Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

1 minute ago, Barba said:

Kako misliš ukinut?

nije obavezna izolacija od 14 dana?

U RS bio je do danas karantin tj. svi oni koji su dolazili bili su smještani u šator, dvoranu i sl. i tu boravili 14 dana, kao što je nedavno bilo u Federaciji. Od danas u oba entiteta svi koji uđu idu u 14 dana kućnu izolaciju

2 minutes ago, 1260 said:

U RS bio je do danas karantin tj. svi oni koji su dolazili bili su smještani u šator, dvoranu i sl. i tu boravili 14 dana, kao što je nedavno bilo u Federaciji. Od danas u oba entiteta svi koji uđu idu u 14 dana kućnu izolaciju

Da,tako je. U ovom slucaju je razlika između karantina i kućne izolacije. 

51 minutes ago, Real said:

Za ove što jedva očekuju da budu vakcinisani možda se nađu među ovih 700.000 koje Bill G. žrtvuje kao kolateralnu štetu!

https://d33wjekvz3zs1a.cloudfront.net/wp-content/uploads/2020/05/Gates-700000-Dead.mp4?_=1

Izgleda da ce svi biti vakcinisani, pa i ti. Napominjem: NAŽALOST (da ne bi iskrivio moje riječi) jer evo čitam u Srbiji je donesen zakon da ne mozes dijete upisati u školu ako nije redovno cjepljeno (ne mislim na cjepivo protiv korone) a ako ga ne upises u školu onda ti dolazi centar za socijalni rad zbog zanemarivanja djeteta. Ono sto hocu reci, naci ce oni nacina da sprovedu i ovo cjepljenje kod sviju. I dalje se nadam da ce ostati dobrovoljno

Edited by Grunf

Ma hebe mi se vise sutra bi se vakcinisao samo da se ovo ludilo okonča.

Da možemo Kao ljudi živjeti imati dešavanja nogomet fitnes i ostalo . Ovako trčim svaki dan Kao konj sam u prirodi a Bogami mi nedostaju mi mnogo oznojene meme sa Fitness a . 

• Haha 1

prije 7 minuta, Barba said:

Ma hebe mi se vise sutra bi se vakcinisao samo da se ovo ludilo okonča.

Da možemo Kao ljudi živjeti imati dešavanja nogomet fitnes i ostalo . Ovako trčim svaki dan Kao konj sam u prirodi a Bogami mi nedostaju mi mnogo oznojene meme sa Fitness a . 

Šta misliš da će te ostaviti da uživaš u životu na miru kad se vakcinises i dobiješ čip.Tek tada ćeš vidjeti teror nad narodom ovo dosad je mačji kašalj. 

• Like 2

27 minutes ago, zudox said:

Šta misliš da će te ostaviti da uživaš u životu na miru kad se vakcinises i dobiješ čip.Tek tada ćeš vidjeti teror nad narodom ovo dosad je mačji kašalj. 

Ma neće biti gore nego sad teror je čitav život

prije 47 minuta, Real said:

Mislim da se grdno varaš!Tvoja egzistencija će biti svedena na čistu produktivnost! Onoliko dugo koliko si produktivan ćeš imati sljedeće "privilegije":

Da ideš crnčiti da bi onih 1% bili još bogatiji.

Da ćeš zaraditi samo onoliko koliko će ti biti dovoljno da održiš svoju maksimalnu produktivnost i poplaćaš režije firmama od onih istih 1% kojima će sve pripadati.

To je i onaj već odpjevao u onoj limunadi poso-kuća-poso.

Čim počne opadati tvoj produktivitet opadaće i tvoj socijalno ekonomski standard jer neće biti više socijalnih kasa i pomoći,znači bit će ti kao u nekom današnjem koncentracionom logoru otvorenog tipa,dok si fizički da radiš 100% održaćeš svoju minimalnu egzistenciju i ništa više.Kad ne budeš bio u stanju produktivitet održati onda će tvoj RFID chip preko 5g mreža da bude jednostavno ugašen!Vjerovatno ćeš onda ko u Waterworldu sa Kevin Costner- om biti resajkliran u BIO otpad da bi i onda imali neke koristi od tebe kad budu iz tvojih ostataka pravili humus za uzgajanje paradajza!

