Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

Šta je smiješno jedino ako dozivljavas orgazam kad se nanosi bol djeci što odgovara vašem profilu .Nasuprot tebe ja suosjecam  sa roditeljima i djecom koja se ubijaju i pate od psihopata.I ovo ismijavanje to vas prvo uče na obuci kad si satjeran u kut argumentima idi na ismijavanje protivnika i argumenata.

Edited by zudox
  • Like 2
  • Replies 1,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nije me bilo, manje vise se sve vrti u krug, na ovu temu nisam pisao jer je dosta postova u debelom off-sideu. Moj babo je znao reci sine primitivizam je gori od kuge, za kugu se nadje lijek ali

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Buraz dzaba to pises, 90% ljudi ce te smatrati ludjakom i budalom, pogotovo Bosnjo koji je najpametniji uz litru brlje. Bill Gates je otkrio svoje namjere javno u zadnjih par mjeseci, ni ja sam nisam

Posted Images

Ne znam šta je tu smiješno čitajte i istrazujte na svijetu ima još doktora i naučnika koji nisu prodali svoja moralna načela.Nisu ovo neki kokosarski videi radjeni po kahvanama .

• Like 1

I sta sad? Imas geografa i astronoma koji tvrde da je zemlja ravna ploca. Hajmo i to osporiti.
Medjutim, istrazivanje se sprovodi na kvantitetu i kvalitetu uzoraka. S tim u vezi je i naucno utemeljeno da ne postoji poveznica izmedju vakcine i autizma. 

Edited by Pavarotti

Nemam ništa protiv tko hoće da vakcinise nek vakcinise i bude siguran nek ne prisiljava druge .Roditelj najbolje zna šta je najbolje za njegovo dijete u ovom slučaju neka elita sebi uzima za pravo da ti ima veće pravo.Sta su onda roditelji stoka kojoj potomstvo pastir može uzeti kako hoće.

3 hours ago, Hysteria said:

Opet izolacija za Bosance u Hrvatskoj dugo trajalo ovo prijateljstvo ahah 

A gle, ja mislim da tu nije u pitanju faKin' korona nego da je u pitanju ono balkansko iživljavanje na susjedima. Tako isto Slovenci j*** Hrvate. Pa sjecas se ulaska Hr u EU. Nema sta Slovenci nisu radili. Isto takva reakcija prema nama. Evo zašto: večeras mi dolaze gosti iz Zagreba. I sad koja je razlika (ako je korona u pitanju) ako ja kihnem na njih u Bihacu u mojoj kući ili ako kihnem na njih u njihovom stanu u Zagrebu??? Isti Q !!!! Ako oni pokupe virus od mene ovdje i odnesu ga u nedelju u ZG ne idu u izolaciju? Logika nigdje veze nema

7 minutes ago, zudox said:

Sjeti se šta je ono neku noć rekao ceda jovanovic.Evropa jednostavno ne zna šta da uradi sa vama bošnjacima muslimanima.Eto t odgovor.

Pa evo od veceras u ponoć Srbi i Bosanci u Hrvatsku mogu al sa 14 dana izolacije, građani BiH sa hr putovnicom (dakle BH Hrvati) nemaju ograničenja. 

prije 2 sati, Grunf said:

A gle, ja mislim da tu nije u pitanju faKin' korona nego da je u pitanju ono balkansko iživljavanje na susjedima. Tako isto Slovenci j*** Hrvate. Pa sjecas se ulaska Hr u EU. Nema sta Slovenci nisu radili. Isto takva reakcija prema nama. Evo zašto: večeras mi dolaze gosti iz Zagreba. I sad koja je razlika (ako je korona u pitanju) ako ja kihnem na njih u Bihacu u mojoj kući ili ako kihnem na njih u njihovom stanu u Zagrebu??? Isti Q !!!! Ako oni pokupe virus od mene ovdje i odnesu ga u nedelju u ZG ne idu u izolaciju? Logika nigdje veze nema

Komedija živa ko kod mene u kući. Supruga i mali nedavno bili u BiH i vratili se i sad ne smiju napustiti kuću 14 dana a ja mogu iako sve dijelim sa njima. Tako i u Bihaću ljudi žive zajedno, udišu isti zrak, kupuju na istim mjestima, ali eto za jedne izolacija a druge ne

• Like 1
  • Dislike 1

Krenule nelegalne inspekcije za nošenje brnjica po Kladusi.Nema drzavno kriminalni aparat pametnijeg posla.Svaki dan se ko fol povećava smrtnost i zarazenost  od nepostojećeg virusa.Izgleda da su i naši dogovorili medicinski genocidni eksperiment kao u srbiji da potruju djecu i starce.Al su se osilili ovi sljedbenici doktora Mangela.

