Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

prije 26 minuta, jokesOnYou said:

Stari, najbitnije je da TI znas i da si TI taj strucnjak za sve, jer tvoja rijec je iznad doktorovih, strucnjaka, i svih drugih ukljucenih, pa i ozaloscenih! Samo da mi te vidjeti i znati koji si ti to bolid u 3 pm....

Nisam ja nikakav genijalac već slušam i druga mišljenja.Hoces reci da su na hiljade drugih doktora glupi koji ne prihvaćaju ovo što se danas natura narodu.Al eto čitaj ti klix i avaz to su najobjektivniji izvori znanja na svijetu.

• Like 1
  • Dislike 1
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Posted Images

Btw. u Austriji je pod moranjem da nosis masku, htio ne htio, ne pita se vise tvoje misljenje i sta citas i kako citas.

Bosnu su sa vrlo dobrim pravom zatvorili i ne smijemo putovati jer smo svi jebeni genijalci, sve znamo bolje od drugih i zato se broj zarazenih i povecava. Volio bih stvarno ove tuksone i liksone sto misle da ne treba i da je sve varka, da se brate poguse i da mi malo dahnemo od njih jer takve nam zaraze ne trebaju u drustvu i civilozavnoj sredini gdje ne zivis sam, nego sa drugim ljudima! Na selu, na brdu se mozda mozes tako ponasati, ali u gradskoj sredini, pa i Bihacu, kojima ima 2-3 ulice asvalta, NE MOZES!

Gledam sada u Bingu, sve stare jebene prdonje, niko ne nosi masku. Nadam se da ce se pogusiti te zaraze! Kod nas nema zakona, niti iko to gleda ili pazi i iz tog razloga necemo mi jos duzi period putovati igdje! Psujte koronu i pravila, mislite sto zelite, ali to cete moci samo u Bosni raditi. Oni jadnici koji i mogu vani, eh vani ces NOSITI jebenu masku, pa makar crko pod njom, ali MORAS je nositi i to je to!

@jokesOnYou tačno si dobro rekao. Ova jadna Bosna je valjda jedina vuko*** na planeti zemlji u kojoj svako moze raditi sto hoce. A od ovakve ljepote smo mi napravili vuko*** ne neko drugi. 

@zudox da nije i dr. Nestorović jedan od tih "drugih". Ja kad nesto procitam u sto se ne kuzim onda to zgooglam. Vecinu tih doktora neces naci googlajuci nego samo jedne te iste copy/paste  tekstove ili ces naci na šarlatane poput pomenutog srbijanskog doktora. Nego dosta o BiH nisi mi odgovorio kakvo je stanje u Njemackoj i Minhenu, da li se tamo nose maske? Ozbiljno pitam jer cujem oprecne informacije

Grunf maske u mùinhenu su obavezne u javnom prevozu i u trgovačkim centrima  bolnicama isl.Restorani i sl  i na otvorenom nisu obavezni.Narod skoro svaku noć održava partije do neko doba po parkovima i trgovima po gradu.Ovdje nema panike jer narod nije glup u ogromnom broju vidi o čemu se ovdje radi.

Yokes niko ti ne brani da nosiš brnjicu to je tvoje pravo ali pusti normalne ljude na miru.Ovo ima više psihološki učinak da se ljudi oružje jedni od drugih i da se lakše sa njima upravlja. Čitaj malo preporuke tzv SZO koji preporučuju osnivanje centara za smještaj djece čiji su roditelji bolesni od tzv korone.14 dana sa djecom san svakog pedofila kao što su i ovi stručnjaci iz Robert Kocha 50 godina sustavno usvajali djecu i iskoristavali ih.Procitaj nešto šta drugi govore imaš i na DW ovo o Kochu. 

• Like 1
  • Dislike 1

Evo da dodam da se u skladu ovih ciomasona u zadnje vrijeme sve češće spominju porodicni klasteri. Šta je rješenje koje će ponuditi izmještanje i zbrinjavanje djece u svojim pedofilskim skloništima LGBT pedofilski lobi svrsava od sreće.Moj vam je savjet da sklonite slike djece sa interneta da ne bi koje zapelo za oko ovim psihopatima  .

• Like 1
  • Dislike 1

Tebe paranoja satra stari

Naravno da će se brinuti o djeci ako već nemaju rodbine koja će preuzeti brigu o njima taj period, neće ih same ostaviti. 

U Njemačkoj su maske obavezne svugdje osim na otvorenom, a na otvorenom imaju druga ograničenja i pravila. U većini mjesta treba dogovoriti termin te po dolasku popuniti formular sa ličnim podacima i izjavom da nemaš simptome i da u posljednjih 14 dana nisi boravio na nekom rizičnom području poput BiH.

Ljudi ne paniče jer poštuju mjere, svjesni su da virus postoji da i ljubazno će te upozoriti ako slučajno zaboraviš staviti masku. Ne paniče isto jer imaju odličan zdravstveni sistem (u Bavarskoj npr. čak besplatno testiranje ko se poželi testirati iz radoznalosti)

• Like 1
  • Dislike 1
prije 18 minuta, Real said:

1.200.000  milijuna ljudi u Berlinu na demonstracijama protiv corone i mjera vlade!

Mediji lažu i negiraju broj demonstranata i pričaju oko nekoliko hiljada i to desničara i nacista!!!

Izgledaju li ovi ljudi kao nacisti?Na TVu čak ništa laufaju gluposti na Kanalima 24 vijesti ntv itd.