Sport,rekreacija,godišnji i putovanja će biti prošlost jer će biti rezervirani za onih 1% i nećeš ih sebi moći priuštiti ma koliko ti radio,jer nećeš moći ništa ni sakriti i uštedjeti od poreza pošto će novac biti prošlost i sve će biti svedeno na brojeve u bankama.Gotovine neće biti kao ni novčanica!

Pa ja predlazem da se ti ubijes odmah, da si skratis muke 

Edited by Pushiga
  • Like 1
  • Haha 2

38 minutes ago, Real said:

Mislim da se grdno varaš!Tvoja egzistencija će biti svedena na čistu produktivnost! Onoliko dugo koliko si produktivan ćeš imati sljedeće "privilegije":

Da ideš crnčiti da bi onih 1% bili još bogatiji.

Da ćeš zaraditi samo onoliko koliko će ti biti dovoljno da održiš svoju maksimalnu produktivnost i poplaćaš režije firmama od onih istih 1% kojima će sve pripadati.

To je i onaj već odpjevao u onoj limunadi poso-kuća-poso.

Čim počne opadati tvoj produktivitet opadaće i tvoj socijalno ekonomski standard jer neće biti više socijalnih kasa i pomoći,znači bit će ti kao u nekom današnjem koncentracionom logoru otvorenog tipa,dok si fizički da radiš 100% održaćeš svoju minimalnu egzistenciju i ništa više.Kad ne budeš bio u stanju produktivitet održati onda će tvoj RFID chip preko 5g mreža da bude jednostavno ugašen!Vjerovatno ćeš onda ko u Waterworldu sa Kevin Costner- om biti resajkliran u BIO otpad da bi i onda imali neke koristi od tebe kad budu iz tvojih ostataka pravili humus za uzgajanje paradajza!

Sport,rekreacija,godišnji i putovanja će biti prošlost jer će biti rezervirani za onih 1% i nećeš ih sebi moći priuštiti ma koliko ti radio,jer nećeš moći ništa ni sakriti i uštedjeti od poreza pošto će novac biti prošlost i sve će biti svedeno na brojeve u bankama.Gotovine neće biti kao ni novčanica!

Sve to vec postoji posljednjih 20 godina samo sto toga ljudi nisu svijesni odavno je nastala velika razlika od super bogati i super siromasnih. Mada ja osobno imam drukciju definiciju bogastva i ona se ne sastoji samo u materijalnom. 

Citav zivot je borba covjeka sa vjetrenjacama nepravdom lazima i svim ostalim . 

9 minutes ago, Real said:

Ne postoji,

dosad si imao novac kao valutu,mogao si putovati kud si htjeo,mogao si gotovinu sakriti od banke ili d poreznih ustanova da imas za ako bude zatrebalo,imao si socijalne sisteme ako bi ostao bez posla da te i pomognu dok se ne snadjes,imao si pravo na godisnji odmor od 6 sedmica imao si i ostala prava koja neces vise imati!

Nemoj mi reci da ce opet vratiti Komunizam ,moj did je uvijek govorio mi pravi Biscani idemo u Njemacku i u Ustase nije mi ni danas jasno sta je pod tim mislio. 

• Like 1

Malo si ti zagorio od ove izolacije. Paranoja i neuctivost cini to covjeku. Previse izgleda pratis ove "ascendirajuce" kanale na yt, koji mlate lovu od pregleda uz pomoc EDIT  poput tebe koji nemaju gram mozga u glavi. 

Ekonomija se raspada, de mi samo reci glupsone, kome to pase od ovih mocnika?

