Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

1 hour ago, zudox said:

Ma šalim se sta je on prema intelektualnim veličinama na ovom foruma.

Pa naravna stvar. Semir je šarlatan koji muze novce kopajući brdo tvrdeći da je to piramida. De malo razmisli... dobro je to za lokalnu zajednicu kao i led gospa od neona ali je nadrealno...nadalje ovi sto mu vjeruju da su iskopani tuneli ljekoviti...malo sutra, mozes samo ispusiti upalu pluća ili da te zemlja zatrpa

Bio sam tamo i siguran sam da su piramide pješačkog porijekla.Geoloski sastav ne odgovara nikako na tom širem regionu.Netko je dovukao ogromnu količinu riječni ili morski oblutaka i mivke i to lijepo poslagao. Nisam jos čuo za pojavu da ribe prave piramide od takvog materijala.U ljekovitost da ili ne necu ulaziti niti me to interesuje.Moje lično mišljenje je da nisu prirodnog porijekla  

Hej, @zudox sad poslušao Semira i veli on osnovna ljudska prava...pravo na čist zrak i čistu vodu...slažem se ja sa njim u 100% ali mi nemamo od davno čist zrak niti čistu vodu...nema to veze sa nošenjem maske ili njenim nenošenjem. Zrak u BiH a naročito u Sarajevu..pa Sarajevo je drugi grad po zagađenosti zraka u svijetu...Sarajlije bi maske trebali nositi i bez korone...ni Bihać nije daleko od tog nažalost.

prije 1 minuta, Grunf said:

Hej, @zudox sad poslušao Semira i veli on osnovna ljudska prava...pravo na čist zrak i čistu vodu...slažem se ja sa njim u 100% ali mi nemamo od davno čist zrak niti čistu vodu...nema to veze sa nošenjem maske ili njenim nenošenjem. Zrak u BiH a naročito u Sarajevu..pa Sarajevo je drugi grad po zagađenosti u svijetu...Sarajlije bi maske trebali nositi i bez korone...ni Bihać nije daleko od tog nažalost.

Pa super odblokiraj snimak od njega

Narod smo da ga treba traziti(na smetistu)...

Odes u kliniku da izvadis PCR test.. i frajer te pita treba li ti pozitivan ili negativan?!

Uplatis test.. dobijes rezultate vidis svoje ime ok.. i onda na jednoj od granica pitaju te kad si rodjen... , pa te pita jos jedno, pa jos jednom.. pa pogleda pasos. i onda kaze pa gospodine u vasem PCR test pise da ste rodjeni 1943..

Posaljem sestru na kliniku .. i sefica se izvinjava i vadi kes 80km i vraca joj.. a ja platio vizom bas da bih imao racun na sve strane.

• Haha 2
  • Confused 1

1 hour ago, Zijo_prvi said:

Narod smo da ga treba traziti(na smetistu)...

Odes u kliniku da izvadis PCR test.. i frajer te pita treba li ti pozitivan ili negativan?!

Uplatis test.. dobijes rezultate vidis svoje ime ok.. i onda na jednoj od granica pitaju te kad si rodjen... , pa te pita jos jedno, pa jos jednom.. pa pogleda pasos. i onda kaze pa gospodine u vasem PCR test pise da ste rodjeni 1943..

Posaljem sestru na kliniku .. i sefica se izvinjava i vadi kes 80km i vraca joj.. a ja platio vizom bas da bih imao racun na sve strane.

Ozbiljno???

4 hours ago, zudox said:

Šta će im životinje sad su prešli na veći nivo žrtvuju ljude

@zudox mozes tu pricu prosipati krezubim tupoglavcima. Izmisljene neke zrtve i sta ja znam... u mojoj porodici meni bliski ljudi su umrli od covida. Ti si zločinac jednak Dodiku i ostalim četnicima koji na isti način negiraju genocid u Srebrenici. Ovo je tvoj zadnji post koji cu ja odobriti...za ostale moderatore ne znam. Svakim svojim postom si se ispišao na grobove članova moje porodice. I ispišao i israo. Hvala ti...

• Dislike 1

• 3 weeks later...
On 16. 10. 2021. at 21:32, Grunf said:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/trudnica-iz-sarajeva-hitno-prebacena-u-zagreb-pluca-joj-prakticki-nestaju/2311355.aspx

To je ta najteza posljedica kad pluća oboljelima doslovno nestaju. Imao sam priliku osjetiti i na mojim najblizim a jedan slucaj se zavrsio nazalost i tragicno. Nadam se da ce sa ovom trudnicom biti sve OK

To je najzalosnije u ovoj cijeloj prici gdje su ljudi izgubili clanove blize familije komsije prijatelje i onda dodje neki sebicni glupi magarac i prica kako je to sve izmisljeno i korona ne postoji.

