Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

prije 42 minuta, Grunf said:

Problem je veci od ovog sto si napisao. Djeca se cijepe MMR vakcinom izmedju prve i druge godine zivota. Do tad su ugrozena i takvi idioti ne dovode samo svoju djecu u opasnost nego i tudju

Znači da se  nevakcinisana djeca ne smiju družit sa ovima što su dobili vakcinu.  Ne mogu vjerovat da postoje debili koji ugrožavaju zdravlje i živote svoje djece slušajući teoretičare zavjere. U naše vrijeme nevakcinisanje nije bilo opcija.  Došla učiteljica i rekla je danas je vakcinacija.  Još danas imam ožiljak od vakcine protiv variole vere 

• Replies 1,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Nije me bilo, manje vise se sve vrti u krug, na ovu temu nisam pisao jer je dosta postova u debelom off-sideu. Moj babo je znao reci sine primitivizam je gori od kuge, za kugu se nadje lijek ali

Buraz dzaba to pises, 90% ljudi ce te smatrati ludjakom i budalom, pogotovo Bosnjo koji je najpametniji uz litru brlje. Bill Gates je otkrio svoje namjere javno u zadnjih par mjeseci, ni ja sam nisam

Posted Images

Objavljeno (edited)
1 hour ago, gargamel said:

Znači da se  nevakcinisana djeca ne smiju družit sa ovima što su dobili vakcinu.  Ne mogu vjerovat da postoje debili koji ugrožavaju zdravlje i živote svoje djece slušajući teoretičare zavjere. U naše vrijeme nevakcinisanje nije bilo opcija.  Došla učiteljica i rekla je danas je vakcinacija.  Još danas imam ožiljak od vakcine protiv variole vere 

Ne sto su dobila nego ce dobiti, zbog tog necjepljena djeca ne mogu u vrtice. To je svugdje tako ne samo kod nas. Djeca se cjepe tom vrstom vakcine izmedju prve i druge godine zivota. Mislim da taj ozljak sto imas je  od BCG vakcine. Odosmo sad off, vratimo se na temu

Edited by Grunf

Nekad je vakcina dok su radili narodni doktori i vrijedila nešto a sad ovi farmaceutski doktori gledaju samo da razbole narod radi zarade.Koliko vidim oni bi i otimali djecu od roditelja koja žele da savjesno i razumno zastite svoje djete od ovih vakcina manijaka .Ako mi se razboli dijete pa ima i drugi doktora koji liječe nisu svi prodali svoja načela.Jos jednom vam kažem pričajte malo sa roditeljima čiju ste djecu uništili.Sad da mogu vratiti vrijeme prije bih sasuo kuglu medju oči onom ko mi pokuša vakcinisati dijete .Roditelji ipak treba odlučiti šta je najbolje za njegovo dijete a ne neki psihopata koji izgleda ima i na ovom forumu.

Da dodam još i to da su mi djeca isprimala sve te otrove i opet dobila sve te bolesti tako da vakcina nema nikakvog efekta džabe mi trgovali doktori djecu ili možda su pravili sebi buduce pacijente.

• Like 2
  • Thanks 1
34 minutes ago, zudox said:

Nekad je vakcina dok su radili narodni doktori i vrijedila nešto a sad ovi farmaceutski doktori gledaju samo da razbole narod radi zarade.Koliko vidim oni bi i otimali djecu od roditelja koja žele da savjesno i razumno zastite svoje djete od ovih vakcina manijaka .Ako mi se razboli dijete pa ima i drugi doktora koji liječe nisu svi prodali svoja načela.Jos jednom vam kažem pričajte malo sa roditeljima čiju ste djecu uništili.Sad da mogu vratiti vrijeme prije bih sasuo kuglu medju oči onom ko mi pokuša vakcinisati dijete .Roditelji ipak treba odlučiti šta je najbolje za njegovo dijete a ne neki psihopata koji izgleda ima i na ovom forumu.

Da dodam još i to da su mi djeca isprimala sve te otrove i opet dobila sve te bolesti tako da vakcina nema nikakvog efekta džabe mi trgovali doktori djecu ili možda su pravili sebi buduce pacijente.