• Like 1

Ustaški pacovi.

Ovo je za diskriminacija za sud u Ženevi. 
opet se svede na kuknjavu. Svaka zemlja na svjetu bi uvela recipročne mjere , a uvjek sam za to da se Uvedu porezi na robu iz Hrvatske. Medjutim imamo ove pederčine iz Hercegovine koji javni agenti cro politike. Apsolutno, hrvati u Bih ne zaslužuju status naroda, ili barem ne zaslužuju imaju povlasticu blokiranja države na svim mogućim razinama.

• Like 1
  • Dislike 1
48 minutes ago, hatinac| said:

Ustaški pacovi.

opet se svede na kuknjavu. Svaka zemlja na svjetu bi uvela recipročne mjere , a uvjek sam za to da se Uvedu porezi na robu iz Hrvatske. Medjutim imamo ove pederčine iz Hercegovine koji javni agenti cro politike. Apsolutno, hrvati u Bih ne zaslužuju status naroda, ili barem ne zaslužuju imaju povlasticu blokiranja države na svim mogućim razinama.

Ja nisam za recipročne mjere. Hrvati u Hrvatskoj preživljavaju zahvaljujući BiH naročito zahvaljujuci nama na USK. Da nema šopingiranja po našim centrima pola ih ne bi imalo šta jesti. Zauzvrat i mi profitiramo od svakog njihovog dolaska ne samo trgovina. Sve vrste trgovina, automehaničari, zubari, frizeri cak i pijaca, da ne nabrajam sve djelatnosti koje pružaju usluge naročito vikendom. BTW i Mađari su zabranili ulaz Bosancima, Crnogorcima, Makedoncima i Albancima...Zato mislim da ne treba uvoditi reciprocne mjere jer smo globalno veci biznismeni od Hrvata iz Hrvatske i razmisljamo poduzetno. Ovako oni nama ostavljaju svoje novce a mi njima svoje ne. Kud ces bolje kazne

3 hours ago, zudox said:

Zuhdija, ja mislim da ljudi gusteri koji iza sjene vladaju planetom nece dozvoliti oporavk ekonomije a tu prije avega mislim na Rockefelera koji ce nas porobiti cipovima u bankovnim karticama. 5g je tek usputno da nas zarazi tim frekvencijama citao sam negdje da to rade poz

• Dislike 1
  • Haha 1
prije 5 sati, Grunf said:

Ja nisam za recipročne mjere. Hrvati u Hrvatskoj preživljavaju zahvaljujući BiH naročito zahvaljujuci nama na USK. Da nema šopingiranja po našim centrima pola ih ne bi imalo šta jesti. Zauzvrat i mi profitiramo od svakog njihovog dolaska ne samo trgovina. Sve vrste trgovina, automehaničari, zubari, frizeri cak i pijaca, da ne nabrajam sve djelatnosti koje pružaju usluge naročito vikendom. BTW i Mađari su zabranili ulaz Bosancima, Crnogorcima, Makedoncima i Albancima...Zato mislim da ne treba uvoditi reciprocne mjere jer smo globalno veci biznismeni od Hrvata iz Hrvatske i razmisljamo poduzetno. Ovako oni nama ostavljaju svoje novce a mi njima svoje ne. Kud ces bolje kazne

Sve je to i redu da su zabranili prelazak granice svima. Ali ovo je veliko poniženje za Bošnjake. Šokantno je to da se niko ne oglašava. Kad su svima zabranili nisi źiv mogao ostati od svih ovih rvata i njiove ugroženosti. Ja sam za recipročne mjere, jer za mene nije rješenje njihova kuna za ovakvo poniženje.

