Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

On 29. 11. 2021. at 17:41, zudox said:

Ja znam par ljudi napustiĺi njemacku i vratili se u Osijek u hrvatskoj sa porodicama nisu se pokajali.Objasnite vi meni kako to da u africi koja bukvalno nije primila ni par procenata pelca nema corone a gdje je pelcovani narod corona i mrtvi u porastu

Afrika inace turisticki gigant

• Like 2

On 01. 12. 2021. at 15:04, Alen11 said:

Afrika inace turisticki gigant

U pravu si. Ali ima  i nekoliko indicija prema kojima bi Afrika i mogla imati veliki broj zarazenih (ako je istina ono sto nam serviraju).

Naime u Africi puno ljudi zivi na malom prostoru, recimo u Nigeriji, koja ce za nekoliko godina poduplati broj stanovnistva. HIgijena je na niskom nivou (zbog onog perite ruke, drzite ostojanje). i kao treca tacka da navedem, da im je zdravstveni sistem na vrlo niskom nivou.

Ali eto opet imaju male brojke zarazenih. Vjerovatno zbog gore navedenih razloga i imaju jak imuni sistem i time im corona teze nesto moze.

• Like 1
  • Dislike 1

1 hour ago, zudox said:

Laž !!! Ne postoje nikakvi aktivisti i niko se nije borio za suspenziju covid propusnica jer iste i nemamo, nikad nisu uvedene. Velika laž ovog portala i skupljanje politickih poena

prije 17 minuta, Grunf said:

A mislis na video a ne sliku? Nisam ga gledao jer ne gledam nešto što ne razumijem, mislim ne razumijem talijanski a ni francuski pa mogu samo nagađati o čemu je riječ

Haj dobro da ti povjerujem. Al evo nešto drugo izgleda da je austrijskom schalenbergu došlo iz guzice u glavu.

https://hr-hr.facebook.com/zara.konor.58/videos/njemački-doktor-andreas-noack-kome-su-prošle-godine-specijalci-upali-tokom-live-/431095368673195/

Ima i video sa prevodom koji objašnjava one mikro ugruške kod žrtava ovog holokausta.

• Like 1

7 hours ago, zudox said:

Haj dobro da ti povjerujem. Al evo nešto drugo izgleda da je austrijskom schalenbergu došlo iz guzice u glavu.

https://hr-hr.facebook.com/zara.konor.58/videos/njemački-doktor-andreas-noack-kome-su-prošle-godine-specijalci-upali-tokom-live-/431095368673195/

Ima i video sa prevodom koji objašnjava one mikro ugruške kod žrtava ovog holokausta.

I covjek je par dana poslije ubijen. prije 2 dana vijest je prenosena!

• Dislike 1

Zudox, teoretski ugrušci mogu nastati od vakcinacije i u jednom broju nastaju. Ali ugrusci nastaju u krvnim žilama što je logično a vakcina (kao i svaka) se ubrizgava u mišić. Dakle, da bi sadrzaj vakcine izazvao ugruške potrebno ga je (namjerno ili greškom) ubrizgati u krvotok. Jako mali je broj slučajeva pa ja mislim da vakcina možda nije kriva za ovo nego sam virus. Naime upravo virus je taj koji izaziva ugruške i lako je moguće da su se takvi slučajevi zapravo zarazili korona virusom neposredno prije vakcinacije. Kažem moguće je...sjećaš se kad sam pisao o mom iskustvu kad sam prebolio virus na početku marta?  Kukao sam o bolnim nogama i venama mjesec dana nakon tog a baš ti mi napisao haj dobro preživio si. Radio d dimer tad i imao prilično loš nalaz. Ja sam to "skinuo" uzimajući aspirin protect100 i odlaskom u teretanu (od tog dana ja sam neprestano aktivan i u top formi) d dimer nakon stabilizacije mi je 0,10. Imao sam dosta sreće da me do sad ništa nije pogodilo. Svjestan sam toga. U ovakvom slucaju nikom ne bih preporučio da ovo radi na svoju ruku bez konsultacije sa doktorom. Eto moje laičko viđenje ali i lično iskustvo

Edit:

Ne znam za ovog doktora, evo googlam njegovo ime i titulu ali nista osim nekih stranica koje pišu o njegovoj smrti?! Ima jedan političar, jedan inžinjer, jedan muzičar ali nikakvih informacija o doktoru. Možda nisam bio dovoljno precizan, pokušat ću poslije posla...