Cekaj, djeca ti dobila i morbile i zausnjake i rubeolu i tuberkulozu (sto u narodu kazu gluho bilo!!!) ?????

• Haha 2

Ne sprdaj se sa tim mislim na kozice zausnjake al kad se nema valjani odgovora ismijavaj sagovornika. Čija djeca su imala problema sa ovim vakcinama ovo nije smiješno.

• Like 1
13 minutes ago, zudox said:

Ne sprdaj se sa tim mislim na kozice zausnjake al kad se nema valjani odgovora ismijavaj sagovornika. Čija djeca su imala problema sa ovim vakcinama ovo nije smiješno.

Tako si zvucao nije mi cilj da te ismijem, MMR vakcina se ne odnosi na  kozice (ako ti mislis na vodene kozice -varičele😞 Iskreno, najiskreniije ne poznajem nikog cija su djeca imala probleme mada sam citao o tome. Znam porodicu koja imaju dijete sa autizmom i isti je dijagnosticiran prije nego je djete cjepljeno ikako. Uprkos dijagnozi cijepili su dijete do sad redovno. Moje dijete isto i nije fala bogu nikakvih problema imalo, ako se sjecam dobro cak je cjepljeno MMRV vakcinom i primjetio sam da su skoro sva djeca iz razreda imala varicele ali moje dijete jos nije dobilo. Ne znaci da nece ali eto samo kazem

prije 18 sati, 1260 said:

Ni  ja sebe ne mogu zamisliti da bi tamo nekom bio zanimljiv da  me čipuje i prati.

Prije svega što pretpostavljam da me i danas prati. Vrlo jednostavno preko mobitela, laptpa, interneta. Sve moje interese može saznati na osnovu pretraživača, a i putem mobitela kretanje moje.

Ne znam koga bi još zanimalo da li imam povišen pritisak :D

A Krleuša je oličenje inteligencije

Interesovalo bi farmaceutske tvrtke koje bi ti sugerirali subtilnom reklamom njihov lijek tj koje bi preko tvog ljekara kardiologa propisali onda "non plus ultra" lijek koji je ko biva kao stvoren za tebe.I stim bi preko tebe ostvarivali profit.Ako ti nebi bio pogodan za sistem i njih i nebi bio više produktivan,onda bi ti jednostavno uskratili taj lijek ( s čim ćeš kupiti ako nemaš prihode) i tako te se brzo riješili.

Rekao sam to je daleko dublja tema i nije tako plitko kao što razmišljaju mnogi.

Što se tiče Karleuše ide i meni na živce i smatram je asocijalnom prostitutkom (afera Vranješ) ali to ne znači da je glupa!

Karleuša i je ustvari inteligentna osoba iz prostog razloga, jer je iz praktično ničega i bez završene škole tj. diplome postala milijunašica i trendseterica,ako ne za tebe,mene ili još mnoge, onda za one koji su je napravili milijunerkom.

Nije sama i druge uspješni svjetske ličnosti su bez diplome postali bogati i čuveni.

Nego Einstejn gdje su tvoji milijuni?😉

50 uspješnih ljudi u svijetu bez završene škole ili diplome:

George Washington: President der Vereinigten Staaten von Amerika

Abraham Lincoln: President der Vereinigten Staaten von Amerika

Harry Truman: President der Vereinigten Staaten von Amerika

Grover Cleveland: President der Vereinigten Staaten von Amerika

Zachary Taylor: President der Vereinigten Staaten von Amerika

Andrew Johnson: President der Vereinigten Staaten von Amerika

John Glenn: Astronaut, U.S. Senator

Barry Goldwater: U.S. Senator

Benjamin Franklin: U.S. Ambassador

Winston Churchill: Premierminister von England

John Major: Premierminister von England

Robert Frost: Pjesnik

Florence Nightingale: Nurse

Buckminster Fuller: Zukunftsdenker und Erfinder

George Eastman: Gründer von Eastman Kodak

Ray Kroc: Gründer von McDonald’s

Dave Thomas: Gründer von Wendy’s

Ralph Lauren: Fashion Designer und Unternehmer

Doris Lessing: Nobelpreisträger für Literatur

George Bernard Shaw: Dramatiker / Showman

Peter Jennings: Nachrichtensprecher der ABC

Christopher Columbus: Weltentdecker

TD Jakes: Pastor

Joel Osteen: Pastor

John D. Rockefeller: Gründer von Standard Oil

Karl Rove: Präsidentenberater

Ted Turner: Gründer von CNN

Quentin Tarantino: Filmdirektor

Peter Jackson: Filmdirektor (Lord of the Rings)

