjer drugima... jbte taj momak je samo radio svoj posao i ništa drugo.

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/radnik-u-njemackoj-ubijen-nakon-sto-je-kupca-zamolio-da-stavi-masku/210921034

Jedan covid hitler manje .A zašto taj momak nije dao to sto je tražio i ne bi bilo problema.A ne uživao u ulozi covid policajca ono da maltretira normalne ko ga j...e dobio što je tražio.

• Dislike 3
  • Confused 1

1 hour ago, Grunf said:

Kakav je to mentalni sklop antimaskera da ides ubiti nekog jer te trazio da stavis masku na lice? Ako ti se to ne svidja onda lijepo odeš na drugu pumpu gdje ne traže masku ili stavis jebenu masku na 2 minuta. Kaže, ubio ga za primjer drugima... jbte taj momak je samo radio svoj posao i ništa drugo.

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/radnik-u-njemackoj-ubijen-nakon-sto-je-kupca-zamolio-da-stavi-masku/210921034

Ma to je ociti pokazatelj koliko smo svi bolesni kao drustvo. Prosle godine isfrustrirani lik od 50 + godina u fisu bez ikakvog razloga napade djevojku koja radi na kasi i zastitarku  psuje im baca stvari .  I onda se pitas sta bi ti ljudi radili da imaju moc znaci ides napadas djevojku sto radi za 500 maraka od jutra do sutra i nemas nikakve empatije. 

9 minutes ago, zudox said:

Jedan covid hitler manje .A zašto taj momak nije dao to sto je tražio i ne bi bilo problema.A ne uživao u ulozi covid policajca ono da maltretira normalne ko ga j...e dobio što je tražio.

Nije ni tebi lako poslije ove izjave. 

Suosjecanje na nivou zbilja nemam rijeci. Tebi je normalan neko ko se svjesno vrati u radnju i ispuca u glavu decku od 20 tak godina .

• Like 1
  • Dislike 1

48 minutes ago, Barba said:

Ma to je ociti pokazatelj koliko smo svi bolesni kao drustvo. Prosle godine isfrustrirani lik od 50 + godina u fisu bez ikakvog razloga napade djevojku koja radi na kasi i zastitarku  psuje im baca stvari .  I onda se pitas sta bi ti ljudi radili da imaju moc znaci ides napadas djevojku sto radi za 500 maraka od jutra do sutra i nemas nikakve empatije. 

Nije ni tebi lako poslije ove izjave. 

Suosjecanje na nivou zbilja nemam rijeci. Tebi je normalan neko ko se svjesno vrati u radnju i ispuca u glavu decku od 20 tak godina .

Pa i on bi ovo vjerovatno uradio isto, covjek nikako nije normalan. Poludio od straha od vakcine

2 hours ago, Hysteria said:

Žalosno, kao da se taj momak išta pita, kamoli za Covid preventivne mjere... garant radio mini job vikendom

https://m.facebook.com/prlic.sdp/photos/a.1013493078694368/4442440135799628/?type=3

Komentari su rudnik zlata, toliko bistrih umova, ne daju se prevariti

Sve su to naučnici, doktori, imunolozi, baketriolozi, virusolozi i druge p**** materine a ni jedan ne zna da se negacija piše odvojeno.

• Like 1

1 hour ago, Hysteria said:

Svaku vijest o broju novozaraženih ili preminulih prokomentarišu uz psovku i "nelažite"

Pa gledaj sto se tice EU u zdravstvu doktori medicine su skoro svi cjepljeni. Pa ti se ljudi nikad cjepili ne bi da nesto s tim nije u redu. Imam trojicu prijatelja doktora također se sva trojica cjepila...ali ne ova rulja zna bolje. Doktor medicine ma 'ta ce on

prije 4 minuta, Grunf said:

