Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 1,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Nije me bilo, manje vise se sve vrti u krug, na ovu temu nisam pisao jer je dosta postova u debelom off-sideu. Moj babo je znao reci sine primitivizam je gori od kuge, za kugu se nadje lijek ali

Buraz dzaba to pises, 90% ljudi ce te smatrati ludjakom i budalom, pogotovo Bosnjo koji je najpametniji uz litru brlje. Bill Gates je otkrio svoje namjere javno u zadnjih par mjeseci, ni ja sam nisam

Posted Images

27 minutes ago, 1260 said:

Ja sam ih primao i mislim da sam ok i danas kao i većina moje generacije. 

Samo sam uporedio tu vakcinu sa ovim njegovim tekstom. Isto je, mozda cak i bolje jer se ne vidi golim okom. A i ja sam ih primao i ne fali mi nista cak kazu ljudi da sam genijalan 😃

Edited by Grunf

Ma izmišljaju sad s svom pričom oko nekih ljudskih prva i sl.  Otkad su nam počeli s tim sranjima svijet nam je otiša u k... Ne smje se cijepiti, pederi i lezejke su cool, dva muškarca odgajaju dijete,..., sloboda migrantima, ne smiješ koristiti pendrak, u zatvoru bolje nego u hotelu. 

• Like 3
prije 5 minuta, 1260 said:

Ma izmišljaju sad s svom pričom oko nekih ljudskih prva i sl.  Otkad su nam počeli s tim sranjima svijet nam je otiša u k... Ne smje se cijepiti, pederi i lezejke su cool, dva muškarca odgajaju dijete,..., sloboda migrantima, ne smiješ koristiti pendrak, u zatvoru bolje nego u hotelu. 

Da, bas preseravanja; ne smijes tuci djecu, ne smijes zenu, ne smijes omalovazavati koleginice na poslu. Ni zivotinje ne mozemo sutati... Gdje ovaj svijet ide.

• Dislike 1

Pored ovih brojeva na stranici Vlade USK za koronu (broj zarazenih, oporavljenih, umrlih etc) trebao bi se staviti i broj ljudi koji su izgubili posao tokom marta i aprila. I onda dnevno koliko je ljudi ostalo bez posla

Edited by Grunf
2 hours ago, Grunf said:

Pored ovih brojeva na stranici Vlade USK za koronu (broj zarazenih, oporavljenih, umrlih etc) trebao bi se staviti i broj ljudi koji su izgubili posao tokom marta i aprila. I onda dnevno koliko je ljudi ostalo bez posla

Ne znaju oni brojati. Jedva su i ovo počeli ažurirati (ako je i sad tačno)  kako bi tek onda s trocifrenim možda i cetverocifrenim brojevima

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga:
1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod vakcinisanih osoba 

2.  Bolnice dobivaju veće poticaje od države u slučaju da imaju više pacijenata koji imaju ili su podlegli od korone.

Što se tiče samih vakcina, osobi se treba dati izbor da li želi primiti vakcinu ili ne, bez ikakvih uslovljavanja. Zašto? Zato što, ako ste vi vakcinisani, a ja nisam, vi se ne morate brinuti zato što ja nisam ako ste vakcinisani ,zar ne? (naravno ako su vakcine tako djelotovorne kako pišu mediji a nisu)

Zašto se toksična živa nalazi u vakcinama?!
Da li znate da od 1986. godine, aktom potpisanim u Americi , u slučaju da stradate zbog posljedica vakcina nemate pravo tužiti farmacijsku kuću?

Ako su vakcine tako djelotvorne, zašto do sad nije izumrijela gripa, podtipovi kuge, zika i ostalo? Ljudi morate shvatiti da farmacija u ovom obliku kakva je danas, nikad ne teži tome da vas izliječi, nego da što više zaradi na vama.

• Like 4
  • Dislike 2
  • Haha 1
prije 4 sati, little_child said:

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga:
1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod vakcinisanih osoba 

2.  Bolnice dobivaju veće poticaje od države u slučaju da imaju više pacijenata koji imaju ili su podlegli od korone.

Što se tiče samih vakcina, osobi se treba dati izbor da li želi primiti vakcinu ili ne, bez ikakvih uslovljavanja. Zašto? Zato što, ako ste vi vakcinisani, a ja nisam, vi se ne morate brinuti zato što ja nisam ako ste vakcinisani ,zar ne? (naravno ako su vakcine tako djelotovorne kako pišu mediji a nisu)

Zašto se toksična živa nalazi u vakcinama?!
Da li znate da od 1986. godine, aktom potpisanim u Americi , u slučaju da stradate zbog posljedica vakcina nemate pravo tužiti farmacijsku kuću?

Ako su vakcine tako djelotvorne, zašto do sad nije izumrijela gripa, podtipovi kuge, zika i ostalo? Ljudi morate shvatiti da farmacija u ovom obliku kakva je danas, nikad ne teži tome da vas izliječi, nego da što više zaradi na vama.

