Jump to content
FORUM
Grunf

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

Znaci li to da bi u BiH mogao ući bez testa pa tek onda uraditi test. Jer su mi na granici na moj tel. poziv odgovorili da treba obavezno poloziti korona test ne stariji od 48 sati pri ulasku u BiH

46 minutes ago, Real said:

Računa se vrijeme od labaratorijskog nalaza tj izdavanja testa!

U BiH obavezno napraviš test na dolasku i ako ostaješ više dana pred odlazka iz BiH.

Moj rodjak iz Austrije bez problema u BiH i natrag s takim načinom.

Test je najveća glupost,ti napraviš test recimo u 13:00 i oni šalju u labaratoriju i ti si negativan.

Međutim poslije pravljenja testa u 13:02 minute izlaziš iz ambulante i na vratima ti jedan kihne u facu s pozitivnim testom a da i nezna jer je došao i sam praviti test i tu prenese virus na tebe i već dvije minute poslije si pozitivan,a tvoj nalaz prije dvije minute negativan!!!

To je sve g,upost i manipulacija ljudima.

Pa zato služe maske i zato se drži distanca.

• Like 1
  • Haha 1

37 minutes ago, JEDNA JEDINA said:

Znaci li to da bi u BiH mogao ući bez testa pa tek onda uraditi test. Jer su mi na granici na moj tel. poziv odgovorili da treba obavezno poloziti korona test ne stariji od 48 sati pri ulasku u BiH

Neznaci, nemozes uci u BiH kao strani drzavljanin bez negativnog testa i ne mora biti PCR

22 hours ago, Grunf said:

Dobro, malo si pretjerao,di nadje milion miliona ljudi ;)

Ma kakav milion (po policijskom izvjestaju oko 34 hljade).Puno njih je organizovano iz drugih gradova doslo. Demo je bio na 1000 ucesnika dozvoljen.Danas javljaju da  organizatoru tuzba i sankcije slijede. Berllin je grad sa 3.5 miliona stanovnika + 500 hiljada sto dnevno, neki poslovno a neki kao turisti borave tako da medju tom masom uvijek se neka hiljada budala nadje (sto radikalne strane te takve naravni za svoju svrhu koriste). 

• Dislike 1

prije 26 minuta, rucica1 said:

Ma kakav milion (po policijskom izvjestaju oko 34 hljade).Puno njih je organizovano iz drugih gradova doslo. Demo je bio na 1000 ucesnika dozvoljen.Danas javljaju da  organizatoru tuzba i sankcije slijede. Berllin je grad sa 3.5 miliona stanovnika + 500 hiljada sto dnevno, neki poslovno a neki kao turisti borave tako da medju tom masom uvijek se neka hiljada budala nadje (sto radikalne strane te takve naravni za svoju svrhu koriste). 

Ti si meni presmiješna,sigurno si gledala Tagesschau ili heute journal i marionetu slomku.

Indoktrinacija je očigledno već učinila svoje čim ne vjeruješ više svojim čulima!

https://www.bitchute.com/video/7xGtNgPXcjDF

• Dislike 2

Kako nema komentara na moj zadnji video nije na njemu dr Nestorovic  vec drugi.Grunf šta kažeš na govor ovih ljudi na videu ima li istine ili su i oni teoretičari zavjere.

• Dislike 1

1 hour ago, zudox said:

Kako nema komentara na moj zadnji video nije na njemu dr Nestorovic  vec drugi.Grunf šta kažeš na govor ovih ljudi na videu ima li istine ili su i oni teoretičari zavjere.

Grunf se sprema na godisnji. Čim stignem na odredište pogledat ću 

Ova Marija S. sa čijeg yt kanala zuhdija postavlja videe o Coroni ima i desetina videa o ravnoj zemlji, antivaxxer temama, tvrdi da šume ne postoje, sport je sredstvo ispiranja mozga, kravlje mlijeko je nezdravo, 5G ubija itd itd...

• Haha 1

prije 26 minuta, Hysteria said:

Ova Marija S. sa čijeg yt kanala zuhdija postavlja videe o Coroni ima i desetina videa o ravnoj zemlji, antivaxxer temama, tvrdi da šume ne postoje, sport je sredstvo ispiranja mozga, kravlje mlijeko je nezdravo, 5G ubija itd itd...

Ma to sam uzeo nešto najlakše za postaviti nego histerija koliko vas plaćaju mjesečno za unošenje pomutnja i skrivanje istine.Koliko je love mjesecno jel po satnici ili postovima plaćeno.