Mark Twain: Buchautor

Leon Uris: Buchautor

Carl Bernstein: Reporter der Washington Post

Carly Fiorina: CEO von Hewlett Packard

Charles Dickens: Buchautor

Andrew Carnegie: Industrie-Unternehmer

William Faulkner: Nobel und Pulitzer-Preisträger

Li Ka Shing: Der reichste Mann in Asien

Richard Branson: Gründer von Virgin Atlantic Airways und Virgin Records

Enzo Ferrari: Gründer von Ferrari

Henry Ford: Gründer von Ford Motor Company

J. Paul Getty: Gründer von Getty Oil

Jack London: Buchautor

Larry Ellison: Gründer von Oracle

Tom Anderson: Gründer von MySpace

Mark Zuckerberg: Gründer von Facebook

Steve Jobs: Gründer von Apple

Steve Wozniak: Gründer von Apple

Bill Gates: Gründer von Microsoft

Paul Allen: Gründer von Microsoft

Ringo Starr: Beatle

Bonus:

Madonna: Sängerin

Michael Jackson: Sänger

Michael Jordan: Basketball-Gott

prije 16 minuta, Pavarotti said:

hahahah

Idu u banje još na račun poreskih obaveznika ,kud vodi ovaj svijet?

Tretirati ih kao svoje građane!? Bravo, Soroš je sa svojim vazalima uspio u svojim planovima udomaćiti talibane i ostali krimigrantski šljam u bosanski narod!Sljedeće su zdravstvene blanko knjižice i pasoši s ljiljanima,pardon trokutom i stars.

prije sat vremena, Grunf said:

Tako si zvucao nije mi cilj da te ismijem, MMR vakcina se ne odnosi na  kozice (ako ti mislis na vodene kozice -varičele😞 Iskreno, najiskreniije ne poznajem nikog cija su djeca imala probleme mada sam citao o tome. Znam porodicu koja imaju dijete sa autizmom i isti je dijagnosticiran prije nego je djete cjepljeno ikako. Uprkos dijagnozi cijepili su dijete do sad redovno. Moje dijete isto i nije fala bogu nikakvih problema imalo, ako se sjecam dobro cak je cjepljeno MMRV vakcinom i primjetio sam da su skoro sva djeca iz razreda imala varicele ali moje dijete jos nije dobilo. Ne znaci da nece ali eto samo kazem

https://www.zeit.de/2014/44/bill-gates-stiftung-gesundheit-spenden/seite-2

Streit gab es auch um eine andere, von der Gates-Stiftung maßgeblich mit gesponserten Initiative. Dabei ging es um eine Anwendungsstudie zur HPV-Impfung, die vor Gebärmutterhalskrebs schützen soll. In 2009 wurden mehreren Tausend Schülerinnen in Indien das Merck-Produkt Gardasil sowie Cervarix von Glaxo Smith Kline verabreicht. Zahlreiche Mädchen wurden später krank, sieben starben. Die Studie war von der Organisation Path durchgeführt worden, die ihrer eigenen Webseite zufolge "Innovation vorantreibt, um Leben zu retten". Path nennt die Bill & Melinda Gates-Stiftung einen ihrer wichtigsten Partner seit 1998.

Kalpana Mehta, eine in Gesundheitsfragen engagierte Aktivistin der indischen Frauenbewegung, bekämpft solche Medikamententests, seit sie 2009 erstmals von den Todesfällen gehört hat. "Ihre Rechte wurden verletzt", sagt sie über die damals geimpften Mädchen. Sowohl sie als auch ihre Eltern hätten den Tests auf der Grundlage genauer Informationen ausdrücklich zustimmen müssen. Das sei in vielen Fällen nicht geschehen, schimpft Metha. Ebenso sei die medizinische Nachsorge unzureichend gewesen.

