Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Posted Images

3 hours ago, zudox said:

Dobro ste sakrili ovaj forum 

Hahahah...al eto rješenje ti je hysteria rekao. Koliko vidim izgleda da je problem u nekoj od skripti koja prikazuje oglase u WP a koja se odvija prije prikaza foruma na naslovnoj stranici biscani.net i normalno blokira sve sto se pokreće poslije nje.  To je ono što na prvi pogled mogu zakljuciti a mi moderatori ne mozemo ispraviti

Istina će kad tad isplivati na vidjelo.Zasto sam bio siguran da je ovo sve prenapuhano od ove ciomasonske oligarhije.Pustili bi oni pravi virus da pobije ako treba i 100 miliona ljudi bez trunke kajanja ali je problem što virus ne poznaje političke partije rasu bogataše ili siromahe tamani redom.E zbog toga je trebalo izmisliti ovu lakrdiju. 

• Like 1

,,Danci su mislim u proljeće prvi otvorili škole i bili nam svima svjetionik, a ovo polugodište su počeli još prije mjesec dana. Vikinška izdržljivost, ili?

p.s. Austrijanci sutra 'jako zaoštravaju' pa uvode maske u škole, čuli ste. Zaboravili su vam reći da je to samo na hodnike, ne i za nastavu :) "

https://www.cbc.ca/amp/1.5720508

PREKLAPANJE sezonske gripe i COVID-a

**Zabrinuti ste jer će se na jesen preklopiti COVID i gripa? Opustite se... gripa ne dolazi na jesen. 

Jesen završava 21.12., a gripa u Hrvatsku zaozbiljno dolazi u siječnju ili veljači (dakle za cca. 4 mjeseca), neki tragovi krajem godine, tako da si dajte bar još mjesec dana dok se ne počnete brinuti još i oko toga, dok se ne vidi kako se razvija epidemija C19, zaslužili ste.... **

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158573947944556&id=796049555

6 hours ago, L19.S61. said:

Prije sat vremena ovaj članak objavljen je na jednoj fb grupi.. Ima preko 100 komentara i više od 10 dijeljenja..

https://express.24sata.hr/life/ovog-ljeta-rekordno-puno-upala-pluca-u-hrvatskoj-11431

Pa šta i ja tvrdim i ovdje. Nadalje, neki ovdje i dalje tvrde da je ovo samo sezonska gripa. Ko je i kad vidio epidemiju sezonske gripe usred ljeta na +40 osim iznimnih uvezenih slučajeva

prije 2 sati, zudox said:

Malo ko da pročita a kamo li da obrati pažnju na detalje

Ali kakve to veze ima sa tvojim negiranjem? Clanak iz 2017e. Povecan postotak oboljelih od infekcija respiratornih organa. Od pamtivijeka ljudi umiru od upale pluca. Ali ti tvrdis da je to sve napuhano i da ljudi panicare. De saberi se :D

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...