Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

On 23. 03. 2022. at 17:20, zudox said:

Zaboravili smo na biološki  rat koji se odvija putem tzv vakcina.Tkr informacija iz prve ruke bliže 30 000 medicinskog kadra nije vakcinisano samo u gradu Bayernu. Unatoč diktatorsko nacistickim metodamama pritiska ipak postoji ogroman otpor ovom holokaustu.Sve oci uprte u hazariju pa više je pobijeno vlastiti gradjana u njemačkoj nego u tom ratu tamo.

cuj Bioloski rat putem vakcina. Sta ti trosis? Molim te smanji dozu ili pod hitno nadji sebi neki posao ili hobi....

30.000 osbolja je koliko od ukupnog? Dalje, Bayern nije grad, Bavarska je najveca Njemacka savezna drzava sa preko 13 Mio stanovnika. Ako malo proguglamo pronadjemo da u Bavarskoj ima vise od  3200 apoteka, preko 60.000 doktora. 400 bolnica, 5 univerzitetskih klinika. Svaki taj radnik se ubraja da radi u zdravstvenom sektoru. Ta cifra od 30.000 time i nije bas toliko puno..

• Like 1
  • Dislike 1

On 28. 03. 2022. at 16:07, zudox said:

Misli se na grad Bayern.Al ono ne zezam ovi tri puta pelcovani su katastrofa većina njih.Non stop bolesni.

Tri puta sam vakcinisan pfizerom prije toga prebolio koronu...nikad se bolje osjećao nisam nego sad. Ni kad sam imao 20 godina nisam bio u ovakvoj fizičkoj kondiciji. Naravno, nema to veze sa samom vakcinom da slučajno ne pomisliš da na to ciljam nego ima veze sa mojom odlučnošću i istrajnosti. Nikad nisam bio ni zdraviji ni u boljoj formi...redovna vježba, ispravna prehrana, za 45 dana sam skinuo 20 kg iako ni tad nisam bio pretio i u slaboj kondiciji. Dakle, nikakve veze s vezom tvoja tvrdnja

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Od pocetka ove godine do danas se dokazalo da su sva ogranicenja oko koronavirusa bila obicna glupost ,obicna obmana i ogranicavanja sloboda malog covjeka. Siromasni jos siromasniji a bogati jos bogatiji . 

• Like 1

@barba: posljedice su vece psihickog karaktera nego od same bolesti. Imamo jako puno teenegera koji su za vrijeme Corone i lockdowna razmisljali o samoubistvu. Psihicki je puno tih mladih i dalje jako ugrozeno. samo se o tome ne prica, to se krije od javnosti! Pokazalo su da su djeca u Svedskoj (gdje nikad nije bilo lockdowna) mentalno u puno boljem stanju. Nemaju problema kod ucenja.. U Njemackoj trenutno traje preispitivanje svih Corona mjera -pogotovo kod omladine. Ocekuje se da ce studija biti zavrsena do kraja mjeseca. Tu bi se trebalo pokazati kolike su psihicke, tjelesne te socijalne posljedice na djecu i omladinu utjecale! Sjetimo se da djeca nisu ugrozena grupa, ali su morali i oni u lockdown "da nebi zarazili" starije. Zbog toga su skole, vrtici i ostalo na dugo vrijeme bili zatvoreni, i nastava se odvijala online!

• Like 1
  • Dislike 1

19 hours ago, Lidjo said:

@barba: posljedice su vece psihickog karaktera nego od same bolesti. Imamo jako puno teenegera koji su za vrijeme Corone i lockdowna razmisljali o samoubistvu. Psihicki je puno tih mladih i dalje jako ugrozeno. samo se o tome ne prica, to se krije od javnosti! Pokazalo su da su djeca u Svedskoj (gdje nikad nije bilo lockdowna) mentalno u puno boljem stanju. Nemaju problema kod ucenja.. U Njemackoj trenutno traje preispitivanje svih Corona mjera -pogotovo kod omladine. Ocekuje se da ce studija biti zavrsena do kraja mjeseca. Tu bi se trebalo pokazati kolike su psihicke, tjelesne te socijalne posljedice na djecu i omladinu utjecale! Sjetimo se da djeca nisu ugrozena grupa, ali su morali i oni u lockdown "da nebi zarazili" starije. Zbog toga su skole, vrtici i ostalo na dugo vrijeme bili zatvoreni, i nastava se odvijala online!

