Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Mofo dzaba im objasnjavas ti sljedbenici korona bozanstva su toliko ubijedjeni u svoja religijska uvjerenja da je uzalud sa njima raspravljati. Kako se ono mole Tako mi Bila Gejtsa  djeda sorosa 

Posted Images

prije 5 sati, Real said:

Ovi doktori su zasigurno svi idioti jer ne podržavaju diktaturu korone i vlasti:

Osnivači DOKTORI ZA PROSVJETLJENJE 

MI SMO DOKTORI
Walter Weber, doktor iz Hamburga
Heiko Schöning, liječnik - Hamburg
Olav Müller-Liebenau, liječnik - Hamburg

I već preko 2000 ljekara,naučnika,pedagoga,socijalnih radnika i privrednika:

https://www.xn--rzte-fr-aufklrung-pqbn68b.de/team-unterstuetzer/

Taj sajt što si objavio je na njemačkom. Ovdje u Bihaću se Njemački ne poznaje niti govori, ako možeš na Bosanskom naći prevod bilo bi dobro.

Šta ste se koji k. vi bauštelci digli pa objavljujete članke i sajtove na Njemačkom.

Nije vam ovo Njemačka. 

• Haha 1

Kažu poznati influenser koji je tvrdio da Koronavirus ne postoji, UMRO od korona virusa.

Tj. ubili ga.

Ja vjerujem da ljudi od nečega umiru ali da je to nekakav korona virus za koji vrsni stručnjaci govore da nema dokaza, znači radi se o ubistvima (nasumičnim i ciljanim)

Cilj cijele ove Covid farse je KONTROLA, STRAH, REPRESIJA.

• Like 1
  • Haha 1

Ne treba iskljuciti ni mogucnost da se protivnici ove zavjere ubijaju upravo na ovaj nacin da se javnost  ib8jedi u opasnost.Pitanje je koliko pacijenata se namjerno ubije u bolnicama.Samo prosle godine  sto je objavito u novinama sto je ppolicija otkrila u italiji njemackoj i svicarskoj pobili medicinski radnici preko 300 osoba.Obrazlozenje da im olaksaju patnje ili da rijese svijet starih da ne trose resurse planete. 

• Like 1
48 minutes ago, zudox said:

Ne treba iskljuciti ni mogucnost da se protivnici ove zavjere ubijaju upravo na ovaj nacin da se javnost  ib8jedi u opasnost.Pitanje je koliko pacijenata se namjerno ubije u bolnicama.Samo prosle godine  sto je objavito u novinama sto je ppolicija otkrila u italiji njemackoj i svicarskoj pobili medicinski radnici preko 300 osoba.Obrazlozenje da im olaksaju patnje ili da rijese svijet starih da ne trose resurse planete. 

Zapravo rekao si istinu. Svjesno ili nesvjesno priznao si da je sve to zavjera, teorija zavjere... Ne treba ih ubijati, ubiti ce sami sebe. Samo vidim u Bihaću se stanje popravlja, najveci problem je bila populacija 50+ jer su i sami bili žrtve protagonista teorija zavjere jer ta populacija ne zna razlučiti stvarnost od fikcije, gledam to i na temelju mojih roditelja kojiima, bez obzira šta bilo u pitanju, nisu svijesni šta je u pitanju. Ne kontaju da neko iz zabave napravi video ili napise vijest koja ih može koštati života. Zašto sam rekao da ćete sami sebe ubijati? Evo primjera zašto: primjer ukrajinskog fitness influencera Dmitriya Stuzhuka koji je tvrdio da covid-19 ne postoji. Najveći problem je u broju ljudi koje je preokrenuo i koji će završiti kao i on. Na njegovom instagram profilu zadnja slika je ona sa respiratorom. Umro je danas od covid-19 u 33 godini života. Prati ga 1.1 milion ljudi. QAnonovci istrijebit cete sami sebe.

prije 46 minuta, Grunf said:

Zapravo rekao si istinu. Svjesno ili nesvjesno priznao si da je sve to zavjera, teorija zavjere... Ne treba ih ubijati, ubiti ce sami sebe. Samo vidim u Bihaću se stanje popravlja, najveci problem je bila populacija 50+ jer su i sami bili žrtve protagonista teorija zavjere jer ta populacija ne zna razlučiti stvarnost od fikcije, gledam to i na temelju mojih roditelja kojiima, bez obzira šta bilo u pitanju, nisu svijesni šta je u pitanju. Ne kontaju da neko iz zabave napravi video ili napise vijest koja ih može koštati života. Zašto sam rekao da ćete sami sebe ubijati? Evo primjera zašto: primjer ukrajinskog fitness influencera Dmitriya Stuzhuka koji je tvrdio da covid-19 ne postoji. Najveći problem je u broju ljudi koje je preokrenuo i koji će završiti kao i on. Na njegovom instagram profilu zadnja slika je ona sa respiratorom. Umro je danas od covid-19 u 33 godini života. Prati ga 1.1 milion ljudi. QAnonovci istrijebit cete sami sebe.

