Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

Godina je 2092. 

Probudim se, upali se  smart TV malo me to naljuti jer sam bio prosli tjedan kod programera da mi čip u glavi reprogarmiraju da se jebeni TV ne pali odmah kad se dignem...nisu dobro slozili..sunce im..

Popijem tabletu kave, a za dorucak sam pojeo 2 zlice praha kajgane...

Ma najgore mi se sad obuć, mrzim te maske, ma gadi mi se i kapa koja mjeri temperaturu jer nekad ako sam duze na suncu pocne pištat bez veze, pa ljudi bjeze od mene utaman...vise danas ne mozes ni znat tko je zarazen, sve to se radi u Kini pa često krivo pokazuje...
Idem po sina u skolu, danas imaju dan bez maski...ne vole djeca taj dan ali mora ga bit da kao nauce kako su nekad ljudi zivjeli..znaci uzas..
Zamislite molim Vas samo kako je to bilo prije kad su ljudi hodali bez maski...slina im je letila kad pricaju, halooo ljubit su se znali i grlit kad se sretnu....ne moze covjek vjerovat jbt..
Imam struje u autu taman do skole, zaboravio sam ga sinoc stavit na punjac, eto sta ti napravi zivot kad tulumaris cjeli dan..
Naime juce je bio rođendan mom frendu, pa smo online se druzili zamislite nas 10...Miki je popio 6 tableta piva hahahahahhahaha...a kaze da nije ovisnik o alkoholu..al je pricao gluposti, ma svi smo zamaglili ekrane od smijeha, a je lud u pm...

Dobro moram priznat da znam i ja koji puta pretjerat s picima, nema dugo sam drapio 4 šejk gemista s okusom jagode..
Nije me auto pustio 2 dana da krenem onda znate..jebemti senzore za alkohol...pa izgleda da sam nadoplatio za auto drive, bezveze...nijednom nisam upalio opciju da me sam vozi doma jer sam popio...sramota..
Eto me pred skolom...stize sinko..uz njega dva profesora u vakumskim odjelima...reko pa u pm tocno sam znao mali je zakurio, juce mi je bio sumljiv...znaci jebem im taj dan bez maski i onog ko ga je izmislio...pa 2092. godina je ljudi moji...

Pitam sta je ?

Kazu oni ima 37 sa 3...kapa pokazala...
Ma reko, jeste li mu Vi mjerili ima istu kapu ko i ja sa Electro beya i meni nekad pisti bez veze..
Kazu jesmo ima 37. sa 3...
A u pm..sta sad..reko ajde ulazi mali moj...sjeo on iza poceo mi se ispricavat da su sjedili preblizo, da je Lovre prvi rukom si dirnio nos, a Mate je neki dan zamislite ovo...Mate je imao nos vani jedno 3 minute !!!!
Pa sta se cudis reko mali sad...kud ide to nase skolstvo..sad smo svi 3 tjedna out, nit ja mogu na posao nit ti u skolu, a materi bolje da ne javimo, poludit ce...
A najvise me jebe sta cu sad morat oko tebe hodat u vakumskom odjelu po kuci 3tjedna
Gledat cemo neke horore ima danas dobar jedan stari horor film na TV zove se Matrix, to ti je prahistorijski film full loši efekti, al ima gadnih scena ljube se, nemaju maske, budes vidio...A materi cemo javit nek ne dolazi doma nek ostane na poslu 3 tjedna...bolje joj to nego bit u vakumu, svejedno online lajete cjele dane..
Eto jebem si srecu, sta rec...
Ovaj narod nikad pameti nece doc, dan bez maski...pa jer ima sta gluplje?
  • Like 1
  • Dislike 1
  • Thanks 2
  • Replies 1,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Nije me bilo, manje vise se sve vrti u krug, na ovu temu nisam pisao jer je dosta postova u debelom off-sideu. Moj babo je znao reci sine primitivizam je gori od kuge, za kugu se nadje lijek ali

Buraz dzaba to pises, 90% ljudi ce te smatrati ludjakom i budalom, pogotovo Bosnjo koji je najpametniji uz litru brlje. Bill Gates je otkrio svoje namjere javno u zadnjih par mjeseci, ni ja sam nisam