Bez vrijedjanja 

Jeste prika, tako je; Bill Gates samo sanja o cipiranju bosnji, Missnetove kutije za opticki su ustvari 5g - Bill Gates uspio ih smanjiti da ne budu ofirne, Adem Selimovic zubar godinama stavlja ljudima gps u plombe dok nas Elon Musk sviju prati preko streama sa Marsa, jede kokice i pusi blantove sa reptilijancima i kodiraju sljedece komande svjetskim liderima  koji su i ovako hologrami, programirani od Zuckerberga i svim nam se smiju na Zemlji, koja je ustvari sahovska ploca gdje se oni igraju...

• Like 1
  • Haha 1

I da umalo zaboravih reci, Tesle su ustvari Transformersi, odnosno Desepticoni, koji cekaju na svoj trenutak...

Tebi su druze izgleda internet prikopcali ove godine, pa si poletio na te pseudovijesti. A i cini mi se kao da imas 14, 15 kako si samo osvijesten i ascendiran. :D

Edited by Pushiga
  • Like 1

Reuters neki dan objavi kako su u Tanzaniji testirali neko voce i kozu i da su oboje bili pozitivni na koronu, a danas evo citam smijenjen taj sef laboratorije. Bas se pitam zasto.

Ocit primjer da su testovi kao one grebalice, igre na srecu, vec predodredjen broj dobitnih/pozitivnih.

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/tanzanija-sef-nacionalne-zdravstvene-laboratorije-umjesto-ljudi-testirao-zivotinje-i-voce/200512106

• Like 2

SURVEILLANCE 24/7

Not only will people suffer more from this increased radiation forced upon us without our consent or informing us, but it is also leading to complete control and 24/7 surveillance by the state just as in China’s smart cities, according to TechCrunch.

Surveillance cameras and microphones, 5G mini-cell towers will be installed on top of LED street lights, smart meters will record all actions that require electricity use, the electric appliances and wearables will come with a Wi-Fi microchips which will gather information and transmit it to a system.

This is called IOT, the Internet of Things that anything which can be connected to the system and gather information and perform surveillance on us will be connected to this system. This is what Federal Communications Commission Chairman Ajit Pai said, according to IEEE ComSoc Technology Blog:

“It’s the building block to a world where everything that can be connected will be connected — where driverless cars talk to smart transportation networks and where wireless sensors can monitor your health and transmit data to your doctor. That’s a snapshot of what the 5G world will look like.”

We are fast approaching a time in which “Big Brother” will watch you everywhere all the time. This isn’t an exaggeration. Look what happens in China, because this is the plan for all countries. 

IOM - RASVJETA

• Like 1

Corona koju mi ‘zivimo’ nije virus gripe iz 60-ih godina koji je zapravo bezopasan, vec je to plan i odlicno se sprovodi i odlicno ga primate moram primijetiti. Mozete se smijati i mozete prozivati, to je vase, samo nemojte kasnije kad se ovo sve sazna da se hajd reci cu ‘paunisete’. Anyway problem je RADIJACIJA i njoj smo izlozeni sve vrijeme, pogotovo 5G, i opet da kazem dakle udjite malo vise u pojam i 5G kroz fiziku i kroz hemiju i biologiju a ne kroz mainstream medije koji kazu ne steti. Jedino ne steti njihovim dzepovima. Ali otom potom. Pamticete sta su Vam Fugaziii i ostali clanovi foruma govoriki. prebitno u vezi toga je to sto se tu spominje fensi smensi LED rasvjeta koju nam je tako siroke ruke ‘uvalio’ IOM (citaj Soros - citaj NWO). Nadovezujem se na post iznad. 

• Thanks 1

Fugi, ja sam u IT-u preko 20 godina i to vrlo uspješno, u bilo sta bih povjerovao ali to za 5G je jednostavno presmjesno. Istina stetan je kao i sve drugo. Svoj osvrt sam dao Barbi a crveno meso koje konzumiramo je 1000x štetnije od 5G mreže. Bošnjo se ne zna ni potpisati kako treba al zna da je 5G štetan i zna sve o tome. Zato smo ovako inače napredan narod.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...