• Like 2
  • Dislike 1

prije 1 sat, zudox said:

Vidim pojavljuje se NGO ekipa neka nova lica sa očekivanim nastupom .

Cipiracemo te, nema ti bijega. Naredba je stigla direktno od Gatesa...

• Dislike 1

prije 2 sati, zudox said:

Ma to sam uzeo nešto najlakše za postaviti nego histerija koliko vas plaćaju mjesečno za unošenje pomutnja i skrivanje istine.Koliko je love mjesecno jel po satnici ili postovima plaćeno.

Ljudi gušteri, Soroš i Gates plaćaju najbolje, pedofili i pederi bi da plate u naturi a farmaceutska mafija u RFID čipovima, ali vjeruj nije to ni blizu koliko ova Marija i slični zarade na vama prodavajući maglu

• Haha 1

prije 6 sati, rucica1 said:

Rekao sam ti već nekoliko puta: ne gledaj samo ARD i ZDF to su državno propagandistički mediji koji lažu i obmanjuju narod!!!

Evo ti još jedan dokaz kojeg nećeš moći pogledati na "ARD i ZDF" pa ti i dalje valjaj gluposti.

https://youtu.be/ICaW2EqsIig

Edited by Real
  • Dislike 2

Neka obore te dokaze ako su laž.Da vidimo gejts bio redovan gost na onom epstainovom pedofilskom otoku zajedno sa svojim suradnicima. Zatim onaj Fauci redovan gost .Mnogi sa Robert Kocha  sustavno usvajali i iskoristavali djecu i ja sad treba da vjerujem tim ljudima a spisak je podugacak. Posebno je interesantno da većina predsjednika i dužnosnika nema djece i da od njih ocekujem da dobro misle mojoj.  

• Like 2
  • Dislike 1

Zuhdija prvo postavi dokaze pa onda traži da ih neko obori. Bill Gates i Fauci nikad nisu bili na Epsteinovom pedofilskom otoku, niti je Faucijeva žena sestra od Epsteinove saradnice Ghislain. I kakve veze uopće Fauci ima sa nama ovdje? Naletio si na fake news nažalost. A ako ti je to, koliko neki dužnosnik ima djece bitno mjerilo onda razmisli da preseliš u neku afričku zemlju gdje kralj ima desetak žena i stotine djece

prije 17 sati, zudox said:

Neka obore te dokaze ako su laž.Da vidimo gejts bio redovan gost na onom epstainovom pedofilskom otoku zajedno sa svojim suradnicima. Zatim onaj Fauci redovan gost .Mnogi sa Robert Kocha  sustavno usvajali i iskoristavali djecu i ja sad treba da vjerujem tim ljudima a spisak je podugacak. Posebno je interesantno da većina predsjednika i dužnosnika nema djece i da od njih ocekujem da dobro misle mojoj.  

Zudox pusti ove maloumne i plaćene,džaba dokazivati oni su se podredili đavolima i prodali duše za šaku o'jra!

Oni nevjeruju sami sebi kako će vjerovati tebi,meni ili drugima.Isto ko u George Orwell 1984:" https://youtu.be/Wl4kt4kUE88

Kill-Bill je bio itekako gost Epsteina.

https://www.msn.com/de-ch/nachrichten/international/das-schmutzige-geheimnis-von-bill-gates/ar-AAH2olB

Citat:

Gates' Name tauchte auch in den Flugprotokollen für Epsteins Privatflugzeug auf, das als Lolita Express bezeichnet wurde. Als Reaktion auf diese Geschichten liess ein Sprecher der Bill and Melinda Gates Foundation gegenüber dem Boulevard-Medium «Daily Mail» verlauten, dass Gates keine finanzielle oder philanthropische Verbindung zu Epstein habe.

Gatesovo ime pojavilo se i u letjelicama leta za Epstein-ov privatni avion, koji se nazivao Lolita Express. Kao odgovor na te priče, portparoli Fondacije Bill and Melinda Gates rekli su tabloidu Daily Mail da Gates nema finansijske ni filantropske veze sa Epsteinom.