Posted Images

Nemam volje ponovno pisati o čemu se tu radi, evo jedan već gotovi post:
"Jučer u Londonu ogroman prosvjed Za Slobodu, stotinu tisuća ljudi u centru Londona, sat vremena odličnih govora...Niste nigdje vidjeli? Naravno. To je zato jer nema cenzure i masovni mediji vam govore samo istinu.
Jedan od govornika je trebao biti i poznati dr. Heiko Schoning, osnivač " Doctors for the truth" pokreta i jedan od osnivača ACU-a, vanparlamentarnog odbora lijecnika koji broji preko 1000 liječnika koji propituju korona narativ i prozivaju Vladu za pretjerane mjere i skrivanje informacija.
Na svojoj web stranici i javno iznose činjenice o virusu i pandemiji (www.acu2020.org). Također su njihovi članovi tiskali i knjigu koja se zove "Covid 19 False alarm" koja sadrži sve medicinske i znanstvene dokaze.
Dr. Heiko Schoning tvrdi da nemamo pandemiju ubojitog virusa, već da imamo političku pandemiju, te da je to jasno vidljivo iz činjenica i podataka. Ali da Vlade i masovni mediji zajedno proizvode drugačiji narativ.
Također tvrdi da iza pandemije stoji političko ekonomski program osmišljen od strane oligarha koji se zove "Veliki reset" gdje oni namjerno ruše svjetsku ekonomiju, a za njen potpuni raspad i galopirajuće siromaštvo malog čovjeka će optužiti virus. O Velikom Resetu ti isti otvoreno pišu na stranicama Svjetskog ekonomskog foruma.
Dr. Shoning je kazao da se nešto slično dogodilo i 2008. kada je financijska kriza koja je uništila milijune malih poduzetnika također bila umjetno osmišljena da bi iz nje najbogatiji profitirali i udvostručili svoje financije ( bankari, najveće korporacije).
Kada je poznati dr. Schoning stupio na pozornicu jučer u centru Londona i počeo svoj govor policija je krenula sa diverzijom i maltretiranjem prosvjednika koji su na miran i kulturan način slušali govore te je tako prekinut govor utjecajnog dr. Heika Schoninga, a on je potom i UHIĆEN.
Nakon što je uhićen nije mu bio dopušten nikakav telefonski kontakt niti mu je dano legalno obrazloženje uhićenja.
Uhićen je liječnik koji je doputovao iz Njemačke održati govor na gradskom trgu u jednoj demokratskoj i slobodnoj zemlji, usred demokratske i slobodne Europe? Zašto?
Onima koji kritički razmišljaju i informiraju se je jasno zašto. Oni koji se informiraju i koji kritički razmišljaju će se boriti za slobodu i slobodnu budućnost svoje djece. Pridružite im se jer slobodna budućnost inače neće postojati."
  • Like 1
  • Thanks 2

Hahahahahaah....e gle vijesti ahahaha... onaj koji je negirao koronu,....hahahaha sad nek popije onaj izbjeljivač što je svojevremeno preporučio drugim oboljelim (konjusina) i ozdravit će...hahahahaha...al hiljadu kermica je hiljadu kermica...

https://www.index.hr/vijesti/clanak/trump-ima-koronu/2218566.aspx

Prije samo par dana ovaj senilni starac se rugao drugom još senilnijem starcu koji nosi masku

On 01. 10. 2020. at 22:31, L19.S61. said:

FB_IMG_1597823438658.jpg

I zbog toga ovolika Pan(ik)demija.

Kome još nije jasno onda je zaista oličenje ove karikature dole!!!

On 27. 09. 2020. at 21:19, zudox said:

2020-04-04-21_29_10-.jpg

1 hour ago, Fap mašina said:

Još se niko nije javio za tender instaliranja respiratora sa okusom maline,sigurno će posao dobiti neki slastičar ili dimnjačar što je usko vezano sa medicinskom strukom.

Mislim da ih mogu instalirati ovi što drže šiša barove...princip rada šiše i ovih kineskih respiratora je isti

• Like 2
39 minutes ago, Grunf said:

Mislim da ih mogu instalirati ovi što drže šiša barove...princip rada šiše i ovih kineskih respiratora je isti

Kad vidim krkane kad pocnu sliniti onaj Qurac tacno mi se povraca jebla ih sisa i ostale budalastine . Ne samo u Bihacu nego svagdje drugje  ko fol kafici rade do 11 a samo ugase svjetla i zamrace u sustini rade kao i do sada. Ljetos kad sam bio u Bihacu gje god sam nesto pojeo i popio nigdje nisam dobio racuna ni ja niti neko drugi anarhija fizikalnih kasa se nastavlja sa koronom . 

• Like 1
prije 25 minuta, Grunf said:

Da pojasnim:

Infekcija nije istovremeno biti bolestan!

Corona virusi postoje onoliko dugo kao čovječanstvo!

Znači da velika većina ljudi je s coronom odavno inficirana recimo kao i herpes virusom ali to ne znači da su bolesni istovremeno.