Eo jos jednog "sveznalice" :D

• Dislike 1

Nigdje nisam rekao da sam sveznalica, već sam osoba koja ne nasjeda na prvu šta joj se sve kaže. 
Ako si ti osoba koja slijepo vjeruje ljudima koji vode ovu državu, svijet i svjetske organizacije ti ih slijedi i drži ih se kao pijan plota ali ako smatras da je tvoje uvjerenje ispravno zašto tolika nesigurnost oko mojih riječi, tolika da moras mi se ismijavati ili izrugivati?

Just now, little_child said:

Nigdje nisam rekao da sam sveznalica, već sam osoba koja ne nasjeda na prvu šta joj se sve kaže. 
Ako si ti osoba koja slijepo vjeruje ljudima koji vode ovu državu, svijet i svjetske organizacije ti ih slijedi i drži ih se kao pijan plota ali ako smatras da je tvoje uvjerenje ispravno zašto tolika nesigurnost oko mojih riječi, tolika da moras mi se ismijavati ili izrugivati?

prije 23 minuta, Bosanac said:

Eo jos jednog "sveznalice" :D

Edited by little_child
  • Like 1

Litlle akonsi toliko siguran u brojke oko covid-19 i siguran oko prenosa imam stelu na zaraznom pa ti mogu srediti da gore mjenjas posteljinu i malo radis njegu tih bolesnika u slobodno vrijeme.Izgleda da se pojavio na forumu jos jedan vrli produkt nasega sistema u vidu little child-a.U jebem ti sistem sta od nakoga naroda napravi

prije 31 minuta, telefon said:

Litlle akonsi toliko siguran u brojke oko covid-19 i siguran oko prenosa imam stelu na zaraznom pa ti mogu srediti da gore mjenjas posteljinu i malo radis njegu tih bolesnika u slobodno vrijeme.Izgleda da se pojavio na forumu jos jedan vrli produkt nasega sistema u vidu little child-a.U jebem ti sistem sta od nakoga naroda napravi

Dobar ti taj sistem koji te vodi, zato moras svoje dragocijeno vrijeme provoditi sa mnom na diskusije na forumu, toliko te tvoj sistem doveo daleko.

Nek ti gospodja mijenja posteljinu ako vec ne radi to ;)

• Like 1

Od minute 06:00 vam je rekao Hafiz Bugari ko je stvorio i krivac za virus i sve ostalo,ako ste neki od vas vjernici, poslušajte to što kaže.Ja nisam vjernik, ali ovo što je rekao se poklapa s tezom koju zastupaju nekoliko inteligentnih i načitanih forumaša koji su dugo i dobro rešaširali na ovoj temi, koju nazivaju i ovdje neki na forumu "teorijom zavjera" za koju i sam Bugari tvrdi da nije teorija zavjera već je "praksa zavjera".

Dođite pameti jednom,ako ne putem razuma onda bar putem vjere...

https://youtu.be/clZd0P47lYc

• Like 1

On 23. 04. 2020. at 10:59, Grunf said:

Ovo graniči s ludilom,što se radi nama?Našim ljudima, prijateljima,rodbini pod plaštom tkz. zaštite od jednog virusa koji nije smrtonosniji od gripe tj. je manje smrtonosan od gripe.

Da vlasti ovu pandemiju koriste u svrhu učvršćavanja represija i nameću nam maske da bi nas ugnjetavali i spriječili međusobni kontakt i samoorganizaciju protiv represije koju nam nameću je neminovno.Očigledno iz videa gore!

Još veći problem nastaje u smanjenju našeg imuniteta bez "treninga" samog organizma protiv mikroorganizama noseći maske jer organizam koji ne "trenira" ne može sam da se osposobi protiv infekcije i onih najobičniji virusa koji izazivaju običnu prehladu i gripu jer organizam ne dolazi u dodir s njima i stim pada njegov imunitet jer se ne bori protiv takvih virusa u onom obimu kao što je to radio kad nismo nosili maske.

To dovodi do zaključka da nam u budućnosti svaka obična prehlada ili gripa može biti kobna za nas,ne treba nam nikakav supervirus više!

Zaključak koji slijedi je slijedeći i ne moraš biti nikakav ljekar ili mikrobiolog da bi ti to bilo jasno:

ako ne treniraš recimo fitnes počinješ da gubiš mišiće tkz. mišićna atrofija koju poznaje svako ko je imao recimo gips na nozi ili ruci nekoliko tjedana.

Ako si rally vozač i ne treniraš nećeš više biti u stanju voziti kao dosad!

Ako si sportista i ne treniraš nećeš moći igrati na onom nivou kao do tad.

Ljudi,građani i forumaši probudite se iz bajki koje nam pričaju o smrtnosti tkz. opake bolesti, samo da bi nas držali pod kontrolom,oni nam uništavaju život i slobodu koju smo imali dosad sve s ciljem našeg psihičkog,socijalnog i financijskog potpunog sloma i zavisnosti prema njima.