Prevod:

Bilo je kontroverze i oko druge inicijative, koju je u velikoj mjeri sponzorirala Fondacija Gates. Ovo je bila aplikativna studija o vakcinaciji protiv HPV-a koja je namijenjena zaštiti od raka grlića materice. 2009. godine nekoliko hiljada učenica u Indiji dobili su Merck proizvod Gardasil i Cervarix od Glaxo Smith Kline. Brojne su se djevojke kasnije razbolile, sedam ih je umrlo. Studiju je provela organizacija Path, koja prema vlastitoj web stranici "pokreće inovacije kako bi spasila živote". Path je Fondu Bill & Melinda Gates nazvao jednim od svojih najvažnijih partnera od 1998.

Kalpana Mehta, zdravstvena aktivistkinja u indijskom ženskom pokretu, bori se protiv takvih testova otkad je prvi put čula za smrt 2009. godine. "Njena prava su povrijeđena", kaže za djevojke koje su u to vrijeme bile cijepljene. I ona i njeni roditelji trebali su izričito pristati na testove temeljene na tačnim informacijama. U mnogim slučajevima to se nije dogodilo, žali se Metha. Medicinsko praćenje je takođe bilo neadekvatno.

• Like 2

@Real ja zbilja ne znam zasto pokusavas minirati temu jer upravo smo s tobom otisli ovoliko daleko i offtopic. Vratimo se na temu i govorimo o koronavirusu.Nisam procitao niti jedan red tvojih postova koji su dugi jer nemam vremena. Inace ne citam nicije postove koji su copy/paste i predugi ni na jednoj temi. Za to nemam vremena. Ti si sad otisao i na vakcinu koja je namjenjena zastiti od raka grlica maternice !? Naravno jest tema za diskusiju kao i druge vakcine ali evo prijedlog otvori nam temu i zapocni. Ovdje raspravljamo o koronavirusu. Ti se ne bi cijepio jer ce te neko pratiti uz pomoc cipa? OK. Tvoje pravo. Onog momenta kad ta vakcina bude 100% sigurna (cjepivo protiv kovida) JA CU SE CIJEPITI  ako za tim bude potrebe. Smatram da je to moje pravo da se cijepim ako ja to hocu isto kao sto je i tvoje pravo da se necjepis. Ali mislim da na ovako vaznim stvarima nemas pravo (kao niti ja) da nameces drugima svoju volju. Daj nam temu da raspravljamo o vakcinama. Hvala

prije 34 minuta, Grunf said:

@Real ja zbilja ne znam zasto pokusavas minirati temu jer upravo smo s tobom otisli ovoliko daleko i offtopic. Vratimo se na temu i govorimo o koronavirusu.Nisam procitao niti jedan red tvojih postova koji su dugi jer nemam vremena. Inace ne citam nicije postove koji su copy/paste i predugi ni na jednoj temi. Za to nemam vremena. Ti si sad otisao i na vakcinu koja je namjenjena zastiti od raka grlica maternice !? Naravno jest tema za diskusiju kao i druge vakcine ali evo prijedlog otvori nam temu i zapocni. Ovdje raspravljamo o koronavirusu. Ti se ne bi cijepio jer ce te neko pratiti uz pomoc cipa? OK. Tvoje pravo. Onog momenta kad ta vakcina bude 100% sigurna (cjepivo protiv kovida) JA CU SE CIJEPITI  ako za tim bude potrebe. Smatram da je to moje pravo da se cijepim ako ja to hocu isto kao sto je i tvoje pravo da se necjepis. Ali mislim da na ovako vaznim stvarima nemas pravo (kao niti ja) da nameces drugima svoju volju. Daj nam temu da raspravljamo o vakcinama. Hvala

Ne miniram već pokušavam ti objasniti neke činjenice koje su fakt!

Ti vjeruješ slijepo stranačkim žurnalistima,koruptnoj vladi,kupljenim ljekarima itd. Tebe ako zaboli glava i ljekar ti kaže da skočiš na glavu sa kineskog zida i da nećeš imati nikad više glavobolju, bili ti to uradio? Mislim da nebi jer bi onda uključio sive moždane ćelije i skužio situaciju!