Covid 19 je po mišljenu dobitnika nobelove nagrade između ostalog za mikrobiologiju prof. francuskog virologa Luc Montagnier vještački napravljen u labaratoriji od više fragmenata sličnih virusa i od već poznatih corona virusa.Znači ustvari vještačko bio oružje iz labaratorije!

https://www.suedtirolnews.it/chronik/nobelpreistraeger-sagt-coronavirus-entstand-im-labor

PCR Test( polimerasekettenreaktion ili lančana reakcija polimeraza) 

Lančana reakcija polimeraze ili PCR je enzimski ovisan postupak za replikaciju određenih sekvenci gena unutar postojećeg lanca DNA. Javlja se u fiziološkim uslovima tokom replikacije u svim ćelijama, a može se koristiti i genetski za in vitro amplifikaciju sekvenci gena.

U medicinskom žargonu, PCR se često koristi kao sinonim za bilo koju dijagnozu zasnovanu na ispitivanjima nukleinske kiseline, čak iako tehnički nije lančana reakcija polimeraze.

Znači kad se pravi test on može da pokaže jedan djelić tj sequencu virusa koji ne dokazuje ništa osim da si nekad bio u kontaktu s tim virusom.

image.png.431a1c5f0d7f24f852f460082159c1e7.pngDNA MODEL

Ovo je jedna DNA i ako je samo jedan od ovih djelića prisutan pcr Test će biti uvijek pozitivan!

Čak ovaj cijeli DNA ne pravi ljude bolesnim a kamoli gore jedan njegov djelić.

Just now, Real said:

Da pojasnim:

Infekcija nije istovremeno biti bolestan!

Corona virusi postoje onoliko dugo kao čovječanstvo!

Znači da velika većina ljudi je s coronom odavno inficirana recimo kao i herpes virusom ali to ne znači da su bolesni istovremeno.

Covid 19 je po mišljenu dobitnika nobelove nagrade između ostalog za mikrobiologiju prof. francuskog virologa Luc Montagnier vještački napravljen u labaratoriji od više fragmenata sličnih virusa i od već poznatih corona virusa.Znači ustvari vještačko bio oružje iz labaratorije!

https://www.suedtirolnews.it/chronik/nobelpreistraeger-sagt-coronavirus-entstand-im-labor

PCR Test( polimerasekettenreaktion ili lančana reakcija polimeraza) 

Lančana reakcija polimeraze ili PCR je enzimski ovisan postupak za replikaciju određenih sekvenci gena unutar postojećeg lanca DNA. Javlja se u fiziološkim uslovima tokom replikacije u svim ćelijama, a može se koristiti i genetski za in vitro amplifikaciju sekvenci gena.

U medicinskom žargonu, PCR se često koristi kao sinonim za bilo koju dijagnozu zasnovanu na ispitivanjima nukleinske kiseline, čak iako tehnički nije lančana reakcija polimeraze.

Znači kad se pravi test on može da pokaže jedan djelić tj sequencu virusa koji ne dokazuje ništa osim da si nekad bio u kontaktu s tim virusom.

image.png.431a1c5f0d7f24f852f460082159c1e7.pngDNA MODEL

Ovo je jedna DNA i ako je samo jedan od ovih zelenih,sivih,plavih ili smeđih djelića prisutan pcr Test će biti uvijek pozitivan!

Čak ovaj cijeli DNA ne pravi ljude bolesnim a kamoli gore jedan njegov djelić.

• Like 1
18 minutes ago, zudox said:

E ovo je ono na sta sam upozoravao da brnjica daje pravo raznim psihopatima da istresaju frustracije na drugima.

Šta drugo da ti kažem, čuvaj se da te ne uhvate u javnom prevozu bez maske takvi rasisti. Mi u BiH ako ništa još uživamo u toj slobodi. Do kad? Vidjet ćemo ;)

Ovaj slučaj sa Trumpom: mislim da je ovo samo predizborni spin i da uopšte nije bio bolestan, nego predstava za birače u kojoj će se on prikazati kao neuništiv (starkelja)

Ne vjerujem da je spin. Ameri danima izvještavaju kako Trumponja u lošijem stanju nego to prikazuje, kako je krio da prima kisik, te kako je u jednom danu u 10 minuta napravio nekoliko različitih fotografija kako bi izgledalo da je i dalje aktivan. Još ga sva ta novonastala situacija dobro ograničava u predizbornoj kampanju. Bilo kako bilo on meni i sa Coronom djeluje življi od dede Bidena. Demokrati poslije one tuke Hillary imaju polumrtvog Bidena a Bernie Sanders bi ih sve zajedno izdominirao. Smiješni izbori

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...