Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

Ako SDA i njihova Sebija drže glavne konce oko ove igre sa koronom,bilo da je manipulirati testovima ili pljačkati milione na respiratorima za očekivati je da SDA portal poput ovoga ismijava sva različita mišljenja od njihovih.

• Like 2
  • Dislike 1
  • Replies 1,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nije me bilo, manje vise se sve vrti u krug, na ovu temu nisam pisao jer je dosta postova u debelom off-sideu. Moj babo je znao reci sine primitivizam je gori od kuge, za kugu se nadje lijek ali

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Buraz dzaba to pises, 90% ljudi ce te smatrati ludjakom i budalom, pogotovo Bosnjo koji je najpametniji uz litru brlje. Bill Gates je otkrio svoje namjere javno u zadnjih par mjeseci, ni ja sam nisam

Posted Images

Koji SDA portal? Faktograf.hr HR HR HA-ER? 

No, nebitno. Mogao sam jednostavno prepricati tekst bez postavljanja linka. Mogao sam zakaciti brdo americkih portala koji na isti nacin demantiraju gluposti. Ili jednostavno zakaciti yt link njegovog govora. Onda se ne bi imali za sta uhvatiti. Jos jednom da konstatujemo - laz je da je Bill Gates rekao da planira ubiti 10-15 % ljudske populacije. 

Edited by Pavarotti
  • Sad 1

Ovdje sto se procita gluposti od pojedinaca, nigdje se ne procita. 

I svako tjera na svoju stranu. Ovaj prvi veli da su njegovi portali istiniti, ovaj drugi tvrdi da nisu, nego njegovi. I tako u krug. ALI u Bosni je sve statika, ima se vremena za raspravu i ovu beskonacnu petlju gluposti. Ti si glup i jebeni kreten, NE, ti si! Jedno te isto i td.

Please, continue...

Edited by jokesOnYou
  • Like 1
prije 24 minuta, jokesOnYou said:

Ovdje sto se procita gluposti od pojedinaca, nigdje se ne procita. 

I svako tjera na svoju stranu. Ovaj prvi veli da su njegovi portali istiniti, ovaj drugi tvrdi da nisu, nego njegovi. I tako u krug. ALI u Bosni je sve statika, ima se vremena za raspravu i ovu beskonacnu petlju gluposti. Ti si glup i jebeni kreten, NE, ti si! Jedno te isto i td.

Please, continue...

Jel  to ove uvrede upucujes ovima što nose brnjice .Nisu oni loši ljudi već jednostavno isprepadani uglavnom mada i medju  ima psihopata.Ipak nije red da ih vrijedjas 

• Dislike 1

Nastanak oboljenja COVID-19 uz određene komorbiditete ovog Tuzlaka su dovele u stanje u kojem su mu se ljekari kontinuirano borili za život.

Ajde mi objasni ovo šta znači prostim riječima.Koliko vidim on je već bio teško bolestan od ranije.

• Dislike 1
20 minutes ago, zudox said:

Nastanak oboljenja COVID-19 uz određene komorbiditete ovog Tuzlaka su dovele u stanje u kojem su mu se ljekari kontinuirano borili za život.

Ajde mi objasni ovo šta znači prostim riječima.Koliko vidim on je već bio teško bolestan od ranije.

Tvoj komentar zvuči ovako: ako je teško bolestan onda ne zaslužuje da živi? A ono što sam ja htio reći da zbog ovakvih i sličnih ljudi vrijedi navući masku ako sam u javnom prevozu ili ako sam u trgovini. To je razlika između mene i tebe..

Vidiš dogadja se da neka osoba u saobraćaju ubije nedužnog pješake zbog takvih pojedinaca se isplati zabraniti svima da voze auta.Neka se ide pješice kao nekad .Ne vozi ne uvijek isplati se .

• Dislike 2

Kao što zbog pandemija Corona virusa moraš nositi masku i držati distancu da ne bi drugi stradali, tako se i u saobraćaju svaki učesnik mora pridržavati propisanih pravila inače ode glava... to ti je čak dobra usporedba Zuhdija

• Like 2
9 hours ago, zudox said:

Vidiš dogadja se da neka osoba u saobraćaju ubije nedužnog pješake zbog takvih pojedinaca se isplati zabraniti svima da voze auta.Neka se ide pješice kao nekad .Ne vozi ne uvijek isplati se .

Odlicno. Reče ti i Hysteria. U saobraćaju recimo imas veliki skup pravila kojih se moras pridrzavati. Ako ih se ne pridrzavas dobijes kaznu. Zar ne? Ako si usmrtio pjesaka ili drugog ucesnika u saobracaju, puste te kući??? Ili ces u skucaju tvoje greske, na robiju par godina?

Kad smo već na temi saobraćaja u doba korone:Sad se moj komšija Hamo priprema za odlazak na more auto oprano sve spakovano,baš eno skida zastavicu sa ljiljanima sa retrovizora u autu kači zastavicu Dinamo!

