Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

3 hours ago, zudox said:

Grunf Novak je ispao heroj borac protiv ove ciofarmakomafije koja ubija pelcom narod.Evo u Kazahstanu je narod izašao na ulice zbog ovog pelca ima ubijeni i doktora i spaljeni kuca od njih i koji provode ovaj holokaust.To čak potvrdjuju i poslanici u ruskoj dumi .Zapadno smece od medija piše da je zbog cijena  goriva mada je vlast tamo vratila odmah cijene na staro.Smrt covid teroru.

Haj nemoj lupati. Događaji u Kazahstanu su izbili zbog cijena goriva a inače sve krenulo od Rusa i Putina. Napravio pomutnju, poslao vojsku na zahtjev svoje marionete predsjednika Kazahstana i sad se dočepao njihove nafte. Eto zašto se desilo to u Kazahstanu. Koristi taktimu amerikanaca. Šapu je stavio i više tu NATO nema šta tražiti. Istu sudbinu će dočekati i druge okolne zemlje.

U svakom slucaju australci su se zeznuli jer sad svi mogu ući pozivajuci se na njegov slucaj

• Like 2
  • Haha 1

On 10. 01. 2022. at 13:26, zudox said:

Grunf Novak je ispao heroj borac protiv ove ciofarmakomafije koja ubija pelcom narod.Evo u Kazahstanu je narod izašao na ulice zbog ovog pelca ima ubijeni i doktora i spaljeni kuca od njih i koji provode ovaj holokaust.To čak potvrdjuju i poslanici u ruskoj dumi .Zapadno smece od medija piše da je zbog cijena  goriva mada je vlast tamo vratila odmah cijene na staro.Smrt covid teroru.

u Kazahstanu nisu izisli na ulice zbog corona mjera vec zbog poskupljenja plina. Koliko sam upoznat nema nista sa Corona mjerama. Dok ej u Francuskoj, HolanidjiI (Amsterdam) drugacije. Tamo je bilo zescih okrsaja u vezi corone!

• Like 1
  • Dislike 1

ne pravdam DJokovica. Ovdje nesto dobro smrdi. Ako je prebolio coronu zasto to nije odmah predlozio? Ako je prebolio i imao potvrdu o oboljenju zasto je i taj dan i svaki dan imao termine i bez dana provedenog u karanteni normalno zivio? Ako je zaista bio bolestan i kretao se okolo rizikiro je da zarazi druge ljude. Ako nije bio bolestan onda je predlozio falsovan test! Znaci treba mu najostrija kazna.

Sa druge strane ako se radi o tome da Australisjka vlada ne priznaje preboljenje i time ne dozvoljava ulazak u zemlju stranim drzavljanima, zar to nije diskriminacija? To pred sudom za Ljduska prava nebi proslo!

I dalje, neko mora ovom ludilu da stane u kraj. Ako neko nije vakcinisan a testira se redovno zar on nije vredniji za drustvo nego onaj vakcinisani koji se ne testira? Svi znamo da mogu i oni vakcinisani i oboliti opet i prenijeti bolest dalje. U mene sestra pozivitivna i momak joj a vakcinisali se pocetkom decembra tek?!

Prema kojoj logiki i dalje imamo lockdown za nevakcinisane ako broj oboljelih na Intenzivnoj svaki dan pada? Zar to niej bio glavni kretirij da se rasterete intenzivni kapacitet? Sad odjednom nije to vise relevantno nego broj zarazenih koji je u porastu, ali se i 10 x vise testira nego prije. Ako imamo novi soj corone, zasto i dalje tjeramo ljude da se vakcinisu a uopste ne znamo da li te vakcine stite? Navodno je cijepivo napravljeno za alfa varijantu, i vec kod delta varijante nije pokazalo veliku zastitu!

pitanja preko pitanja, koja su po meni tesko zdravim razumom objasnit

• Dislike 1

@Lidjo naravno da je falsifikat i kojesta... Medjutim na zapadu kad imas para za advokate onda je dosta toga moguce..

U USA ili kanadu nebi imao sanse ni da prismrdi.. Ovo sto je prkazano na bbc-u.. podlijeze krivicnom zakonu. Ako je i falsifikovao odradio je cijeli proces amaterski... Nadam se da ce u zatvor ili platiti kauciju od 10mill. dolara..

Novak Djokovic: Questions raised over tennis star's travel declaration

• Like 1
  • Dislike 1

2 hours ago, Zijo_prvi said:

@Lidjo naravno da je falsifikat i kojesta... Medjutim na zapadu kad imas para za advokate onda je dosta toga moguce..

U USA ili kanadu nebi imao sanse ni da prismrdi.. Ovo sto je prkazano na bbc-u.. podlijeze krivicnom zakonu. Ako je i falsifikovao odradio je cijeli proces amaterski... Nadam se da ce u zatvor ili platiti kauciju od 10mill. dolara..

Novak Djokovic: Questions raised over tennis star's travel declaration

On je jedino prekršio pravila u Srbiji. Čisto sumnjam da će u Srbiji bilo ko povući to pitanje jer mislim da sama vlada i Vučić stoje iza toga a Australci su naseli na njihovu podvalu. Jedino ne znam kako je ušao u Francusku ako je dan prije imao nalaz da je pozitivan, tj nemam pojma da li za ulaz u Francusku treba test? Ako treba onda je imao jedan pozitivan a jedan negativan. To je u ex yu zemljama moguće, zapravo sve je moguće. Uglavnom lakrdija i komedija

prije 44 minuta, Grunf said:

@zudox Ispadnes glup kad nemaš ništa pametno za reći

Opet mi brises pjesmu ja ovo da vas razveselim a vi cenzuru.Zar nije rečeno bez cenzure gušite umjetnost😝

Vakserska je tuga pregolema, piknuše me dvaput, a zaštite nema! 