Svi tkz. ljekari tj. imunolozi i epidemiolozi to znaju ali se ne protive sistemu jer su dio sistema.I njihovu hipokratovu zakletvu neka smotaju u jednu rolu i gurnu je sebi u guzicu.

Ženevska zakletva:

"U času kada stupam među članove liječničke profesije, svečano obećajem da ću svoj život staviti u službu humanosti. Prema svojim učiteljima sačuvat ću dužnu zahvalnost i poštovanje. Svoje ću zvanje obavljati savjesno i dostojanstveno. Najvažnija će mi briga biti zdravlje mojega pacijenta. Poštovat ću tajne onog tko mi se povjeri. Održavat ću svim svojim silama čast i plemenite tradicije liječničkog zvanja. Moje kolege bit će mi braća. U vršenju dužnosti prema bolesniku neće na mene utjecati nikakvi obziri vjere, nacionalnosti, rase, političke ili klasne pripadnosti. Apsolutno ću poštovati ljudski život od samog začetka. Niti pod prijetnjom neću dopustiti da se iskoriste moja medicinska znanja suprotno zakonima humanosti. Ovo obećajem svečano, slobodno, pozivajući se na svoju čast."
Edited by Real
  • Like 2

Bill Gates negira događaj 201 
26. aprila 2020.
Osnivač Microsofta Bill Gates, koji sa suprugom upravlja najbogatijom i najmoćnijom svjetskom fondacijom, 
organizirao je vježbu o globalnoj epidemiji korone u oktobru 2019.,
 neposredno prije izbijanja pandemije Covid 19. 
Video snimci su objavljeni. Sada on u intervjuu negira da je tako nešto bilo. 12. aprila 2020., 
Bill Gates je u intervjuu za BBC rekao: Nismo to simulirali, nismo to prakticirali, pa se sada nalazimo na bijelim mrljama na karti
(neispričana teritorija), kako u pogledu zdravstvene politike, tako i u pogledu ekonomske politike. 
Kako netko može reći da je organizirao niz od četiri uloge simulacije koronske pandemije s vrlo uglednim sudionicima
 samo šest mjeseci prije, dva mjeseca prije izbijanja pandemije?

Snimak mozete pogledati ovdje,obratite paznju na egzaktne Naslove koji su u videu naglaseni na crnoj podlozi!

https://www.youtube.com/watch?v=AoLw-Q8X174&feature=youtu.be

Edited by Real

Podijelio sam poznanicima ove linkove da vide da je ovo što se radi teror nad narodom.Nasi jaslari se takmice koji će više terorisati svoj narod da daju do znanja da su dobre sluge ako zatreba.

• Like 2

Svjetskoj eliti bi ipak mogao propasti projekat sa prisilnim i uslovljenim vakcinisanjem. Pogledajte komentare na Instagram profilu Bill Gatesa, doslovno nijedan pozitivan nema. Mislim da je ovo dovoljan pokazatelj da nisu bas svi toliko glupi da gutaju sve sto im se servira, i da ce ovi "filantropi" naici na zestok otpor sirom svijeta.

• Like 2

Plan je da se krene sa 1 1 2021 sa obaveznim cipiranjem novorođenčadi i migranata kojima ce to biti uslov za dobijanje azila a rok za ostalu stoluje 5godina.Postoji mogućnost kratke odgode dok se ne usuglase ustavi država gdje neće biti mogućnosti žalbe gradjana.Garunf nema potrebe za posebnom temom pa ovaj cirkus je očigledna zavjera protiv ljudi.

• Like 1

https://www.cazin.net/vijesti/godisnji-odmor-u-karanteni-u-cazinu-drzali-su-nas-zatvorene-kao-ovce

Gluposti,niko nije izliječen jer niko nije ni liječen pošto nema adekvatne terapije protiv virusa covida,koji pokazuje da nije opasan onoliko koliko ga diktatura vlasti pokušava prikazati!

Virus je prebolovan i neutralisan od strane organizma bez ikakve vakcinacije ili antivirotika koji nema za ovaj normalni virus!

Mediji šire paniku za sistem jer su i sami dio sistem!

Dajte ljudi malo uključite mozak i vidite što nam to očigledno rade! U evropi uvrstaju čak i kad se neko s motorom zabije u zid i pogine te mu naprave bris u žrtve Covida.Manipulacije ljudima,zbog sprovođenja ciljeva NGO,BG itd.

https://www.cazin.net/vijesti/u-cazinu-je-do-sad-14-osoba-izlijeceno-od-covid-19-virusa

Niko nije rekao ovdje da bi primio vakcinu. Bar se ne sjecam. Ja samo smatram da svojim ponasanjem i odgovornoscu treba da zastitimo one koji bi bili u zivotnoj opasnosti da se zaraze ovim virusom ali i bilo kojim drugim. 

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...