Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

prije 18 minuta, Real said:

1.200.000  milijuna ljudi u Berlinu na demonstracijama protiv corone i mjera vlade!

Mediji lažu i negiraju broj demonstranata i pričaju oko nekoliko hiljada i to desničara i nacista!!!

Izgledaju li ovi ljudi kao nacisti?Na TVu čak ništa laufaju gluposti na Kanalima 24 vijesti ntv itd.

Laž,obmana i represija.

Dole svi manipulatori i sve vlade koje vrše reprediju naroda u koristi one world gouverment.

Sad će plaćenicki NGO ološ početi da je to sve laz to neki ravnozemljasi i primitivci ustali da se bune protiv dobrih namjera vlade.

• Like 1
  • Dislike 1
  • Replies 1,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Nije me bilo, manje vise se sve vrti u krug, na ovu temu nisam pisao jer je dosta postova u debelom off-sideu. Moj babo je znao reci sine primitivizam je gori od kuge, za kugu se nadje lijek ali

Buraz dzaba to pises, 90% ljudi ce te smatrati ludjakom i budalom, pogotovo Bosnjo koji je najpametniji uz litru brlje. Bill Gates je otkrio svoje namjere javno u zadnjih par mjeseci, ni ja sam nisam

Posted Images

Njemačka vlada poslala policiju na u međuvremenu 1.300.000 mirnih demonstranata i  zahtjeva da se demonstracija odmah prekine!!! Represalije i strah političara da se ne ponovi 9.novembar.1989 kada je pala vlada istočne njemačke!

Merkilova je učenica starog komunjara honekera i sad joj prpa.

prije 1 minuta, Grunf said:

Dobro, malo si pretjerao,di nadje milion miliona ljudi ;)

Organizatori su potvrdili 1.300.000 ljudi a ti ako znaš njemački slušaj video stream.

Edited by Real
2 minutes ago, Real said:

Njemačka vlada poslala policiju na u međuvremenu 1.300.000 mirnih demonstranata i  zahtjeva da se demonstracija odmah prekine!!! Represalije i strah političara da se ne ponovi 9.novembar.1989 kada je pala vlada istočne njemačke!

Merkilova je učenica starog komunjara honekera i sad joj prpa.

Organizatori su potvrdili 1.300.000 ljudi a ti ako znaš njemački slušaj video stream.

Procitaj sta si ti napisao milion miliona

prije 3 minuta, zudox said:

Sad će plaćenicki NGO ološ početi da je to sve laz to neki ravnozemljasi i primitivci ustali da se bune protiv dobrih namjera vlade.

Na radio stanicama idu izvještaji sljedećeg karaktera:

Više stotina desničara i nacista sa republikancima demonstriraju ulicama Berlina.

Neki pričaju par hiljada teoretičara zavjere bla bla bla.

Procitaj sta si ti napisao milion miliona

1.300.000 naravno .

Gledajte livestream ljudima pun racku laži ,obmana i tlačenja.

• Like 1
prije 23 minuta, Grunf said:

@Real ja sam mislio da je tebe korona pokosila, nije te bilo odavno sa tvojim ispadima. Zašto se toliko bojis korone? 

Dobro je Grunfe,nećemo opet o tome bitno je da je njemački narod skužio da je dosta laži ,prevare i manipulisanja.

Bošnji treba još vremena da to skuži.

Policija je upozorava demonstrante da je demonstracija prekinuta,demonstrantima je dosta,svejedno i hebe im se pa neka probaju toliku masu skloniti s ulice.

Nadam se da je propagandistički sistem merkelove propao i da će pobjeći u paragvaj gdje ima ranč i svoju bazu.Večeras ide ova masa na Reichstag i tražiće ostavku vlade s merkilovom.

prije 8 minuta, Real said:

Dobro je Grunfe,nećemo opet o tome bitno je da je njemački narod skužio da je dosta laži ,prevare i manipulisanja.

Bošnji treba još vremena da to skuži.

Policija upozorava demonstrante da je demonstracija prekinuta,demonstrantima je dosta,svejedno i hebe im se pa neka probaju toliku masu skloniti s ulice.

Nadam se da je propagandistički sistem merkelove propao i da će pobjeći u paragvaj gdje ima ranč i svoju bazu.Večeras ide ova masa na Reichstag i tražiće ostavku vlade s merkilovom.

Meni bi bilo drago da su skuzili ali ocigledno nisu, par hiljada neonacista ne cini svu njemacku populaciju od cca 83 miliona ljudi

Ti si ćorav i mozak ti je ispran ! Neonacisti na demonstracijama crnci,kinezi, arapi .

Neću s tobom više diskutovati jer nemaš pojma o političkim dešavanjima i manipulacijama.(george orwell 1984.)

• Like 1
Just now, Real said:

Ti si ćorav i mozak ti je ispran ! Neonacisti na demonstracijama crnci,kinezi, arapi .

Neću s tobom više diskutovati jer nemaš pojma o političkim dešavanjima i manipulacijama.(george orwell 1984.)