On 19. 04. 2020. at 8:41, zudox said:

Korona je u najgorem slučaju obična gripa.Ja vidim samo jedno da zbog te izmišljene opasnosti zatvorene su džamije crkve i dr vjerske ustanove što nije pošlo ni najgorim diktatorskim režimima za rukom.Al naj prcaju u mozak svaka im čast.Podrzavaoci sorosa i dr ciomasonski ideologa su u neviđenom orgazma od sreće. 

Imao sam ovako dva jarana ko' ovaj supak @zudox.

Nazovu me oni, neovisno jedan od drugog, povremeno i ja njih.. Elem kad je krenuo Covid pricamo i oni insistiraju na temu Covida i ljudi u zivot sigurni da Covid ne postoji da je to laksa gripa i prehlada i da je toga uvjek bilo. Sta god pisnem nema ljudi gaze preko svega ZANAJU.. 100% sigurni.. ma ne mozes ni temu promjeniti... Reko hajmo ovako.. posaljite mi poruku na Viberu da znam da nema Covida .. pa da se prisjetim. Tako i bude.. poslase poruke nema kovida.. to je prehlada a Bill Gates hoce da chipuje i .. ostale teorije..

Prodje otad negdje 8 mjeseci .. zove prvi .. tako reko sta ima.. bum.. odma covjek na Covid.. Sta je sad rekoh.. kaze jesi vidio sve su oni to u labovima napravili viruse da bi Bill Gates.. Reko STANI, jarane rekao si da si 100% siguran da je Covid izmisljen.. evo i poruku si mi poslao .. nije valjda da si promjenio misljenej sa novom nestrvarnom teorijom.. a NE ja sam siguran 100% da su oni to napravili da pobiju 100 milona ljudi.. a ostalo chipuju... Reko jarane rekao si evo i poruke da Virusa nema.. Covid ne postoji i sa tobom na tu temu nema visi nikad nikakvog razgovora . Ja sam se vakcinisao i nemam nista na tu temu dodati.. kome dosad nije jasno nece biti nikad.. I coek me vise nije nazvao.. slicno i sa drugim hard-core shit teorijasem.

Da belaj bude veci jednom od tih crnoteorijasa se razbolila zena. Slaba je bila i jasno je receno da ako dobije kovid to je smrtna kazna. Zena se vakcinisala i njegova djeca.. ali the jaran je posebna sorta. Jebo ga @zudox sad cujem da ce se vakcinisati.. sa Johnson&Johnson..  prema nekim njegovim teorija..  jedina ok, ..nikad kraja glupostima.. ili bolje reci sebicnosti i ludosti.

Uglavnom, zakljucak je da ce ovi bolesnici uvjek naci neke teorije zavjere i nema tu lijeka.. ali je problem to sto se supcima dozvoljava da ovoliko sire teorije.. i ugrozavaju zdravlje drugih. Zato koriste svaku mogucu platformu.

Evo i update za ove hrvate sto su najavili povratak iz sjeverne amerike ako se budu morali vakcinisati. Ne mogu vjerovati, ali su nabavili lazne potvrde da su vakcionisani.. a mogu misliti kako su ameri strogi sa kaznama za ovo krivotvorenje.

Necu na ovu temu.. ako nemam nesto pametno.. :)

Bila mi je sestra bolesna prije mjesec dana.Izbjegavala ove cijepiti zombije al dodje joj zaova  Nako sjedi i kaže ja se vakcinisala da može putovati iako 20 god nikad nije maknzla iz bihaća.Sutradan mi sestru zaboli pljunuli na nju ta pelcovana taj smo otrov.Jes da ju je bolilo al izvukla se na bolnicu i bihacku masnicu nije ni pomislila da ide jer se iz nje nitko ne vraća živ.Prica mi kolega došao mu nešto u posjetu isto se bocnuo prije dva dana svi se razbolila dan posle i svi sa kojima je bio u kontaktu.Za ovo su krivi sve cijepiti zombiji non stop idu po nove doze otrova i zarađuju nas normalne

Tema "Coronavirus" ..

..DEVNIK RTV USK 07.12.2021. u desetoj minuti..

..u najavi DNEVNIKA FTV , ni slova

..tako isto ili slično je u ostalim "vijestima" kod drugih medijskih kuća kod nekih čak pri kraju , prije "sporta" i "vremenske prognoze" ako nema "vijesti iz kulture" .. ; suhoparni statistički podatci ..

Nema ni spomena nekog ŠTABA CZ , oštiskog , gradskog , kantoalnog , federalnog, republičkog ...

Ni riječi o nekim preporukama , savjetima , odlukama ..

Da li je još tu ? 

COVID-19

( prije 20 dana , osoba drugi put prebolila , dva puta se cijepila )

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...