Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 1,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nije me bilo, manje vise se sve vrti u krug, na ovu temu nisam pisao jer je dosta postova u debelom off-sideu. Moj babo je znao reci sine primitivizam je gori od kuge, za kugu se nadje lijek ali

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Buraz dzaba to pises, 90% ljudi ce te smatrati ludjakom i budalom, pogotovo Bosnjo koji je najpametniji uz litru brlje. Bill Gates je otkrio svoje namjere javno u zadnjih par mjeseci, ni ja sam nisam

Posted Images

On 04. 08. 2020. at 21:49, Real said:

Mašinerija produzenata tkz. Korona virusa i režiseri drugog talasa su počeli da prizivaju tkz. drugi talas korone ( a gdje je bio uopće prvi ?).Na internetu ukucajte drugi talas i ubazite pretragu zadnje sedmice i vidjećete da je plan do konačnog kolapsa ove sedmice upravo pokrenut,nešto prije nego su mislili jer se narod u evropi počeo da budi iz medijsko-državne propagande i želi se spriječiti da se još više ljudi osvijesti!U njemačkoj su političari opomenuti velikim brojem demonstranata 1.8 i razmatraju kako da zabrane demonstracije koje su ustavno svakom njemcu zagarantovane.Diktatura je svakoga dana očiglednija.

https://www.slobodnaevropa.org/a/novi-udar-korona-virusa-u-evropi-/30755560.html

Plan se ovaj put pokreće iz francuske,njemačka slijedi,italija a potom austrija,slovenija,hrvatska itd. od augusta će se proglasiti u njemačkoj tkz. Lockdown s ciljem totalnog dokrajčenja prije svega njemačke privrede koja na svojim leđima nosi EU.Broj firmi koje će u stečaj je već oko 30% ,ponajviše hoteli,restorani,trgovine koje nisu nužno potrebne za život ( namještaj,textil,sport,itd).Za uzrok tj. razlog tkz. drugog talasa se uzima godišnji odmor u evropi kao izgovor represalija jer se narod ko biva zarazio na odmoru.Granice u evropskim državama će biti potom biti za nekoliko tjedana zatvorene po nalogu rotšildovih sluga Kill-Billa,NGOa,WHOa i ostalih.

Kada evropska a potom USA ,azijska i ostale ekonomije propadnu ti scenaristi koji su pisali scenarij svega će izbaciti "jedino postojeće riješenje" za sve koje će se zvati "one world gouverment" jer će se propagirati da  su granice i nacionalne države jedan od najvećih kočnica za rješenje krize! Ljudi koji ne znaju što ih očekuje će to prihvatiti bez otpora jer neće imati drugog izlaza iz krize.Taj tkz. izlaz će biti najveća obmana svijeta i ujedno porobljavanje te uspostavljanje konačnog cilja tkz. ELITE.

https://tottnews.com/2020/04/09/gates-family-eugenics-covid-19/

Ko se trenutno sprema na godišnji moglo bi mu se desiti da se nađe zatvoren u drugoj zemlji i mora u tkz. karantenu.

Od kraja godine na proljeće se planira nasilno cijepljenje sa vakcinom na bazi mRNA.

Vakcina se sastoji od mRNA. MRNA (engl. Messenger RNA), se naziva i glasnik RNA, je jednolančana ribonukleinska kiselina (RNA), koja sadrži genetske informacije za izgradnju proteina u ćeliji kao transkript sekcije deoksiribonukleinske kiseline (DNK) koji pripada genu.

Ako se vakcina da nekom a taj neko slučajno ima jednu drugu infekcija u tijelu vakcinisanog s nekim drugim virusom RNA ( kojih ima mnogo a da i sami ljudi ne znaju da je imaju), može se reverzna transkriptaza ponovno napisati mRNA u DNK i integrirati je u ljudski genom i tako pokrenuti neku tešku autoimunu bolest koja će biti kobna za mnoge. Tako se reducira stanovništvo bez metaka,ratova i ostalih načina koji su očigledni.Eugeničari,Kill-Bill i ostali bi tako mogli doći na svoj cilj i reducirati stanovništvo po planu na nekih 500 milijuna  u cijelom svijetu.Sada neki misle da su posebno korisni i da će biti pošteđeni jer su uveliko bili njihove sluge i uvlačili im se u dupe ali neće oni su samo kokateralna šteta na putu ostvarenja njihovog plana.