Ahaaaa arapi, crnci, kinezi sve sami domicilni Nijemci kako ti rece, mislim da ima i balkanaca, izvini, pogrešno sam te razumio. Jos jednom izvinjavam se

Možete se sprdati sa onima koji ne pripadaju ovcoidima.S kim sam god pričao sa nijemcima ne vjeruju u ovu covid laž. Real nemoj se nervirati ima ovdje onih koji naivno misle da im država misli sve najbolje kao i oni koji namjerno rade na uništenju ljudi.Kamo sreće da je ova naša cirkus vlada uložila toliko napora da zadrži ljude i obezbijedi uslove za normalan život koliko u ovu laž oko virusa.

• Like 1
25 minutes ago, zudox said:

Veoma podlo

Ja i ti se neslazemo na ovoj temi i nemam s tim problema a koliko vidim nemas ni ti. Ali Real je shizofrenik za kakve si i sam rekao da kvare istinu svojim teorijama urote (chipiranja vakcinama,sirenje virusa 5g mrezom,kontrola i ubijanje ljudi putem istog chipa) i oko tog smo se slozili i ja i ti jos prije mjesec dana na ovoj temi. Zar ne? On dodje kao ubačeni element koji hoce da razvali svaku raspravu ovdje bas kao i 5gfobičari na fb grupi o migrantima. Kad mu ponestane argumenata onda pređe na vrijeđanje

• Like 1

Nakon prevara sa svinjskom te ptičjom gripom te prodajom vakcina tami flu čiji je suvlasnik Donald Ramsfeld koji je zaradio milijarde i mnogim prevarama svjetskih psihopata i moćnika ne mogu vjerovati da neko nasjeda i dalje na sve ovo. Na čitavom kantonu je navodno umrlo 10 tak ljudi i to svi sa kroničnim bolestima. Vjerujete Sebijinim testovima a zna se da ta familija uništava državu skoro 30 godina zbog svoje pohlepe. Da je tolika opasnost i pandemija kako plaćenički mediji forsiraju bilo bi najmanje 5 hiljada ljudi umrlih u Bihaću . Nasuprot tome na zaraznom odjelu ima par ljudi sa lakšim simptomima koji veze nemaju s tim i ne bi veceras svirao Rock ko fol da je tako. Kad vidim da ljudi masovno oboljevaju oko mene neće me biti teško ubjediti da su krizni štabovi u pravu. Pa zar je moguće da niko od 10 -15 hiljada migranata nije zaražen iako uživaju u prljavštini i smeću. Barem treba biti parlamentaran pa ne ponižavati ljude koji se ne slažu s tim a uljudno razgovarati sa članovima foruma koji bi prodali svoju familiju ,grad i kanton za šaku eura.

• Dislike 1
  • Aferim! 1

Ni ja nevjerujem Sabijinim testovima kako ti kažeš, odnosno kineskim testovima. Ni Nijemci im ne vjeruju. Zašto? Hajde da povedemo polemiku jer je zanimljiv dio ovog problema kineski testovi koji se koriste kod nas a koje recimo Nijemci ne priznaju? Zbog čega ih nepriznaju?

prije 6 sati, Grunf said:

Dobro, malo si pretjerao,di nadje milion miliona ljudi ;)

Ma skupilo se 20 hiljada, a berlinska policija je čak objavila da se se radilo o 17 hiljada što je smiješna cifra za Berlin

Za sve moji poznaju njemački u ovom videu je sve rečeno o 5g,nanopartiklima koje nam žele ubrizgati putem vakcine ( svaka 3 mjeseca vakcinacija) i upravljanjem našim otijelima i umom.

Ko ne zna njemački a poznaje engleski neka prati u videu engleske nazive i ide na stranicu WORLD ECONOMIC FORUM tamo postoji p(l)anDemijski tkz. Plan koji se uveliko sprovodi a mi nemamo pojma,ili se neki prave mutavi,ili se dovoljno ne transformišu.

U planu je redukcija stanovništva putem sterilizacije preko genetski manipuliranih partikala koji reagiraju na zračenje 5g mreža i upravljanje ljudima putem tih nano codova u tinelu poput zombija koji su bezvoljni i bez vlastitog korištenha uma dovoljni za proizvodnju.Čak se ide toliko daleko da se planira ljudski inžinjering koji će genetskim manipulacijama stvoriti labaratorijskog čovjeka kojeg elite trebaju,zombi koji će raditi i neće imati nikakva prava,mišljenje,ili što drugo.

https://youtu.be/wYf-3PhzAJM

• Dislike 1
  • Haha 1
prije 19 minuta, Real said:

Za sve moji poznaju njemački u ovom videu je sve rečeno o 5g,nanopartiklima koje nam žele ubrizgati putem vakcine ( svaka 3 mjeseca vakcinacija) i upravljanjem našim otijelima i umom.

Ko ne zna njemački a poznaje engleski neka prati u videu engleske nazive i ide na stranicu WORLD ECONOMIC FORUM tamo postoji p(l)anDemijski tkz. Plan koji se uveliko sprovodi a mi nemamo pojma,ili se neki prave mutavi,ili se dovoljno ne informiraju.

