Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Posted Images

27 minutes ago, L19.S61. said:

glupi ameri.  svaka čast izuzetcima !!!

Naprosto ne mogu da vjerujem...doktor i još ravnozemljaš. "Bog je napravio naša tjela da budu zdrava i da sama iscjeljuju.." pa zašto se onda školovao ? Ili je on samo još jedan "doktor" nutricionist?

EDIT: "On nije pravi doktor" - ovo je ona čuvena rečenica iz "Dva i pol muškarca".  On je kiropraktičar (znao sam) kojem je opao posao pa sad propovjeda da nam doktori i ne trebaju i da Bog sam sve liječi. Koji bolesnik i još gori bolesnik može biti samo onaj ko ga sluša. Google is your friend.

• Like 1
  • Thanks 1
prije 16 minuta, Grunf said:

Naprosto ne mogu da vjerujem...doktor i još ravnozemljaš. "Bog je napravio naša tjela da budu zdrava i da sama iscjeljuju.." pa zašto se onda školovao ? Ili je on samo još jedan "doktor" nutricionist?

EDIT: "On nije pravi doktor" - ovo je ona čuvena rečenica iz "Dva i pol muškarca".  On je kiropraktičar (znao sam) kojem je opao posao pa sad propovjeda da nam doktori i ne trebaju i da Bog sam sve liječi. Koji bolesnik i još gori bolesnik može biti samo onaj ko ga sluša. Google is your friend.

Ne znam zašto je problem uvažiti i poštovati tuđe mišnjenje bez toga "bolesnik ko ga sluša" i sl.Ja koliko vidim stanje u gradu je normalno ,kafići u centru puni . Zašto bi vjerovao nekom kriznom štabu koji u najvećem jeku pandemije kako oni prikazuju, pokradu milione na respiratorima.Umrlo je 30- tak ljudi na kantonu po njima i to svi stariji kronični bolesnici.Da je tako ko što kažu ne bi niko trebao upozoravati na distance već bi ljudi to sami činili.Pa vidjelo bi se u našem malom gradu da je pandemija i da ljudi masovno oboljevaju.Planski su izmislili neke zakone o testiranju da bi manipulirali istim.Moraju naći sistem da narod prisiljavaju na testiranje (prelazak preko granice i sl) da bi nabijali brojeve pozitivnih .Što je najgore treniraće strogoću na djeci koja će morati nositi maske u školama 6,7 sati.Pa od te torture će djeca uistinu oboljevati. Ukoliko bude sve drugačije od ovoga što pišem ja ću rado prihvatiti sve vaše argumente i reći da ste u pravu.

• Thanks 2

Ne slazem se ni ja sa djelom ovih ogranicenja. Pizdim jer ce mi djete morati nositi masku dok je na nastavi i nastojim da vidim kako da se pobunim protiv tog. Ali da mi kontraargument bude neko ko kaze da mi doktor ne treba i da cu uz pomoc Boga ozdraviti od bilo koje bolesti u 21 vijeku...oooo

• Like 1
prije 1 minuta, Grunf said:

Ne slazem se nija sa djelom ovih ogranicenja. Pizdim jer ce mi djete morati nositi masku dok je na nastavi i nastojim da vidim kako da se pobunim protiv tog. Ali da mi kontraargument bude neko ko kaze da mi doktor ne treba i da cu uz pomoc Boga ozdraviti od bilo koje bolesti u 21 vijeku...oooo

Bit je da ne moraju biti dvije suparničke i zaraćene strane oko ove teme već normalno i kulturno raspravljati .Ne moramo se slagati oko nečeg ali moramo uvažiti tuđe mišljenje bez vrijeđanja.U videu je naglašeno da treba živjeti zdravo,tj hraniti se kako treba ,kretati se ,ne pušiti ,ne alkohol i onda će biti puno manje bolesnih.A naravno da liječnici trebaju.

korona je iznijela mnogo prljavog vesa kod ljudi. Meni su isto tako smijesna odredjena pravila ali to je zivot danas zao mi je sto ce ovo jos dugo potrajati. Ja samo znam da je zivjeti na selu milina i najbolja odluka koju covjek moze donijeti selo je zakon. 

• Like 2
8 minutes ago, Alen12 said:

Bit je da ne moraju biti dvije suparničke i zaraćene strane oko ove teme već normalno i kulturno raspravljati .Ne moramo se slagati oko nečeg ali moramo uvažiti tuđe mišljenje bez vrijeđanja.U videu je naglašeno da treba živjeti zdravo,tj hraniti se kako treba ,kretati se ,ne pušiti ,ne alkohol i onda će biti puno manje bolesnih.A naravno da liječnici trebaju.

Ma shvatam ja tebe. Čak ni protiv ovog doktora nemam ništa nego protiv načina na koji ga upotrebljavaju tj. zloupotrebljavaju

1 hour ago, Grunf said:

Liječio sam se kod dr. specijaliste tri mjeseca koji mi je na zadnjoj kontroli rekao: zvanična medicina je iscrpila svoje mogućnosti u vašem liječenju. Ja neizliječen ! Dao mi je ime,br. mob i adresu gospođe koja nema niti jednu titulu u medicini. Nakon njena dva tretmana u razmaku sedam dana ja sam bio ,,ko nov" . Toliko o titulama i ravnozemljašima.