Trenutno je skoro 8 milijardi ljudi na planeti što znači da će svaki 16-ti  odprilike moći preživjeti.

https://www.worldometers.info/world-population/

Treba računati da će na životu ostati samo visokoproduktivni,i za njih korisni ljudi od kojih će veliki broj biti bezskrupolozni solderi koji će im osiguravati sistem od onih običnih produktivnih i predanih sistemu.Taj sistem se isprobava već u kini!

"Kina stvara digitalni sistem bodova za "bolje" ljude
Račun za digitalne bodove trebalo bi uvesti u cijeloj državi u Kini i razlikovati dobre građane od loših. Međutim, socijalna evaluacija pojedinca ima dalekosežne posljedice za njegov život."

https://www.heise.de/newsticker/meldung/China-schafft-digitales-Punktesystem-fuer-den-besseren-Menschen-3983746.html

Za neke od vas je ovo naučna fantastika,ili teorija zavjere a vi kako hoćete,razmislite,uključite ono malo mozga što ga nije  dosad pojeo smartphone i društvene-državne mreže, pa se zapitajte što vam slijedi ukoliko se ne probudite iz agonije i indoktrinacije državnih i mainstream medija koji su vazali i to oni najmanji rotschildima,NGOima,WHOu,Gates-u i još onim koji su veći od njih.Upitajte se koliko ste vi i vaši najdraži mali u tom lancu i dali postoji mogućnost da budete vi jedan od svakog 16-og koji će eventualno biti izabran za slugu sistema da bi preživio kao zombie bez svake slobode i dostojanstva,a što će biti s vašom familijom,djecom,očevima i majkama koji su samo balast za taj sistem,da li će i oni biti te "sreće" da budu "pošteđeni" da budu sluge sistemu,šanse su nikakve.

Kako kaže ona stara narodna "Bože kćeri da te aga uzme,al cigani se oko kuće šeću"!

Sad opalite minusima i uvredama ali ja vam želim samo najbolje i da se probudite jednom,vrijeme u pješčanom satu je samo pa isteklo!

Pozdrav.

Opet si popio tuđe likove ?

• Like 1
  • Haha 1

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/u-sarajevu-nakon-porodjaja-preminula-aktivistica-belma-soljanin-bila-zarazena-koronavirusom/200809071

Evo vijesti kad je umrla čak ni oni ne kazu da je umrla od virusa već da je samo bila zaražena sa njim.Koliko su zena ti doktori ubili svojim liječenjem tj neodgovornoscu to n8kog ovdje ne inreresuje.A ovi covid ovcoidi su spremni  sve zloupotrebiti pa čak i ovu tragediju za opravdanje ove tiranije oko virusa.Procitajte ili se prisjetite koliko je porodilja umrlo ili osakaceno od ovih doktora .

Edited by zudox
1 hour ago, zudox said:

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/u-sarajevu-nakon-porodjaja-preminula-aktivistica-belma-soljanin-bila-zarazena-koronavirusom/200809071

Evo vijesti kad je umrla čak ni oni ne kazu da je umrla od virusa već da je samo bila zaražena sa njim.Koliko su zena ti doktori ubili svojim liječenjem tj neodgovornoscu to n8kog ovdje ne inreresuje.A ovi covid ovcoidi su spremni  sve zloupotrebiti pa čak i ovu tragediju za opravdanje ove tiranije oko virusa.Procitajte ili se prisjetite koliko je porodilja umrlo ili osakaceno od ovih doktora .

Danas je ukopana. Sad procitaj:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/na-posljednji-pocinak-ispracena-belma-soljanin-majka-troje-djece-cija-smrt-je-potresla-bih/200811090

"Preminula od posljedica zarazom koronavirusom". Najteža poslijedica je upala oba plućna krila od kojih se teško oporaviti. Nije " običan virus sezonskog gripa" jer se isti javlja svake godine decembar/januar a ne u augustu na +40C.