U planu je redukcija stanovništva putem sterilizacije preko genetski manipuliranih partikala koji reagiraju na zračenje i frekvenciju 5g mreža i upravljanje ljudima putem tih nano codova u tijelu poput zombija ( kao sadašnji Smartphoni će svako moći biti manipulisan) koji su bezvoljni i bez vlastitog korištenja uma dovoljni za proizvodnju.Čak se ide toliko daleko da se planira ljudski inžinjering koji će genetskim manipulacijama stvoriti laboratorijskog čovjeka kojeg elite trebaju,zombi koji će raditi i neće imati nikakva prava,mišljenje,ili što drugo.

https://youtu.be/wYf-3PhzAJM

Dopuna i ispravke pravopisa,hebi ga ide sve na brzaka.

prije 11 sati, zudox said:

👍 sve su to "teoretičari zavjere".

Mislim da za većinu ljudi i više nije potrebna manipulacija sa 5g i vakcinama,oni su svoj mozak i um već odavno sami sahranili da počiva u miru i nisu ga u stanju više koristiti čak  i kad im nacrtaš,naslikaš,daš vizualni i tonski materijaj i daš im pisane dokaze.Oni to gledaju očima ali nisu u stanju da protumače i odustaju brzo,jer ih to previše zamara.To je kao kad rješavaš test od mense pod vremenskim pritiskom,sve ti onda izgleda prekomplikovano i abstraktno čak i oni najbanalniji zadatci.

Edited by Real
  • Like 2
  • Dislike 1

image.png.1a4b5b1c77337c37c8f9b9d0fb9f11e1.png

Dokaz kako lažu mediji i državni organi u svijetu u ovom slučaju u njemačkoj!

Svi mainstream mediji govore o istoj brojci naime o 20000 ljudi jučer koji su se okupili u Berlinu na demonstracijama iako je stvarni broj bio preko milijun tj. prema izjavama organizatora oko 1.300.000 ljudi.

To pokazauje usporedba ove dvije slike gore parada ponosa 2001 sa preko milijun učesnika,dole isto mjesto slikano iz još više perspektive jučer u Berlinu na kojoj se vidi da je broj učesnika u najmanju ruku isti ako ne još veći znači daleko preko milijun ljudi,ali mediji mažu ljudima oči i govore o jadnih 20.000 ljudi!

Na demo stracijama su bili svi stanovnici njemačke bez obzira na boju kože porijeklo ili zemlje porijekla.Od lijevičara do desničara a 95 izmješanog normalnog stanovništva svi skupa bez problema!Programm do obustave od strane policije je vodio tamnoputi moderator,pjevao tamnoputi muzičar itd.

Indoktrinirani mediji i njihovi sljedbenici kao i neki ovdje na forumu su pokušali da predstave kao neonacističku demonstraciju s komentarima ovdje na forumu "nečini njemačko stanovništvo nekoliko hiljada neonacista"!

Zitat:

"Mir je moguć samo kroz slobodu, sloboda samo kroz istinu. Dakle, neistina je zapravo zlo, ono koje uništava svaki mir: neistina od vela do slijepog nonšalanta, od laži do unutarnje besramnosti, od nepromišljenosti doktrinarnog fanatizma, od neistinitosti pojedinca do neistinitosti javne države."

Karl Jaspers (1883-1969), Zahtjevi za mir - 1958

prije 17 sati, Grunf said:

Meni bi bilo drago da su skuzili ali ocigledno nisu, par hiljada neonacista ne cini svu njemacku populaciju od cca 83 miliona ljudi

• Like 1
  • Dislike 1
prije 9 minuta, JEDNA JEDINA said:

Zdravo

Zna li mozda neko kako do BiH sa Njemckim pasosom, na granici bi trebao korona test ne stariji od 48 sati, ali od pocetka testa tj. uzimanja obrisa uzorka i do konacnog nalaza vec prode 48 sati.

Svaka pomoc bi dobro dosla.

Računa se vrijeme od labaratorijskog nalaza tj izdavanja testa!

U BiH obavezno napraviš test na dolasku i ako ostaješ više dana pred odlazka iz BiH.

Moj rodjak iz Austrije bez problema u BiH i natrag s takim načinom.

Test je najveća glupost,ti napraviš test recimo u 13:00 i oni šalju u labaratoriju i ti si negativan.

Međutim poslije pravljenja testa u 13:02 minute izlaziš iz ambulante i na vratima ti jedan kihne u facu s pozitivnim testom a da i nezna jer je došao i sam praviti test i tu prenese virus na tebe i već dvije minute poslije si pozitivan,a tvoj nalaz prije dvije minute negativan!!!

To je sve g,upost i manipulacija ljudima.

Edited by Real
  • Like 1

Samo da dodam kako njemacka policija tuče narod a ovamo kritiziraju druge.Bolje da se poklope i šute.Zalete se ko vukovi medju narod i grabe kao zvijeri nisu to nikakvi huligani već ozbiljni ljudi 50-60 godina.Titina policija je bila humanija čak i ova naša ima respekt i do koje granice ide.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...