Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

prije sat vremena, Hysteria said:

Mislim ipak da je zbog kazne od €150

Para imam tako da mi to nije problem.Osjeti se primjetno pad putnika  pogotovo u u bahnu preko 50%.Nekad nisi mogao ući pun a sad ni sjedeca mjesta nisu popunite.Al je zato privatni saobraćaj kaos ulice krcate.Umjesto da dajem 600 eura za kartu godisnje dam još koju stoju  i kupim električni bicikl.Milina.

• Replies 1,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nije me bilo, manje vise se sve vrti u krug, na ovu temu nisam pisao jer je dosta postova u debelom off-sideu. Moj babo je znao reci sine primitivizam je gori od kuge, za kugu se nadje lijek ali

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Buraz dzaba to pises, 90% ljudi ce te smatrati ludjakom i budalom, pogotovo Bosnjo koji je najpametniji uz litru brlje. Bill Gates je otkrio svoje namjere javno u zadnjih par mjeseci, ni ja sam nisam

Posted Images

prije 8 sati, zudox said:

Para imam tako da mi to nije problem.Osjeti se primjetno pad putnika  pogotovo u u bahnu preko 50%.Nekad nisi mogao ući pun a sad ni sjedeca mjesta nisu popunite.Al je zato privatni saobraćaj kaos ulice krcate.Umjesto da dajem 600 eura za kartu godisnje dam još koju stoju  i kupim električni bicikl.Milina.

Švabo je i na takve mislio, čini mi se da je €5000 kazna za ponavljanje prekršaja pa ti izvoli.

Što se tiče javnog prijevoza,  ne znam je li aludiraš da ga ljudi izbjegavaju zbog nošenja maski? Vrijeme je godišnjih odmora, djeca ne idu u školu, neki ljudi rade od kuće, neki iz straha neće u gužvu, neki se drže hlada dok vrućine ne prođu itd itd,ve to utiče na poluprazan javni prijevoz 

Puno gluposti ovdje za pročitati.

Švabo u Austriji!?

5000€ za ne nošenje maski!?

Nazivanje članova kojima mozak još nije ispran "potencijalnim ubicama" jer ne nose ili odbijaju nositi maske!?

Ne mogu zaista vjerovati da se ovdje na forumu nalaze odrasle individue koje imaju intelekt da diskutuju na razini homosapien sapien!

Više me podsjećaju neki na homo neandertalis-e.

Očigledan dokaz da su indoktrinisti pro soroš,kill-bill,rotschild i maleni vazali poput izmetbegovića i opet oni još manji koji ližu i njegovo dupe do nivoa lokalnih političara i kriminalaca koji se kandiduju da ih opet debelo plaćate da bi vas pljačkali i bogatili se na vaš račun,te mainstream mediji koji žive na jaslima državnih poreznika i još ih takoreći s njihovim novcima koje su im oteli za pretplatu ugnjetavaju.

Za ove što nisu ni prismrdili "švabama" a znaju sve bolje od ljudi koji su u tim zemljama evo link da se vidi kolike su protivzakonite kazne za odbijanje nošenja maske:

https://www.vienna.at/25-euro-fuer-fehlende-maske-polizei-darf-ab-samstag-strafen/6584928

https://www.bussgeldkatalog.org/maskenpflicht-corona/

Švicarska:

https://www.suedkurier.de/ueberregional/panorama/einige-unterschiede-zu-deutschland-was-es-ueber-die-maskenpflicht-in-der-schweiz-zu-wissen-gibt;art409965,10559819

ako nemaš masku u javnom prevozu moraš napustiti prevozno sredstvo na sljedećoj stanici! Ako nećeš da napustiš onda ti sud može odrediti kaznu koja se zasniva na tkz. Bußgeld katalogu.

prije 9 sati, Grunf said:

Da! Ali nije hapšena zbog nenošenja maske nego zbog napada na policajku koja ju je pokušala legitimisati jer nije nosila masku.

Žena se brutalno hapsi ,minutima DAVI,DAVI I DAVI od strane idiotskog policajca koji je svoj mozak davno sahranio.Zena brani svoja osnovna ljudska prava za svoj integritet i svojeg tijela,nije drogirana i kriminala kao G.F..

Gdje su sad protesti po cijelom svijetu ala kriminalac Georg Floyd koji je umro najvjerovatnine zbog srčanog infarkta poslije konzumacije droga ali se utrpalo policajcima da su ga ugušili jer se je odupirao kontroli zbog droga,jer ga je prijavila vlasnica radnje u kojoj je bio.

Respekt za snimatelja videa i opravdane kritike i psovanje idiotima od tkz. Policajaca!

Ko ovo opravdava ili je sam na sistemskim jaslama ili je bezmoždani kičmenjak!