Prije toga: https://www.klix.ba/vijesti/bih/odlazi-nam-mladost-hoce-li-smrt-mlade-majke-iz-sarajeva-konacno-razbuditi-neodgovorne/200809100

Mislim da još možeš vidjeti njene objave na fb, njena zalaganja oko sprječavanja širenja korona virusa, kao i njene pozive dok je bila u izolatoriju, onim koji još nevjeruju u ozbiljnost situacije da dođu u Podlugove u izolatorij i uvjere se.

Po meni ona je ubijena. Ubile su je neodgovorne osobe poput tebe.

• Like 1

O jel a koliko su ubile naivne osobe poput tebe koliko ste trauma izazvali normalnim ljudima a tek ćete izazvati.Dok se nije pojavila ova corona nitko nikad nije umro od upale pluća.Od moga brata sin udario se u nogu ono podobro nosio langetu 15 dana nit su mu ista davali protiv grusanja krvi. .Ukratko nakon mjesec dana  zalutao mu ugruške u pluća jedva preživio pluća mu rade na 50%  imao  tad 18 god da je bilo sad rekli bi corona krvave ugruške pravi .

• Like 1
50 minutes ago, zudox said:

O jel a koliko su ubile naivne osobe poput tebe koliko ste trauma izazvali normalnim ljudima a tek ćete izazvati.Dok se nije pojavila ova corona nitko nikad nije umro od upale pluća.Od moga brata sin udario se u nogu ono podobro nosio langetu 15 dana nit su mu ista davali protiv grusanja krvi. .Ukratko nakon mjesec dana  zalutao mu ugruške u pluća jedva preživio pluća mu rade na 50%  imao  tad 18 god da je bilo sad rekli bi corona krvave ugruške pravi .

Ti u Bosni bez maske a u Minhenu sa maskom? Ili ni u Minhenu ne nosis masku? Ti si potencijalni ubica covjece. Tvoj primjer nema nikakve veze sa upalom pluća koja su posljedica korona virusa. Upalu pluća u augustu mozes zaraditi jedino ako se u odjeci pijan okupas u Uni i onda zaspes takav u zamrzivacu

• Like 1
prije 16 minuta, Grunf said:

Ti si potencijalni ubica

E to  ovi bolesnici i žele da jedni druge napadamo.Da kažu nosi masku i čuvaj sebe ako hoćeš to bi bilo u redu ali oni su napravili da je druga osoba prijetnja drugoj i da će napadati ovcoidi  sa brnjicama na druge.Da bi prisilili ljude na ovakvo ponizavanje bio bi potreban ogromni represivni aparat a ovako će prestrašeni plitke pameti raditi njihov posao.I ovde u mùinhenu imaš osobe  pogotovo u javnom prevozu bulje preko brnjice u tebe i jedva čekaju da te prijave policiji.

prije 21 minuta, Pushiga said:

Takve bolje da je mati progutala...

Evo jednog kompleksa vjerujem da se boji smrti nema prijatelja već koristi ovu situaciju da može vikati na druge ..Budući cinkaros svojih sugrađana .

prije 54 minuta, zudox said:

.Ukratko nakon mjesec dana  zalutao mu ugruške u pluća jedva preživio pluća mu rade na 50%  imao  tad 18 god da je bilo sad rekli bi corona krvave ugruške pravi .

On 30. 07. 2020. at 23:58, zudox said:

onaj moj komšija umro nešto mu pozlilo i umro ne znaju ni doktori od čega.Da je bilo sad bila bi udarna vijest umro od korone.Ne vjerujte manipulacijama.

Kakva ti je to priča Zuhdija, da su babi muda bila bi deda

@zudox ti meni ne odgovori. Neki dan si rekao da je u javnom prevozu u Minhenu obavezna maska. Ja te pitam nosis li je ili ne u tom slučaju? Da li si se bunio zbog toga u Minhenu? Ja garantiram da nisi se bunio i da je nosiš, poput psića slušaš šta švabo ti naredi jer bi te to koštalo. Al zato se vodiš onom ko j*** Bosnu tamo se sve može šta se hoće. E to nas je koštalo svega pa i ove situacije. Bahatost.