Uz pomoć treće doze do tromboze!

ŠEKSPIR🤣🤣🤣🤣

Šta je u njoj uvredljivo.

11 minutes ago, zudox said:

Opet mi brises pjesmu ja ovo da vas razveselim a vi cenzuru.Zar nije rečeno bez cenzure gušite umjetnost😝

Vakserska je tuga pregolema, piknuše me dvaput, a zaštite nema! 

Uz pomoć treće doze do tromboze!

ŠEKSPIR🤣🤣🤣🤣

Šta je u njoj uvredljivo.

Glup si,eto zašto, jedva cekam da te prisilno vakcinisu...ona tebi gine milom ili silom. Ne kuzim sto se bojis injekcije, kakvo si to musko

prije 9 minuta, Grunf said:

Glup si,eto zašto, jedva cekam da te prisilno vakcinisu...ona tebi gine milom ili silom. Ne kuzim sto se bojis injekcije, kakvo si to musko

Grunf ne možemo svi biti hrabri kao Vi.Igla je ostra i puno boli 😭😭😭😭😭.Nije lijepo od tebe ako si se zeznuo i primio ovaj pelc i druge da gonis u propast 

1 hour ago, zudox said:

Grunf ne možemo svi biti hrabri kao Vi.Igla je ostra i puno boli 😭😭😭😭😭.Nije lijepo od tebe ako si se zeznuo i primio ovaj pelc i druge da gonis u propast 

Tebi nema druge nego ga primiti

Ne kažem ništa kad dodje pištolj na čelo i zabiju pelc na silu to je drugo al neću potpisati da pristajem.I staljinov kgb je tražio od žrtava da potpišu da pristaju ili priznanje.Kod boga ću imati opravdanje da nisam dobrovoljno prihvatio ovu sejtansku religiju.Evo čitam izvještaj od engleski zdravstveni institucija da je kod osoba koje su primile dvije doze imuni sistem uništen.  

• Haha 1

1 hour ago, zudox said:

Ne kažem ništa kad dodje pištolj na čelo i zabiju pelc na silu to je drugo al neću potpisati da pristajem.I staljinov kgb je tražio od žrtava da potpišu da pristaju ili priznanje.Kod boga ću imati opravdanje da nisam dobrovoljno prihvatio ovu sejtansku religiju.Evo čitam izvještaj od engleski zdravstveni institucija da je kod osoba koje su primile dvije doze imuni sistem uništen.  

Ja sam oba puta vakcinisan i nigdje nisam ništa potpisao. Neko te laže ili se samo u Bosni ne potpisuješ. A čuo sam od nekih u Njemačkoj da se navodno moraš potpisati da svu odgovornost preuzimaš na sebe..al ne znam da li je to istina. Pola balkanaca je nepismeno pa ne znam ni kako bi to uradili..

Ovdje su pedantni traze da potpises .Recimo u staračkim domovima potpisi ili van.Zna ti i većina naših šta potpisuje .99 posto ih ne želi taj pelc ali da bi mogli doći kući pogotovo srbija makedonija pcr tamo i pcr nazad kosta za četveročlanu porodicu oko 500eura plus zatvor tj karantena.Al ako dobiješ pelc slobodan si.Reci ti meni grunf onako ljudski jel pošteno tako ucjenjivati ljude gori su od mafije.Iskreno ja ovdje vidim drugu nacisticku njemacku samo lijepo upakovanu

BiH druga u Evropi po broju smrtnosti od posljedica covid-19 prema klixu

https://www.klix.ba/vijesti/bih/bih-druga-u-evropi-po-broju-mrtvih-od-koronavirusa-gori-od-nas-samo-bugari/220113063

ali mislim da su jedino Bugari bolji/gori od nas i po nevakcinisanosti nisam siguran to sam onako tek bubnuo. Neko je pomenuo neki dan primjer Izraela koji je uveo i 4 dozu vakcine i svejedno imaju veliki broj zaraza. Pa naletih na zadnji podatak broj novih slučajeva u zadnja 24 sata: 80.523 kad gledaš ogromna cifra ali zato (samo) 19 smrtnih slučajeva. Jučer kod nas rekordnih 2577 slučajeva i 22 preminula uz ako se ne varam svega 10% cjepljenih???

1 hour ago, zudox said:

https://odysee.com/@JakaKozmos:c/DR-ZELENKO-O-DIGITALNOM-MATRIXU:b

Posebno su interesantna zadnja 2 min od glavnog predsjednika.Tzv predsjednici država su samo njegove marionete.

Aa dr Zelenko..prvo je tvrdio da je napravio koktel za liječenje covid-19 i tako uzimao oboljelim novce lijececi ih a onda kad je raskrinkan i kad ga pravda stisla uz zid okrenuo je priču. Tipčno za prevaranta. Mozda je to sve istina ali kako vjerovati osobi koja je varala ljude na toj bolesti a onda bolest negira i govori da je sve to urota i izmisljotina...idemo dalje

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...