New York Times:

https://www.nytimes.com/2019/10/12/business/jeffrey-epstein-bill-gates.html

• Like 1

On 30. 07. 2020. at 19:08, Rijecanin said:

Poznanik iz Bergama umro prije 3 mjeseca  od korone u 47.godini zivota, trcao maraton, nije pusio, nikakve kronicne bolesti, jednostavno organizam je tako reagirao i nitko nezna kako ce mu organizam reagirati , nekome ce to biti kao simptomi gripe a netko ce se boriti za zivot. Ne pada mi na pamet podcjenjivati ovakvo nesto i nisu mi jasni ljudi koji kazu da je to sve izmisljeno, da li ste svjesni u kakvom su stanju zdravstveni sustavi u ovim krajevima, covjece u Rijeci je i prije korone u 2 bolnice falilo 146 medicinskih sestara, sad zamisli situaciju da dode samo 50 teskih bolesnika, sustav ce se raspasti jer nemas ni dovoljno anesteziologa niti kvalificiranih sestara koje to mogu voditi intenzivnu njegu, upravo zbog toga treba se paziti sto je vise moguce.

Svako misli da je zdrav dok se ne pregleda detaljno.Imaš na destine hiljada raznih  bolesti tj. Dg. i nema na svijetu jednog čovjeka da je 100% zdrav,to je genetski praktično nemoguće.

17.000 ili "par hiljada" kako tvrde neki ovdje na forumu,slijepi sljedbenici režima i medija.

Ha ha ha, to ko tvrdi poslije ovog videosnimka koji traje u realnosti pune 84 minute ali je ubrzan na 2 minute da bi se prikazala masa i masa demonstranata koji idu samo ovom jednom ulicom kroz Berlin,a još bez onih učesnika koji su direktno otišli na ulicu prema "Siegessäule" gdje su bile montirane bine svakih stotinjak merara sa bilboardima njemu nije više za pomoći.Tu ne bi više mogao pomoći ni pokojni Tale niti Dr. Šakić.Hajde što plaćenici i sljedbenici lažu narod i druge,al u svemu tome je najgore što lažu same sebe.

https://politikstube.com/17-000/

Da je covid tako zarazan kao što ga političari i mediji žele prikazati onda bi ovih 1.300.000 demonstranata moralo za dvije sedmice zaraze 13.000.000 ljudi u najmanju ruku po ciheloj njemačkoj i neka je rata 10% smrtonosna onda bi za 4 sedmice moralo umrti 1.300.000 ljudi najmanje.

"Sve je laž,samo pusta laž, sve je laž osim smrti"

D.D. Merlin

• Like 1

Detaljan policijski izvještaj na  https://www.berlin.de/polizei/polizeimeldungen/pressemitteilung.968142.php mislim nema smisla više se na ovo više vraćati, za nekog ko vjeruje u ljude guštere se može očekivati da vidi 65x više ljudi nego ih je stvarno bilo 

prije 5 sati, Real said:

Svako misli da je zdrav dok se ne pregleda 

Ti si najbolji primjer za to 

• Like 1
  • Haha 1

Mašinerija produzenata tkz. Korona virusa i režiseri drugog talasa su počeli da prizivaju tkz. drugi talas korone ( a gdje je bio uopće prvi ?).Na internetu ukucajte drugi talas i ubazite pretragu zadnje sedmice i vidjećete da je plan do konačnog kolapsa ove sedmice upravo pokrenut,nešto prije nego su mislili jer se narod u evropi počeo da budi iz medijsko-državne propagande i želi se spriječiti da se još više ljudi osvijesti!U njemačkoj su političari opomenuti velikim brojem demonstranata 1.8 i razmatraju kako da zabrane demonstracije koje su ustavno svakom njemcu zagarantovane.Diktatura je svakoga dana očiglednija.

https://www.slobodnaevropa.org/a/novi-udar-korona-virusa-u-evropi-/30755560.html

Plan se ovaj put pokreće iz francuske,njemačka slijedi,italija a potom austrija,slovenija,hrvatska itd. od augusta će se proglasiti u njemačkoj tkz. Lockdown s ciljem totalnog dokrajčenja prije svega njemačke privrede koja na svojim leđima nosi EU.Broj firmi koje će u stečaj je već oko 30% ,ponajviše hoteli,restorani,trgovine koje nisu nužno potrebne za život ( namještaj,textil,sport,itd).Za uzrok tj. razlog tkz. drugog talasa se uzima godišnji odmor u evropi kao izgovor represalija jer se narod ko biva zarazio na odmoru.Granice u evropskim državama će biti potom biti za nekoliko tjedana zatvorene po nalogu rotšildovih sluga Kill-Billa,NGOa,WHOa i ostalih.

