Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

Gdje je ova bauštelija sada koja je jebavala bosnu i ovdje prije nekoliko dana jer ne može doći kući na praznike (samo da se pohvali bmw-om starim 15 godina - čast izuzetcima) zbog izmišljene korone? Što sad nejebete EU koja nama sada neda izići iz ovog jebenog tora zbog jebene izmišljene korone u još jebeniju eu? A migice mogu kud hoće...eto vam eu jebla vas eu a ja sad jebem sviju p.m. svima odreda

Edit: ono kad zaspeš poslijepodne nakon posla, ustaneš na lijevu nogu i čuješ jebene vijesti. Onda ovako reagujes pa ne mozes ispraviti post iz razloga jer si ispao krkan kao oni na koje se post odnosi a ne jer si napisao nešto što ne misliš :)

Edited by Grunf
  • Haha 1

Koronavirus kao paravan i pokrice za razne malverzacije drzavne i entitetske vlasti . Bolje da narod prica o koronavirusu nego o premijeru i njegovoj kriminalnoj organizaciji najvecoj pljacki u najtezem trenutku za citav svijet.  Kako opravdati ocigledi kriminal kojeg je svako svjestan kako opravdati napad i mjesanje na rad sudstva i tuzilastva kriminalne hobotnice SDA i Bakira samo da bi se zastitili pojedinci i rejting stranke. Samo izmisli broj zarazenih stvori paniku neka narod prica o koronavirusu a ne o premijeru kriminalcu i totalno nesposobnoj politici koja apsolutno ne radi nista. Na kraju ce zbog tri covjeka i afere raspiratori citava drzava i narod docekati tesku zimu sve ce se granice zatvoriti niko nikud nece moci ekonomija ce enormno oslobiti opet ce privatnici postati robovlasnici koji ce udjeljivati plate kako zele i kako njima pase. Sindikati nijemo cute i nista ne poduzimaju kao i narod ako sad nije vrijeme za proteste ne znam kad ce biti . 

Ma dobro barba slazem se ali problem korona virusa je na svjetskom nivou, pa nije ga valjda Bakir ili Fadil izmislio? Ovi "mali i sitni kriminalci" samo koriste priliku. Bas kao i svugdje u svijetu.

Uostalom...Krajisnici su dobili novu zabavu nakon migranata i korona virusa a to je hapsenje ratnog zlocinca Babe. Trenutno se online koliko vidim vodi nova bitka izmedju "autonomasa" u Ilinoisu i "korpusovaca" u Minhenu. Dobro je dok ne puca :D

Edited by Grunf

7 minutes ago, Grunf said:

Ma dobro barba slazem se ali problem korona virusa je na svjetskom nivou, pa nije ga valjda Bakir ili Fadil izmislio? Ovi "mali i sitni kriminalci" samo koriste priliku. Bas kao i svugdje u svijetu.

Uostalom...Krajisnici su dobili novu zabavu nakon migranata i korona virusa a to je hapsenje ratnog zlocinca Babe. Trenutno se online koliko vidim vodi nova bitka izmedju "autonomasa" u Ilinoisu i "korpusovaca" u Minhenu. Dobro je dok ne puca :D

Nije ga izmislio ali ga vrlo dobro koriste za vlastite interese kao i sve druge probleme na svjetskom ili regionalnom nivou. Ja sam do sada na kucnu adresu dobio besplatno maske rukavice alkohol od dest razlicitih ustanova kao i drugi ljudi koji zive u Nizozemskoj pocevsi od posla nogometnog kluba i slicnih organizacija ciji sam clan . Gdje god udjes u neku ustanovu prodavnicu imas besplatan dezinfekt i maske i ne moras ih kupovati ili reci ja sam zaboravio.Znaci ja imam dovoljno srestava da mogu sebi kupiti i masku i alkohol kao i dugi ljudi koji zive u Nizozemskoj a i u drugim zemljama .  A boga mi u Bosni prosjecnom covjeku je luksuz kupovati svaki dan po tri cetiri maske dezinfekcijska srestva i slicno i on ce danima nositi jednu te istu masku jer je na to prisiljen i samim tim ce i sebe i druge osoko sebe dovesti u opasnost od sirenja ne samo koronavirusa nego i drugih infekcija. Zasto se kod nas narodu zastitna srestva ne dijele besplatno najzad za drzavu to nisu nikakva srestva pogotovo jer se radi o malobrojnoj populaciji . A dosle tolike donacije koje je neko samo usmjerio u prodaju a donesen pravilnik o obaveznoj upotrebi maske. 

Od 2016 godine oni su pustili ratnog zlocinca da radi sta zeli danas je 2020 pola godine skoro odmakla ,sama kandidatura na poziciju nacelnika je bila nelegalna i i njegov izbor je trebao biti ponisten .CIK i ona maticarka nisu smjeli prihvatiti kanditaturu osobe koja je osudjena za ratne zlocine to je suprotno zakonu svake normalne zemlje. ovako su ratnom zlocincu i izdajniku svog naroda dali nevidjeni rejting koji je poceo polako opadati kod naroda koji ga podrzava jer se doslovno pokazao totalno nesposobnim na poziciji nacelnika Kladusa lici na kasabu iz 16 vijeka. A sad ce ovaj krepati u zatvoru najvjerovatnije i ispast ce jos zrtveno janje. Mentalitet autonomasa ne bih vise komentarisao pogotovo ti iz Amerike to su zaglupljeni naendrtalci kozojebi kao i migranti koji nas opsjedaju. Mene najvise nervira sto bi oni to sutra opet ponovili i nakon 25 godina i svih ociglednih i obznanjenih zlocina . Ja te autonomase vise mrzim nego cetnike i sutra bi nas u Bihacu opet ubijali da mogu pa cak bi dolazili iz ST. Luisa i drugih gradova SAD . Vjeruj meni 

Evo onaj moj neurozni post od prije 2 dana se obistinio. Postojala korona ili ne, bila opasna ili bezazlena zatvoreni smo u naš tor. Naime Hrvati vraćaju naše građane kao i građane Srbije nazad na graničnim prelazima. Gdje su sad oni bukači?

