Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

45 minutes ago, 1260 said:

I opet će pobjediti na slijedećim izborima jer iza sebe ima glasačku mašineriju, što firmi poput ove Fikretove kojima je valjala što ljudi koje je uhljebila u državne institucije

To je tako i to se nikad nece promjeniti jer doslovno lopovluk ide sa koljeno na koljeno. 

Ali najzalosnije sto i kod ociti dokaza lopovi prolaze bez ikakvih sankcija 10 miliona nije mala svota novca ali se ne radi samo o 10 miliona vec o tome sto ce ljudi umirati zbog ovih raspiratora . Ovakvu ozbiljnu nabavku nikako ne smiju obavljati ovakve firme jer to nije protokol koji je predvidjen za medicinsku opremu oni se ponasaju kao da se radi o gumenim cizmama gdje je bitan qvantitet a kvalitet ne igra nikakvu ulogu. 

Fikro je hadzija koji vozi porsea lik ima dobre veze sa kinezima koja maloumnost majko moja pa u poslovnom svijetu je ovo i sramota reci ja imam dobre veze to ne postoji ko se imalo razumije u biznis .

N1 je imala prilog kako se ovi respiratori mogu preko Facebooka naručiti. Lik preko noći zaradio masnu lovu kakvu mnogi u BiH za života vidjeti neće a nije haman prstom maknuo, sve mu servirano. Kad su ga provalili okrenuo opet na priču o Iftaru, materi, Srebrenici, dobročinstvu itd. Fahrudin i Fikret ubitačan tandem nema šta 

• Like 1

3 hours ago, Hysteria said:

N1 je imala prilog kako se ovi respiratori mogu preko Facebooka naručiti. Lik preko noći zaradio masnu lovu kakvu mnogi u BiH za života vidjeti neće a nije haman prstom maknuo, sve mu servirano. Kad su ga provalili okrenuo opet na priču o Iftaru, materi, Srebrenici, dobročinstvu itd. Fahrudin i Fikret ubitačan tandem nema šta 

http://www.dialogos.ba/2020/04/29/sva-bosnjacka-ubleha-stane-u-pet-sest-rijeci-vjera-rat-92-srebrenica/?fbclid=IwAR2uhYrJu5DX8pgL57JlgBhDoiHA3abXWirMfjGHd9YrFO3JL5Q22pkgXRk

• Like 1

Evo koga zanima kratki pregled stanja po broju zarazenih/umrlih od Covid-19  po svijetu i kod nas - mislim da ste ove i slicne statistike vidjeli vjerujem svuda, ali ovo sam ja napravio i jedino sto radim je da kliknem "refresh" u Excelu i dobijem na dnevnoj bazi kratki proracun i "update". Buduci da ovo koristim van nase drzave, zato je na engleskom jeziku. 

123.thumb.GIF.28f1ba2bf7ea2d72d9a75b8640f8c2e0.GIF321.thumb.GIF.c85b39d87cc9cb2042ce0ae08f530eb2.GIF

Cekaj, jel' ovo Bill pelcuje i Švabe? Pa onda će i Ruse,Šveđane,Kineze,Koreance,Japance??? Ili Nijemci imaju svoju vakcinu a Rusi rade na svojoj? 

Ja mislim da se Bill samo namjerio na Bošnje :D

Edited by Grunf
  • Haha 1

Baš će biti zanimljivo kad nas čipuju, pogotovo nas Balkance. Mogu misliti kako će tom koji bude pratio biti zanimljivo. U stajanje oko 10 sati, jutarnja kafa, zatim odlazak do kladionice. Ispunjavanje listića, i odlazak na podnevnu kafu. Dolazak na ručak, popodnevni odmor. Praćenje listića kladionice, eventualni odlazak do kladionice na popravni. Večernje gledanje turskih sapunica. Odlazak na spavanje. 

Jedva čekam 😀

• Haha 1

Molim opomenu za reala, ako se ne slazemo nemas me pravo nazvati glupim. Ja isto mislim da si  ti paranoidni šizofreničar ali ti to nikad nisam rekao. Ja ti kazem zasto strepis od vakcine koja jos nepostoji? To je sva bit mog upisa tebi a ti to ne razumijes

Edited by Grunf
  • Like 3
  • Haha 1

1 minute ago, Real said:

Vidiš da lažeš,rekao si gore!

Vakcina protiv covid1p koji je jedna podvrsta normalne gripe ne postoji i neće je biti uskoro,ali postoji "vakcina" u ladicima u kojoj je sve ostalo osim prave vakcine koja je samo izgovor za ID2020 (RFID Chip),jel ti moram crtati ili objasniti još koji put?

https://youtu.be/rnbf9wccdxE

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/ema-preporucila-pustanje-u-promet-vakcine-protiv-ebole

prije 4 sati, Real said:

Vidiš da lažeš,rekao si gore!

Vakcina protiv covid1p koji je jedna podvrsta normalne gripe ne postoji i neće je biti uskoro,ali postoji "vakcina" u ladicima u kojoj je sve ostalo osim prave vakcine koja je samo izgovor za ID2020 (RFID Chip),jel ti moram crtati ili objasniti još koji put?

https://youtu.be/rnbf9wccdxE

Najjace mi je kod ovih likova kada kao dokaz daju link sa YT. Prvo, ovaj "dr." Rashid Buttar nije normalan nikako, oduzeta mu je licenca zbog bavljenja nadriljekarstvom, dokazani je teoretičar zavjere i obični populista. Drugo, de uzmi kakvu knjigu u ruke i pročitaj sta korisno, malo se opameti,  dodji k sebi kada vec nemas kome.

• Like 3
  • Haha 1

Da nije bilo vakcine protiv velikih boginja tamo '72 u Jugoslaviji bilo bi par miliona mrtvih i trajno deformisanih.   Da se ne vakcinišu djeca kod rođenja koliko bi ih obolilo od hepatitisa ili dječje paralize.  Kakve su to budalaštine o čipovanju ljudi.  Realno,  koga zaboli kifla za nekog smrtnika koji se budi ujutro u pet i radi po cijeli dan za 300 evra.   Isto kao što se neuki puk digao protiv 5G mreže.  Smeta im 5G mreža,  a zahvaljujući toj tehnologiji ti mudroseri i ostavljaju komentare po internetu.   O 5G tehnologiji raspravljaju  likovi koji pišu "neznam" što znači da su preskočili drugi razred osnovne škole.  Ne znaju pravopis, ali zato znaju sve o tome kako funkcionišu mobilne mreže 🙄

• Like 3
  • Dislike 1
  • Thanks 1

Stoka nema više razuma spremna je za cipovanje poput ovaca i da belju.Najgore je što će to na diktatorske metode na silu kupovati i razumne ljude.Mada kad se dobro razmisli u pravu su ovi ciomasoni to je i onako stoka sitnog zuba koju treba smanjiti po broju.

• Like 1
  • Dislike 1

Dakle, Elon Musk je poslao satelite u zemljinu orbitu da bi uz pomoc 5G tehnologije teleportirao koronavirusom zarazene ilegalne migrante u BiH. To je to. Čovječe potrażi pomoć pod hitno dok nije kasno

Zapocetak, djeco manje interneta, knjigu u šake...

Da dodam 3307 postova ne 4400 u  7 godina i nije neka cifra.

Edited by Grunf
  • Like 1
  • Dislike 1

prije 1 sat, Grunf said:

Ma vlaška posla, nabijem ga na onu stvar.

Nemojte zaboraviti da je isti taj četnik Stevandić u februaru ove godine u Prijedoru organizirao promociju filma o Draži Mihajloviću.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...