• Like 1
1 hour ago, L19.S61. said:

Liječio sam se kod dr. specijaliste tri mjeseca koji mi je na zadnjoj kontroli rekao: zvanična medicina je iscrpila svoje mogućnosti u vašem liječenju. Ja neizliječen ! Dao mi je ime,br. mob i adresu gospođe koja nema niti jednu titulu u medicini. Nakon njena dva tretmana u razmaku sedam dana ja sam bio ,,ko nov" . Toliko o titulama i ravnozemljašima.

Imao sam slicno iskustvo kad sam poceo ulaziti u pubertet mislio sam da mi nema pomoci dok nisam upoznao slicnu gospodju sto zena zna lijeciti ruke joj se pozlatile. 

• Like 1
  • Haha 1

Vjerujem ti. Sve ovisi o kakvoj je bolesti riječ naročito ako su u pitanju psihosomatske bolesti. Ima još desetine bolesti koje se mogu liječiti prirodnim putem ali konkretno ovaj kiropraktičar je smiješan.

1 minute ago, Barba said:

Imao sam slicno iskustvo kad sam poceo ulaziti u pubertet mislio sam da mi nema pomoci dok nisam upoznao slicnu gospodju sto zena zna lijeciti ruke joj se pozlatile. 

Barbaaa nemoj...dvosmislen si ali znajući tebe, znam i na šta tačno misliš hehehehe

• Haha 1
1 hour ago, Grunf said:

Vjerujem ti. Sve ovisi o kakvoj je bolesti riječ naročito ako su u pitanju psihosomatske bolesti. Ima još desetine bolesti koje se mogu liječiti prirodnim putem ali konkretno ovaj kiropraktičar je smiješan.

Barbaaa nemoj...dvosmislen si ali znajući tebe, znam i na šta tačno misliš hehehehe

Po tvom mišljenju..

Da li ovaj virus ( C-19 ) uzrokuje psihosomatske bolesti ?

Po tvom mišljenju..

Da li ovaj virus ( C-19 ) uzrokuje psihosomatske bolesti ?

Gastritis, kolitis, hipertenzija, dijabetes...NE 

1 hour ago, 1260 said:

I još imao masu kontakata u zadnja tri dana

Nadam se da će sad komplet krizni štab u karantenu pa da će malo sjahati sa nas

Da li je direktor kandidat za gradonačelnika na predstojećim izborima ?

Jeste

Ja ove teoreticare zavjere koji ugrozavaju druge zivote ne uvazavam sekunde i mislim da su glupi ko kurac. I najjace je sto se konstantno kao argument poteze ono kako vjerovati nasem kriznom stabu jer su pokrali za respiratore, kao da je nas krizni stab svijetu otkrio koronu. Eto vjeruj njemackom, americkom, britanskom, al dzaba. Svi budale. 

I valjda svaki dan ovdje treba kaciti da ne umiru samo stari i bolesni. Ali necu ja i guglati za vas. Ja sam vec rekao, procitaju da je umro covjek u 55-toj sa komorbiditetima, utrkuju se ko ce prije napisati “HAHA bio je vec bolestan”, kao da ima 100 godina i metastazu raka pankreasa, a ne jebeni tlak sa kojim zivis jos desetljecima. 

Citam na drugom forumu, isto jedan vrli akademik, zajebavao se ovim dok nije sam pokupio virus i nije mogao spavati od boli u plucima. Eno ga odjednom promijenio plocu. 

• Like 3
  • Haha 1

Nisu oni glupi, vec su to dusevni bolesnici. Ko im je kriv sto se k'o pseta osjecaju jer im je receno da se nose maske. Japanci ih nose regularno vis' 30 godina kad god je sezona gripe, mi smo kao pametniji od njih. A ovaj Zudox je prica za sebe... Vise je bot nego covjek. Vidio sam AI-eve kompleksnije i razumnije od njega.

Zudox u par rijeci; "Sorosevci, lgbt, promigranti, fasisti, 5G, Kill Gates" :D

• Haha 1

@zudox ti se meni smiješan i neozbiljan što se tiče ove teme, imaš 50+ a ponašaš se kao da si djete od 7 godina. A znaš zašto si smješan? Izruguješ se bolesnim ljudima jer nose maske, izrugujes se i svima koji nose maske jer imaju vjerovatno nekog ugroženog kući, nazivaš ih "brnjičarima" a sam priznaješ i da i ti nosiš masku. Ja da sam toliko principijelan ja je ne bih nosio ma kolika da je kazna. A ja u Bihaću (koji ne negiram postojanje virusa) je manje nosim od tebe. Zapravo skoro da je ne nosim nikako. Komentar?

• Like 1
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...