Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

24 minutes ago, Grunf said:

Tvrditi jedno je ok ali konstantno ponavljanje jednog te istog je bolest. Tu istu raspravu sa Realom imamo na temi o migrantskoj krizi iako smo na istoj strani. Lik  svaki dan piše jedno te isto i to dosadi. Ali nikad mu ni tamo nisam dao niti jedan jedini znak da se slazem s njim. Podsjeca me na profesora Seja a on zbilja jeste slucaj za psihijatra

Ma to je on 😃😃😃

14 minutes ago, 1260 said:

Ma to je on 😃😃😃

Ne vjerujem. Ne bi valjda sam sebe promovirao na takav način. Pogledaj mu "potpis" pod hitno osnovati stranku po uzoru na Salvinija sa vijećnikom Sejom Ramićem na čelu ili tako nekako. Čisto sumnjam da je ista osoba u pitanju ali a druge strane...hmmm

Edited by Grunf

15 minutes ago, 1260 said:

Kako god čudi me da jedna obrazovana osoba može valjati takve gluposti.

Nego kad počinje to čipovanje, imali neki spisak , kako da se prijavi :) :) :D 

Čim bude update na Microsoft Antivirus 2020 spreman

Meni samo nije jasno da se niko nije javljao vezano za 4G koji je pusten u aprilu prosle godine, posto sam i sam usko vezan za struku brojevi oznacavaju verziju prenosa podataka putem mobilne mreze, cak i 2G, pa zatim 3G i na kraju 4G nije bio opasan ali eto sad 5G je ludilo. Cisto za informaciju prenos podataka je veci ukoliko je bazna stanica na manjoj udaljenosti od mobilnog uredjaja i samim tim sve nove verzije zahtijevaju veci broj baznih stanica cisto radi omogucavanja veceg prenosa podataka ali koliko vidim ljudi bi i dalje voljeli da se vratimo na nivo 33,6 kbit modema samo ne znam kako bi objavljivali razne video klipove ili postove, trebalo bi i vremena a iskreno i finasija ali opet znaju sve.

• Like 3

Treba se pitati a sto to danas nije štetno po naše zdravlje? 
Ja bi osobno rekao da je čovjek sam sebi sa svojom lijenosti i načinom života najgori neprijatelj. Jedemo otrove šećer prekomjerno sol pijemo tablete za sve živo slabo se krećemo kod nas ljudi piju sokove po cijele Dane kao da je to zdravo

prije 12 sati, nelexxx said:

Meni samo nije jasno da se niko nije javljao vezano za 4G koji je pusten u aprilu prosle godine, posto sam i sam usko vezan za struku brojevi oznacavaju verziju prenosa podataka putem mobilne mreze, cak i 2G, pa zatim 3G i na kraju 4G nije bio opasan ali eto sad 5G je ludilo. Cisto za informaciju prenos podataka je veci ukoliko je bazna stanica na manjoj udaljenosti od mobilnog uredjaja i samim tim sve nove verzije zahtijevaju veci broj baznih stanica cisto radi omogucavanja veceg prenosa podataka ali koliko vidim ljudi bi i dalje voljeli da se vratimo na nivo 33,6 kbit modema samo ne znam kako bi objavljivali razne video klipove ili postove, trebalo bi i vremena a iskreno i finasija ali opet znaju sve.

Sto moj kum kaze: " Eto, Glock 5 ubija, a Glock 4 ne ubija..." A i jest, sjecam se po Americi, isto tako je bila buna oko 4G, i oko Wifija kad je tek dosao bio i oko svega sto je novo, sto ljudi ne poznaju...

prije 12 sati, nelexxx said:

Edited by Pushiga

Pametnom dosta. Odavno nisam pogledala kraci materijal, bez rijeci, a da opisuje nase drustvo. Kad promisli covjek malo vecina ljudi ima iste ovakve kaveze na sebi ali se ne vide. Godinama se mainstream medijima blokira kriticko razmisljanje kod ljudi, suzbijaju tu predivnu osobinu, pored ostalih, koja ljude cini posebnima. 