Super medicinska mafija ga namjerno ubije  da njegovi pratioci vide da je eto umro od virusa.Sto ne kazu stavi brnjicu zastiti se ko nece neka ide bez nje.Sto ne komentarises za ono sto sam naceo za ubijanje pacijenata od strane medicinskog osoblja.Dokazano policija ih pohapsila i osudjeni jel i to zavjera.I kud bas da tsj influencer umre  od virusa bice prije od smrtonosne injekcije.

• Like 1
  • Dislike 1
32 minutes ago, zudox said:

Super medicinska mafija ga namjerno ubije  da njegovi pratioci vide da je eto umro od virusa.Sto ne kazu stavi brnjicu zastiti se ko nece neka ide bez nje.Sto ne komentarises za ono sto sam naceo za ubijanje pacijenata od strane medicinskog osoblja.Dokazano policija ih pohapsila i osudjeni jel i to zavjera.I kud bas da tsj influencer umre  od virusa bice prije od smrtonosne injekcije.

Ovim postom si dokazao da si pripadnik QAnona

Nisam pusti se ti fora cak nisam ni znao za njih dok mi nisi poslao link.Pogledao sza ima par minuta i zaboravio to.Bitno je da Vi vjerujete u sve sto vam vlada kaze pa vidi u kakvom smo stanju i bijedi.Hodate u strahu po vllastitom gradu sa brnjicama dok ovi teroristi ne moraju.Aul bitno je da se smijete svim koji ne prihvataju ovu laž..

prije 2 minuta, Hysteria said:

Zašto ih je policija pohapsila ako je i policija dio tog sistema? Da li virus postoji ili ne postoji

To je bilo prije pojave virusa prosle ili pretprosle god. Nije bitno kad bitno je da postoje bolesnici u zdravstvenom koji su spremni na bezobzirne zlocine  bez trunke savjesti.Virus kakav je je na nivou obicne gripe ili cak i manje  to tvrde mnogi naucnici pa do ne mogu pronaci sad tko nudi milion dolara tko donese taj izolirani virus.

• Like 1
  • Dislike 1

Ukratko moje vidjenje ovog virusa od pocetka plandemije do sad, pa me vi koronasi ubijedite da ovo nije najveca prevara 21. stoljeca.

Prvo receno maske nemaju efekta odnosno da nisu potrebne, osim ako imate simptome gripe.

Zatim ipak maske obavezne u zatvorenim prostorima, osim ako ides u kafic ili restoran, sjedis sa jos 100 ljudi oko tebe, tad virus kulturno saceka dok ne pojedes i ne popijes.

Onda odluceno da maske ipak pomazu - odjednom obavezno i vani nositi dok ides sam ulicom, inace ti je kazna 1500 KM.

Policijski sat uveden, jer virus ima radno vrijeme i ako ne stignes prije 8 kuci, hoce ujesti.

Rekli da virus ne moze opstati na visokim temperaturama, dok su npr. Iran i druge zemlje objavljivale hiljade zarazenih. Zatim ipak odluceno da virus moze opstati i na visokim temperaturama, da ne bude ofirno.

Virus se ne zadrzava dugo u zraku i na povrsinama - pa ipak odluceno da se virus zadrzava u zraku i na povrsinama.

Kukalo se kroz cijelu godinu o dolasku dijaspore, Bajramima, ljetovanju u Neumu, koncertima, partijima, umrcemo svi, nastace kolaps zdravstvenog sistema - proslo sve to, nigdje naglog skoka umrlih, nigdje kolapsa sistema.

Odrzavana konstantna brojka "zarazenih" jedno 3 mjeseca (oko 300-tinjak), toliko da su ljudi unaprijed se sprdali i pisali tacne brojke koliko ce ponedjeljkom biti zarazenih. Ko zna sta je eksponencijalni rast, zna da je to nemoguce.

Nijedna radnica u pekari, prodavnici nije zarazena ili kriticno, iako dnevno imaju bliske kontakte sa vise ljudi nego medicinski radnici.

Nijedan migrant od cca. 30.000 u BiH nije zarazen ili kriticno, iako zive ko psi u coporima, bez ikakvih maski, distanci, policijskih satova.

