Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

Evo kolegica moje supruge  vakcinisala se prije mjesec dana tako nešto potpuno bila zdrava.Uzela dzonson zato što je jedna doza da bi mogla raditi a ne iz straha od virusa.Dobila visok tlak i nikako se nije osjećala dobro posle pelca.Preksinoc joj trgla  krv na usta i nos zavrsila u bolnici.Iako kaže da je to od pelca tzv doktori se ljute i ne daju da je to razlog.Izgleda da joj grafen zileti sijeku pluća. Al za vas su to sve teorije zavjere.

• Like 1
  • Haha 1

22 minutes ago, zudox said:

Evo kolegica moje supruge  vakcinisala se prije mjesec dana tako nešto potpuno bila zdrava.Uzela dzonson zato što je jedna doza da bi mogla raditi a ne iz straha od virusa.Dobila visok tlak i nikako se nije osjećala dobro posle pelca.Preksinoc joj trgla  krv na usta i nos zavrsila u bolnici.Iako kaže da je to od pelca tzv doktori se ljute i ne daju da je to razlog.Izgleda da joj grafen zileti sijeku pluća. Al za vas su to sve teorije zavjere.

Nego kad smo kod žileta šta bi sa onim poznatim svjetskim doktorom što je to tvrdio pa ga ubiše? Ja nigdje nisam pronašao njegov životopis a morao bi biti online jer imas sve o meni kao anonimusu a o jednom stručnjaku ništa

14 minutes ago, zudox said:

Nova teorija zavjere... on je umro od srčanog udara a nije ubijen. 

10 hours ago, zudox said:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/plandemija-novinarska-gripa-nedamovamdjecu-donosimo-veliki-antivakserski-rjecnik/2330083.aspx

U ovom tekstu vidim tebe...ne u naslovu...nego u tekstu, uklopio si se u profil i obrazac ponašanja a slijedio si ga ovdje kako se koji termin pojavljivao i prestajao kako je koji nestajao

• Dislike 1

Meni je tih ljudi iskreno žao, njima svakodnevni život uopće nije lagan ni lagodan. Oni su nešto poput vegana... kad me već nisi pitao, de da ti malo pričam o tome. Mislim, znam koliko te to ne zanima pa ti zato bas pričam. 

E tako i ovi TeoZavci, ubiše se dokazivajuci nedokazivo, uvjerajajuci ljude u razne gluposti i besmislice iako ih niko za mišljenje nije pitao itd

• Like 2
  • Confused 1

Ja bar slušam šta kažu medicinski stručnjaci koji su završili školu kako treba a ne ove tzv doktore koje je stipendirala farmakomafije.Evo došlo čak i do parlamenta ovdje u nacistickoj njemackoj izvještaj medicine da preko 50% djece pati od depresije i drugih psihičkih poremećaja kao posljedica ove plandemija.

• Like 1
  • Dislike 2

56 minutes ago, zudox said:

Ja bar slušam šta kažu medicinski stručnjaci koji su završili školu kako treba a ne ove tzv doktore koje je stipendirala farmakomafije.Evo došlo čak i do parlamenta ovdje u nacistickoj njemackoj izvještaj medicine da preko 50% djece pati od depresije i drugih psihičkih poremećaja kao posljedica ove plandemija.

Medicinski "stručnjaci" koji su ostali bez licence, bivali otpuštani i protiv kojih su vođeni disciplinski postupci zato sto su valjali nebuloze i predstavljali opasnost za građanstvo. Kao i Nestorovic koji tvrdi da se utrvari na zemlji vodi rat između dvije vanzemaljske civilizacije, a vi ga uzimate za mesiju. 

Drugo, državu koja ti je sve dala, u kojoj se osjećaš kao čovjek i uživaš sva moguća prava koja postoje danas na svijetu, voziš se najboljim cestama, najboljim javnim prijevozom, ili najboljim autima, imaš najbolju medicinsku skrb i sl, nazivati nacističkom je, u najmanju ruku, cisti bezobrazluk, da ne kažem ludilo. 

• Like 1
  • Dislike 1
  • Thanks 1

prije 45 minuta, Vywegh said:

Medicinski "stručnjaci" koji su ostali bez licence, bivali otpuštani i protiv kojih su vođeni disciplinski postupci zato sto su valjali nebuloze i predstavljali opasnost za građanstvo. Kao i Nestorovic koji tvrdi da se utrvari na zemlji vodi rat između dvije vanzemaljske civilizacije, a vi ga uzimate za mesiju. 

Drugo, državu koja ti je sve dala, u kojoj se osjećaš kao čovjek i uživaš sva moguća prava koja postoje danas na svijetu, voziš se najboljim cestama, najboljim javnim prijevozom, ili najboljim autima, imaš najbolju medicinsku skrb i sl, nazivati nacističkom je, u najmanju ruku, cisti bezobrazluk, da ne kažem ludilo. 

Daj ne brljavi sve ovo sto oni imaju su stekli pljačkom i otimacinom.Gori licemjera nema nigdje kao ovdje .Ti ako imas kompleks niže vrijednosti to je tvoj problem slobodno ih ljubi u guzana.Ti isti licemjeri su donijeli zlo nama na balkanu tako da i ja njima u EU želim još gori raspad.

https://m.facebook.com/100033718083907/posts/664957574638173/?sfnsn=mo

Malo humora nije na odmet

• Dislike 1

5 hours ago, zudox said:

Daj ne brljavi sve ovo sto oni imaju su stekli pljačkom i otimacinom.Gori licemjera nema nigdje kao ovdje .Ti ako imas kompleks niže vrijednosti to je tvoj problem slobodno ih ljubi u guzana.Ti isti licemjeri su donijeli zlo nama na balkanu tako da i ja njima u EU želim još gori raspad.

https://m.facebook.com/100033718083907/posts/664957574638173/?sfnsn=mo

Malo humora nije na odmet

Hajde onda ostani principijelan napusti njemačku. 

Znaš kad ćeš to "nacističko" blagostanje napustiti? Nikada. N.I.K.A.D

Možeš ti biti heroj iza tastature ali Deutschland je Deutschland 🖕🖕🖕 fick dich, alter. Du lebst wie ein König aber meckerst nur immer wieder weil du nichts anderes kennst, tatsächlich 😉

• Like 1

28 minutes ago, zudox said:

Al pustimo to tema je ovaj pokolj nad narodom sa pelcom.Ja opet postavljam šta kazu ljudi od struke a ne kakvi plaćeni trošeći.Imate ovdje dvojicu oba su poznati prije u svijetu.

https://epoha.com.hr/2022/01/01/dr-sucharit-bhakdi-ovo-je-razlog-zasto-ljudi-naglo-umiru-od-cjepiva/

Ja zbilja ne znam ni za jedan slučaj kod nas da je neko preminuo od cjepiva. Ni jedan. Hvala bogu. Sva moja familija šira je cjepljena, prijatelji kojih imam ogroman broj a medicinski su radnici uglavnom i vecina je cjepljena,radne kolege skoro svi (dvojica nisu cjepljeni), moji roditelji (dobrovoljno) primili i booster i svi hvala bogu živi i zdravi. Možda ima tih slučajeva ali ne tako veliki broj. Na žalost penicilin koji je pronađen jos 1896 godine a u upotrebi je skoro 100 godina a samo u SAD od njega umre oko 20.000 ljudi godišnje, s druge strane na cca 52 000 000 cjepljenja antikovid cjepivima u SAD je umrlo 964 ljudi. Ni jedan lijek ne postoji a da nema nuspojave.

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...