Tacno tako depresija ankcisioznost je u velikom porastu kod mladi ljudi djece ,sto zbog korone sto zbog toga jer su im nametnuti veliki standardi od oblacenja tehnike i sveg ostalog materijalnog sto vecina roditelja ne moze ispratiti i priustiti svom djetetu i samo to dijete se osjeca depresivno manje vrijedno jer mu je nametnuto kroz sve i svasta da je vaznije imati najnoviji mobitel tablet konzolu odjecu nego sretan i topao dom. Danasnja djeca nisu apsolutno ni sa cim zadovoljna ja osobno imam 4 djece i  radim sa djecom posljednje 7 godine intenzivno kroz skolu nogometa neki dan gledam te deckice od 14 -15 godina par njih znaci na sebi imaju odjecu obucu pametne satove nakit mobitele od par hiljada eura ovaj se hvali kako je t shirt platio 250 eura neke marke balaganacija  nikad cuo , i onda se mislim koliko su ta djeca bez obzira na sve siromasna u glavi mentalno i duhovno .Odem u kantinu poslije treninga i posmatram imaju obicne cokoladice od 0,50 centi i od 5 eura kao neke fensi energy i vecina ih kupuje ove gluposti od 5 eura i ja se onda pitam kako je moguce djetetu od 14 godina tako olako dati 5 eura za obicnu cokoladicu .

• Aferim! 1

• 2 weeks later...
On 13. 06. 2022. at 22:47, zudox said:

Odobrena vakcina za djecu od 6 mjeseci starosti.Jos jedna teorija zavjere potvrđena.

ogromni skandal kad uzmemo u obzir da ta grupa - fakticki svi ljudi ispod 30 - absolutno nemaju se sta bojati da ce umrijeti od Covida. U Austriji prosjecna starost od Covida- je 84 godine! 

Cemu djecu vakcinisati i ubrzigavati im nesto gdje se ne zna kako ce se dugorocno na njihov imuni sistem utjecati?

On 14. 06. 2022. at 9:57, Barba said:

Tacno tako depresija ankcisioznost je u velikom porastu kod mladi ljudi djece ,sto zbog korone sto zbog toga jer su im nametnuti veliki standardi od oblacenja tehnike i sveg ostalog materijalnog sto vecina roditelja ne moze ispratiti i priustiti svom djetetu i samo to dijete se osjeca depresivno manje vrijedno jer mu je nametnuto kroz sve i svasta da je vaznije imati najnoviji mobitel tablet konzolu odjecu nego sretan i topao dom. Danasnja djeca nisu apsolutno ni sa cim zadovoljna ja osobno imam 4 djece i  radim sa djecom posljednje 7 godine intenzivno kroz skolu nogometa neki dan gledam te deckice od 14 -15 godina par njih znaci na sebi imaju odjecu obucu pametne satove nakit mobitele od par hiljada eura ovaj se hvali kako je t shirt platio 250 eura neke marke balaganacija  nikad cuo , i onda se mislim koliko su ta djeca bez obzira na sve siromasna u glavi mentalno i duhovno .Odem u kantinu poslije treninga i posmatram imaju obicne cokoladice od 0,50 centi i od 5 eura kao neke fensi energy i vecina ih kupuje ove gluposti od 5 eura i ja se onda pitam kako je moguce djetetu od 14 godina tako olako dati 5 eura za obicnu cokoladicu .

ko danas dijete izvede na pravi put treba mu skinuti kapu do poda i odati sve pocasti!

Edited by Lidjo
  • Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...