• Haha 1

On 16. 05. 2020. at 12:21, Mofo said:

Ne znam sto se cudis i pokusavas uopste? Ja sam se Grunfu potrudio napisati argumentovan, smislen post na temi 'Teorije zavjera' i to bez ikakve teorije zavjere, nego cinjenicama, koje je dovoljno guglati 2 minute i naci sve na OFICIJALNIM izvorima od kompanija, vladinih organizacija, bez ovih 'lijevih' stranica, wordpressa, jer eto neki ovdje tvrde da ne otvaraju takve linkove. Znaci napisem post potkrijepljen argumentima, da bi on meni neku kratku glupost napisao vezano za migrante, a ni za taj dio se nije ni potrudio da skonta sta sam htio reci. 😂 Tad sam vidio da nema smisla pokusavati voditi dijalog, ako te druga strana ni ne pokusava saslusati.

I ova tema je otvorena prvobitnog naziva  'Coronavirus - teorija zavjere ili ne?' i to bas od Grunfa, jer je sumnjao u to. Sad se ispostavilo da i jest bila globalna zavjera i farsa, ironicno Grunfe, zar ne? :)

Ja objavljujem linkove na kojima je i priprostim ljudima jednostavnije pojasnjeno nesto sto je preprekomplicirano. Mene uopce vise ne cude reakcije onih koji u startu odbijaju sve sto se kosi sa onim u sta misle da vjeruju. To se zove socijalni inzinjering, mind-control & izmedju ostalog bioweapon. I ja osjecam potrebu i obavezu da sve sto saznam podijelim sa svima pa ko ce da vjeruje/ko nece.... ali sam stoprocentno sigurna da ce mnogima nasa ‘imena’ i postovi ubrzo odzvanjati u vugli. Ne mora se sa mnom niko slagati, i svako ima pravo da kaze sta misli. Naivno je da ne pomislis da su sve informacije do kojih dolazimo preko mainstream medija dvosmislene, oprecne, kontradiktorne i da zapravo ne daju informaciju vec ti usadjuju to. Psihologija. I prije svega treba iza informacije koju dobijemo saznati vise o akterima ukljucenim u istu i sta je dovelo do iste. I to i radim. 

A jeste znali recimo da je Cyruss Parsa (A.I. Organization) u februaru, nakon godina upozoravanja Vlada i Svjetskih organizacija na stetnost mreza i namjeru iza njih, podnio tuzbu protiv Obame, Hillary, Bill Gatesa, Kine, Tesle, Rotschilda, Sorosa itd... ista u prilogu. 

tuzba brate.pdf

Fugii, ja bih sad trebao biti vjerovati u pricu jedne profesorke alkoholicarke koja je govorila ispred Vlade Srbije (ako se ne varam) i kaze doslovno "da 5G mreža služi i služit će prženju ljudi". Dakle trebao bih povjerovati u njenu priču da bih bio IN ??? Ja to ne mogu! Ja ne kazem i ne tvrdim da su sve izmisljotine i umijem dobro razluciti sta je moguce a sta ne moguce ali zbog naglabanja takvih shizofrenika i ono što je smisleno gubi svoju smisao. Vidio i video cini mi se ovdje u kom se tvrdi o ni manje ni vise radijaciji koja se siri iz 5G mreze. 

8 minutes ago, 1260 said:

Ja jedva cekam 5G neka drugi misli o meni sta hoce. Cak sam nedavno citao i clanak o Švedima koji su si dali ugraditi chip, navodno kreću sad sa talijanima. Ono što me kao čovjeka od tehnologije i ovisnika o gadgetima impresioniralo je širina upotrebe istog chipa i mogucnosti. Bas ono sto sam neki dan i pisao. Naravno, ima i nedostataka kao npr mogucnost hakiranja ako se nadjes u dometu. 

Edited by Grunf
  • Like 2

A ima i nevjerovatnih prednosti poput augmented realitya, hologramski pozivi, regulisanje prometa/saobracaja - da vise nikada ne bude guzvi, zastoja u saobracaju. Nama to toliko ne znaci, ali npr. u L.A.-u, New Yorku, gdje su milioni auta u pogonu, gdje se satima ceka da predjes 5 kilometara, itekako ce znaciti. Treba gledat siru sliku upotrebe...

Blago vama brate. 