Tako ti je s ovom vakcinom,odjednom pomaže i odjednom u rekordnom roku od nekoliko mjeseci stvorena vakcina protiv po svjetskim vladama najopasnije bolesti svih vremena,opasnijoj od kuge,ebole,bjesnila i ostalih smrtonosnijih infekcija.

Razmisli malo odkud odjednom ako se za ostale vakcine troše godine ili decenije da bi se iznijele na tržište?

Ti misliš da si sposoban skužiti situaciju poslije 3 pročitane rečenice i donijeti sud o pravilnosti i istinosti?

Kako onda s tobom diskutirati kad si ti svoj sud već donio?

Svi mi koji smo protiv ove vakcine corona covid19 smo sigurno pročitali stotine izvještaja,knjiga i pogledali desetine filmova od vrhunskih svjetski stručnjaka,politologa i razumnih ljudi koji su na našoj strani i koji znaju šta nam se sprema.Potrebno je samo da usisaš informacije i fragmentiraš ploču u glavi i kad se sve poreda gdje treba onda će ti biti jasno,samo treba da koristiš sinapse u sivoj materiji i neće ti niko trebati pričati što je istina.

Sad na defragmetaciju.

• Like 1

Radiš li ti ikako kad imaš vremena to toliko citati, gledati toliko filmove... Od čega živiš 🙄

O pusti se pusti te teorije zavjere "Corona virus je laž, 5G mreža prenosi Corona virus na ljude" 😃 😃 😃 😃 

• Like 1
prije 18 minuta, Real said:

Ne miniram već pokušavam ti objasniti neke činjenice koje su fakt!

Ti vjeruješ slijepo stranačkim žurnalistima,koruptnoj vladi,kupljenim ljekarima itd. Tebe ako zaboli glava i ljekar ti kaže da skočiš na glavu sa kineskog zida i da nećeš imati nikad više glavobolju, bili ti to uradio? Mislim da nebi jer bi onda uključio sive moždane ćelije i skužio situaciju!

Tako ti je s ovom vakcinom,odjednom pomaže i odjednom u rekordnom roku od nekoliko mjeseci stvorena vakcina protiv po svjetskim vladama najopasnije bolesti svih vremena,opasnijoj od kuge,ebole,bjesnila i ostalih smrtonosnijih infekcija.

Razmisli malo odkud odjednom ako se za ostale vakcine troše godine ili decenije da bi se iznijele na tržište?

Ti misliš da si sposoban skužiti situaciju poslije 3 pročitane rečenice i donijeti sud o pravilnosti i istinosti?

Kako onda s tobom diskutirati kad si ti svoj sud već donio?

Svi mi koji smo protiv ove vakcine corona covid19 smo sigurno pročitali stotine izvještaja,knjiga i pogledali desetine filmova od vrhunskih svjetski stručnjaka,politologa i razumnih ljudi koji su na našoj strani i koji znaju šta nam se sprema.Potrebno je samo da usisaš informacije i fragmentiraš ploču u glavi i kad se sve poreda gdje treba onda će ti biti jasno,samo treba da koristiš sinapse u sivoj materiji i neće ti niko trebati pričati što je istina.

Sad na defragmetaciju.

Pa super. Ja te molim da ustrajas svojoj nakani i da se ne cijepiš nikakvim cjepivom. I ti, i svi poput tebe. Prije će se svijet otarasiti vas i vašeg nonsensa. Samo se u medjuvremenu označite nekako da vam ljudi ne prilaze jer ste izvor svih zaraza. 

To ti je činjenica koja je fakat koja je činjenica... bas bas ono faktična činjenica 

prije 4 minuta, 1260 said:

Radiš li ti ikako kad imaš vremena to toliko citati, gledati toliko filmove... Od čega živiš 🙄

O pusti se pusti te teorije zavjere "Corona virus je laž, 5G mreža prenosi Corona virus na ljude" 😃 😃 😃 😃 

Ova slika je istina. Otvorite oči ljudi, vidite kako je Gates silne milione da se napravi ovaj gadget.  Ima tu negdje i Haarp zakacen mislim...

