Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

prije 4 sati, 1260 said:

I šta je to čudno stvar koja se dogadjala mnogim bezbroj puta u sezoni gripa.Lezi se nekoliko dana uglavnom boli čitavo tijelo i zatim život ide dalje normalna pojava.Nije bilo ovog terora nad narodom.Kao da je briga da nas pomre pola još bolje uvest će kao zamjenu ove migrante.

14 hours ago, 1260 said:

Samo jos jedan dokaz koliko smo mi glupi narodi i da taj nas mentalitet balkanskih naroda se ne moze porediti sa mentalitetom Njemaca

Djevojka očigledno ne može dospjeti u javnost preko sisa i guze,, inteligentna i nije baš, pa eto uzeh mobitel da se malo pravim pametna.

Ali eto mene ne čudi ona nego masa ljudi koja podjeli njenu objavu.  Prvi put kad sam vidio video i tekst ispod Korona je laž... , hajde reko da vidim ko je i šta je. Očekivao sam da ću na početku čuti Ja samm prof.dr. zaposlena na bolnici u SAD, redovni profesor na Oxford univerzitetu,specijalizirala na virusima i sl.  A ono prc... da ja nešto kažem pa ne bi li me neko oženio

Ljudi su glupi mtrm. Ona, a ni svi ostali poput nje, nisu svjesni da svojom glupošću dovode ljudske živote u opasnost, da nanose zlo mnogim porodicama, u najmanju ruku, da vrijeđaju zdrav razum. Učestvuju u toj šejtanskoj kampanji nesvjesni da sami sebe degradiraju i da im se, osim ono malo idiota poput njih, cijeli svijet smije i podruguje. 

• Like 1

25 000 share-ova za onaj proljev od videaa, a ne razumije se samo u viruse nego i u vakcine, ID2020, vladare iz sjene,  5G, NLO i mnoge druge teme.

"Ne treba vam diploma ni pečat da bi razmišljali"

Erna Selimović

• Like 1
  • Thanks 1

Korona je u najgorem slučaju obična gripa.Ja vidim samo jedno da zbog te izmišljene opasnosti zatvorene su džamije crkve i dr vjerske ustanove što nije pošlo ni najgorim diktatorskim režimima za rukom.Al naj prcaju u mozak svaka im čast.Podrzavaoci sorosa i dr ciomasonski ideologa su u neviđenom orgazma od sreće. 

• Like 2

1 hour ago, Hysteria said:

25 000 share-ova za onaj proljev od videaa, a ne razumije se samo u viruse nego i u vakcine, ID2020, vladare iz sjene,  5G, NLO i mnoge druge teme.

"Ne treba vam diploma ni pečat da bi razmišljali"

Erna Selimović

Vidio sam taj video al ga nisam gledao. Ko je ova ženska? Ljudi je šeraju kao da je dr.mr šta ja znam epidemiologije a meni izgleda kao obična fufa sa osnovnom školom. Zbilja nemam pojma ko je pa me zanima. Zna li ko?

12 minutes ago, Grunf said:

Vidio sam taj video al ga nisam gledao. Ko je ova ženska? Ljudi je šeraju kao da je dr.mr šta ja znam epidemiologije a meni izgleda kao obična fufa sa osnovnom školom. Zbilja nemam pojma ko je pa me zanima. Zna li ko?

Ovo je Erna Selimović. Erna je na Instagramu “bihejvioralni forenzičar”, na Facebooku “umjetnica”, a na LinkedInu “prevoditeljica sa engleskog jezika”.

Ona je odlučila da sa nama podijeli najveće tajne svijeta. Da bi se pripremila, pola sata je birala šminku, 20 minuta birala odjeću, 35 minuta peglala odjeću, 40 minuta pravila frizuru, sat vremena se šminkala i 20 minuta redala knjige na polici. Usput, potrošila je i 3 minute na guglanje članka koji će tako spremna pročitati pred kamerom.

Ernu je za samo jedan dan pogledalo pola miliona ljudi, a šerovalo više od 30.000.

U svom videu Erna nije rekla niti jednu jedinu tačnu rečenicu: 

Među osobama koje su gledale i šerovale Ernu su moji i tvoji prijatelji, moja i tvoja rodbina. Molim te, pričaj sa njima. Bar pokušaj. Za moje, tvoje i njihovo dobro. Da nas silne Erne koje nas okružuju u grob ne bi otjerale.