I na kraju, 2020. godine manja stopa mortaliteta u BiH nego prethodnih godina bez smrtonosnog virusa.

Ali 1 clanak u cijeloj Evropi istovremeno se objavi sa dramaticnim naslovom - "HAOS NAGLI PORAST ZARAZENIH, GOTOVI STE SVI AKO NAS NE POSLUSATE", i kao djecu kad strasis babarogom, userete se u gace i poslusno vjerujete vise njima, nego svojim ocima.

Nema sta, zajeban virus ovaj kad ja moram uci na Klix i slusati frljavog Fadila, koji maske ne zna staviti, da bih se zabrinuo za sebe.

• Dislike 1
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

QAnonovci, do jučer ste hvalili Švedsku. Izgleda da su pedofilski ljudi-gušteri iz druge galaksije koji se hrane našom djecom i kradu im organe da bi sebi spravili pripravke od kojih zauvjek ostaju mladi a koji su laznom koronom pokorili sve vlade svjeta izuzev jedne, uspjeli pokoriti i Švedsku vladu. U Švedskoj se prema zadnjim informacijama zatvaraju gradovi. Pala je i zadnja slobodna teritorija. Probudite se... :D

Meni je jedno nejasno, ti ljudi gušteri su toliko inteligentni, uspjeli smisliti način da iz udaljene galaksije dođu na Zemlju i smislili su ovakav plan a nisu smislili kako da pokore polupismene boomere...

prije 3 sati, zudox said:

Nisam pusti se ti fora cak nisam ni znao za njih dok mi nisi poslao link.Pogledao sza ima par minuta i zaboravio to.Bitno je da Vi vjerujete u sve sto vam vlada kaze pa vidi u kakvom smo stanju i bijedi.Hodate u strahu po vllastitom gradu sa brnjicama dok ovi teroristi ne moraju.Aul bitno je da se smijete svim koji ne prihvataju ovu laž..

To je bilo prije pojave virusa prosle ili pretprosle god. Nije bitno kad bitno je da postoje bolesnici u zdravstvenom koji su spremni na bezobzirne zlocine  bez trunke savjesti.Virus kakav je je na nivou obicne gripe ili cak i manje  to tvrde mnogi naucnici pa do ne mogu pronaci sad tko nudi milion dolara tko donese taj izolirani virus.

Ma jesi to gledao Nurses Who Kill na Netflixu, ne boj se kralju nisu svi takvi

• Dislike 1
prije 10 minuta, Grunf said:

QAnonovci, do jučer ste hvalili Švedsku. Izgleda da su pedofilski ljudi-gušteri iz druge galaksije koji se hrane našom djecom i kradu im organe da bi sebi spravili pripravke od kojih zauvjek ostaju mladi a koji su laznom koronom pokorili sve vlade svjeta izuzev jedne, uspjeli pokoriti i Švedsku vladu. U Švedskoj se prema zadnjim informacijama zatvaraju gradovi. Pala je i zadnja slobodna teritorija. Probudite se... :D

Meni je jedno nejasno, ti ljudi gušteri su toliko inteligentni, uspjeli smisliti način da iz udaljene galaksije dođu na Zemlju i smislili su ovakav plan a nisu smislili kako da pokore polupismene boomere...

Otkud ti to da sam ja ikad spomenuo gustere i te gluposti.Ja samo tvrdim da iza ovog stoji dobro umrezena ciopedofilsko sotonisticka organizacija.Reci mi kratko i jasno jesu li svi sa onog spiska preko 2000 doktora ludi ili ovaj sa zadnjeg videa sto govori o tuzbi.

• Like 1
  • Dislike 1
28 minutes ago, zudox said:

Otkud ti to da sam ja ikad spomenuo gustere i te gluposti.Ja samo tvrdim da iza ovog stoji dobro umrezena ciopedofilsko sotonisticka organizacija.Reci mi kratko i jasno jesu li svi sa onog spiska preko 2000 doktora ludi ili ovaj sa zadnjeg videa sto govori o tuzbi.

Nisam rekao da su ti doktori ludi nego je upitno da li ti doktori postoje. Nadalje, boldano, pa to je to samo što kriješ da je riječ o ljudima gušterima. Sad pogledaj agendu QAnon pokreta. Naravno i neki doktore smo imali ovdje (videa su postavljana) koji tvrde upravo ono što sam ja naveo, evo pogledaj što priča jedna takva doktorica (alkos) na koju se pozivate. 

• Dislike 1

-Koronavirus LAŽ
-Wikileaks LAŽ
-9/11 LAŽ
-Odlazak na mjesec LAŽ
-Izbori u SAD-u LAŽ

itd...

