Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Nije me bilo, manje vise se sve vrti u krug, na ovu temu nisam pisao jer je dosta postova u debelom off-sideu. Moj babo je znao reci sine primitivizam je gori od kuge, za kugu se nadje lijek ali

Buraz dzaba to pises, 90% ljudi ce te smatrati ludjakom i budalom, pogotovo Bosnjo koji je najpametniji uz litru brlje. Bill Gates je otkrio svoje namjere javno u zadnjih par mjeseci, ni ja sam nisam

Posted Images

Neskrećite sa teme o ratu itd.

Ko kaže da je covid19 bezopasan nema pojma.

Šta mislite šta je u ovim vojnim kamionima na videu u italiji?

Leševi!!! Leševi koji nisu mogli biti spaljeni jer su krematoriji preopterećeni i biće pokopani u masovnim grobnicama.

Jučer 475 leševa u jednom danu,danas do 16:00 sati 427 a dan ima još 8 sati.I kažu nije opasna,ljudska glupost nema kraja!

Najbolji su mi oni što im je struka mašinbravar ,vozač ili slično počnu vaziti o koroni.

To za rakiju je glupost! Jedino što rakija može da napravi je ciroza jetre.

Da bi se mikroorganizmi uništili moraš imati minimalno 70% alkohola a bolje je još 80% kao što sadrže dezinfekciona sredstva u bolnicama.

Rakija prepečenica ima maximum 40% alkohola i stim nije djelotvorna,jedino što se možeš napiti i smrditi od nje a i mikroorganizmi ti ispod mikroskopa kad ih pogledaš mogu zapjevati onu staru:

"Još litar jedan,rujnog vina dajte nama vi"

https://youtu.be/6NSC0gio2w8

@Real druže smanji malo doživljaj i nemoj nikog omalovažavati . Svako ima pravo da komentariše bio on mljekar pekar apotekar . 
Ovdje niko nije priložio diplomu da znaš šta je po zanimanju .
Ti pročitaš stvari na internetu kao većina sto ih je pročitala ili će pročitati .

99% tih informacija nije tačna . 
Za rakiju je bila više šala pored drugih stvari sa kojima sam se šalio stoga ne uzimaj sve za ozbiljno .

• Haha 1
prije 15 minuta, Barba said:

@Real druže smanji malo doživljaj i nemoj nikog omalovažavati . Svako ima pravo da komentariše bio on mljekar pekar apotekar . 
Ovdje niko nije priložio diplomu da znaš šta je po zanimanju .
Ti pročitaš stvari na internetu kao većina sto ih je pročitala ili će pročitati .

99% tih informacija nije tačna . 
Za rakiju je bila više šala pored drugih stvari sa kojima sam se šalio stoga ne uzimaj sve za ozbiljno .

Ja sam slobodan građanin i imam pravo da iznesem subjektivno mišljenje koje je potkovano fundamentalnim znanjem iz prirodnih nauka te kauzalnih i provjerljivih hipoteza baziranih na prirodnim zakonima biologije i kemije te na objektivnim studijama.

Nema tu omalovažavanja, ja nisam pekar i neću da se petljam u pravljenje kisele maslanice,kad pojma nemam o tome.

Nisam mljekar i neznam kako se pravi trapist. Zato neću da pametujem o stvarima o kojima pojma nemam.

Al reći da je covid19 Typ L i Typ S bezopasan to je čista glupost.I zbog toga se netreba šaliti s ozbiljnim stvarima.

Treba znati neke fundamentalne stvari bez interneta da bi se moglo razlučiti što je točno a što ne.

Za razliku od italije u kojoj se radi o sobama od 70,80 ili starijima recimo u njemačkoj su najviše pogođeni 50,ili 60-godišnjaci koji su u kritičnom stanju na intenzivnoj na aparatima jer je virus mutirao u međuvremenu što pokazuju analize svih 103 genomski sekvenci.

Niko nije siguran.

Apothekar ,hmmm.👨‍🔬

Čuvaj se ti i familiju i neuzimaj to za olako.

59 minutes ago, Barba said:

Ovo sa koronom sve vojske i pripravnosti mislim da slijedi rat protiv Rusije ili invazija vanzemaljaca .

Brat i Moi cekamo let za Amsterdam iz Quito!
Drzali nas na nekom rancu u karantenu od proslog petka!

• Dislike 1
prije 24 minuta, EtTore said:

Brat i Moi cekamo let za Amsterdam iz Quito!
Drzali nas na nekom rancu u karantenu od proslog petka!

Kakav je bio smještaj. Je li se moglo odmoriti makar 😁

• Like 1
prije 9 sati, Barba said:

Ovo sa koronom sve vojske i pripravnosti mislim da slijedi rat protiv Rusije ili invazija vanzemaljaca .

Ovo prvo si u pravu potpuno.Uskoro počinje Countdown.

Covid19 je taktičko odvraćanje pažnje i sve ove izolacije stanovništva u zemljama evrope su sklanjanja istog s ulica da bi bilo što manje svjedoka za finalno pregupisavanje NATOa.Francuska zabrana kretanja,belgija,austrija,njemačka,italija itd..To pregrupisavanje se radi već preko 4 godine.Dosad je koštalo NATO više stotina milijardi!Oni pričaju o ko fol nekoj vojnoj vježbi!? Paradoks, koja vojna vježba se priprema preko 4 godine,prebacuju vojni recourci preko pola planete,samo ove godine 37.000 američkih vojnika od 2016 su već prebacili preko 20.000 amera koji su već tamo štacionirani i spaljuju milijarde dolara?Uz njih da nezaboravimo su još i ostale evropske armije članice NATOa i desetine hiljada vojnika.

Prije mjesec dana sam lično u jednoj evropskoj zemlji preticao konvoj američke vojske na autocesti nekih 15 minuta koja je išla prema latviji.Vozio sam 100km/h konvoj je vozio nekih 60km/h,jedan iza drugoga kamioni natovareni tenkovima u razmaku 50 metara.Neću pretjerati ako kažem da ih je bilo nekih 200 - 300 komada.

Sve evropske zemlje su pune konvoja NATO vojske koja se pregupiše iz pravca jugozapada ka pravcu sjeveroistoka u latviji,estoniji i poljskoj.NATO će početi rat s tim što će napasti sami ove zemlje ispod "False Flag" kao što je Hitler u Augustu 39 napao na poljsku.

Rusija nema Interesa za rat al NATO mora ultimativno pripremiti planetu za "jedan svijet=jedna vlada".Na tom putu im je rusija za sada još jedina prepreka uz kinu.

Ovog mjeseca u francuskoj i njemačkoj.

https://m.youtube.com/watch?v=qvkzb9Oiohs

https://m.youtube.com/watch?v=zZifpNZiWtU

2017 u Latviji

https://m.youtube.com/watch?v=oWLcxmmkkuU

20 minutes ago, Doki said:

Ljudi bojim se da smo zakasnili,kod nas nikoga ne testiraju,ovo kad krene neka nam je dragi Bog na pomoci svima.Ljudi se ne pridrzavaju mjera nikako.

Treba samo slijediti upute, ostati u kucama,

Nigdje se ne testira osim potencijalni pacijenti koi imaju visoko temperaturu, suh kasalj u sl

• Dislike 1
17 minutes ago, Doki said:

Bio sam u prodavnici danas i dalje ljudi setkaju bez maski i rukavica ko da se nista ne desava

U Austriji kazu da maske apsolutno nikakvu zastitu nemaju za onog ko nema virus, cak sta vise mogu i problem napraviti dok izdises zadrzavaju sve, dok oni koima je ustanovljen virus moraju nositi maske

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...