Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nije me bilo, manje vise se sve vrti u krug, na ovu temu nisam pisao jer je dosta postova u debelom off-sideu. Moj babo je znao reci sine primitivizam je gori od kuge, za kugu se nadje lijek ali

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Posted Images

dr. Larry Palevsky nije naučnik nego holistički pedijatar koji zapravo vodi Wellness centar i  u službi je ortodoksnih židova (koji se skoro i poput Amiša protive nauci). Neću ići dalje jer ćemo se opet vratiti na priču o vakcinama i autizmu a već sam rekao svoje mišljenje

I na to tvoje real većina će se ovdje nasmijati smatrace da  fantaziras.U njemačkoj zabranjene demonstracije protiv korone i drakonskih mjera zbog pandemije .Država se ko fol brine za zdravlje  ljudi.Pocelo je.  

Stvarno ima likova kojima nikako nije lahko. Ne mozes vjerovati u koji ljudi stadij dodju, jebo ti Balkanski Spijun,, opsesije, teorije zavjere, iskljucivi do neba,  sve znaju..

Ovo je vise rubrika za ove koji preskacu terapije, da malo ovdje ispusu. Sva baza za bilo kakav normalan dialog je besmislena.

Mada su ove teorije zavjere dobile podlogu kroza amerckog predjsjednika i fox news, tako da su nabas u mainstream-u. Trump je napavio par organizacija na toj bazi. Bukvalno kazu sve sto cujete u medijima je obrnuto onom sto jeste. Let iznad kukavicijeg gnijezda.

• Like 1

U Europi kao i nigdje na svijetu vise nema Karantena policijskih satova i ostalog budite bez brige. A i ovo stanje na granicama ce polako popustiti za koju sedmicu. U sustini ovdje se laze iz centra u Sarajevu o broju zarazenih kod kojih je utvrdjeno prisustvo virusa dok mediji koriste drugu formu broj oboljelih od covid 19 sto nije tacno 90 % ljudi koji imaju virus nemaju nikakvih simptoma . Ja osobno samo vjerujem krvnom testu nalazu a ovi brisovi i centrifuge nisu pouzdani nikako . Treba se cuvati drzati odstojanje i cekati vakcinu koja ce namam se rijesiti ovaj problem i da mozemo nastaviti dalje sa normalnim zivotom.

• Like 1
2 hours ago, Barba said:

U Europi kao i nigdje na svijetu vise nema Karantena policijskih satova i ostalog budite bez brige. A i ovo stanje na granicama ce polako popustiti za koju sedmicu. U sustini ovdje se laze iz centra u Sarajevu o broju zarazenih kod kojih je utvrdjeno prisustvo virusa dok mediji koriste drugu formu broj oboljelih od covid 19 sto nije tacno 90 % ljudi koji imaju virus nemaju nikakvih simptoma . Ja osobno samo vjerujem krvnom testu nalazu a ovi brisovi i centrifuge nisu pouzdani nikako . Treba se cuvati drzati odstojanje i cekati vakcinu koja ce namam se rijesiti ovaj problem i da mozemo nastaviti dalje sa normalnim zivotom.

Slazem se i ja. Ja sam vec na pocetku napomenuo i jos par puta kasnije a evo i sada da nisam negator postojanja virusa, da nisam negator potencijalne opasnosti od virusa vecinom po stare i bolesne ali i zdrave ljude u izuzetnim slucajevima ali sam također rekao da nevjerujem ovim sranjima od kineskih testova. Inače nevjerujem ničemu što ima na sebi ono "Made in China" jer je apsolutno sve jeftino (kvalitetom) i nepouzdano. Inače, sve potencijalne nove mjere koje bi tek došle ili će doći su samo alibi za prikrivanje već učinjenih grešaka nadležnih institucija (krizni štab se kaže ako se ne varam)

Ja sam ove sedmice bio u Belgiji, Holandiji I Njemackoj I mogu reci samo da zemlje bivse  juge I kako vidim iz medija istocni blok su pod pritiskom.

Uopste covjek ne zna da je usao iz njemacke u belgiju ili iz belgije u holandiju jer nema apsolutno  nikakvih punktova  granica ili  slicno.

Sad kad krenenes na put dovoljno je samo reci na granici da ides u Belgiju I prodjes sve drzave bez ikakvih problema bez testa bez icega.

Moje misljenje je na kraju da 90% ove situacije je proizaslo iz mediske  hajke I nekih senzacionaliatickih naslova a sve radi klikova.

Jer jednostavno ko napise vise nekih clanaka o katastrofama a vezano za covid bice citaniji.

Ja ne tvrdim  da bolest ne postoji ali mislim da nije to toliko strasno a vrijeme ce pokazati

• Like 1

Nema to veze sa "istocnim blokom" nema granica između EU članica odavno. Malo su pritisli Hrvate sad jer ovi nisu u šengenu još uvijek te je lako kontrolirati odlazak građana EU u zemlje van šengen zone.

2 hours ago, Grunf said:

Nema to veze sa "istocnim blokom" nema granica između EU članica odavno. Malo su pritisli Hrvate sad jer ovi nisu u šengenu još uvijek te je lako kontrolirati odlazak građana EU u zemlje van šengen zone.

Znam ja da nema granica odavno ali kad ulazis is Slovenije u Austriju imas kontrole a isto tako iz Austrije u Njemacku , gdje imaju satori gdje se radi testiranje itd.

1 hour ago, zudox said:

Gledajte malo šta radi ova tzv demokratska policija nema obzira ni prema djeci

Zbilja mi drago što mi na USK imamo ovakvu policiju koja još uvijek brine o svojim građanima

Svaki Virus i Bolest u ljudskoj historiji se javljala na jednoj teritoriji istovremeno. Može se desiti da kasnije pređe na drugu teritoriju ali tad na prethodnoj prestane postojati, i može trajati godinama.

Mi danas imamo jedinstven slučaj u historiji da bolest hara u sve i jednoj zemlji svijeta istovremeno.

TO NIJE MOGUĆE NI TEORETSKI

TO NIJE BLACK DEATH nije uspio, NI ŠPANSKA GROZNICA ... nikooo

Šta to znači?

Da je Korona Virus jedna globalistička farsa sa sumnjivim namjerama i ciljevima. 

• Like 1
  • Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...