@Grunf zamolila sam te kao IT strucnjaka kakvim sam sebe smatras da pogledas materijale i videe CYRUS A PARSA-e koji je (pa sa sigurnoscu mogu reci) mnogo strucniji i od tebe i od svih nas na forumu a i od velike vecine (pa i to cu sa sigurnoscu reci) poluobrazovanih i pogresno, polu ili neinformisanih ljudi. I rekao si da hoces i sad mi spominjes doktoricu (ruzno je da pricate da je alkoholicarka a uopce ni ne poznajete, znaci vi vjerujete bilo kome samo nek je ruzno o nekome - optuziti i tako nekoga nazvati bez dokaza je djetinjasto i apsolutno umanjuje vrijednost svega drugog sto kazete). 
Dakle,  web stranica je: 

https://theaiorganization.com/ai-videos/

je li neko od Vas otvorio tuzbu koju sam vem velikodusno stavila u posljednji post i bar procitao pocetak ili tako nesto, ili da ste mozda iskoristili svoje ‘sposobnosti’ da skuzite da se vec postupa po toj tuzbi? Naravno da nije  zasto? Zato sto se bojite  i ne znate.

i cipujte se i vakcinisite slobodno, dugo cete pozivjeti. Ipak, zelim Vam svima dug i prosperitetan zivot jer ga svaTko zasluzuje (a svaTko ga nema zato sto je taj svaTko mentalno programiran i zato sto je vecina svaTka svojim postupcima ili bolje reci (ne)postupcima dovela do ovakvog stanja, a nekako ni puno Vas, mislim svaTka nije imalo sanse. Najlakse je guglati nesto i procitati naslove, A sta je sa dokazanim instaliranim algoritmima u google, twitter, facebook, instagram i ostale msm koji Pokazuju ono sto treba da ‘saznate’ ili da ‘shvatite’?! Ti si @Grunf taj strucnjak, znas kako to funkcionise ili ces mi se i ti pozivati na domace medije ili ne daj boze Wikipediju 🥴

Bit cu kratak u odgovoru. Upravo si rekla ono sto mislim, vec nas "prate" svjestan sam, kao sto si pomenula google,bing, facebook, smartphone, smartwatch ali svi to koriste pa i ti, zar ne? Čak i ovdje ostavljamo svoj trag u vidu IP adrese zar ne? Ali to mi ne smeta jer ne radim nikakav kriminal a ni tebi niti bilo kom drugom. Tako ce i čipovi biti u jednom momentu normalna stvar već našoj djeci. To je ono nuzno zlo koje ce se dogoditi i koje je neizbjezno. Progooglaj o kakvom chipiranju ja govorim , ne ovom koji ti ugasi život kad više nisi potreban društvu od kojeg strahuje Real vec o necemu sasvim drugom. A profesorka jest kronerka vidi kako joj se tresu ruke a halucinacije prženja ljudi 5G mrežom je ni manje ni više nego delirium tremens. Što bih se trebao svakom luđaku začuditi? Uozbilji se

Edited by Grunf

Eh da ostao sam dužan za Cyrusa odnosno njegovu tužbu. Upoznat sam sa tužbom od prije pa nisam čitao ono što si postavila ali evo obećavam do veceras procitam. Što se tiče tužbe UKRATKO: on njih ne optužuje za djelatnost kojom su se bavili što se navodi u tužbi da ne ponavljam to sve ali uglavnom se svodi na tehnologiju i bioinžinjering nego ih optužuje da su tehnologiju dali u ruke Kinezima, Kini i kineskoj vlasti, komunizmu uopšte a to je zapravo ogtomna razlika. Ali veceras cu procitati i ono sto si ti postavila jer MOŽDA se razlikuje. Videa nisam imao vremena gledati jos uvijek

Edited by Grunf

@Grunf znam ja vrlo dobro o cemu pricam i znam vrlo dobro o chipiranju dosta toga. Sta je nalozili se na cyborge?! To nije prirodno i sve sto taj cip moze - mozemo i mi. Covjece tebe uce citav zivot da mi ne koristimo niti je istrazeno vise od 90% mozga i njegovih mogucnosti. To nije istina. Mi smo sve vrijeme programirani putem medija iputem analognog signala (referenca na sprdnju u vezi 5g i analognog signala). Ja sve vrijeme govorim o stetnosti tih mreza po nase zdravlje, pa dodaj tu farmaciju koja ali BUKVALNO stvara bolesti da se bogati na lijecenju simptoma. Skodi nam svaka mreza i svaki mob i ruteri jer rade mimiku iz prirode a redizajniranu za manipulaciju i kontrolu nad ljudstvom. i to ces saznati ako ne znas detaljnije kod Parse koji je objasnio cinjenicno kako zasto i slicno.  I Kina nije kumonisticka samo za sebe tamo gdje jeste. To je zivuce zlo koje ucestvuje u  udruzenim globalistickim zlocinima. 
zasto je tolika mistika oko covida? Jel znas da Corona upucuje na tehnoloske stvarcice tipa optike? Jel vi ljudi ikad ista preispitate sto vam se uvaljuje preko ‘informativnih medija’? 

