Jump to content
FORUM
Grunf

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

prije 4 sati, Hysteria said:

Ma ne bi to Hrvati nikad, sigurno je neki nesporazum u pitanju. Apsurd da neko iz Bihaća sa HR pasošom/ličnom može prelaziti granicu bez pečeta i samim tim ne mora u karantin kad se vrati u Njemačku jer bez pečeta ne mogu dokazati da je bio u BiH dok neko sa BH pasošem i njemačkom vizom mora 14 dana u karantin. 

"Ovo je udar na Bošnjake"

Bakir Bake Izetbegović

Ma Hrvatska nas malo zeza. Ja malo prije prešao iz Slovenije u Hrvatsku. Masa Italijana na graničnom prijelazu i svi prelaze. Pa Bosna je mala maca za Italiju sto se tiče korone. Ali oni mogu a mi

11 hours ago, Grunf said:

Evo onaj moj neurozni post od prije 2 dana se obistinio. Postojala korona ili ne, bila opasna ili bezazlena zatvoreni smo u naš tor. Naime Hrvati vraćaju naše građane kao i građane Srbije nazad na graničnim prelazima. Gdje su sad oni bukači?

Puštaju li barem ove sa validnim dokumentima neke od EU zemalja?

Haldire pa gužve na granici na izlazu iz bih su baš zato što se naši posjetitelji vraćaju nazad u evropu i naravno vraćaju se hrvatski stanovnici iz kupovene u bih.

Dok ministar božinović kaže da su gužve zato što je uvedena stroža kontrola ha ha ha....

Jedino ko ima čistokrvne BIH papire ostaje s nama.

Edited by Fap mašina

2 minutes ago, Grunf said:

Msm da puštaju. 

Pa dobro, jbg, i mi smo zatvorili granice za strane državljane. Ne znam je li to još na snazi. Pretpostavljam da ovo neće dugo trajati.

3 minutes ago, Fap mašina said:

Haldire pa gužve na granici na izlazu iz bih su baš zato što se naši posjetitelji vraćaju nazad u evropu i naravno vraćaju se hrvatski stanovnici iz kupovene u bih.

Ah znači nije više na snazi odluka o zabrani ulaska stranih državljana. Pijaca u Kladuši u procvatu. :)

1 minute ago, Haldir said:

Pa dobro, jbg, i mi smo zatvorili granice za strane državljane. Ne znam je li to još na snazi. Pretpostavljam da ovo neće dugo trajati.

Ah znači nije više na snazi odluka o zabrani ulaska stranih državljana. Pijaca u Kladuši u procvatu. :)

Nije od 30 maja koliko se sjecam zapravo za Hr državljane (vidis da su kod nas velike guzve narocito vikendom)

Čika Vili je postao vidovit pa može bez testiranja da potvrdi zdravlje evopskih turista,ili se to sad radi napredno pomoću pasoša?

_20200621_180554.JPG

Pa to je prednost chipiranih, sve ocita podatke sa tebe i posalje putem 5g mreze hehehehe. Al neš bošnju chipirati heeheeh

Edited by Grunf
  • Like 2
  • Haha 1

Za koji minut u dnevniku RTVUSK razgovor sa onim taksistom Jasminom koji je prebolio covid-19

12 minutes ago, Hysteria said:

Baš da vidimo je li ga Bill Gates potplatio i aktivirao čip

Kratko je trajalo ali najavili su za sutra opširniji intervju u nekoj od emisija

Novak Đoković pozitivan na korona virus ! Jesu i njemu ponudili 1000 kermi pa da i on počne lagati ovaj jadni i napaćeni narod ?Još će se i pelcovati za pare. 🤣

E budale čovjeka već se bio oprostio od ovog svijeta, zamolio brata da se brine o njegovom dijetetu a da je pitao doktora zudoxa i reala mogao je to izliječiti sa vitaminom C 

• Like 3
  • Dislike 1
  • Haha 1

Grunf čitaj malo i stranu štampu a ne ove naše prodane novinarske kuće.I po vani javno ljudi govore sa imenom i prezimenom ako potpišu za roditelje da su umrli od corone da će taj covid fond o svom trošku izvršiti pokop a onda te rezultate koriste za svoje manipulacije.

