Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

4 hours ago, zudox said:

Pa to sam ja govorio povodom onog protesta u ZG. Svi protestiraju protiv nošenja maski, distanci, ograničenja a niko nije protestirao jer je izgubio posao. Zato sam i rekao i smatram da je protest u ZG upravo iniciran iz ovog stožera jer bolje da se narod buni zbog maske nego zbog pucnja u čelo egzistenciji. Jebovas maska

prije 2 sati, Grunf said:

Pa to sam ja govorio povodom onog protesta u ZG. Svi protestiraju protiv nošenja maski, distanci, ograničenja a niko nije protestirao jer je izgubio posao. Zato sam i rekao i smatram da je protest u ZG upravo iniciran iz ovog stožera jer bolje da se narod buni zbog maske nego zbog pucnja u čelo egzistenciji. Jebovas maska

Slažem se. U BiH kad jedan od ukućana bude pozitivan dođe inspekcija i svima uruči rješenje o izolaciji bez obzira bili pozitivni ili ne. 2 sedmice neplaćeno je veliki udarac za prosječnu BH porodicu a tu uvijek prijeti i otkaz.

Ja znam za slučaj gdje su na osnovu jednog pozitivnog testa svi u kući završili u izolaciji a samo par dana kasnije je ta, navodno zaražena osoba, na ponovljenom testu bila negativna ali rješenje o izolaciji nije poništeno. I pazi to se nije desilo samo jednom nego dvaput što je samo dokaz da je BiH uzela najveće smeće od testova i da podaci o broju zaraženih nisu nimalo tačni a nakaradni sistem dodatno otežava

• Like 1

2 minutes ago, zudox said:

Nisam gledao al reci ukratko šta plz . 

Pa sve demantirao, da ne negira postojanje virusa, da mu je prijatelj umro od korone, da nije protiv vakcinisanja itd itd... A mislim da i ovdje ima video na kojem govori protiv vakcinacije u globalu ne samo kad je rijec o koroni. Lažovčina. Potrazit cu sutra taj video iz RTL direkt pa ga stavim ovdje da prokomentiramo iz najboljih namjera

Svi su oni sebi privuklu paznju rejting zbog korone kao i ona Hana Konjska glava komentira istaknutog filmskog redatelja Dalibora Matanica zbog njegovog stava o influencerima covjek je dobro rekao govna sto i jesu. Znaci prezentiraju totalno pogresne vrijednosti i lazni zivot prijatelje i to uveliko utjece na mlade generacije zato imamo curice od 12 godina sto zele biti kurvice  selebritiji gdje je napucivanje usana i pokazivanja fizickog izgleda jedino sto se u njenu jadnu glavu usadjuje da na njoj vrijedi . Roditelji su jos gori jer od djece prave degenerike oblace curice u zene push up bhv farbaju im kosu tangice odmah joj sa 12 pocne kljukati anti baby pilule . 

• Aferim! 1

Zajednička stvar svim prosvjedima uključujući i ovaj u ZG je sudjelovanje i neonacista i ostalih desničara na njima (napisao sam "I" dakle ne tvrdim da su svi prosvjednici radikali). Slučajno ili namjerno, ja ne znam odgovor. Ono što je bitno razlučiti i razdvojiti su pogreške koje donosi i radi krizni štab od teorije urote u vidu "plandemije". To je ono što je najviše i dovelo do svega ovog, pogreške u radu kriznog štaba i odgovornih osoba pogotovo na banalnim stvarima tipa, recimo kod nas, "migranti ne nose maske a mi moramo" iz čega kod slabo informiranih i/ili nedovoljno edukovanih ljudi kojih je nemali broj dolazi do zaključka da je ovo sve jedna urota protiv stanovništva a znamo kad se u narodu razveže mašta. Te današnje teorije urota u historiji su znane pod "mitovi i legende"

• Like 1

Gledam danas djeca jadna prvacici u školskom dvorištu neka imaju i rukavice pored maski na licu.Tacno ovo je zločin nad djecom holokaust.Ali kako to cionisti rade polako djeca ne moraju jer bi se narod pobunio već postepeno i sad i ona nose.Ti grunf ili si podmiren da ovo branis ili si totalno naivan.Ova civilizacija tone u totalni sunovrat.

• Like 1
  • Dislike 1

34 minutes ago, Grunf said:

Zajednička stvar svim prosvjedima uključujući i ovaj u ZG je sudjelovanje i neonacista i ostalih desničara na njima (napisao sam "I" dakle ne tvrdim da su svi prosvjednici radikali). Slučajno ili namjerno, ja ne znam odgovor. Ono što je bitno razlučiti i razdvojiti su pogreške koje donosi i radi krizni štab od teorije urote u vidu "plandemije". To je ono što je najviše i dovelo do svega ovog, pogreške u radu kriznog štaba i odgovornih osoba pogotovo na banalnim stvarima tipa, recimo kod nas, "migranti ne nose maske a mi moramo" iz čega kod slabo informiranih i/ili nedovoljno edukovanih ljudi kojih je nemali broj dolazi do zaključka da je ovo sve jedna urota protiv stanovništva a znamo kad se u narodu razveže mašta. Te današnje teorije urota u historiji su znane pod "mitovi i legende"

Ne nosenje maske ima veza sa koronom isto kao sto da ne nosis gace ispod hlaca ili suknje znaci nema veze .

Ja ne nosim gace a da nosim masku .

7 minutes ago, zudox said:

Gledam danas djeca jadna prvacici u školskom dvorištu neka imaju i rukavice pored maski na licu.Tacno ovo je zločin nad djecom holokaust.Ali kako to cionisti rade polako djeca ne moraju jer bi se narod pobunio već postepeno i sad i ona nose.Ti grunf ili si podmiren da ovo branis ili si totalno naivan.Ova civilizacija tone u totalni sunovrat.

Za razliku od tebe ja imam djete u osnovnoj školi i ti bulazniš i neznaš šta pričaš i ja jesam zabrinut za svoje djete. Treba naći sredinu i dobro odvagati jer kako štetu će im nanijeti maske tako isto i korona virus KOJI POSTOJI. Zašto je tebe briga za tuđu djecu kad te nije briga za tuđe roditelje, djedove,nane itd

2 minutes ago, Barba said:

Ne nosenje maske ima veza sa koronom isto kao sto da ne nosis gace ispod hlaca ili suknje znaci nema veze .

Ja ne nosim gace a da nosim masku .

Nahladit ces mu*a :D

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...