Takvi bišćani sigurno imaju zastavicu Crvene Zvezde da im se nađe 

• Haha 3
prije 2 sati, Fap mašina said:

Kad smo već na temi saobraćaja u doba korone:Sad se moj komšija Hamo priprema za odlazak na more auto oprano sve spakovano,baš eno skida zastavicu sa ljiljanima sa retrovizora u autu kači zastavicu Dinamo!

Takvi bišćani sigurno imaju zastavicu Crvene Zvezde da im se nađe 

Pa nece u Zagreb na more, to mu je gore da stavi nego ljiljane :D

• Haha 1

Ja ne vidim da je ovaj lik bio TESKO bolestan. Gdje to pise? Imao komorbiditet, mozda je covjek imao hipertenziju odnosno povisen tlak, sto je najcesci komorbiditet kod pacijenata korone. Oboljenje sa kojim zivis desetljecima, ali prema teoreticarima je sasvim normalno da ti toga pregore pluca, zavrsis na respirataoru i umres u 40-toj. 

Da se ogradim, nemam pojma kakvu covjek bolest pored korone ima, ali iz ovog teksta nikako ne mozes zakljuciti da je covjek tesko bolestan. 

No ovim genijalcima i kad nadjes primjer zrtve korone covjeka koji je bio zdrav i bez komorbiditeta, onda je to greska doktora, covjek primio pare da ga eutaniziraju i pripisu koroni, posuo ga helikopter nekom kemikalijom ili ga Gatesovi agenti cipirali dok je cekao u redu da plati racun. Uvijek ce se nesto naci. 

Edited by Pavarotti
  • Like 3
  • Thanks 1

Nego šta ćemo sad? Rusi imaju vakcinu protiv covid19 koja doduše nije provjerena niti dovoljno testirana ali kreće vakcinisanje. Izgleda da će Srbi biti prvi ljudski zamorci jer su kolektivno svršili i svršavaju kad se pojavila ova vijest. Gdje da svrstamo ovu vakcinu? Nije Bill Gates iza nje, znači sigurna je? Ovi anti-vaxxeri se ućutali povodom ovog. Hoćete li se cjepiti ruskom vakcinom? Da li će Putin vršiti nadziranje dijela populacije chipiranom vakcinom. Volio bih čuti mišljenja forumaša anti-vaxxera.

Grunf Putin je odigrao maestralno potez srušio je planove ciopederske agenda o njihovoj vakcini koju su planirali.Zelite spas evo vam ga . Imaj samo u vidu da je naglasio da u rusiji neće biti obaveznog vakcinisanja.Nego počinje školska godina vidjeces kad počnu iznenadne epidemije po školama i stavljanje istih u karantenu.Odvojice djecu od roditelja koji neće moći da ih uzmu zbog njihove zastite.Tu će biti tipovi koji će se brinuti o njima a ima ih i na ovom forumu koji me ismijavaju sa čudnim nickovima. Ciopedolgbt sljedbenici.Za koji mjesec ovo ćeš gledati najprije po inostranstvu pa kod nas.

• Haha 1
7 minutes ago, zudox said:

Grunf Putin je odigrao maestralno potez srušio je planove ciopederske agenda o njihovoj vakcini koju su planirali.Zelite spas evo vam ga . Imaj samo u vidu da je naglasio da u rusiji neće biti obaveznog vakcinisanja.Nego počinje školska godina vidjeces kad počnu iznenadne epidemije po školama i stavljanje istih u karantenu.Odvojice djecu od roditelja koji neće moći da ih uzmu zbog njihove zastite.Tu će biti tipovi koji će se brinuti o njima a ima ih i na ovom forumu koji me ismijavaju sa čudnim nickovima. Ciopedolgbt sljedbenici.Za koji mjesec ovo ćeš gledati najprije po inostranstvu pa kod nas.

Znači cjepit će nas putinovom vakcinom? U Srbiji i RS hoće i cjepljenje je obavezno a ne dobrovoljno. Tako je Vučić navodno najavio. Super eto imaš alternativu

prije 1 minuta, Grunf said:

Znači cjepit će nas putinovom vakcinom? U Srbiji i RS hoće i cjepljenje je obavezno

Pa ako malo bolje pogledaš mi na balkanu smo uvijek bili zamorci. Naravno da će oni biti prvi tj srbija i rs kad im je na čelu države peder i lezbijka.Nemam ništa protiv njih sve dok ne nameću svoje izopacenosti kao normalne.Vidjece i nijemci ko im je merkel ubrzo.Nema djece nit ih je željela kako onda može voljeti druge.Ovdje je isto pritisak na narod samo oni to rade na kulturnoj način. 

• Like 1
prije 5 sati, Haldir said:

Ovaj zudox je blago rečeno najgluplji lik na ovom forumu. Čak je i onaj Brod u boci za njega akademik

Što da se nisi najvjerovatnije našao u mom komentaru.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...