Screenshot_20200506-183921_Gallery.jpg

Edited by Bosanac
  • Like 3
prije 15 minuta, 1260 said:

Svi ovi ljudi koji protestvuju protiv korone tj. njihovih vlada su glupi,nose aluminijske kape i teoretičari su zavjere ali vas nekoliko ovdje ste pokupili svu pamet svijeta i ne treba vam nikakvo " pametovanje".

Što se mojih primanja tiče ne brini, ja sam veoma,veoma dobro situiran i super dobro financijski obezbjeđen. Ne smijem ti reći koliko, jer bi ti to opet znao bolje od mene moju financijsku situaciju i govorio bi mi da nije istina.

• Like 1

Eto vam Bill G. nek vas cijepi! Pokusni kunići!

05.05.2020

https://dailynigerian.com/reps-fume-over-alleged-10bn-bribe-from-bill-gates-vows-to-take-legal-action/

Bill Gates želi cijepiti sve Nigerijce za koje je, kako se navodi, ponudio mito u iznosu od 10 milijuna dolara

Tvrdi se da je Bill Gates nigerijskim Predstavničkim domom ponudio mito u iznosu od 10 miliona dolara za brzo usvajanje zakona o prisilnoj vakcinaciji.

To tvrdi opoziciona koalicija, Ujedinjene političke stranke (CUPP). Prihvaćen je izvještaj tajnih službi prema kojem je rukovodstvo nigerijskog Predstavničkog doma bilo spremno upotrijebiti silu za usvajanje zakona o prisilnoj vakcini, bez da ga podvrgava tradiciji u skladu s zakonodavnom procedurom.

U izjavi koju je potpisao i potpisao portparol opozicione stranke Barrister Ikenga Imo Ugochinyere i koja je u ponedjeljak poslana u DNEVNI POST u Abuji, vijeće je pozvalo zakonodavce u donjem domu da poduzmu mjere.

Edited by Real
  • Like 2
17 minutes ago, Grunf said:

Jbga podsjecas me na profesora

Već sam bio napisao da je on :D 

Ne mogu shvatiti da jedan akademski obrazovan čovjek ,  naizgled normalan sebi dopusti da izjavljuje takve gluposti, pa sad razne stranice karikaturama se šprdaju s njim.

5 minutes ago, 1260 said:

Već sam bio napisao da je on :D 

Ne mogu shvatiti da jedan akademski obrazovan čovjek ,  naizgled normalan sebi dopusti da izjavljuje takve gluposti, pa sad razne stranice karikaturama se šprdaju s njim.

Mmmm, mene samo podsjeća jer inače real puno smislenije piše od profesora. Profesor se zadaje u sve ali nije upućen u ništa. Svaka profi čast na trudu oko problema migranata ali slab je narator i zato je sve palo u vodu. Trebao je imati nekog uz sebe da mu piše govore na protestima

prije 2 sati, Bosanac said:

Pa super. Ja te molim da ustrajas svojoj nakani i da se ne cijepiš nikakvim cjepivom. I ti, i svi poput tebe. Prije će se svijet otarasiti vas i vašeg nonsensa. Samo se u medjuvremenu označite nekako da vam ljudi ne prilaze jer ste izvor svih zaraza. 

To ti je činjenica koja je fakat koja je činjenica... bas bas ono faktična činjenica 

E vidis da dolazimo do krajnjeg cilja ispiranja mozga  progon onih koji ne slijede stado.Ajde da ti vidim logiku ako se vakcinasi vakcinisu oni su bezbjedni sta ih briga za ove nevakcinisane njihov problem.Sjeti se malo historije gdje god se jedna grupa počne obilježavati ne izadje na dobro.

