Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Posted Images

Pa sta sad, neki imunolog rekao korona prevara? Kaze neki naucnik i da je evolucija prevara i da je zemlja ravna. Reko sam prije, nauka je kvalitet i kvantitet istrazivanja. U vasem slucaju, ne postoji nijedno. Iskoci tu i tamo neki strucnjak koji se suprostavi svima. I to je normalno kad ih imas na milione. 

21 minutes ago, Alen12 said:

Pa eto, bilo bi korisno da i ti posegneš za googlom pa ćeš vidjeti da je Srećko Sladoljev imunolog.

Da, moja greška. On je imunolog izbačen iz liječničke komore. Ni ja nisam liječnik i naravno to mi ne daje za pravo da širim istinu ili plasiram laži. Problem je u tom što niko ne navodi niti jedan naučni dokaz temeljen na nekom eksperimentu a ja dokaze u postojanje virusa sam vidio i vidim oko sebe, npr čovjeka od 50 godina, zdravog i pravog, rekreativnog sportaša, nepusača koji je bio pozitivan na korona virus i odjednom se srušio i umro. Srećko je u rangu Radovana Karadžića.

Čovjek imao infarkt šta je to čudno.Moj zet od starije sestre bio zdrav prije toga na mjesec bio kod doktora u švicarskoj na kontrolama zdrav ko dren kako se kaže.Sjedio sa njim pili kahvu isto nepušač bio.Otisao kući kad zovu kažu dobio infarkt za volanom auta u roku 20 min.Nisam vjerovao da nije greška kad ono bgm jest.Nista ga nije boljelo sad bi rekli da je od korone.

• Like 2
prije 24 minuta, zudox said:

Grunf pogledaj ovaj video od alena nigdje ne kaže da su ljudi napali flasama hitno vozilo prije će biti da je ovo medicinski terorista se zaletio u narod ugrožavajući njihove živote.Medicinski teroristi zašto je to teško prihvatiti.

• Like 1
  • Haha 1

Btw. "Oficijelna stranica svjetske banke"? Jes ti dobar? De koristi gugl, hebem te u  taj budjav mozak. Ukucaj to pa vidi hoce li ti izbaciti taj sajt, legendo. Sve i da jest, bas su oni propustili da to smakni, zaboravili ono... :D

Koji ste vi teletabisi, majko moja...

@Grunf, de me molim te banuj, da vis' nemam pristup forumu, banovao me je vec jednom bio onaj debil Saco, pa sam napravio novi akaunt. Treci necu pravit sigurno. Hvala unaprijed.

4 hours ago, zudox said:

Pa to sam ja govorio povodom onog protesta u ZG. Svi protestiraju protiv nošenja maski, distanci, ograničenja a niko nije protestirao jer je izgubio posao. Zato sam i rekao i smatram da je protest u ZG upravo iniciran iz ovog stožera jer bolje da se narod buni zbog maske nego zbog pucnja u čelo egzistenciji. Jebovas maska

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...