Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

prije sat vremena, zudox said:

Al ga naprica vidi se da si izgleda na spisku ovi humanitaraca.Reci za čovjeka da je dobar koji otvoreno na konferenciji govori da će smanjiti populaciju ljudi na planeti putem vakcina od 10 do 15 % tj ubiti može samo totalno neinformisan ili psihološki poremećena osoba.Odoh oprati ruke i usta spomenuh ime tog pedofila i ubicu Gejtsa.

Ako moze dokaz za ovo masovno ubijanje ljudi? Hvala unaprijed. 

Edited by Pavarotti

Cijela ova situacija izgleda ovako:

2190063_ds_ls-s.jpg

Ovaj vojnik nosi na leđima magarca, ne zato što voli magarca, nego zato što je zona minirana. Ako bi magarac slobodno šetao, svi bi odleteli u vazduh. Držite pod kontrolom magarce u ovoj situaciji, od životne je važnosti

prije 15 minuta, Pavarotti said:

Znam ja sta je Gates rekao. To kako su tvoji i realovi senzacionalisticki portali i trash stranice prenijeli i spinovali je druga stvar. Izmedju onoga sto ke Gates rekao i onoga sto si ti napisao postoji ogromna razlika, nebo i zemlja. 

A šta je to rekao hajde reci

14 minutes ago, Pavarotti said:

https://faktograf.hr/2019/05/06/provjera-tocnosti-zeli-li-bill-gates-smanjiti-broj-ljudi-na-zemlji/

Dakle, da zakljucimo - Bill Gates nije rekao da ce ubiti/smanjiti 10-15% ljudske populacije. 

Ovo je isto kao i slučaj one australske premijerke ili sta vec kad je (navodno) primila vakcinu kako to tvrde teoreticari urota

• Like 2

Koji SDA portal? Faktograf.hr HR HR HA-ER? 

No, nebitno. Mogao sam jednostavno prepricati tekst bez postavljanja linka. Mogao sam zakaciti brdo americkih portala koji na isti nacin demantiraju gluposti. Ili jednostavno zakaciti yt link njegovog govora. Onda se ne bi imali za sta uhvatiti. Jos jednom da konstatujemo - laz je da je Bill Gates rekao da planira ubiti 10-15 % ljudske populacije. 

Edited by Pavarotti
  • Sad 1

Ovdje sto se procita gluposti od pojedinaca, nigdje se ne procita. 

I svako tjera na svoju stranu. Ovaj prvi veli da su njegovi portali istiniti, ovaj drugi tvrdi da nisu, nego njegovi. I tako u krug. ALI u Bosni je sve statika, ima se vremena za raspravu i ovu beskonacnu petlju gluposti. Ti si glup i jebeni kreten, NE, ti si! Jedno te isto i td.

Please, continue...

Edited by jokesOnYou
  • Like 1

prije 24 minuta, jokesOnYou said:

Ovdje sto se procita gluposti od pojedinaca, nigdje se ne procita. 

I svako tjera na svoju stranu. Ovaj prvi veli da su njegovi portali istiniti, ovaj drugi tvrdi da nisu, nego njegovi. I tako u krug. ALI u Bosni je sve statika, ima se vremena za raspravu i ovu beskonacnu petlju gluposti. Ti si glup i jebeni kreten, NE, ti si! Jedno te isto i td.

Please, continue...

Jel  to ove uvrede upucujes ovima što nose brnjice .Nisu oni loši ljudi već jednostavno isprepadani uglavnom mada i medju  ima psihopata.Ipak nije red da ih vrijedjas 

• Dislike 1

20 minutes ago, zudox said:

Nastanak oboljenja COVID-19 uz određene komorbiditete ovog Tuzlaka su dovele u stanje u kojem su mu se ljekari kontinuirano borili za život.

Ajde mi objasni ovo šta znači prostim riječima.Koliko vidim on je već bio teško bolestan od ranije.

Tvoj komentar zvuči ovako: ako je teško bolestan onda ne zaslužuje da živi? A ono što sam ja htio reći da zbog ovakvih i sličnih ljudi vrijedi navući masku ako sam u javnom prevozu ili ako sam u trgovini. To je razlika između mene i tebe..

9 hours ago, zudox said:

Vidiš dogadja se da neka osoba u saobraćaju ubije nedužnog pješake zbog takvih pojedinaca se isplati zabraniti svima da voze auta.Neka se ide pješice kao nekad .Ne vozi ne uvijek isplati se .

Odlicno. Reče ti i Hysteria. U saobraćaju recimo imas veliki skup pravila kojih se moras pridrzavati. Ako ih se ne pridrzavas dobijes kaznu. Zar ne? Ako si usmrtio pjesaka ili drugog ucesnika u saobracaju, puste te kući??? Ili ces u skucaju tvoje greske, na robiju par godina?

prije 2 sati, Fap mašina said:

Kad smo već na temi saobraćaja u doba korone:Sad se moj komšija Hamo priprema za odlazak na more auto oprano sve spakovano,baš eno skida zastavicu sa ljiljanima sa retrovizora u autu kači zastavicu Dinamo!

Takvi bišćani sigurno imaju zastavicu Crvene Zvezde da im se nađe 

Pa nece u Zagreb na more, to mu je gore da stavi nego ljiljane :D

• Haha 1

Ja ne vidim da je ovaj lik bio TESKO bolestan. Gdje to pise? Imao komorbiditet, mozda je covjek imao hipertenziju odnosno povisen tlak, sto je najcesci komorbiditet kod pacijenata korone. Oboljenje sa kojim zivis desetljecima, ali prema teoreticarima je sasvim normalno da ti toga pregore pluca, zavrsis na respirataoru i umres u 40-toj. 

Da se ogradim, nemam pojma kakvu covjek bolest pored korone ima, ali iz ovog teksta nikako ne mozes zakljuciti da je covjek tesko bolestan. 

No ovim genijalcima i kad nadjes primjer zrtve korone covjeka koji je bio zdrav i bez komorbiditeta, onda je to greska doktora, covjek primio pare da ga eutaniziraju i pripisu koroni, posuo ga helikopter nekom kemikalijom ili ga Gatesovi agenti cipirali dok je cekao u redu da plati racun. Uvijek ce se nesto naci. 

Edited by Pavarotti
  • Like 3
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...