• Like 1

3 minutes ago, zudox said:

Grunf čitaj malo i stranu štampu a ne ove naše prodane novinarske kuće.I po vani javno ljudi govore sa imenom i prezimenom ako potpišu za roditelje da su umrli od corone da će taj covid fond o svom trošku izvršiti pokop a onda te rezultate koriste za svoje manipulacije.

Ma decki sa ove fb stranice se zezaju a slika je ontopic a ja je stavio jer znamo ko je ovaj šmrkan dole :D

al eto ja znam (nazalost) nekoliko ljudi koji su izgubili članove porodica u jeku pandemije i nisu umrli "od korone" niti im je ko nudio ikakve novce sto ne znaci da toga nema. Moj prijatelj kaže da zna da bi mu neko to ponudio bacio bi punicu sa vrh zgrade na glavu :D

Mislim zeza se lik

Ovo je krajnje bezobrazna odluka od strane HR politike koja nema veze sa zdravom pamecu ali sta je tu je . Oni kaznjavaju Bosance Srbe i Siptare a ovamo drugi im dolaze kako hoce znaci totalna glupost. 

Ja licno nisam ni mislio doci ove godine u HR na ljetovanje   jos sam se prosle godine zarekao da necu ali plakat ce oni za Bosanskim turistima .

Ja kad sam otvorio temu o tim nesusjedskim odnosima i naveo sve primjere Barba reče da širim laži, mržnju, netoleranciju prema hrvatskom narodu, a evo od tad nam posjekoše pola Plješevice, napreduju dalje sa nuklearnim odlagalištem blizu toka rijeke Une, zatvorili granice, o trećem entitetu pričaju kao da je već tu. Stvarno nema većih prijatelja

• Dislike 1

Pa gledaj, iskreno, oni bi malo bogatih Njemaca itd ali nece sebi da priznaju da bogati idu na top destinacije sto Hrvatska nije ni blizu. Jedino što Hr ima je zaista lijepa obala. Ali usluga i ponuda je katastrofa i trebat ce ako ne i par decenija da se dovede na neki nivo. Vecina pruzalaca usluga nije smjestaj preuredila od 80-tih. Pa jbte klima uređaj ko ima to je vrh a da ne govorim o wifi ili sta ja znam. Licno znam apartmane koji jos uvijek imaju one stare guzlate tv aparate. Bolje otici u Albaniju (bio isto) za puno manje para dobijes istu uslugu ali su ljudi puno srcaniji i topliji domacini. 

Edited by Grunf
  • Like 1

Što se tiče turizma Turska je 100 godina ispred Hrvatske. Lično se uvjerio. 

• Like 1

Nekako mi nisu jasne mjere u vezi okupljanja u bih:škole zatvorene,vjerska okupljanja svih plemena do 50 ljudi,rođendani ,svadbe,sahrane do 80 ljudi,okupljanja političkih stranaka i njihovih uhljeba do 100,skupovi podrške kriminalcima,autonomašima,dilerima i ostalim kriminalcima do 150 ne ljudi.

Ako imate neke primjedbe na rad CZ obratite se u uredu vaše opštine,ili iznesite svoje mišljenje ovdje na forumu hvala.

Zahvaljujući našim budalama koji za sitan interes napravi se od BiH zonu sumraka dolazi katastrofa.Sad naši ljudi koji dolaze iz inostranstva po povratku moraju u karantenu ili platiti testiranje.Tako sad možete pljuvati po gasterbajterima od koji većina nije otišla zbog toga što im je bilo drago vec iz muke.Bice zatvaranja obrta masovno i još većeg siromaštva.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...