• Like 3
Objavljeno (edited)

Da li neko zna da li jos uvijek nasi ljudi koji udju u BiH (konkretno na Izacic) dobijaju 14 dana samoizolacije (posto je karanten ukinut) ? Treba mi info za neke prjiatelje

Edited by Grunf

Stetnost obicnog wifi jos nisu ustanovili po zdravlje ljudi biljaka zivotinja ja osobno vjerujem da nije najpogodniji za nase zdravlje jer smo konstantno istom izlozeni gdje god odes. A naravno da je 5G jos stetniji jer radi na visem volume mhz . Ali to je zivot na koji se moramo navici isto kao sto smo se prilagodili zagadjenjima koja proizilaze iz automobila tolike godine kao i grijanja na ugalj koristenje toliko kemikalija od licne higijene pa do ciscenja kuce  te koristenja raznih farmaceutskih proizvoda za svaku fizicku ili psihicku bol. Recimo u SAD je 90 % proizvoda GMO i to ljudi jedu a proizvodjaci cak i ne moraju na deklaracijama na proizvodu to isticati odes u trgovinu ono paradajz banane kiwi mango mohunje i sve ostalo tako lijepo izgleda sve do jednog cisto savrsenstvo . A kad probas isto to povrce ili voce vidis da nije to to da onaj paradajz iz tetkine basce sto je grbav na sve strane je ukusniji milion puta. 

Mjere su pocele polako da popustaju u vezi sa corona virusom mada svijet poslije ovog vise nece biti isti avio kompanije ce enormno poskupiti karte tako da ce to najvise utjecati na turizam a boga mi i na posao mnogih ljudi. Za nasu zemlju je ovo dobre jer Europlajni vese nece moci ici u Tursku Grcku vec ce odmor provoditi u nasim krajevima gdje lagano za  cirka 15 sati autom mozes doci sa familijom a uz to da navratis i u Austriju Sloveniju Hrvatsku . 

1 hour ago, Grunf said:

Da li neko zna da li jos uvijek nasi ljudi koji udju u BiH (konkretno na Izacic) dobijaju 14 dana samoizolacije (posto je karanten ukinut) ? Treba mi info za neke prjiatelje

Dobijaju.

• Like 1

Barba, 5G radi na nižim frekvencijama ne na višim. Naravno da svi ti uređaji zrače. Skoro svi elektronički uređaji oslobađaji EM valove. Što više troše struje i zračenje je veće. Pošto 5 G radi na manjim frekvencijama nego prijasnje inačice (jedan od razloga zasto ih treba vise) trebalo bi da zrači manje. (Sad ce teoreticari zavjera reci tačno ali...oni imaju dodatak pa sire coronavirus). Ono sto puno zraci je nas smartphone ali ne toliko kad je nakacen na wifi nego kad ima slab gsm signal i onda trosi vise energije. Dakle do nasih je telefona. Konzumacija crvenog mesa vise stotina puta steti organizmu nego 5G. Da ne govorim o cigaretama ili alkoholu

Meni su samo fascinantni ljudi poput @1260 , @Bosanac , @Pushiga , čija je zadnja pročitana knjiga "Ježeva kućica" i koji bez bilo kakvog predznanja (osim možda jednog dnevnika sa mainstream media) dolaze vamo i omalovažavaju tuđu riječ.

Svi mi znamo da naši političari lažu, da su korumpirani i to, i ne samo oni već većina institucija, a ljudi ne vjeruju da su ljudi i na zapadu korumpirani, i kad ti dodje osoba kao Bill Gates i kaže i ponudi ti novce koje ćeš samo tad vidjeti , mislite da neće niko poletiti?

On vam je kompetentan da vam govori o vakcinama kao bilo ko ovdje na forumu, ali ipak se njegova riječ sluša jer ima pare... Pa hajte onda slušajte i onog naučniuka Mitrovića vlasnika PINKA pa se bom zračite UV zrakama, okrećite se 15 puta u krug itd..

Vi sigurno vjerujete i da je 9/11 teroristicki napad od Al-Qaide ka Americi, da je Amerika napala Libiju i ostale zemlje da uvede demokratiju, i da je jedini cilj migracija ljudi sa bliskog istoka da ih se spasi siromaštva i neimaštine.

Mislim što se mene tiče možete odmah te kanale prikopčati na mozak tako da vam direktno govore šta ćete misliti, nije moja stvar, ali je mnogo bijedno od vas doći ovdje i nekog ko i ima argumente, i ko se trudi sagledati i drugu stranu priče šprdati.

I de mi recite, koliko se puta mora desiti neka slučajnost da ona to prestaje biti?

• Like 4

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...