Kada evropska a potom USA ,azijska i ostale ekonomije propadnu ti scenaristi koji su pisali scenarij svega će izbaciti "jedino postojeće riješenje" za sve koje će se zvati "one world gouverment" jer će se propagirati da  su granice i nacionalne države jedan od najvećih kočnica za rješenje krize! Ljudi koji ne znaju što ih očekuje će to prihvatiti bez otpora jer neće imati drugog izlaza iz krize.Taj tkz. izlaz će biti najveća obmana svijeta i ujedno porobljavanje te uspostavljanje konačnog cilja tkz. ELITE.

https://tottnews.com/2020/04/09/gates-family-eugenics-covid-19/

Ko se trenutno sprema na godišnji moglo bi mu se desiti da se nađe zatvoren u drugoj zemlji i mora u tkz. karantenu.

Od kraja godine na proljeće se planira nasilno cijepljenje sa vakcinom na bazi mRNA.

Vakcina se sastoji od mRNA. MRNA (engl. Messenger RNA), se naziva i glasnik RNA, je jednolančana ribonukleinska kiselina (RNA), koja sadrži genetske informacije za izgradnju proteina u ćeliji kao transkript sekcije deoksiribonukleinske kiseline (DNK) koji pripada genu.

Ako se vakcina da nekom a taj neko slučajno ima jednu drugu infekcija u tijelu vakcinisanog s nekim drugim virusom RNA ( kojih ima mnogo a da i sami ljudi ne znaju da je imaju), može se reverzna transkriptaza ponovno napisati mRNA u DNK i integrirati je u ljudski genom i tako pokrenuti neku tešku autoimunu bolest koja će biti kobna za mnoge. Tako se reducira stanovništvo bez metaka,ratova i ostalih načina koji su očigledni.Eugeničari,Kill-Bill i ostali bi tako mogli doći na svoj cilj i reducirati stanovništvo po planu na nekih 500 milijuna  u cijelom svijetu.Sada neki misle da su posebno korisni i da će biti pošteđeni jer su uveliko bili njihove sluge i uvlačili im se u dupe ali neće oni su samo kokateralna šteta na putu ostvarenja njihovog plana.

Trenutno je skoro 8 milijardi ljudi na planeti što znači da će svaki 16-ti  odprilike moći preživjeti.

https://www.worldometers.info/world-population/

Treba računati da će na životu ostati samo visokoproduktivni,i za njih korisni ljudi od kojih će veliki broj biti bezskrupolozni solderi koji će im osiguravati sistem od onih običnih produktivnih i predanih sistemu.Taj sistem se isprobava već u kini!

"Kina stvara digitalni sistem bodova za "bolje" ljude
Račun za digitalne bodove trebalo bi uvesti u cijeloj državi u Kini i razlikovati dobre građane od loših. Međutim, socijalna evaluacija pojedinca ima dalekosežne posljedice za njegov život."

https://www.heise.de/newsticker/meldung/China-schafft-digitales-Punktesystem-fuer-den-besseren-Menschen-3983746.html

Za neke od vas je ovo naučna fantastika,ili teorija zavjere a vi kako hoćete,razmislite,uključite ono malo mozga što ga nije  dosad pojeo smartphone i društvene-državne mreže, pa se zapitajte što vam slijedi ukoliko se ne probudite iz agonije i indoktrinacije državnih i mainstream medija koji su vazali i to oni najmanji rotschildima,NGOima,WHOu,Gates-u i još onim koji su veći od njih.Upitajte se koliko ste vi i vaši najdraži mali u tom lancu i dali postoji mogućnost da budete vi jedan od svakog 16-og koji će eventualno biti izabran za slugu sistema da bi preživio kao zombie bez svake slobode i dostojanstva,a što će biti s vašom familijom,djecom,očevima i majkama koji su samo balast za taj sistem,da li će i oni biti te "sreće" da budu "pošteđeni" da budu sluge sistemu,šanse su nikakve.

Kako kaže ona stara narodna "Bože kćeri da te aga uzme,al cigani se oko kuće šeću"!

Sad opalite minusima i uvredama ali ja vam želim samo najbolje i da se probudite jednom,vrijeme u pješčanom satu je samo pa isteklo!

Pozdrav.

Real ljudi jednostavno ne mogu zamisliti da neko može biti toliko zao.Naravno imamo ovdje koji znaju sta rade ali im je slatka lova ne znajući da će i oni doći na red.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...