On 10. 08. 2020. at 21:18, belamy said:

Opet si popio tuđe likove ?

Ti si jedan jadan lik!

• Like 2

Real sta očekivati od ljudi koji slijepo slijede šta im vlast servira.Za ovakvim gradjanima kao oni sanja svaki diktator samo meeee. Zakon kaže ako je smrtnost preko 3% epidemija preko 7% pandemija.Ovdje je smrtnost ispod 1% tako da na ovo nije trebalo ni obraćati pažnju ..To vam stoji u zakonu i onoj genocidnoj WHO.

• Like 2
29 minutes ago, zudox said:

Real sta očekivati od ljudi koji slijepo slijede šta im vlast servira.Za ovakvim gradjanima kao oni sanja svaki diktator samo meeee. Zakon kaže ako je smrtnost preko 3% epidemija preko 7% pandemija.Ovdje je smrtnost ispod 1% tako da na ovo nije trebalo ni obraćati pažnju ..To vam stoji u zakonu i onoj genocidnoj WHO.

Izvini ali lupaš gluposti i pozivaš se na neki zakon koji nisi naveo a koji ne postoji. Epidemija je sirenje zarazne bolesti na nekom području, regiji ili unutar granica jedne zemlje. Kada sirenje neke zarazne bolesti pređe granice neke regije, države ili kontinenata onda se govori o pandemiji. Postoji i pojam endemija kada se zarazna bolest normalno širi među nekom populacijom do određenog procenta (koji je npr. 10% kod sezonske gripe i nema veze sa smrtonošću nego širenjem zaraze). Ne postoji zakon koji to definiše na način kako ti to tvrdis

• Like 1

Da ne bih bio ponovo i ja offtopic i moje i realove objave koje su offtopic nisu obrisane nego skrivene, pristup im ima administrator i moderatori i mogu se uvjeriti u moje tvrdnje. Sve naredno na svim topicima što je nevezano za temu bit ce stavljeno na "hide" a funkciju koju su mi povjerili odrađivati ću po pravilima ovog foruma dok mi se ta prava ne ukinu.

Sam sebe upozoravam na offtopic ali i Reala. Sljedeći moj prekršaj ili njegov ide na hlađenje nekoliko dana onaj ko prekrši pravila foruma.

Nasjeo sam na provokaciju priznajem.

16 minutes ago, zudox said:

Daj grunf pusti te off topice nema ovdje nista bas toliko vulgarno  ili ne znam šta  medju nama .Ono ima malo zustrijih komentara ipak ovo je forum.

Žustriju raspravu ja lično odobravam. Ovdje sam konkretno mislio na medusobno prepucavanje mene i reala, koja ide van teme...

I u Njemačkoj se drastično radikalizira narod dosta im je terora vlasti i brnjicara. Jesu li to i nijemci neobrazovani većinom.Da vidim sad ono nacisti ovo ono kao kontra argument.

• Like 1
  • Dislike 1
prije 11 sati, zudox said:

I u Njemačkoj se drastično radikalizira narod dosta im je terora vlasti i brnjicara. Jesu li to i nijemci neobrazovani većinom.Da vidim sad ono nacisti ovo ono kao kontra argument.

Neobrazovani "Hartz IV - Empfänger", hillbillies, socijale, Penne, neobrazovani tvrdoglavi radikalci, idioti, kreteni, nacisti, AFD-ovci (glasaju za iste), te isti su se i pridruzili grupi tj. tim bolidima. U Americi je to isti sklop ljudi koji glasaju za Trumpa. Samo jadno... 

prije 2 sati, jokesOnYou said:

Neobrazovani "Hartz IV - Empfänger", hillbillies, socijale, Penne, neobrazovani tvrdoglavi radikalci, idioti, kreteni, nacisti, AFD-ovci (glasaju za iste), te isti su se i pridruzili grupi tj. tim bolidima. U Americi je to isti sklop ljudi koji glasaju za Trumpa. Samo jadno... 

Čovječe otkud u tebi tolika pakost i mrznja nevjerovatno  

Nije me bilo, manje vise se sve vrti u krug, na ovu temu nisam pisao jer je dosta postova u debelom off-sideu.

Moj babo je znao reci sine primitivizam je gori od kuge, za kugu se nadje lijek ali za primitivizam ne postoji po definiciji.

Sva ova kampanja ovih jadnih primitivaca sa teroijama zavjera, Bill Gatesu, maskama samo oslikava primitivizam.