Na zalost od mog dobrog prijatelja je umrla supruga od 37 godina majka dvoje male djece zena je bila potpuno zdrava i u dobroj fizickoj spremi nakon 25 dana bolesti je izgubila bitku za zivot jer su joj se pluca doslovno unistila da ni transplatacija ili bilo koji drugi zahvat nisu bili moguci.Ono fakat zalosno zao mi covjeka dusa me boli i za njim i za djecom koja su prezivjela sok sa trajnim posljedicama. 

Ista stvar je i sa nama koji smo bili u ratu gladni bosi u strahu i onda poslije rata dojdu ljudi sto su pobjegli sa prvom puskom vani i pocnu pricu kako im je bilo tesko. 

niko ne kaze da ljudi ne umiru i da tu nema nesto. Ali ne pase cijela ta komunikacija. Brojke su totalno cudne. Ispada da je prema testovima u AT 750k imalo i preboljelo vec Coronu. KOliko ih je imalo a nije se javilo? Ni jednan slucaj gripe progle godine nije registrovan. Kako to?

Dalje govore u Austriji da su pune intenzivne sobe a onda cujes da su iz Rumunije ili Srbije dovezli ljudi da ih lijece na intenzivnoj njegi i onda ih ubrajaju u COVID-paciente. Naravno kad se to cuje onda se stekne slika da se friziraju brojke i da se te brojke moraju drzati na visini, nema veze pod kojim okolnostima te brojke su stecene!

I kako vjerovati politicarima koji govore za svoj narod da su zivotinje, koji friziraju ankete, daju 280 miliona iz budzeta za medije?

Edited by Lidjo
  • Like 1
  • Dislike 1

Danas mi je 7mi dan karantene, u ponedjeljak sam pozitivno testiran, a vakcinisan sam u februaru ove godine. Prva tri dana su bila gadna, groznica bez temperature, kašalj, smrcanje, opća malaksalost, povremena glavobolja i mučnina. Danas, 8 dana nakon prvih simptoma polako mi se vraća čulo mirisa i okusa, vraća mi se snaga, ne osjećam onoliki umor i kašalj se smiriva. 

Gripao sam mnogo puta u životu i bio prehlađen ali ovo je drugačije, definitivno. Ubijedjen sam da bih mnogo gore prošao da nisam bio vakcinisan i da tijelo nije koliko toliko bilo pripremljeno na virus.

Raja, vakcinišite se, valja glave 😄 

Čuvajte se i budite pametni 😉

• Like 2
  • Aferim! 1
  • Haha 1

3 hours ago, Vywegh said:

Danas mi je 7mi dan karantene, u ponedjeljak sam pozitivno testiran, a vakcinisan sam u februaru ove godine. Prva tri dana su bila gadna, groznica bez temperature, kašalj, smrcanje, opća malaksalost, povremena glavobolja i mučnina. Danas, 8 dana nakon prvih simptoma polako mi se vraća čulo mirisa i okusa, vraća mi se snaga, ne osjećam onoliki umor i kašalj se smiriva. 

Gripao sam mnogo puta u životu i bio prehlađen ali ovo je drugačije, definitivno. Ubijedjen sam da bih mnogo gore prošao da nisam bio vakcinisan i da tijelo nije koliko toliko bilo pripremljeno na virus.

Raja, vakcinišite se, valja glave 😄 

Čuvajte se i budite pametni 😉

Nadam se da ces se potpuno oporaviti. Sretno

• Like 2
  • Dislike 1

Godina je 2023. Svi vakcinisani su umrli.
John je po navici otišao u fabriku iako je znao da neće dobiti ni platu niti ima šta da radi. Cijelo rukovodstvo je umrlo od pfizera.
Morao je da ide pješice jer više nije bilo djelova za automobile, a posljednji litar benzina je potrošio da spali svog doktora, prije dvije godine vakcinisanog.
Nije više postojao ni internet, jer je i ta IT banda izvršila samoubistvo vakcinom. Zbog toga nije mogao da uz pomoć Google translate vidi šta Nestorović savetuje preživjelim Balkancima.
Na Balkanu je situacija bila drugačija.
Balkanci nisu primetili velike promijene.
Otkako su političari umrli od vakcine, sve je bilo mnogo bolje.
Rakija se pekla, meso se sušilo, a Dodik je dvokolicom obilazio sela.
Zbog propasti banaka, nestao je spoljni dug. Doduše, nestalo je i to "spolja". Balkanci su
suvereno vladali Evropom. 
Svi su Evropljani pomrli. Ko ih jebe, što su se vakcinisali!
Koristi od toga nije bilo mnogo, jer je teško u Pariz doći zapregom.
Dobro je što su i svi piloti pocrkali, da nas više ne zaprašuju! I neka su! Banda vakcinisana!
Sjede Balkanci tako, meze uz rakiju i razmišljaju kako da osvoje Ameriku i pobjede ponovo vladajuće Sijukse

• Like 1
  • Sad 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...