Edited by Grunf

Ma ne bi to Hrvati nikad, sigurno je neki nesporazum u pitanju. Apsurd da neko iz Bihaća sa HR pasošom/ličnom može prelaziti granicu bez pečeta i samim tim ne mora u karantin kad se vrati u Njemačku jer bez pečeta ne mogu dokazati da je bio u BiH dok neko sa BH pasošem i njemačkom vizom mora 14 dana u karantin. 

"Ovo je udar na Bošnjake"

Bakir Bake Izetbegović

• Dislike 1

prije 4 sati, Hysteria said:

Ma ne bi to Hrvati nikad, sigurno je neki nesporazum u pitanju. Apsurd da neko iz Bihaća sa HR pasošom/ličnom može prelaziti granicu bez pečeta i samim tim ne mora u karantin kad se vrati u Njemačku jer bez pečeta ne mogu dokazati da je bio u BiH dok neko sa BH pasošem i njemačkom vizom mora 14 dana u karantin. 

"Ovo je udar na Bošnjake"

Bakir Bake Izetbegović

Ma Hrvatska nas malo zeza. Ja malo prije prešao iz Slovenije u Hrvatsku. Masa Italijana na graničnom prijelazu i svi prelaze. Pa Bosna je mala maca za Italiju sto se tiče korone. Ali oni mogu a mi

11 hours ago, Grunf said:

Evo onaj moj neurozni post od prije 2 dana se obistinio. Postojala korona ili ne, bila opasna ili bezazlena zatvoreni smo u naš tor. Naime Hrvati vraćaju naše građane kao i građane Srbije nazad na graničnim prelazima. Gdje su sad oni bukači?

Puštaju li barem ove sa validnim dokumentima neke od EU zemalja?

Haldire pa gužve na granici na izlazu iz bih su baš zato što se naši posjetitelji vraćaju nazad u evropu i naravno vraćaju se hrvatski stanovnici iz kupovene u bih.

Dok ministar božinović kaže da su gužve zato što je uvedena stroža kontrola ha ha ha....

Jedino ko ima čistokrvne BIH papire ostaje s nama.

Edited by Fap mašina

2 minutes ago, Grunf said:

Msm da puštaju. 

Pa dobro, jbg, i mi smo zatvorili granice za strane državljane. Ne znam je li to još na snazi. Pretpostavljam da ovo neće dugo trajati.

3 minutes ago, Fap mašina said:

Haldire pa gužve na granici na izlazu iz bih su baš zato što se naši posjetitelji vraćaju nazad u evropu i naravno vraćaju se hrvatski stanovnici iz kupovene u bih.

Ah znači nije više na snazi odluka o zabrani ulaska stranih državljana. Pijaca u Kladuši u procvatu. :)

1 minute ago, Haldir said:

Pa dobro, jbg, i mi smo zatvorili granice za strane državljane. Ne znam je li to još na snazi. Pretpostavljam da ovo neće dugo trajati.

Ah znači nije više na snazi odluka o zabrani ulaska stranih državljana. Pijaca u Kladuši u procvatu. :)

Nije od 30 maja koliko se sjecam zapravo za Hr državljane (vidis da su kod nas velike guzve narocito vikendom)

Grunf čitaj malo i stranu štampu a ne ove naše prodane novinarske kuće.I po vani javno ljudi govore sa imenom i prezimenom ako potpišu za roditelje da su umrli od corone da će taj covid fond o svom trošku izvršiti pokop a onda te rezultate koriste za svoje manipulacije.

• Like 1

3 minutes ago, zudox said:

Grunf čitaj malo i stranu štampu a ne ove naše prodane novinarske kuće.I po vani javno ljudi govore sa imenom i prezimenom ako potpišu za roditelje da su umrli od corone da će taj covid fond o svom trošku izvršiti pokop a onda te rezultate koriste za svoje manipulacije.

Ma decki sa ove fb stranice se zezaju a slika je ontopic a ja je stavio jer znamo ko je ovaj šmrkan dole :D

al eto ja znam (nazalost) nekoliko ljudi koji su izgubili članove porodica u jeku pandemije i nisu umrli "od korone" niti im je ko nudio ikakve novce sto ne znaci da toga nema. Moj prijatelj kaže da zna da bi mu neko to ponudio bacio bi punicu sa vrh zgrade na glavu :D

Mislim zeza se lik

Ovo je krajnje bezobrazna odluka od strane HR politike koja nema veze sa zdravom pamecu ali sta je tu je . Oni kaznjavaju Bosance Srbe i Siptare a ovamo drugi im dolaze kako hoce znaci totalna glupost. 

Ja licno nisam ni mislio doci ove godine u HR na ljetovanje   jos sam se prosle godine zarekao da necu ali plakat ce oni za Bosanskim turistima .

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...