Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 2,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Posted Images

prije 55 minuta, zudox said:

https://www.logicno.com/politika/trudnica-u-australiji-uhicena-jer-je-navodno-putem-facebooka-poticala-na-aktivnosti-koje-su-protivne-restriktivnim-mjerama.html   ovo malo za ove kovidašè sigurno će im se dopasti kako se postupa sa onima koji nisu brnjicari.Nemojte se čuditi kad nešto ovako slično bude i kod nas

Pa normalno, majmune, prvenstveno ugrozavas svoje sopstveno nerodjeno dijete, a tek onda sve ostale, pogotovo starije nemocne osobe i potices druge da rade isto.

• Like 1
  • Dislike 1
prije 1 sat, Pushiga said:

Pa normalno, majmune, prvenstveno ugrozavas svoje sopstveno nerodjeno dijete, a tek onda sve ostale, pogotovo starije nemocne osobe i potices druge da rade isto.

Ajd razguli sa tom pričom ponavljati ko papagaji nećemo.Ovo samo dokazuje da nemaš empatije ni malo obicni si psihopata.

• Like 1
  • Dislike 1

Evo Grunfe vidiš sad da je ovo psihološki eksperiment gdje se daje opravdanje psihopatima da progone normalne ljude.Vidi kako dodje do toga polako da i djeca nose maske poput pasa a biće uskoro dodju u školu ovi medicinski teroristi policija na vrata  i prisilno cijepljenje.Kako da se djeca odbrane od tih ubica.Ovo je nevjerovatno planiraju da vam potruju djecu a mnogi ovde belje ko ovce.

• Like 1
  • Dislike 1
9 minutes ago, zudox said:

Evo Grunfe vidiš sad da je ovo psihološki eksperiment gdje se daje opravdanje psihopatima da progone normalne ljude.Vidi kako dodje do toga polako da i djeca nose maske poput pasa a biće uskoro dodju u školu ovi medicinski teroristi policija na vrata  i prisilno cijepljenje.Kako da se djeca odbrane od tih ubica.Ovo je nevjerovatno planiraju da vam potruju djecu a mnogi ovde belje ko ovce.

Evo nešto samo za tebe, protest u našem susjedstvu

https://www.index.hr/vijesti/clanak/prosvjed-protiv-stozera-organiziraju-ljudi-koji-se-boje-cipiranja-i-antivakseri/2208411.aspx

prije 18 minuta, Pushiga said:

Mozda sam govorio za tu zenu sa linka. Mogao si editovati post, a ne brisati. Mada nisam, njemu sam uputio. :D

Znaš da si na bezbjednom zato tako lajes vjerujem da to nikad ne bi smio reći nekom u lice.Hrabri internet ratnik vjerovatno gleda gay filmove i masta da ga kakav migose opali pozadi a drugi sprijeda. 

• Dislike 1

Ti si brate bolestan i to ti najiskrenije kazem. Previse si opran sa tim kojekakvim zavjerama debilnim. Ekipa svojevoljno stavlja osobne informacije na FB, nose u dzepu gps lokator, kameru i mikrofon (pametni mobitel i pametni sat), a u isto vrijeme se protive nosenju maski kao da je "narusena njihova sloboda". 

Da nije tragično, bilo bi smiješno.

• Like 1
  • Dislike 1

Btw, da dodam jos; skeptik sam i ja, vjerujem u to da je sve prenapuhano. Ali da postoji virus - postoji. Pitaj nekog ozaloscenog. Je l' si mozda gledao sta se izdesavalo u Italiji? Il' je to sve iscenirano kao put na mjesec, u reziji Kubricka?S obzirom da imam malo dijete od godinu i pol i mater koja je bubreg izvadila ne bih se dovodio do te situacije da idem po toj tvojoj logici. Ako nista, stavim tu masku da mi se ona zenturaca u prodavnici ne dere sa deset metara i zbog onih bakica koje se saseru kad vide nekog bez maske, a one jadne je nose i strijepe takvih budala poput tebe. Kad dodjem kuci poslije pranja pruku nanesem malo antibakterijskog gela. Stvarno ne vidim zasto je to nekom tesko. Vidi se da nemas ni kuceta ni maceta. 

• Like 1

Naprotiv imam porodicu  djecu a i brata i sestre svi smo postariji. Znači ja preko pedeset a najmladji brat i sestre oko i preko šezdeset. Niko se ne boji virusa i vec se više bojim ovog poludelog sistema i medicinske mafije za svoju djecu i unucad .Ovako se treniraju psi  uradi nešto kako treba jede ne uradi nema nagrade.Tako i ovo staviš brnjicu koristiš javni prevoz ne staviš nema putovanja.Nemas brnjicu nećeš u trgovinu da kupiš jesti staviš brnjicu onda ćeš jesti itd.

Edited by zudox
  • Like 1

E to je odličan primjer šta ovi covid manijaci poput popusi planiraju raditi.Ovako će i djecu otimati od roditelja da bi ih zaštitili od virusa.To je ono što ja govorim da je krajnji cilj ove ciozidovske operacije oni su ovo sve isplanirali.

• Like 1
  • Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...