Ukratko glupača, ali ima publiku. Bar da je pokazala kakve tjelasne atribute pa da ima šta vidjeti. Pametno nije sigurno ništa rekla. Ali opet ne čudim se njoj nego onima koji su to objavljivala

• Thanks 1

prije 25 minuta, Real said:

Iako je njemački ustavni sud u petak rekao da demonstracije ne smiju biti zabranjene (ukoliko se ljudi pridržavaju mjera i rastojanja)i da se stim izvršna vlast tj. policija ne smije prekršiti zakon zagarantovan ustavom njemačke,to izgleda ne interesuje njemačke političare i policajce u Berlinu.

Demonstranti koji mirno protestvuju protiv represalija od strane države se hapse i kažnjavaju novčano ukoliko ipak dođu na demonstracije do 3500€ te im se prijeti i zabranjuje dolazak na demonstracije protiv političke tkz. elite i njihove bahatosti.

https://youtu.be/KGUFLDEKgLs

https://m.youtube.com/watch?time_continue=14&feature=emb_title&v=xffc6gZ4_oY

https://m.youtube.com/watch?v=f6ikWIVpkv0

Koliko god da narodu pruzis dokaza biće uzalud.Da prostis malo nekulturno ali da država donese zakon da policija ima pravo naguzit koga hoće bilo bi ovdje onih ovaca koje bi govorile mene neće a i ako ponekad naguze nema veze kad mogu sve neka i mene proci ce i to.Nekulturno se izrazio ali stvarno tako i dodje.

1 minute ago, Grunf said:

Koliko su ovi dezinfekcioni tuneli sto se kod nas sad postavljaju ucinkoviti odnosno koliko su opasni po zdravlje ljudi? Ili uopste nisu stetni. Zna li neko?

Ja nikad u ono nebih usao nema sanse ono je najveca glupost koja nema veze sa zdravim razumom.

9 minutes ago, Grunf said:

Pa nije mi jasno. Ucinkovitost + bezbjednost po zdravlje

Oni spricaju ljude sa dezinfektom iz plasticnog bureta koje prvenstveno nije uskladisceno kako treba to isto bure nije pod kljucem i dovoljno je da neko ubaci neki otrov i da potruje ljude  i jos milion drugi stvari . Ministar koji je ovo odobrio je budala na kvadrat .

Ulazis u tunel u kojem te naspricaju sumljivom tekucinom koja ti dospjeva u disajne organe i u oci  ovo nistta nije ispitano i nisam nigdje vidio jedino sto sam vidio jeste za obucu znaci kutija 20 cm visine u koju stanes . 

11 minutes ago, 1260 said:

Mislim da su u Tuzli to zabranili  zbog sigurnosti i štetnosti dezinfekciona sredstva

Ma glupost najveca zamisli vani 40 stepeni a bure puno zapaljivog sredstva alc 70% koje stoji cijeli dan na suncu i vrucini automatski mjenja svoje hemijsko svojstvo i izaziva odredjene reakcije .

Meni je ovo smijesno i zalosno pustiti nesto tek tako bez ikakvog ispitivanja tako lako dostupno javnosti sta je sa ljudima koji imaju alergije a da to i ne znaju?

Evo sad krece lobiranje ovih nasih domacih portalcica kako je samo vakcina spas, jucer i prekjucer na Klixu 2-3 clanka o vakcinaciji, ali ono sto mi zape za oko je ovaj clanak na Indexu, tj ovaj dio:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ne-bill-gates-ne-stoji-iza-pandemije/2175559.aspx

"Jedno od rješenja za takvu provjeru je dodavanje "nevidljive tinte", preciznije kvantne točkice od sitnog poluvodljivog kristala koja bi bila ubrizgana pod kožu prilikom cijepljenja i koja bi se mogla očitati aplikacijom na mobitelu koja osvjetljuje infracrvenim svjetlom, što bi jasno pokazalo tko se cijepio."

Ovo je ono, nije govno neg' se pas posrao. Malo je strasno kako je postalo lako diskreditirati bilo koga ko je razuman i ko postavlja ikakva pitanja, samo ga etiketiras teoreticarom zavjera, automatski si za ludnice.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...