Jump to content
FORUM

Coronavirus (COVID-19) stanje u zemlji i svijetu

Grunf

Recommended Posts

prije sat vremena, Real said:

Za one koji "vole" da čitaju stripove,izvolite čitajte ( na engleskom ) :

https://op.europa.eu/en/publication-detail/-/publication/4cc2ea93-d003-417e-9294-1103a6ee877d

Prelistao sam bas da vidim o cemu se radi i ovo mi je najvazniji dio od svega:

20201107_113738.png

20201107_113811.png

Da prevedem ko ne razumije:

"Sigurnosne mjere koje su uslijedile su ucinile nase zivote nepodnosljivim, a najgore od svega je sto su ljudi to jednostavno prihvatili."

Znaci EU licno napravi ovakav strip sa ovim rijecima, a ovce i dalje misle da su to sve teorije zavjere.

Ne daju se ni Englezi zatvarati:

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/lockdown-naljutio-engleze-hapsenja-i-suzavac-u-manchesteru-i-liverpoolu/201107017

Edited by Mofo
  • Like 3

Jednostavno je.  Svi oni koji se boje korone neka se zaključaju u kuće i neka ne izlaze dok se ne proglasi kraj pandemije.  Svima će biti bolje.  Njima samima jer se neće moći zaraziti,  a  ovima drugima jer će ih pustit normalno da žive.   Ovaj teror medija je više nepodnošljiv.   Eto u Rusiji je umrlo 360 ljudi.  Zemlja od 144 miliona stanovnika.  Kažu pakao u Rusiji.   Strašno.

• Like 3
  • Aferim! 1

prije 22 sati, Mofo said:

Ljudi shvatite da se NIKAD necemo vratiti normalnom zivotu. Normalan zivot je bio cijelo ljeto, narod bez maski, bez distanci, bez medijskog peglanja i onda odjednom istovremeno u cijeloj Evropi potenciranje propagandne panike.

Uslov za bilo sta u buducnosti ce biti ta famozna vakcina, a moras biti bas debil da povjerujes da ce COVID-19 nestati sa vakcinom na kojoj se radilo manje od godinu dana, a nisi uspio obicnu gripu istrijebiti koja svake godine hara otkad znamo za sebe (osim ove godine doduse :D). Jos svako malo neki "strucnjaci" otkrivaju nove sojeve ovog virusa.

Mozemo se mi igrati ovako lockdowna, maski i distanci citav zivot, ovaj virus nece nestati. Ono sto ce nestati je posao, novac za hranu i lijekove, mentalno zdravlje ljudi, a onda ce tek virus postati nebitan kad se narod pobuni i pocne vjesati politicare, a pocela je pobuna kao sto se vidi.

Da citiram dio svog posta od jucer.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/danska-zatvara-regije-u-kojima-je-koronavirus-mutirao-i-s-kuna-presao-na-ljude/2227899.aspx

"Postoji mogućnost da cjepiva koja ciljaju spike protein neće pružiti optimalnu zaštitu od novog soja covida-19 koji smo evidentirali u kunama", navodi SSI.

"Ovaj novi soj mogao bi pokrenuti sasvim novu pandemiju"

Vise nisu sismisi, sad su kune, i vec ti daju do znanja da ova vakcina nece biti ni za kurca, ali ne sekirajte se, bice ih jos. Ovako mozemo u nedogled dok god ima zivotinja a i ovaca. :D

• Like 2

Ovi koji šire paniku za Virus su JAKO LOŠE organizovali sav taj lažni spektakl. 

Širenje Panike i Histerije je pravilo broj 1. koje se sprečava prilikom pojave bilo kakve pandemije, što kod nas nije slučaj
jer virus ne postoji. 

Da postoji prava pandemija mainstream mediji o njoj nebi pričali nego bi dobijali informacije od trećih portala, međutim mi imamo slučaj da mainstream mediji dižu sveopštu paniku, a treći portali govore kako je to sve laž i izmišljeno. 

Pravilo broj 2. kod stvarne pandemije se broje SAMO BOLESNI, a kod nas niko ne broji bolesne nego kao "zaražene" .. sa nekakvim testovima koji kažu "uglavnom daju netačan podatak".

Tako da... onaj ko vjeruje u sve ove Viruse.. je za mene POTPUNO LUD. 

