Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

2 hours ago, Grunf said:

Zajednička stvar svim prosvjedima uključujući i ovaj u ZG je sudjelovanje i neonacista i ostalih desničara na njima (napisao sam "I" dakle ne tvrdim da su svi prosvjednici radikali). Slučajno ili namjerno, ja ne znam odgovor. Ono što je bitno razlučiti i razdvojiti su pogreške koje donosi i radi krizni štab od teorije urote u vidu "plandemije". To je ono što je najviše i dovelo do svega ovog, pogreške u radu kriznog štaba i odgovornih osoba pogotovo na banalnim stvarima tipa, recimo kod nas, "migranti ne nose maske a mi moramo" iz čega kod slabo informiranih i/ili nedovoljno edukovanih ljudi kojih je nemali broj dolazi do zaključka da je ovo sve jedna urota protiv stanovništva a znamo kad se u narodu razveže mašta. Te današnje teorije urota u historiji su znane pod "mitovi i legende"

Ode ti daleko nadesno.. Šta misliš da se za ,,festival slobode" raspišu uvjeti za učesnike istog,lijevo,centar,desno. 

Krizni štab je oformila vlada,čitaj politika,a znamo šta je ,,politika" . ,,kš" pleše kako ,,p" svira ma koliko članovi bili stručni i kompetentni. Da je ,,kš" NVO politička svirka bi bila rasturajuća.

1 hour ago, zudox said:

Ne vidim ga sve pretražujem daj ga  ponovo pošalji 

Evo pročitaj. Kad pročitaš ovaj tekst onda uporedi primjere sa ovog linka i svoje postove na ovoj temi. Onda ces vidjeti da se poklapaju 98% što znači da si pripadnik qAnon grupe ili si svjesno ili nesvjesno pao pod njen utjecaj

https://detektor.ba/2020/09/04/qanon-u-bih-teorije-zavjere-pod-plastom-slobode-govora/

prije 20 minuta, zudox said:

Nisam ni znao za ovu grupu hvala  ti na tome.Kamo sreće da su ovo teorije zavjere ne bi se vodila ovoliko borba protiv njih.Jednostavno promatram svijet oko sebe i gledam šta se dogadja i kako se reprogramiraju ljudi na odredjeno ponašanje.

Svaka cast majstore. 

Edited by Pavarotti

25 minutes ago, zudox said:

Nisam ni znao za ovu grupu hvala  ti na tome.Kamo sreće da su ovo teorije zavjere ne bi se vodila ovoliko borba protiv njih.Jednostavno promatram svijet oko sebe i gledam šta se dogadja i kako se reprogramiraju ljudi na odredjeno ponašanje.

Sad znas zasto tako reagujem sa nevjericom na pojedine upise na ovoj temi

16 hours ago, Real said:

Astra-Zeneca obustavila Testove za vakcinu zbog nuspojava upaljenja kičmene moždine zbog vakcine.Kažu kod jednog pokusnog kunića javile se nuspojave!

Više je nego smiješno, nevjerovatno i sumnjivo.
Nijedna kompanija na svijetu koja proizvodi lijekove neće zaustaviti daljnja ispitivanja ako se pojave neželjeni efekti kod samo jedne osobe koja se testira !!!Kamoli kod ovog više stotina milijuna teškog projekta!
Pretpostavlja se da se tako važna ispitivanja provode na nekoliko hiljada ispitanika od 18-88. Godine kako bi bila valjana (niti jedna vojska se ne zaustavlja zbog ranjenog vojnika)!
Jedino ako test nije proveden na dvije osobe, to će govoriti za 50% osoba koje su oštećene!
Ovdje se puno toga drži u tajnosti, a stanovništvo se zavarava, mada kad vidim ove dobrovoljce koji se javljaju za testove vidim koliko su neki glupi.

Ovo je tacno uzmi samo primjer pincilin na kojeg su milioni alergicni a vecina tesko podnosi ima nuspojave ali posljednjih 50 godina to je glavni antibiotik ili sta vec. 

Farmacija je najunosniji posao pored namjenske industrije i industrije zabave filmovi igrice i ostalo. 

Za virusna oboljenja infekcije zarazne bolesti koje su nastale u prirodi je lakse naci lijek vakcinu tretman ,sam koronavirus je poznata jos od 1960 tih godina znaci pripada SARS grupi o kojoj se sve zna ali problem je sto je sam virus neko modificirao ipromjenio njegove sekvence i to sad izlazi na vidjelo jer sta se desava virus je izrazito otporan . Kod normalnih virusa nastalih u prirodi nulti pacijent i onaj 20 tih sto se zarazio od sireg kruga ljudi ne mogu imati virus iste jacine  znaci virus kad prelazi sa osobe na osobu od mora da slabi . Ovo je posteno neko smiksao i pustio medju narod i ja mislim da nikad nece naci pravu vakcinu za ovaj virus jer je ovo napravljeno da smanji populaciju stanovnistva .

• Like 1

Just now, zudox said:

Smije se smij uvijek se smij 

Da malo zapjevamo onu pjesmu

Dopunio sam, procitaj moj prethodni post  da skontas zasto se smijem. Al nemoj me pogresno razumjeti ovo govorim sa pozitivnog stajalista : ako je to tvoj najveci problem onda ti svaka cast. Ozbiljno

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...