Pa gledaj sto se tice EU u zdravstvu doktori medicine su skoro svi cjepljeni. Pa ti se ljudi nikad cjepili ne bi da nesto s tim nije u redu. Imam trojicu prijatelja doktora također se sva trojica cjepila...ali ne ova rulja zna bolje. Doktor medicine ma 'ta ce on

Al ga sad slaga. Uzmem jednog koji se cjepio radi u austriji debelo se pokajao ne preporučuje taj otrov nikom

• Dislike 1

Evo ja pozivam građane BiH da se NEVAKCINIŠU. Naime, čitam da je BiH po broju smrtnosti od COVID-19 prva u Evropi pa ne bi bilo dobro da cijepljenjem pokvarimo taj rezultat.

Naravno, ovo je bio crni humor i samo pokazatelj koliko nas košta naša glupost kako u ovom tako i u svim drugim sferama života

• Dislike 1

Ali su zato pune bolnice pelcovani kiselinu masovno samo se to u kupljenim medijima od strane ciofarmakomafije ne spominje.Bitno izdrzati do nove godine kad ističe odobrenje tog otrova za hitnu upotrebu.Planiram otvoriti pogrebno društvo biće para 

• Dislike 3

26 minutes ago, zudox said:

Ali su zato pune bolnice pelcovani kiselinu masovno samo se to u kupljenim medijima od strane ciofarmakomafije ne spominje.Bitno izdrzati do nove godine kad ističe odobrenje tog otrova za hitnu upotrebu.Planiram otvoriti pogrebno društvo biće para 

Ja ti pod punom odgovornošću kažem da LAŽEŠ! Ima neznatan broj vakcinisanih koji su uprkos vakcini oboljeli od covida ali to je neznatno. Ima i kod nas u Bihaću momak imao jednom koronu, vakcinisan i revakcinisan prije par mjeseci i obolio ponovo. Događa se. Događa se i sa ostalim vakcinama. na nekog jednostavno nedjeluju ali da su bolnice prepune ljudi koji su oboljeli zbog same vakcine to je notorna laž. Pa i sam sam vakcinisan i iz prve ruke znam da je to istina inače bih sad ležao bolestan

• Dislike 1

30 minutes ago, zudox said:

Pod ono pune mislim na to da obolijevaju ovi pelcovani.Objasni mi kako to da zemlje koje su najviše pelcovale svoje stanovnike tzv covid na sve strane bolnice pune više oboljeli sad imaju nego prije pelca.

Nisam strucnjak, objasnjenje moras traziti od strucnih lica. Moje laicko objasnjenje je delta soj. Da bi shvatio to, moras malo vise citati, npr o virusima i njihovim mutacijama sa vremenom. Najucinkovitije vakcine do sad (necu imenovati) su ucinkovite tek 60% kod novog soja. Slucaj Izraela. Srbija je druga prica...ovi kinezi ne valjaju ni q...da se uspjesno izvrsila imunizacija stanovnistva u samo par mjeseci manja bi bila vjerovatnoca novog soja. Ali nije se desila sto zbog bisera poput tebe sto zbog siromasnih zemalja poput nas koje cekaju sadaku, sto zbog nedostatka dovoljne kolicine samog cijepiva

@zudox ti si poludio...evo me, ja sam živ i zdrav. Čak zdraviji i fizički spremniji nego sam ikad bio u životu. Ne zbog vakcine naravno nego zbog fitnesa... a gle pogrebnik...pa njemu je u interesu da se ljudi ne cijepe, što više necijepljenih to više posla za njega... gledam jutros dobru reklamnu kampanju jednog pogrebnog poduzeća u USA...pozivaju ljude da se ne cijepe

https://net.hr/webcafe/svastara/kada-vise-nista-ne-pali-tu-je-crni-humor-pogrebno-poduzece-iz-sad-a-porucilo-gradanima-da-se-ne-cijepe-5d76ac82-1b8f-11ec-9986-8a31b4f8cfab

Cilje je isti - reklama ;)

https://wilmorefuneralhome.com/

• Haha 1

On 21. 09. 2021. at 21:36, zudox said:

Al ga sad slaga. Uzmem jednog koji se cjepio radi u austriji debelo se pokajao ne preporučuje taj otrov nikom

Cuj jednog, ja poznam minimum deset koi su sretni da su to ucinili i opet bi sasvim sigurno,

U Austriji je jako mali br doktora da se nisu cijepili, ako ih u opste i ima

• Dislike 1

21 hours ago, saco said:

Cuj jednog, ja poznam minimum deset koi su sretni da su to ucinili i opet bi sasvim sigurno,

U Austriji je jako mali br doktora da se nisu cijepili, ako ih u opste i ima

ja isto poznajem dosta doktora u AT koji su se vakcinisali i nemam problema sa tim. nIsam strucan da nekome dajem savjete po tom potanju, jos manje da dajem savjete doktorima.

Ali ovaj zudo sto radi i njegovi zadnji komentari na ovu temu su jako zabrinjavajuci i jao kao antivakser se hvatam za glavu kad to procitam!

A Austriji je prije neki dan objavljeno da je 60 % stanovnistva vakcinisano. Kad uzmemo obzir da ima osoba koje se iz zdravstvenih razloga ne mogu cijepiti i da imamo oko 10 % stanovnistva koje je ispod 12 godina, onda je kvota oko 75 % ili mozda cak i vise. 

• Dislike 1
  • Confused 1

Ljudi o ovom je glupo vise i raspravljati ovu temu treba zatvoriti mi raspravljamo da je crno bijelo i da je bijelo crno. Danas je puno fanatizma i ljudi se previse uzivljavaju i citav dan seru po drustvenim mrezama jer nemaju sta drugo raditi . Zna svaki narkoman ili alkoholicar da je droga ili alkohol stetan ali on u podsvijesti nadje nacina da sam sebe slaze ubjedi da je to dobro za njega i nastavlja p osvome bez obzira sto unistava sve pred sobom i oko sebe . 

Mi zivimo u  vremenu gdje imamo sve mogucnosti za napredovanje ali zbog idiotizma i predstave da je nenormalno nastrano normalno mi kolektivno propadamo po svim parametrima . Sto bi rekla stara dobra kad dodju vremena da pametan zacuti budala progovori a fukara se obogati .

Moj komsija citav dan kaci na facebook antivakserska sranja lik u glavi ima sve i jedan zub pokvaren dnevno tuce pet bambuca nema dana radnog staza lafo bio neki borac dobio neku invalidninu zivi bez ikakvog smisla u zivotu. 

• Haha 1

@Barba  kad se vršila prva elektrifikacija ulica (el. ulična rasvjeta) u zemljama bivše jugoslavije, također je vladao haos i panika. Širila se vijest da uz pomoć rasvjete se utiče na svijest ljudi da bi građani bili pokorni i slušali vladajuće kaste. Tad nije bilo ineterneta i sveg ovog današnjeg ludila te se dezinformacija širila sporije ali se ipak širila i toliko je uzelo maha da su ljudi rušili bandere i razbijali rasvjetu.Dugo vremena je trebalo da ljudi shvate da im je to korisno. Eto...

• Haha 2

Zdravo, odrastao sam uz ovu web stranicu, pa ću se uključiti malo u ovoj temi.
U bližnjoj državi sam radio covid intenzivi cijeli drugi val epidemije i ostao iznenađen kako surovo covid uzima.
Na hodniku odjela smo imali FFP2 maske, kada smo u sobama cijelu opremu, između soba i hodnika je polivinilna zavjesa, nisam se zarazio. To je što se tiče maski u mojoj praksi.
Vakcinisao sam se 3. puta.
Lijepo je vidjeti da na forumu preovladava zdrav razum sa nešto skepticizma i dosta humora 😂
Fuad Čolaković, dr (i ponosni ozimičan)

• Like 1
  • Confused 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...