Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

@zudox ti se meni smiješan i neozbiljan što se tiče ove teme, imaš 50+ a ponašaš se kao da si djete od 7 godina. A znaš zašto si smješan? Izruguješ se bolesnim ljudima jer nose maske, izrugujes se i svima koji nose maske jer imaju vjerovatno nekog ugroženog kući, nazivaš ih "brnjičarima" a sam priznaješ i da i ti nosiš masku. Ja da sam toliko principijelan ja je ne bih nosio ma kolika da je kazna. A ja u Bihaću (koji ne negiram postojanje virusa) je manje nosim od tebe. Zapravo skoro da je ne nosim nikako. Komentar?

• Like 1
  • Thanks 1
  • Replies 1,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Nije me bilo, manje vise se sve vrti u krug, na ovu temu nisam pisao jer je dosta postova u debelom off-sideu. Moj babo je znao reci sine primitivizam je gori od kuge, za kugu se nadje lijek ali

Buraz dzaba to pises, 90% ljudi ce te smatrati ludjakom i budalom, pogotovo Bosnjo koji je najpametniji uz litru brlje. Bill Gates je otkrio svoje namjere javno u zadnjih par mjeseci, ni ja sam nisam

Posted Images

Kaže gospođa odmah na početku videa: "znate li da bi svi koji su umrli od Corona virusa umrli ove godine od svoje bolesti ili starosti". Možda je onda najbolje eutanizirati sve stare i bolesne kad im život tako malo vrijedi, ionako bi umrli kad tad

• Like 1
  • Dislike 1

Bez obzira gdje je ovaj tekst objavljen (detektor.ba) pročitajte ga. On zapravo pokazuje pravo stanje stvari a imamo i forumaše koji su pali na ove stvari i kao hipnotisani ponavljaju rečenice koje se pominju i u tekstu. Prepoznajete sve ovo? Ljudi su sami sebi isprali mozak čitajući i gledajući svašta. Odlicno štivo koje bode u srž problema:

@zudox evo ovdje:

https://detektor.ba/2020/09/04/qanon-u-bih-teorije-zavjere-pod-plastom-slobode-govora/

Mislim da to je već prešlo iz teorija urota u nešto veće, kult ili tako nešto.

• Like 1

Ukratko, svidjelo se ovim sto misle da su pokupili svu pamet svijeta jer znaju otici na Google, pa zavrse u zelencu nekih teorija zavjera i sl., ali SVI ama bas SVI MORAJU nositi maske i to je KRAJ i tacka. Buni se, pisi na bihackom forumu, zali se, kmeci ko krmce pred klanje, ali brate, MORAS nositi masku, ili plati kaznu. U Njemackoj i Austriji je oko 100 EUR kazna ako nemas maske. To ce biti sve dok normalni i priznati doktori bez ikakvih sumnji ne dokazu i ne predloze drugacije.

I to je kraj cijele ove rasprave i price. 

A vi sada na bihackom forumu od 10 duplih korisnika raspravljajte i kmecite dalje, dajite si medjusobno epitete i nastavite tepati do beskraja, jer ipak ko ce znati, mozda te bas taj Gates ili Angela ovdje procitaju tvoje sveto misljenje i uzmu onda u obzir. :)

Edited by jokesOnYou
  • Like 1
2 hours ago, zudox said:

Ja nisam čuo vaše mišljenje o onom doktoru sa videa već samo vaše prinove na moj račun.Nisamja glavna tema već ovaj tzv virus.

Zašto želiš čuti naša mišljenja kad ih ne želiš uvažiti? Zato se sve i svodi na lične rasprave. Ja sam ti pobio argumente sve i jednog "doktora" i ti samo trpaš nova i nova videa.

Jesi ti pročitao moj zadnji link do kraja? Zato mi se više ne ulazi u raspravu sa tobom.U tom linku leži čitavo objašnjenje. Nazivaš ljude koji nose maske ovcama a i sam nosiš masku. Nešto tu nešto nije u redu. 