Sjetili su se da nas natjeraju da stavimo maske i da idemo u kuću, a oni će i dalje da uvode Još rigoroznije DIKTATORSKE ovlasti i pretvaraju ovu državu u robovlasničko društvo sa izgovorom "užasnog virusa koji hara"

Ko god vjeruje u Covid propagandu je LUD. 

• Like 2

prije 1 sat, Bišćanin Čitaindexiklix said:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/rs-nece-testirati-sve-osobe-koje-imaju-simptome-korone-ali-smatrat-ce-se-pozitivnim/201107047

RS neće testirati sve osobe koje imaju simptome korone, ali smatrat će se pozitivnim

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHhA

Dobili smo novi test za COVID u BiH - odokativ. Znaci oficijalno vise ne gripamo, nego kovidamo.

Pare pokradene, Fadilovi tosteri se spremaju da pojacaju smrtnost, prodaju se donirane maske i testovi, a ubrzo i lijekovi i vakcine. Teorija zavjere beee. 🐑

• Like 1

Sve bi to bilo u redu da vi razmisljate svojim mozgom a ne da padate pod uticaj kultova, a da toga niste ni svjesni. Cisto sumnjam da je iko od vas i cuo za 4chan ili 8chan. Sve sto vi pricate nalazi se u QAnon bibliji, a vi to sve fino gutate i recitujete k'o kakvi skriptirani botovi. 

Screenshot_20201108-154846.jpg

Screenshot_20201108-154918.jpg

• Like 1
  • Dislike 1
  • Thanks 1

@Pushiga ja sam to vec izlagao ovdje nekoliko puta. Real mi se čini stvarnim slijedbenikom ovog hajmoreci pokreta. Mislim da je zudox samo zrtva pala pod uticaj istog pokreta. Tematika qanonovaca se proseže ovdje na temi o migrantima, corona virusima i sad na temi o izborima narocito ova nova tema Izbori u SAD. Ma koliko bezazleno izgledalo, zapravo je jako opasno i nije ni čudo da se ovakve stranice blokiraju ili uklanjaju sa interneta. Evo malo balkanaca: kod nas na podrucju exyu je plodno tlo za ovu "novu religiju" s obzirom kad pogledas na prosjek nivoa inteligencije koji je na zalost ispod prosjecan narocito Hr/BiH/Sr

https://www.telegraf.rs/vesti/svet/3231669-qanon-najludja-teorija-zavere-u-koju-pocinju-da-veruju-i-balkanci-sta-je-tacno-i-koliko-je-opasan

• Like 1

prije 6 minuta, jokesOnYou said:

Nego ljudi, dosta copy-paste suplje i virtualnog kvazi-herojstva, hoce li iko od ovih sci-fi-teoreticara zavjere i keyboard-revolucionara i intelektualaca izaci u Bihacu na ulicu i buniti se protiv nametnutih mjera sigurnosti ili ste ovdje svi samo da se flica na neke clickbait spyware blogove? :D

Ma nije od njih niko ni u Bihacu, to sve dijaspora

prije 2 sati, Real said:

Kako jednom reče Albert Einstein:

"Dvije stvari su beskrajne,ljudska glupost i universum.Ali kad bolje razmislim za universum nisam siguran."

E tako je i ovdje na forumu.Imaš trolove koji su gluhi i slijepi na sve argumente,dokaze,činjenice i koji su u stanju samo da trolaju i dijele minuse bez toga da daju protivne argumente koje bi obrazložili.

S tim potvrđuju ovu gore navedenu  Einštejnovu tezu.

Minus,jedan dva ili hiljadu neće spriječiti da istina i argumenti pobijedi beskrajnu ljudsku glupost!

Oh sweet irony. 

• Like 1

Ne brini se grunf za mene ja ovo stanje prihvatam kao nesto sto je sudjeno .Nisam ja nikakav naivac a ni izapranog mozga ili ravnozemljas kako  pojedini ovdje ciolgbt simpatizeri tvrde vec jednostavno posmatram sta se dogadja oko mene.Smatramo da su sadasnja drustva humana i moderna u odnosu na ranije epohe sto je cista laz.Ovo sto se sada dogadja cak i najgori kralj ili diktator ne bi sebi dozvolio  a ovo nam se dogadja jer zivimo u bezboznickom materijalnom drustvo.

• Like 2
  • Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...