Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Recommended Posts

• Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma brojke oko korone su većinom netačne, prvenstveno iz nekoliko razloga: 1. Metoda kojom se testira osoba na koronu datira iz 80-ih godina i može pokazati lažno pozitivne rezultate, naročito kod va

Nije me bilo, manje vise se sve vrti u krug, na ovu temu nisam pisao jer je dosta postova u debelom off-sideu. Moj babo je znao reci sine primitivizam je gori od kuge, za kugu se nadje lijek ali

Buraz dzaba to pises, 90% ljudi ce te smatrati ludjakom i budalom, pogotovo Bosnjo koji je najpametniji uz litru brlje. Bill Gates je otkrio svoje namjere javno u zadnjih par mjeseci, ni ja sam nisam

Posted Images

https://www.krajina.ba/prva-zrtva-koronavirusa-u-bih-u-bihacu-preminula-starija-zena-2/

Prema krajina.ba gospođa je 1944 godiste, srcani bolesnik. Zarazila se preko sina koji je zarazen dosao iz Njemacke. Njen nalaz je ujedno i treci zarazeni u Bihacu. Cetvrti slucaj u Bihacu je supruga tesko bolesnog taksiste. Dakle imamo 3 žene i taksistu. Gdje je u ovoj priči zaraženi sin koji je bolestan dosao iz Njemacke???? Tu nesto neštima. Ili se narod obmanjuje ili je clanak netacan

Edited by Grunf
  • Like 1

Zanimljiva stvar. Moje mišljenje je da  je on bio u posjeti. Ne mora značiti. 

Ministrica zdravlja kaže da se sad pregleda porodica od supruge taksiste. 

Isto kaže da je taksiste nulti pacijent. Šta  predstavlja nulti pacijent

Predstavlja prvog zarazenog u Bihacu. 

Znaci trenutno 14 testiranih i 4 pozitivna iz USK. 

Da vidimo Talijane za desetak minuta. 

6500 novih zarazenih, 793 mrtvih zadnja 24 sata

😶

Edited by Pavarotti
prije 30 minuta, V_cries said:

zna li neko gdje trudnice mogu ici na pregled sada, u bolnicu ne smiju ( mogu samo ako se porađaju ) a privatne ordinacije su zatvorene 

Neka sjedi kod kuce i uživa, sve ce biti ok. Ima br. od doktora, moze ga nazvati svaki trenutak, sve mu objasniti i sve ga pitati.

prije 19 minuta, V_cries said:

doktor ne radi do daljnjeg, a ne moze telefonski pregled uraditi, a blizu je termin poroda, nije bas svejedno sjediti kuci i cekati

Pa ako je sve do sad bilo u redu sa trudnocom nema razloga da tako ne bude do kraja. Kada pocne porod, znas sta ti je činiti. 

Opet, nisam ja u takvoj situaciji i ne znam sve detalje, ali logički razmišljam. Nista lično 😉

2 minutes ago, 1260 said:

@Grunf onako kako sam i napisao sin od preminule je bio u posjeti. Sutra će biti testiran suprug

Hvala, što si podjelio info sa nama, jer to je bila karika koja nedostaje

47 minutes ago, Grunf said:

Hvala, što si podjelio info sa nama, jer to je bila karika koja nedostaje

Sve je dobro ako je to bila samo karika s roditeljima. Gdje se još kretao. 

Od koga se zarazio taksista

• Like 1

Sin zene koja je umrla je testiran u Njemackoj i njegov test je negativan,

neki sire nepotrebne dezinformacije i u takvoj situaciji kad je neko izgubio nekog od najmilijih u ovom slucaju mater, pored dovoljne tezine gubitka jos i pisanja bezpotrebna.

Ponekad trebamo biti u necijoj situaciju mozda bi u tom trenutku na drugi nacin razmisljali

1 hour ago, saco said:

Sin zene koja je umrla je testiran u Njemackoj i njegov test je negativan,

neki sire nepotrebne dezinformacije i u takvoj situaciji kad je neko izgubio nekog od najmilijih u ovom slucaju mater, pored dovoljne tezine gubitka jos i pisanja bezpotrebna.

Ponekad trebamo biti u necijoj situaciju mozda bi u tom trenutku na drugi nacin razmisljali

Ministrica je tako rekla, ako nije tako zašto obmanjuje javnost.? Ko je onda prenio zarazu? 

Izgleda da smo dobro na ljutili onoga gore 😔 jutros snažan potres u Zagrebu. Poginulo djete od 15 godina. 

Ako preživimo nadam se da ćemo ovo shvatiti kao kaznu za naše ponašanje i da ćemo se drastično promjeniti. 

• Like 1
45 minutes ago, 1260 said:

Izgleda da smo dobro na ljutili onoga gore 😔 jutros snažan potres u Zagrebu. Poginulo djete od 15 godina. 

Ako preživimo nadam se da ćemo ovo shvatiti kao kaznu za naše ponašanje i da ćemo se drastično promjeniti. 

Jos rano za prognozirati, ali na srecu dijete je zivo. Jos se bore za njegov zivit. Nadam se da ce sve biti OK

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...