Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

@Real druže smanji malo doživljaj i nemoj nikog omalovažavati . Svako ima pravo da komentariše bio on mljekar pekar apotekar . 
Ovdje niko nije priložio diplomu da znaš šta je po zanimanju .
Ti pročitaš stvari na internetu kao većina sto ih je pročitala ili će pročitati .

99% tih informacija nije tačna . 
Za rakiju je bila više šala pored drugih stvari sa kojima sam se šalio stoga ne uzimaj sve za ozbiljno .

• Haha 1
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Posted Images

59 minutes ago, Barba said:

Ovo sa koronom sve vojske i pripravnosti mislim da slijedi rat protiv Rusije ili invazija vanzemaljaca .

Brat i Moi cekamo let za Amsterdam iz Quito!
Drzali nas na nekom rancu u karantenu od proslog petka!

• Dislike 1
20 minutes ago, Doki said:

Ljudi bojim se da smo zakasnili,kod nas nikoga ne testiraju,ovo kad krene neka nam je dragi Bog na pomoci svima.Ljudi se ne pridrzavaju mjera nikako.

Treba samo slijediti upute, ostati u kucama,

Nigdje se ne testira osim potencijalni pacijenti koi imaju visoko temperaturu, suh kasalj u sl

• Dislike 1
17 minutes ago, Doki said:

Bio sam u prodavnici danas i dalje ljudi setkaju bez maski i rukavica ko da se nista ne desava

U Austriji kazu da maske apsolutno nikakvu zastitu nemaju za onog ko nema virus, cak sta vise mogu i problem napraviti dok izdises zadrzavaju sve, dok oni koima je ustanovljen virus moraju nositi maske

https://www.krajina.ba/prva-zrtva-koronavirusa-u-bih-u-bihacu-preminula-starija-zena-2/

Prema krajina.ba gospođa je 1944 godiste, srcani bolesnik. Zarazila se preko sina koji je zarazen dosao iz Njemacke. Njen nalaz je ujedno i treci zarazeni u Bihacu. Cetvrti slucaj u Bihacu je supruga tesko bolesnog taksiste. Dakle imamo 3 žene i taksistu. Gdje je u ovoj priči zaraženi sin koji je bolestan dosao iz Njemacke???? Tu nesto neštima. Ili se narod obmanjuje ili je clanak netacan

Edited by Grunf
  • Like 1

Zanimljiva stvar. Moje mišljenje je da  je on bio u posjeti. Ne mora značiti. 

Ministrica zdravlja kaže da se sad pregleda porodica od supruge taksiste. 

Isto kaže da je taksiste nulti pacijent. Šta  predstavlja nulti pacijent

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...