@Haldir valani ti znaš preskočiti terapiju 😱

4 hours ago, hatinac| said:

Sve je to i redu da su zabranili prelazak granice svima. Ali ovo je veliko poniženje za Bošnjake. Šokantno je to da se niko ne oglašava. Kad su svima zabranili nisi źiv mogao ostati od svih ovih rvata i njiove ugroženosti. Ja sam za recipročne mjere, jer za mene nije rješenje njihova kuna za ovakvo poniženje.

@Haldir valani ti znaš preskočiti terapiju 😱

Koliko vidim i Austrijanci ce zabraniti Hrvatima, Bosancima i Srbima...ali to jos nije zvanicno

Meni je najsmjesnije Italiju vise niko i ne spominje Talijani slobodno idu gdje im je volja . To je sve politika gdje razni zgubidani iz kriznih stabova uvode mjere kako njima odgovara a da pritom niko ne misli na ljude i na njihove potrebe. 

Meni je zao naseg naroda u Bihacu gdje su mnogi pod kreditom pravili apartmane uredjivali preuredjivali a sad nemaju nikakvu zaradu a rata kredita redovno dolazi. Ni u jednom trenutku nisam cuo da je vlada o ovom problemu pricala da se nadje mehanizam pomoci ovim ljudima. 

Ja samo znam da ce ljeto biti tesko za mnoge a zima ce biti jos teza .

Prosle godine veliki privatnici robovlasnickog tipa poput Binga FIS i ovih nasih domaci su muku mucili sa radnom snagom jer je vecina ljudi otisla vani jer vise niko nece da radi za crkavicu 7 dana pa su morali i podignuti plate da bi zadrzali radnike sad sa ovom pandemijom su opet dosli na svoje. 

prije 12 sati, hatinac| said:

Ustaški pacovi.

Zbog odluke hrvatske vlade čitav narod nazivaš ustaškim pacovima a Hrvati u BiH po tebi ne zaslužuju status naroda.Kako jadno i glupo.Pitaj Hrvate da li im je drago zbog te odluke ,pogotovo Hrvate koji izdaju apartmane na moru ? Narodi u BiH su ravnopravni bez obzira što bi ti volio da jedan narod dominira u svemu.BiH samo može opstati uz uvažavanje svih naroda ili je neće biti.

• Dislike 1
  • Confused 1
28 minutes ago, Alen12 said:

Zbog odluke hrvatske vlade čitav narod nazivaš ustaškim pacovima a Hrvati u BiH po tebi ne zaslužuju status naroda.Kako jadno i glupo.Pitaj Hrvate da li im je drago zbog te odluke ,pogotovo Hrvate koji izdaju apartmane na moru ? Narodi u BiH su ravnopravni bez obzira što bi ti volio da jedan narod dominira u svemu.BiH samo može opstati uz uvažavanje svih naroda ili je neće biti.

Narodi u BiH nisu ravnopravni, ravnopravni su samo Bosnjaci,Hrvati i Srbi (po ustavu). Svi ostali narodi i narodnosti kao da nepostoje. Konstitutivnost tri naroda je cisti fasisticki cin medjunarodne zajednice naspram svih ostalih naroda BiH

prije 10 minuta, Grunf said:

Narodi u BiH nisu ravnopravni, ravnopravni su samo Bosnjaci,Hrvati i Srbi (po ustavu). Svi ostali narodi i narodnosti kao da nepostoje. Konstitutivnost tri naroda je cisti fasisticki cin medjunarodne zajednice naspram svih ostalih naroda BiH

Ja sam i mislio na sve narode ,ko god živi u BiH i ima prebivalište.Tako bi trebalo biti u cijelom svijetu.

6 minutes ago, Alen12 said:

Ja sam i mislio na sve narode ,ko god živi u BiH i ima prebivalište.Tako bi trebalo biti u cijelom svijetu.

Ravnopravnost svih naroda i narodnosti koji zive u BiH je jedina opcija koja je prihvatljiva za sviju a to se upravo ogleda u gradjanskoj drzavi koju ruku na srce ne zele lideri BH Hrvata niti lideri BH Srba a ni (po svemu sudeci) lideri Bosnjaka iz reda SDA a i jos nekih stranaka iako im je to prvo sto ce izreci

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...