Ali ne brinite se, o vi nevjernici, jer GLOBAL MARTIAL LAW stupa na snagu i spasice vam gu*ice i od korone i od svega ostalog. Kad bi ja sad ovdje sasula sve knjige, reference, unclassified dokumente do kojih sam dosla i sta sve ne ovdje bi gorum zatiltao, ali i da Vam nacrtam vi bi po svom. Mi se mozemo na kraju krajeva sloziti da se ne slazemo a uskoro ce se znati ko je bio u pravu. Jel moze tako? Jer ne vodi mi se rasprava s nekim ko u startu odbija oprecna misljenja ne respektuje nikoga i nista sto nije po njegovom i tome slicno. 
🏼

2 hours ago, Grunf said:

Tako ce i čipovi biti u jednom momentu normalna stvar već našoj djeci. To je ono nuzno zlo koje ce se dogoditi i koje je neizbjezno. Progooglaj o kakvom chipiranju ja govorim , ne ovom koji ti ugasi život kad više nisi potreban društvu od kojeg strahuje Real vec o necemu sasvim drugom.  

💥 a sto ne napises i da su ti isti likovi koji su se cipirali izjavili da su se debelo pokajali ali da ih sad ne mogu izvaditi?!

A profesorka jest kronerka vidi kako joj se tresu ruke a halucinacije prženja ljudi 5G mrežom je ni manje ni više nego delirium tremens. Što bih se trebao svakom luđaku začuditi? Uozbilji se

💥A ljudi se ne inace ne tresu od stresa, kad iznose istine pred takvima ko to i pred korumpiranim kriminalnim diktatorskim vladama, to se ne moze pripisati skoku adrenalina i  tako dalje jedno milion drugih stanja koja kao posljedicu imaju tremor ruku .. nisam znala da si razvio telepatske medicinske sposobnosti da na daljinu dajes dijagnoze ljudima koje ne poznajes  svaka cascina ✌🏼

Ah da, i @Grunf druze ja sam postavila TUZBU. Dakle, dokument po osnovu kojeg ce biiti sprovedene istrage i eventualno sudjenja. Ja nisam postavila analizu ili ‘objasnjenje’ CNN-a NBC-ja o tome sta mainstream elita hoce da mislis sta je to. Sve fino pise. A to sto si ti rekao da ta tuzba predstavlja je notorna glupost i kad procitas zapravo TUZBU ako ne budes siguran sta znaci konsultuj se s nekim pravnikom da ti objasni. A mogu i ja :) 

• Haha 1

E vidis iz koliko krajnosti skaces iz jedne u drugu i nazad. Svi koji se ne slazu sa tobom su tupi štovaoci mainstream medija ? Al se ljutite kad vas neko nazove štovaocima teorija zavjera? I tema o korona virusu se svela na to i uvjeravanja i jednih i drugih. Zašto ne sagledaš i drugu stranu? Ja na slucaj Cyrusa gledam ovako: poslovan covjek isto kao i oni koje optuzuje, napravi video ili objavi post, tvit u kojem izlozi nesto i onda na kraju za vise kupite moji knjigu na amazon.com po cjeni od 29,90$. Doslovno tako. Baš kao i David Inzke iako ne sumnjam u njegovu genijalnost. Mislim da je istina negdje na pola.Zar nije i cjela ova tužba u Trumpovo ime? Ili je i to podvala mainstream medija? Da ponovim ja ne kazem da u svemu tome nema istine ali da je to u omjeru 50:50

Edited by Grunf
  • Like 1
  • Aferim! 1
  • Sad 1

Opet ja, povodom tuzbe koju si postavila. Imas vec na 5,6,7,8 i 9 strani ono sto sam i ja naveo. Mislim ima tu stranica jos za citati i necu sve stici veceras al u vise navrata i to procitam. Javim se oko ove tuzbe  kad procitam bukvalno sve