Danasnja nauka je jos uvjek nemocna pred ovim virusom i sve sto mogu ponuditi da se koliko toliko ublaze sirenje virusa je socijalno odstojanje i nosenje maski. Ako maske ublaze 5% sirenja vrijedno je da ih svi nosimo da ne govorimo o 30-40%. Te se mjere ne razlikuju puno od mjera koje su americki instituti proglasili negdje 1920 sa ogromnim kasnjenjem. Maski tad nije bilo u masonvnoj upotrebi, ali je puno slika cak i iz Spanije gdje citave porodice nose maske. Ali kako rekoh primitivizam je ne izlijeciv. 

Dok su idioti ubjedjeni u svoje teorije fantasticne rezultate imaju Novi Zeland, Australija i Kanada. Bez da se prica o tome. Oni imaju timove doktora, svaki dan obracanje. Zna se gdje su jezgra zaraze i o tome se obavjestava. Postoje faza 1,2,3 i faza 4 je normala. Prati se krivulja i bori se znanjem a ne nagadjanjem. Ameri imaju na vlasti komplesasa nalik nekim ovdje na forumu. Sprdao zarazu, sprdao maske, sprdao doktore, sprdao Kinu,... govorio proce to samo.. i evo Ameri su na putu da dodje do cifre od 500k umrlih.

Nama se smjesi scenarij Italije. Ljeto je ipak vakat kad ovaj hajvan od virusa ipak manje agresivan, na zimu bice veselo. 

Dok se pametan svjet bori sa ovim znanjem i disciplinom, kod nas se to rjesava kaubojski bahatlukom i primitivnim teorijama zavjere. Da se razumjemo, svugjde na svjetu imamo ovih 'prepametnih' boraca protiv 'urota', kod nas su malo dominantniji sto zbog 'herave' drzave to zbog brojnosti, ko na americkom jugu.

Mnogi trebaju oprati zube kad uzimaju usta jednog genija kakav je Bill Gates.

• Like 3
  • Dislike 3
  • Haha 1

Al ga naprica vidi se da si izgleda na spisku ovi humanitaraca.Reci za čovjeka da je dobar koji otvoreno na konferenciji govori da će smanjiti populaciju ljudi na planeti putem vakcina od 10 do 15 % tj ubiti može samo totalno neinformisan ili psihološki poremećena osoba.Odoh oprati ruke i usta spomenuh ime tog pedofila i ubicu Gejtsa.

• Like 1
  • Dislike 1
37 minutes ago, zudox said:

Al ga naprica vidi se da si izgleda na spisku ovi humanitaraca.Reci za čovjeka da je dobar koji otvoreno na konferenciji govori da će smanjiti populaciju ljudi na planeti putem vakcina od 10 do 15 % tj ubiti može samo totalno neinformisan ili psihološki poremećena osoba.Odoh oprati ruke i usta spomenuh ime tog pedofila i ubicu Gejtsa.

Ne treba vakcina da bi smanjio populaciju, dovoljno da ne nose maske. Em si smanjio broj, em si ga umanjio na štetu onih glupljih. Kud ćeš bolje!? :)

prije sat vremena, zudox said:

Ako moze dokaz za ovo masovno ubijanje ljudi? Hvala unaprijed. 

Edited by Pavarotti

Cijela ova situacija izgleda ovako:

2190063_ds_ls-s.jpg

Ovaj vojnik nosi na leđima magarca, ne zato što voli magarca, nego zato što je zona minirana. Ako bi magarac slobodno šetao, svi bi odleteli u vazduh. Držite pod kontrolom magarce u ovoj situaciji, od životne je važnosti

Znam ja sta je Gates rekao. To kako su tvoji i realovi senzacionalisticki portali i trash stranice prenijeli i spinovali je druga stvar. Izmedju onoga sto ke Gates rekao i onoga sto si ti napisao postoji ogromna razlika, nebo i zemlja. 

Edited by Pavarotti
prije 15 minuta, Pavarotti said:

Znam ja sta je Gates rekao. To kako su tvoji i realovi senzacionalisticki portali i trash stranice prenijeli i spinovali je druga stvar. Izmedju onoga sto ke Gates rekao i onoga sto si ti napisao postoji ogromna razlika, nebo i zemlja. 

A šta je to rekao hajde reci

14 minutes ago, Pavarotti said:

https://faktograf.hr/2019/05/06/provjera-tocnosti-zeli-li-bill-gates-smanjiti-broj-ljudi-na-zemlji/

Dakle, da zakljucimo - Bill Gates nije rekao da ce ubiti/smanjiti 10-15% ljudske populacije. 

Ovo je isto kao i slučaj one australske premijerke ili sta vec kad je (navodno) primila vakcinu kako to tvrde teoreticari urota

• Like 2

E našli ste faktograf pa to je da puknes  od smijeha .Vodi ga LGBT udruga  a da ne spominjem tko ga financira sad znam zašto su pojedinci ovdje aktivni ovako.S kim si takav si😁😁😁😁

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...