Sama činjenica da se Trump, Bakir, Novalić, Johnson, Makron zarazili virusom govori iole normalnom čovjeku da je to sve LAŽ. Pa ljudi moji da je to pravi virus ti ljudi bi bili 100 metara pod zemljom nebi niko živ mogao doći do njih. 

Od kako je osnovan UN pa na dalje sve te međunarodne organizacije služe samo za kreiranje globalnih zavjera sa ciljem obmane i kontrole ljudi. 

Pa ja ne mogu vjerovati da neko zapravo vjeruje da je Trump, Bakir, Macron neki pošteni ljudi koji žele dobro ljudima, a ne čisto ZLO. 

Ja više vjerujem doktoru sa 30 godina radnog staža kad kaže: Mediji su stvorili Korona Virus.

• Like 3
30 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

-Koronavirus LAŽ
-Wikileaks LAŽ
-9/11 LAŽ
-Odlazak na mjesec LAŽ
-Izbori u SAD-u LAŽ

itd...

Sama činjenica da se Trump, Bakir, Novalić, Johnson, Makron zarazili virusom govori iole normalnom čovjeku da je to sve LAŽ. Pa ljudi moji da je to pravi virus ti ljudi bi bili 100 metara pod zemljom nebi niko živ mogao doći do njih. 

Od kako je osnovan UN pa na dalje sve te međunarodne organizacije služe samo za kreiranje globalnih zavjera sa ciljem obmane i kontrole ljudi. 

Pa ja ne mogu vjerovati da neko zapravo vjeruje da je Trump, Bakir, Macron neki pošteni ljudi koji žele dobro ljudima, a ne čisto ZLO. 

Ja više vjerujem doktoru sa 30 godina radnog staža kad kaže: Mediji su stvorili Korona Virus.

Drug, korona virusi postoje vjerovatno od kad postoji i čovječanstvo, zapravo smatra se da prvi poznati datiraju već unazad 10000 godina - a ako bi ti to rekao doktor sa 30 godina staža onda te ili laže ili je kupio diplomu . Jedan od sojeva korona virusa izaziva i sezonsku gripu a jedan i običnu prehladu. Tako je i sa SARS-CoV-2 virusom. Soj koji do sad nije prelazio na ljude koji je (po meni) mutirao (prirodno ili vještački) u sasvim novi soj virusa koji je nazvan SARS-CoV-2 a ono što malo ko zna je da COVID-19 nije naziv virusa nego bolesti respiratornih organa koju izaziva gore pomenuti (SARS-CoV-2) virus

prije 38 minuta, Grunf said:

Drug, korona virusi postoje vjerovatno od kad postoji i čovječanstvo, zapravo smatra se da prvi poznati datiraju već unazad 10000 godina - a ako bi ti to rekao doktor sa 30 godina staža onda te ili laže ili je kupio diplomu . Jedan od sojeva korona virusa izaziva i sezonsku gripu a jedan i običnu prehladu. Tako je i sa SARS-CoV-2 virusom. Soj koji do sad nije prelazio na ljude koji je (po meni) mutirao (prirodno ili vještački) u sasvim novi soj virusa koji je nazvan SARS-CoV-2 a ono što malo ko zna je da COVID-19 nije naziv virusa nego bolesti respiratornih organa koju izaziva gore pomenuti (SARS-CoV-2) virus

Uopšte ne govorimo o tome, nego o histeriji "koronavirus" koja se vuče po medijima. 

On 17. 10. 2020. at 23:04, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Taj sajt što si objavio je na njemačkom. Ovdje u Bihaću se Njemački ne poznaje niti govori, ako možeš na Bosanskom naći prevod bilo bi dobro.

Šta ste se koji k. vi bauštelci digli pa objavljujete članke i sajtove na Njemačkom.

Nije vam ovo Njemačka. 

🤔

U Becu u metrou fiksirali crnju na pod jer nije nosio masku. :) 

https://www.derstandard.de/story/2000121022220/mann-auf-boden-fixiert-rassismusvorwuerfe-gegen-wiener-linien (ima video, ne mora se citati tekst ko se nije jos germanizirao)

Vjerovatno je izigravao nekakvog intelektualca pa drzao govor, svadjao se i bio glasan. 

Ja bih bio jos gori prema ovakvim egoistima! Ako nisi spreman da zivis u gradu sa drugim ljudima gdje vrijede odredjeni zakoni i pravila, onda mrs u sumu! Jer ti si dosao da zivis u grad, a ne grad u tvoju kolibu! Kratak postupak.

Edited by jokesOnYou
  • Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...