Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

prije sat vremena, zudox said:

https://wits.worldbank.org/tariff/trains/en/country/EUN/partner/ALL/nomen/h5/product/382200   da je ovo unaprijed pripremano pogledajte datum .Pažljivo pripremana operacija.

https://wits.worldbank.org/trade/comtrade/en/country/ALL/year/2017/tradeflow/Exports/partner/WLD/nomen/h5/product/902780?

Pocelo 2017. ipak. 😮

Ukucati ove product kodove i vidjeti na sto se odnose tj radi se opcenito o nekakvoj dijagnistockoj opremi. Oprema koja se koristi za covid ista je i za ostale viruse. Ovi na stranici su vjerovatno naknadno ove godine dodali ovo covid test kits odnosno sve kvalificirali kao nabavku covid opreme, kako bi vidjeli otprilike sa kolikim resursima ko danas raspolaze. 

Al zamisli, najveci svjetski umovi skontali kako svijetu prodati izmisljeni virus i svu pricu koja ide uz isti, ali su nekako kao zadnji idioti zaboravili ocistiti sve ovakve ocite tragove na internet stranicama kojima svaki covjek na planeti ima pristup. Makes sense. 

Edited by Pavarotti

Brain drain ostao samo vain brain. Demonstracije u Zagrebu su još jednom pokazale isprane mozgove. U prvom redu u kojoj mjeri su ti ljudi egoistični, u toj mjeri da nisu dopustili da intervenira hitna pomoć i pruži prvu pomoć čovjeku kojoj je bila potrebna. Umjesto toga, gađali su hitnu pomoć flašama. Druga stvar koja pokazuje koliko su im isprani mozgovi je da su tu protiv nošenja maski, protiv distanci, protiv vakcine i drugih mjera a niko se nije bunio protiv propasti ekonomije, protiv toga jer je na desetine hiljada ljudi ostalo bez posla i neće imati čim nahraniti djecu. Nek su spalili maske. Odlično izrežirana predstava od strane onih protiv kojih su ko fol demonstracije i održane. Idiokracija. Bravo!

• Angry 1

Tko si ti da nazoveš te ljude ispravnim mozgovima. Da nije kapnula koja donacija i na ovaj forum .Ta hitna su bila obična provokacija od strane rezima koja nije uspjela.A što se tiče ekonomije ko ima i malo u glavi zna da će ovo namjerno dovesti do ekonomske propasti.Treba spašavati živote ekonomiju je lakse podići nego uništene živote i potomstvo.Zivjela sloboda dole ciomasonsko smeće. 

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Haha 1

7 minutes ago, zudox said:

Tko si ti da nazoveš te ljude ispravnim mozgovima. Da nije kapnula koja donacija i na ovaj forum .Ta hitna su bila obična provokacija od strane rezima koja nije uspjela.A što se tiče ekonomije ko ima i malo u glavi zna da će ovo namjerno dovesti do ekonomske propasti.Treba spašavati živote ekonomiju je lakse podići nego uništene živote i potomstvo.Zivjela sloboda dole ciomasonsko smeće. 

Jeste, sam soroš nas kontaktirao i rekao da on i Kill Bill doniraju forumašima koji pređu na njihovu stranu. Eto koje gluposti pišeš. Ja imam pravo na svoje mišljenje i to je sloboda govora ista ona na koji se ti pozivaš kad nazivaš ljude ovcama. Neki i na ovom forumu imaju isprane mozgove raznim underground portalima koji su u ilegali jer govore istinu i žele spasiti svijet. Naravno da su to isprani mozgovi,u suštini ljudi nižeg intelekta kojima je lako manipulirati. Čuj, hitna je provokacija, bio ti u prvim redovima pa znaš? Pročitaj onaj link što sam postavio, prepoznat ces se u njemu.

• Haha 1

Naravno da ima. Isto kao nazivi ovcama, brnjičarima, psima, plaćenicima...ispran mozak je fakt i ništa drugo. Ispran mozak za mali dio ove danasnje populacije o kojoj je rijec nije moj. Opet kazem procitajte onaj link sto sam stavio. Tamo vam je sva mudrost oko svega ovog

18 minutes ago, zudox said:

Recimo Srećko Sladojev za pocetak neobrazovani i ispravnog mozga to hoćeš reći.

Svako ima svoje interese, dotični nije liječnik niti imunolog da bi mogao govoriti o ovoj temi, baš kao ni ostali kiropraktičari, nutricionisti i plasticni kirurzi. Google is your friend

• Sad 1

Pa sta sad, neki imunolog rekao korona prevara? Kaze neki naucnik i da je evolucija prevara i da je zemlja ravna. Reko sam prije, nauka je kvalitet i kvantitet istrazivanja. U vasem slucaju, ne postoji nijedno. Iskoci tu i tamo neki strucnjak koji se suprostavi svima. I to je normalno kad ih imas na milione. 

21 minutes ago, Alen12 said:

Pa eto, bilo bi korisno da i ti posegneš za googlom pa ćeš vidjeti da je Srećko Sladoljev imunolog.

Da, moja greška. On je imunolog izbačen iz liječničke komore. Ni ja nisam liječnik i naravno to mi ne daje za pravo da širim istinu ili plasiram laži. Problem je u tom što niko ne navodi niti jedan naučni dokaz temeljen na nekom eksperimentu a ja dokaze u postojanje virusa sam vidio i vidim oko sebe, npr čovjeka od 50 godina, zdravog i pravog, rekreativnog sportaša, nepusača koji je bio pozitivan na korona virus i odjednom se srušio i umro. Srećko je u rangu Radovana Karadžića.

Čovjek imao infarkt šta je to čudno.Moj zet od starije sestre bio zdrav prije toga na mjesec bio kod doktora u švicarskoj na kontrolama zdrav ko dren kako se kaže.Sjedio sa njim pili kahvu isto nepušač bio.Otisao kući kad zovu kažu dobio infarkt za volanom auta u roku 20 min.Nisam vjerovao da nije greška kad ono bgm jest.Nista ga nije boljelo sad bi rekli da je od korone.

• Like 2

Btw. "Oficijelna stranica svjetske banke"? Jes ti dobar? De koristi gugl, hebem te u  taj budjav mozak. Ukucaj to pa vidi hoce li ti izbaciti taj sajt, legendo. Sve i da jest, bas su oni propustili da to smakni, zaboravili ono... :D

Koji ste vi teletabisi, majko moja...

@Grunf, de me molim te banuj, da vis' nemam pristup forumu, banovao me je vec jednom bio onaj debil Saco, pa sam napravio novi akaunt. Treci necu pravit sigurno. Hvala unaprijed.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...