Umjesto toga vidi ovo, ovi su imali svoja imena i prezimena a i oni koji su ostali iza njih:

https://www.krajina.ba/bolni-oprostaj-od-brata-hajrudina-i-bratica-adisa-nema-ga-na-kafu-nema-ih-a-majka-pita-kako-su-joj-sinovi/

Isto tako i ja imam primjer https://infobirac.net/2020/07/03/sin-preminule-mizame-pandur-moja-majka-je-bila-tezak-bolesnik-i-nije-preminula-od-korona-virusa/

Nosim ponekad brnjicu i to kad nešto moram kupiti za jesti.Ne nosim je zato što hoću već zato što vlada medicinski ciofasizam i ti se tome smiješ. Da nije kapnula koja donacija vidjam da tolerises svojima sve psovke lične prirode.

• Like 1
31 minutes ago, zudox said:

Isto tako i ja imam primjer https://infobirac.net/2020/07/03/sin-preminule-mizame-pandur-moja-majka-je-bila-tezak-bolesnik-i-nije-preminula-od-korona-virusa/

Nosim ponekad brnjicu i to kad nešto moram kupiti za jesti.Ne nosim je zato što hoću već zato što vlada medicinski ciofasizam i ti se tome smiješ. Da nije kapnula koja donacija vidjam da tolerises svojima sve psovke lične prirode.

Hahaha...procitaj onaj link. Kao hipnotisan si. Nema psovki ovdje a ako nesto propustimo, prijavi post. Nema tolerancije ni prema kome, prvi put opomena, drugi put hlađenje

On 03. 09. 2020. at 21:40, Pushiga said:

Mozda sam govorio za tu zenu sa linka. Mogao si editovati post, a ne brisati. 

Evo po drugi put indirektno mi je ponovio još mi se ruga toliko o vašoj objektivnosti 

• Like 1

Gdje smo mi,Bihać, BiH ?  Negdje između ili nigdje ?

Pričam danas s prijateljem iz S.Makedonije,gdje je zakonom propisano da se maska mora nositi,kako na otvorenom tako i u zatvorenom(javnom) prostoru. Ne poštivanje prouzrokuje pisanje i plaćanje kazne.

Trenutno,kod susjeda,u gl.gradu ,,festival slobode"..bez distance i bez maskiranja.

Kud bi vi ? ,,gore" ili ,,dole" jer mi smo u ,,sredini".

prije sat vremena, zudox said:

Evo po drugi put indirektno mi je ponovio još mi se ruga toliko o vašoj objektivnosti 

Hahahah, kmeee... xD Pa normalno da cu te grdit, kad provociras i pravis ljude budalama, jer si ti zatucan.

Boomeru moj :D

Edited by Pushiga
prije 9 minuta, Pushiga said:

Hahahah, kmeee... xD Pa normalno da cu te grdit, kad provociras i pravis ljude budalama, jer si ti zatucan.

Boomeru moj :D

Ti provociras i takvi kao ti svojim

nebulozama.Kukavice koje se boje smrti najviše podliježu ovoj panici i u strahu napadaju druge. Svejedno pushiga kad tad ćeš umrijeti kao i svi ljudi na planeti što je normalan redoslijed.Vjerujem da te i crvi neće voljeti jesti bices im odvratan ana jelovniku.A za ono spominjanje majke srećom daleko si mi.To govori samo o tvom karakteru i ovim što te brane.

• Like 1
  • Haha 1

Ma daj, covjece, stvarno si sizofrenicar. Ja znaci ne mocu da se nacudim tome kako ti glumis neku zrtvu, a ovdje nema kakve gluposti ne izvaljujes i podjebavas ostale. A sve sto ti napises, vise se nekako odnosi na tebe, nego na mene il' bilo kog drugog. Cista introspekcija. xD

Evo jos jedno poredjenje i necu uopce vise da se bocim tobom i slicnim tebi.