• Like 2
prije 7 minuta, Grunf said:

@zudox ti meni ne odgovori. Neki dan si rekao da je u javnom prevozu u Minhenu obavezna maska. Ja te pitam nosis li je ili ne u tom slučaju? Da li si se bunio zbog toga u Minhenu? Ja garantiram da nisi se bunio i da je nosiš, poput psića slušaš šta švabo ti naredi jer bi te to koštalo. Al zato se vodiš onom ko j*** Bosnu tamo se sve može šta se hoće. E to nas je koštalo svega pa i ove situacije. Bahatost.

Da nosim je u javnom prevozu ali ne stalno na nosu već je spustim a da nema skoro svaki dan neka svadja ili tuče u javnom prevozu ima izmedju  ovcoida i ovih normalni.Cak sam i ja imao sukob.Ulazi starija žena oko 70 god i vidi prazno mjesto ali drugi ovcoid ne da da sjedne kao odstojanje i dere se na nju.E tu sam se ja uključio i dreknuo platio si jednu kartu i imaš pravo na jedno sjedalo zasutio je i samo izgubljeno mu sjećaju oči iznad brnjice.Ako te je strah idi pješice .Naravno ustupio sam svoje mjesto gospodji koja ga je pocastila gomilom riječi kao životinje luđak i još neke koje ne razumijem.

Just now, zudox said:

Da nosim je u javnom prevozu ali ne stalno na nosu već je spustim a da nema skoro svaki dan neka svadja ili tuče u javnom prevozu ima izmedju  ovcoida i ovih normalni.Cak sam i ja imao sukob.Ulazi starija žena oko 70 god i vidi prazno mjesto ali drugi ovcoid ne da da sjedne kao odstojanje i dere se na nju.E tu sam se ja uključio i dreknuo platio si jednu kartu i imaš pravo na jedno sjedalo zasutio je i samo izgubljeno mu sjiaju oči iznad brnjice.Ako te je strah idi pješice .Naravno ustupio sam svoje mjesto gospodji koja ga je pocastila gomilom riječi kao životinje luđak i još neke koje ne razumijem.

Neka greška obriši ovaj dupli odgovor.Maska je obavezna u trgovinama ali nije ono  tvrdo pravilo pogotovo u luksuznim radnjama.A restorani kafići i ovo za izlaske sve normalno vikendom do jutra narod hoda slobodno kao da se ništa ne dogadja.Uglavnom to je to.A da ljudi masovno sad koriste auta i bicikle i sl.  sredstva ulice su prepune i ja dam odlučio ići autom i biciklom ne treba mi javni prevoz

prije 3 minuta, Pavarotti said:

Mene konkretno zanima kad krece ovaj pokolj 7.5 milijardi ljudi sto drug Real najavi? Isplatil’ se fasadu stavljati? Stvar je ozbiljna. 

Za par mjeseci stiže period jesenji kad nastupaju normalno prehlade i sl što će manipulativno povećati broj oboljeli od tzv korone.Planirano je da ovakvo stanje traje oko 3 god borba protiv nevidljivih neprijatelja.Prvo su bili teroristi sad je virus.A što se tiče kuće obezbijedi sebi smjestaj i kakve dobre baste hrana će biti luksuz.

• Like 1

@zudox al ipak nosiš brnjicu kad si u javnom prevozu u Minhenu (iako kazes da vise koristis svoj auto) .To me zanimalo. Znaci ti spadas u ovcoide ili su normalni ovi sa brnjicama. Vidis i ja u Bihaću navucem masku za vrijeme dok sam u shopingu i to je to. Ni u kojem drugom slucaju je ne nosim jer nema potrebe samo malo distance i to je to.

Da nabijem brnjicu kad moram ne zbog policije već ovcoida ne znaš kad će koji psihički puknuti .Zato sad skoro da i ne idem javnim prijevozom.A ti razmisli koliko se nasa vlada zalaže oko virusa a koliko za svoje gradjane da im olakša život da ne idu napolje.Vidjeces da ćemo biti prvi na redu dole za eksperimentalnu vakcina.Doktori koji su u ovom delu već doživljavaju orgazam eto love za trovanje vlastitog naroda. 

• Like 1
1 hour ago, zudox said:

E ovo je ta budućnost u koju vjeruju ovcoidi.Sjeverna koreja će biti zemlja slobode u odnosu na ove tzv demokratije.

Da! Ali nije hapšena zbog nenošenja maske nego zbog napada na policajku koja ju je pokušala legitimisati jer nije nosila masku.

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...