Laž,obmana i represija.

Dole svi manipulatori i sve vlade koje vrše reprediju naroda u koristi one world gouverment.

Sad će plaćenicki NGO ološ početi da je to sve laz to neki ravnozemljasi i primitivci ustali da se bune protiv dobrih namjera vlade.

• Like 1
  • Dislike 1
2 minutes ago, Real said:

Njemačka vlada poslala policiju na u međuvremenu 1.300.000 mirnih demonstranata i  zahtjeva da se demonstracija odmah prekine!!! Represalije i strah političara da se ne ponovi 9.novembar.1989 kada je pala vlada istočne njemačke!

Merkilova je učenica starog komunjara honekera i sad joj prpa.

Organizatori su potvrdili 1.300.000 ljudi a ti ako znaš njemački slušaj video stream.

Procitaj sta si ti napisao milion miliona

Just now, Real said:

Ti si ćorav i mozak ti je ispran ! Neonacisti na demonstracijama crnci,kinezi, arapi .

Neću s tobom više diskutovati jer nemaš pojma o političkim dešavanjima i manipulacijama.(george orwell 1984.)

Ahaaaa arapi, crnci, kinezi sve sami domicilni Nijemci kako ti rece, mislim da ima i balkanaca, izvini, pogrešno sam te razumio. Jos jednom izvinjavam se

Možete se sprdati sa onima koji ne pripadaju ovcoidima.S kim sam god pričao sa nijemcima ne vjeruju u ovu covid laž. Real nemoj se nervirati ima ovdje onih koji naivno misle da im država misli sve najbolje kao i oni koji namjerno rade na uništenju ljudi.Kamo sreće da je ova naša cirkus vlada uložila toliko napora da zadrži ljude i obezbijedi uslove za normalan život koliko u ovu laž oko virusa.

• Like 1
25 minutes ago, zudox said:

Veoma podlo

Ja i ti se neslazemo na ovoj temi i nemam s tim problema a koliko vidim nemas ni ti. Ali Real je shizofrenik za kakve si i sam rekao da kvare istinu svojim teorijama urote (chipiranja vakcinama,sirenje virusa 5g mrezom,kontrola i ubijanje ljudi putem istog chipa) i oko tog smo se slozili i ja i ti jos prije mjesec dana na ovoj temi. Zar ne? On dodje kao ubačeni element koji hoce da razvali svaku raspravu ovdje bas kao i 5gfobičari na fb grupi o migrantima. Kad mu ponestane argumenata onda pređe na vrijeđanje

• Like 1

Nakon prevara sa svinjskom te ptičjom gripom te prodajom vakcina tami flu čiji je suvlasnik Donald Ramsfeld koji je zaradio milijarde i mnogim prevarama svjetskih psihopata i moćnika ne mogu vjerovati da neko nasjeda i dalje na sve ovo. Na čitavom kantonu je navodno umrlo 10 tak ljudi i to svi sa kroničnim bolestima. Vjerujete Sebijinim testovima a zna se da ta familija uništava državu skoro 30 godina zbog svoje pohlepe. Da je tolika opasnost i pandemija kako plaćenički mediji forsiraju bilo bi najmanje 5 hiljada ljudi umrlih u Bihaću . Nasuprot tome na zaraznom odjelu ima par ljudi sa lakšim simptomima koji veze nemaju s tim i ne bi veceras svirao Rock ko fol da je tako. Kad vidim da ljudi masovno oboljevaju oko mene neće me biti teško ubjediti da su krizni štabovi u pravu. Pa zar je moguće da niko od 10 -15 hiljada migranata nije zaražen iako uživaju u prljavštini i smeću. Barem treba biti parlamentaran pa ne ponižavati ljude koji se ne slažu s tim a uljudno razgovarati sa članovima foruma koji bi prodali svoju familiju ,grad i kanton za šaku eura.

• Dislike 1
  • Aferim! 1

Ni ja nevjerujem Sabijinim testovima kako ti kažeš, odnosno kineskim testovima. Ni Nijemci im ne vjeruju. Zašto? Hajde da povedemo polemiku jer je zanimljiv dio ovog problema kineski testovi koji se koriste kod nas a koje recimo Nijemci ne priznaju? Zbog čega ih nepriznaju?

Samo da dodam kako njemacka policija tuče narod a ovamo kritiziraju druge.Bolje da se poklope i šute.Zalete se ko vukovi medju narod i grabe kao zvijeri nisu to nikakvi huligani već ozbiljni ljudi 50-60 godina.Titina policija je bila humanija čak i ova naša ima respekt i do koje granice ide.

46 minutes ago, Real said:

Računa se vrijeme od labaratorijskog nalaza tj izdavanja testa!

U BiH obavezno napraviš test na dolasku i ako ostaješ više dana pred odlazka iz BiH.

Moj rodjak iz Austrije bez problema u BiH i natrag s takim načinom.

Test je najveća glupost,ti napraviš test recimo u 13:00 i oni šalju u labaratoriju i ti si negativan.

Međutim poslije pravljenja testa u 13:02 minute izlaziš iz ambulante i na vratima ti jedan kihne u facu s pozitivnim testom a da i nezna jer je došao i sam praviti test i tu prenese virus na tebe i već dvije minute poslije si pozitivan,a tvoj nalaz prije dvije minute negativan!!!

To je sve g,upost i manipulacija ljudima.

Pa zato služe maske i zato se drži distanca.

• Like 1
  • Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...