Sida/Aids - koliko ljudi se zarazi godisnje ili umre od nje? Ugl. nije velika cifra. Hoces ti sad reci da zbog toga se ne isplati koristiti kondome i da je to sve tiranija?

Edited by Pushiga
  • Like 1
prije sat vremena, zudox said:

https://wits.worldbank.org/tariff/trains/en/country/EUN/partner/ALL/nomen/h5/product/382200   da je ovo unaprijed pripremano pogledajte datum .Pažljivo pripremana operacija.

https://wits.worldbank.org/trade/comtrade/en/country/ALL/year/2017/tradeflow/Exports/partner/WLD/nomen/h5/product/902780?

Pocelo 2017. ipak. 😮

Ukucati ove product kodove i vidjeti na sto se odnose tj radi se opcenito o nekakvoj dijagnistockoj opremi. Oprema koja se koristi za covid ista je i za ostale viruse. Ovi na stranici su vjerovatno naknadno ove godine dodali ovo covid test kits odnosno sve kvalificirali kao nabavku covid opreme, kako bi vidjeli otprilike sa kolikim resursima ko danas raspolaze. 

Al zamisli, najveci svjetski umovi skontali kako svijetu prodati izmisljeni virus i svu pricu koja ide uz isti, ali su nekako kao zadnji idioti zaboravili ocistiti sve ovakve ocite tragove na internet stranicama kojima svaki covjek na planeti ima pristup. Makes sense. 

Edited by Pavarotti

Brain drain ostao samo vain brain. Demonstracije u Zagrebu su još jednom pokazale isprane mozgove. U prvom redu u kojoj mjeri su ti ljudi egoistični, u toj mjeri da nisu dopustili da intervenira hitna pomoć i pruži prvu pomoć čovjeku kojoj je bila potrebna. Umjesto toga, gađali su hitnu pomoć flašama. Druga stvar koja pokazuje koliko su im isprani mozgovi je da su tu protiv nošenja maski, protiv distanci, protiv vakcine i drugih mjera a niko se nije bunio protiv propasti ekonomije, protiv toga jer je na desetine hiljada ljudi ostalo bez posla i neće imati čim nahraniti djecu. Nek su spalili maske. Odlično izrežirana predstava od strane onih protiv kojih su ko fol demonstracije i održane. Idiokracija. Bravo!

• Angry 1

Tko si ti da nazoveš te ljude ispravnim mozgovima. Da nije kapnula koja donacija i na ovaj forum .Ta hitna su bila obična provokacija od strane rezima koja nije uspjela.A što se tiče ekonomije ko ima i malo u glavi zna da će ovo namjerno dovesti do ekonomske propasti.Treba spašavati živote ekonomiju je lakse podići nego uništene živote i potomstvo.Zivjela sloboda dole ciomasonsko smeće. 

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Haha 1
7 minutes ago, zudox said:

Tko si ti da nazoveš te ljude ispravnim mozgovima. Da nije kapnula koja donacija i na ovaj forum .Ta hitna su bila obična provokacija od strane rezima koja nije uspjela.A što se tiče ekonomije ko ima i malo u glavi zna da će ovo namjerno dovesti do ekonomske propasti.Treba spašavati živote ekonomiju je lakse podići nego uništene živote i potomstvo.Zivjela sloboda dole ciomasonsko smeće. 

Jeste, sam soroš nas kontaktirao i rekao da on i Kill Bill doniraju forumašima koji pređu na njihovu stranu. Eto koje gluposti pišeš. Ja imam pravo na svoje mišljenje i to je sloboda govora ista ona na koji se ti pozivaš kad nazivaš ljude ovcama. Neki i na ovom forumu imaju isprane mozgove raznim underground portalima koji su u ilegali jer govore istinu i žele spasiti svijet. Naravno da su to isprani mozgovi,u suštini ljudi nižeg intelekta kojima je lako manipulirati. Čuj, hitna je provokacija, bio ti u prvim redovima pa znaš? Pročitaj onaj link što sam postavio, prepoznat ces se u njemu.

• Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...