Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

Tebe paranoja satra stari

Naravno da će se brinuti o djeci ako već nemaju rodbine koja će preuzeti brigu o njima taj period, neće ih same ostaviti. 

U Njemačkoj su maske obavezne svugdje osim na otvorenom, a na otvorenom imaju druga ograničenja i pravila. U većini mjesta treba dogovoriti termin te po dolasku popuniti formular sa ličnim podacima i izjavom da nemaš simptome i da u posljednjih 14 dana nisi boravio na nekom rizičnom području poput BiH.

Ljudi ne paniče jer poštuju mjere, svjesni su da virus postoji da i ljubazno će te upozoriti ako slučajno zaboraviš staviti masku. Ne paniče isto jer imaju odličan zdravstveni sistem (u Bavarskoj npr. čak besplatno testiranje ko se poželi testirati iz radoznalosti)

• Like 1
  • Dislike 1

prije 18 minuta, Real said:

1.200.000  milijuna ljudi u Berlinu na demonstracijama protiv corone i mjera vlade!

Mediji lažu i negiraju broj demonstranata i pričaju oko nekoliko hiljada i to desničara i nacista!!!

Izgledaju li ovi ljudi kao nacisti?Na TVu čak ništa laufaju gluposti na Kanalima 24 vijesti ntv itd.

Laž,obmana i represija.

Dole svi manipulatori i sve vlade koje vrše reprediju naroda u koristi one world gouverment.

Sad će plaćenicki NGO ološ početi da je to sve laz to neki ravnozemljasi i primitivci ustali da se bune protiv dobrih namjera vlade.

• Like 1
  • Dislike 1

2 minutes ago, Real said:

Njemačka vlada poslala policiju na u međuvremenu 1.300.000 mirnih demonstranata i  zahtjeva da se demonstracija odmah prekine!!! Represalije i strah političara da se ne ponovi 9.novembar.1989 kada je pala vlada istočne njemačke!

Merkilova je učenica starog komunjara honekera i sad joj prpa.

Organizatori su potvrdili 1.300.000 ljudi a ti ako znaš njemački slušaj video stream.

Procitaj sta si ti napisao milion miliona

Just now, Real said:

Ti si ćorav i mozak ti je ispran ! Neonacisti na demonstracijama crnci,kinezi, arapi .

Neću s tobom više diskutovati jer nemaš pojma o političkim dešavanjima i manipulacijama.(george orwell 1984.)

Ahaaaa arapi, crnci, kinezi sve sami domicilni Nijemci kako ti rece, mislim da ima i balkanaca, izvini, pogrešno sam te razumio. Jos jednom izvinjavam se

Možete se sprdati sa onima koji ne pripadaju ovcoidima.S kim sam god pričao sa nijemcima ne vjeruju u ovu covid laž. Real nemoj se nervirati ima ovdje onih koji naivno misle da im država misli sve najbolje kao i oni koji namjerno rade na uništenju ljudi.Kamo sreće da je ova naša cirkus vlada uložila toliko napora da zadrži ljude i obezbijedi uslove za normalan život koliko u ovu laž oko virusa.

• Like 1

25 minutes ago, zudox said:

Veoma podlo

Ja i ti se neslazemo na ovoj temi i nemam s tim problema a koliko vidim nemas ni ti. Ali Real je shizofrenik za kakve si i sam rekao da kvare istinu svojim teorijama urote (chipiranja vakcinama,sirenje virusa 5g mrezom,kontrola i ubijanje ljudi putem istog chipa) i oko tog smo se slozili i ja i ti jos prije mjesec dana na ovoj temi. Zar ne? On dodje kao ubačeni element koji hoce da razvali svaku raspravu ovdje bas kao i 5gfobičari na fb grupi o migrantima. Kad mu ponestane argumenata onda pređe na vrijeđanje

• Like 1

Ni ja nevjerujem Sabijinim testovima kako ti kažeš, odnosno kineskim testovima. Ni Nijemci im ne vjeruju. Zašto? Hajde da povedemo polemiku jer je zanimljiv dio ovog problema kineski testovi koji se koriste kod nas a koje recimo Nijemci ne priznaju? Zbog čega ih nepriznaju?

Samo da dodam kako njemacka policija tuče narod a ovamo kritiziraju druge.Bolje da se poklope i šute.Zalete se ko vukovi medju narod i grabe kao zvijeri nisu to nikakvi huligani već ozbiljni ljudi 50-60 godina.Titina policija je bila humanija čak i ova naša ima respekt i do koje granice ide.

46 minutes ago, Real said:

Računa se vrijeme od labaratorijskog nalaza tj izdavanja testa!

U BiH obavezno napraviš test na dolasku i ako ostaješ više dana pred odlazka iz BiH.

Moj rodjak iz Austrije bez problema u BiH i natrag s takim načinom.

Test je najveća glupost,ti napraviš test recimo u 13:00 i oni šalju u labaratoriju i ti si negativan.

Međutim poslije pravljenja testa u 13:02 minute izlaziš iz ambulante i na vratima ti jedan kihne u facu s pozitivnim testom a da i nezna jer je došao i sam praviti test i tu prenese virus na tebe i već dvije minute poslije si pozitivan,a tvoj nalaz prije dvije minute negativan!!!

To je sve g,upost i manipulacija ljudima.

Pa zato služe maske i zato se drži distanca.

• Like 1
  • Haha 1

37 minutes ago, JEDNA JEDINA said:

Znaci li to da bi u BiH mogao ući bez testa pa tek onda uraditi test. Jer su mi na granici na moj tel. poziv odgovorili da treba obavezno poloziti korona test ne stariji od 48 sati pri ulasku u BiH

Neznaci, nemozes uci u BiH kao strani drzavljanin bez negativnog testa i ne mora biti PCR

22 hours ago, Grunf said:

Dobro, malo si pretjerao,di nadje milion miliona ljudi ;)

Ma kakav milion (po policijskom izvjestaju oko 34 hljade).Puno njih je organizovano iz drugih gradova doslo. Demo je bio na 1000 ucesnika dozvoljen.Danas javljaju da  organizatoru tuzba i sankcije slijede. Berllin je grad sa 3.5 miliona stanovnika + 500 hiljada sto dnevno, neki poslovno a neki kao turisti borave tako da medju tom masom uvijek se neka hiljada budala nadje (sto radikalne strane te takve naravni za svoju svrhu koriste). 

• Dislike 1

1 hour ago, zudox said:

Kako nema komentara na moj zadnji video nije na njemu dr Nestorovic  vec drugi.Grunf šta kažeš na govor ovih ljudi na videu ima li istine ili su i oni teoretičari zavjere.

Grunf se sprema na godisnji. Čim stignem na odredište pogledat ću 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...