Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Posted Images

prije 11 sati, zudox said:

I u Njemačkoj se drastično radikalizira narod dosta im je terora vlasti i brnjicara. Jesu li to i nijemci neobrazovani većinom.Da vidim sad ono nacisti ovo ono kao kontra argument.

Neobrazovani "Hartz IV - Empfänger", hillbillies, socijale, Penne, neobrazovani tvrdoglavi radikalci, idioti, kreteni, nacisti, AFD-ovci (glasaju za iste), te isti su se i pridruzili grupi tj. tim bolidima. U Americi je to isti sklop ljudi koji glasaju za Trumpa. Samo jadno... 

prije 2 sati, jokesOnYou said:

Neobrazovani "Hartz IV - Empfänger", hillbillies, socijale, Penne, neobrazovani tvrdoglavi radikalci, idioti, kreteni, nacisti, AFD-ovci (glasaju za iste), te isti su se i pridruzili grupi tj. tim bolidima. U Americi je to isti sklop ljudi koji glasaju za Trumpa. Samo jadno... 

Čovječe otkud u tebi tolika pakost i mrznja nevjerovatno  

Al ga naprica vidi se da si izgleda na spisku ovi humanitaraca.Reci za čovjeka da je dobar koji otvoreno na konferenciji govori da će smanjiti populaciju ljudi na planeti putem vakcina od 10 do 15 % tj ubiti može samo totalno neinformisan ili psihološki poremećena osoba.Odoh oprati ruke i usta spomenuh ime tog pedofila i ubicu Gejtsa.

• Like 1
  • Dislike 1
37 minutes ago, zudox said:

Al ga naprica vidi se da si izgleda na spisku ovi humanitaraca.Reci za čovjeka da je dobar koji otvoreno na konferenciji govori da će smanjiti populaciju ljudi na planeti putem vakcina od 10 do 15 % tj ubiti može samo totalno neinformisan ili psihološki poremećena osoba.Odoh oprati ruke i usta spomenuh ime tog pedofila i ubicu Gejtsa.

Ne treba vakcina da bi smanjio populaciju, dovoljno da ne nose maske. Em si smanjio broj, em si ga umanjio na štetu onih glupljih. Kud ćeš bolje!? :)

prije sat vremena, zudox said:

Ako moze dokaz za ovo masovno ubijanje ljudi? Hvala unaprijed. 

Edited by Pavarotti

Cijela ova situacija izgleda ovako:

2190063_ds_ls-s.jpg

Ovaj vojnik nosi na leđima magarca, ne zato što voli magarca, nego zato što je zona minirana. Ako bi magarac slobodno šetao, svi bi odleteli u vazduh. Držite pod kontrolom magarce u ovoj situaciji, od životne je važnosti

Znam ja sta je Gates rekao. To kako su tvoji i realovi senzacionalisticki portali i trash stranice prenijeli i spinovali je druga stvar. Izmedju onoga sto ke Gates rekao i onoga sto si ti napisao postoji ogromna razlika, nebo i zemlja. 

Edited by Pavarotti
prije 15 minuta, Pavarotti said:

Znam ja sta je Gates rekao. To kako su tvoji i realovi senzacionalisticki portali i trash stranice prenijeli i spinovali je druga stvar. Izmedju onoga sto ke Gates rekao i onoga sto si ti napisao postoji ogromna razlika, nebo i zemlja. 

A šta je to rekao hajde reci

14 minutes ago, Pavarotti said:

https://faktograf.hr/2019/05/06/provjera-tocnosti-zeli-li-bill-gates-smanjiti-broj-ljudi-na-zemlji/

Dakle, da zakljucimo - Bill Gates nije rekao da ce ubiti/smanjiti 10-15% ljudske populacije. 

Ovo je isto kao i slučaj one australske premijerke ili sta vec kad je (navodno) primila vakcinu kako to tvrde teoreticari urota

• Like 2

Koji SDA portal? Faktograf.hr HR HR HA-ER? 

No, nebitno. Mogao sam jednostavno prepricati tekst bez postavljanja linka. Mogao sam zakaciti brdo americkih portala koji na isti nacin demantiraju gluposti. Ili jednostavno zakaciti yt link njegovog govora. Onda se ne bi imali za sta uhvatiti. Jos jednom da konstatujemo - laz je da je Bill Gates rekao da planira ubiti 10-15 % ljudske populacije. 

Edited by Pavarotti
  • Sad 1

Ovdje sto se procita gluposti od pojedinaca, nigdje se ne procita. 

I svako tjera na svoju stranu. Ovaj prvi veli da su njegovi portali istiniti, ovaj drugi tvrdi da nisu, nego njegovi. I tako u krug. ALI u Bosni je sve statika, ima se vremena za raspravu i ovu beskonacnu petlju gluposti. Ti si glup i jebeni kreten, NE, ti si! Jedno te isto i td.

Please, continue...

Edited by jokesOnYou
  • Like 1
prije 24 minuta, jokesOnYou said:

Ovdje sto se procita gluposti od pojedinaca, nigdje se ne procita. 

I svako tjera na svoju stranu. Ovaj prvi veli da su njegovi portali istiniti, ovaj drugi tvrdi da nisu, nego njegovi. I tako u krug. ALI u Bosni je sve statika, ima se vremena za raspravu i ovu beskonacnu petlju gluposti. Ti si glup i jebeni kreten, NE, ti si! Jedno te isto i td.

Please, continue...

Jel  to ove uvrede upucujes ovima što nose brnjice .Nisu oni loši ljudi već jednostavno isprepadani uglavnom mada i medju  ima psihopata.Ipak nije red da ih vrijedjas 

• Dislike 1
9 hours ago, zudox said:

Jel  to ove uvrede upucujes ovima što nose brnjice .Nisu oni loši ljudi već jednostavno isprepadani uglavnom mada i medju  ima psihopata.Ipak nije red da ih vrijedjas 

https://www.klix.ba/vijesti/bih/tuzlak-koji-je-prezivio-respirator-nisam-vjerovao-ranije-probudio-sam-se-tek-nakon-22-dana/200815111

Nastanak oboljenja COVID-19 uz određene komorbiditete ovog Tuzlaka su dovele u stanje u kojem su mu se ljekari kontinuirano borili za život.

Ajde mi objasni ovo šta znači prostim riječima.Koliko vidim on je već bio teško bolestan od ranije.

• Dislike 1
20 minutes ago, zudox said:

Nastanak oboljenja COVID-19 uz određene komorbiditete ovog Tuzlaka su dovele u stanje u kojem su mu se ljekari kontinuirano borili za život.

Ajde mi objasni ovo šta znači prostim riječima.Koliko vidim on je već bio teško bolestan od ranije.

Tvoj komentar zvuči ovako: ako je teško bolestan onda ne zaslužuje da živi? A ono što sam ja htio reći da zbog ovakvih i sličnih ljudi vrijedi navući masku ako sam u javnom prevozu ili ako sam u trgovini. To je razlika između mene i tebe..

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...