Edited by Grunf
  • Sad 1

Ee vidim ja da vi veze nemate. Nit imate vi sto je potrebno da bi se nekome probudila svijest. Grunfe druze grijesis i u vezi Parse i ostalog. Ne boj se korone, kao virus je mala maca, boj se onoga sto predstavlja ova p(L)andemija korona globalna. Ili se vakcinisi haha. Da mozete ici u kino i na more haha. 
Imate mahanje ako se vise ne cujemo, odnosno ukoliko se ne vakcinisete. 
🏼

450F44F0-C4BF-409A-889A-FAF186B27797.jpeg

• Like 2

On 07. 05. 2020. at 10:13, Grunf said:

Barba, 5G radi na nižim frekvencijama ne na višim. Naravno da svi ti uređaji zrače. Skoro svi elektronički uređaji oslobađaji EM valove. Što više troše struje i zračenje je veće. Pošto 5 G radi na manjim frekvencijama nego prijasnje inačice (jedan od razloga zasto ih treba vise) trebalo bi da zrači manje. (Sad ce teoreticari zavjera reci tačno ali...oni imaju dodatak pa sire coronavirus). Ono sto puno zraci je nas smartphone ali ne toliko kad je nakacen na wifi nego kad ima slab gsm signal i onda trosi vise energije. Dakle do nasih je telefona. Konzumacija crvenog mesa vise stotina puta steti organizmu nego 5G. Da ne govorim o cigaretama ili alkoholu

On 26. 04. 2020. at 20:00, Grunf said:

Ja ovdje govorim o necem sasvim drugom. Ja govorim o oziljku koji je nastao primanjem BCG vakcine kojim smo oznaceni da smo primili tu vakcinu. Pogledaj svoju lijevu nadlakticu. 90% da si i ti primio tu vakcinu i isto toliko sanse ima da je oziljak vidljiv. Tu sam povukao paralelu sa nevidljivom tintom. Zasto je nevidljiva tinta vece zlo od ruznog oziljka? Ne bitno koja je vakcina u pitanju. Ioako si vec jednom oznacen. Ko god te vidi zna da si cjepljen sa BCG cjepivom

Samo da ponovimo ( @Fugaziii a i ti da vidis ako nisi pratila od početka) što sam ja tvrdio a što nisam. Dakle ja nisam rekao da 5G niti bilo što drugo ekstremno šteti zdravlju ili ne šteti uopšte ali riječ je o elektromagnetnom zračenju a ne radijaciji.. Također i oko vakcinisanja, riječ je bila o nevidljivoj tinti koju navodno će stavljati u tu famoznu vakcinu da bi bio oznacen jesi li cijepljen ili ne. Uporedio sam to sa BCG vakcinom koju je nas 90% primilo i 95% od tih 90% ima ožiljak na nadlaktici. Dakle, poceli su nas oznacavati prije 40-50 godina, već sam se pogubio. Onda je msm Real totalno okrenuo moju priču što ste mogli pratiti i ja sam onda to prihvatio dalje kao zbijanje šale. Apsolutni nonsense je tvrdnja da 5G širi korona virus ili da zrači radijacijom ili da služi za spaljivanje ljudi ili da upravlja chipovima koji ce se stavljati u nas da bi nas "utrnuli" kad postanemo beskorisni za društvo jer je to naučna fantastika iako smatram da bi bila odlična opcija da se preko tog chipa osposobi funkcija "mute" za neke osobe. Pratiti nas preko čipa? Pa i sami znate da vas u neku ruku prate preko društvenih mreža,foruma,smartphona ili smarwatcha i  drugih gadgeta. Na to smo svi pristali i pristajemo "čekiranjem"  "Terms and Conditions" mada čisto sumnjam da više od 1% korisnika i klikne na isti a kamoli da ga pročita a onda se žalimo ovako kako nas "prate". Koliko vas se na fb označava u restoranima, kafićima, slika šta su jeli,pili, kad je sr** ili piš**, kad i gdje je na godišnjem, na frizuri, u kinu...???? Samo jako mali broj to ne radi i čak ni JA nisam u tom malom broju. Dakle sve mi to svjesno radimo

Edited by Grunf

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...